Anální dráždění při souloži

Anální dráždění při souloži

21.11.2012

Anální dráždění jako třešínka na dortu

Rozepisovat se o análním sexu a jeho příjemnostech je už za námi a návod na anální sex jste už doufám četli.

Vedle klasického análního sexu nebo dráždění jsou takové ty jemnější praktiky, které nedávají anální stimulaci takový rozměr, ale jsou velmi vzrušující a příjemné. Přesněji řečeno - většina lidí pociťuje anální sex natolik dominantně, že vaginální dráždění nebo stimulace penisu tak nějak zaniká a anál jde v čele všech vjemů. Ostatní potlačuje. Takže vyvážit anální vzrušování tak, aby bylo jen lehkým doplňkem není úplně jednoduché a hlavně to zaměstnává jednu ruku, která navíc bývá nesmyslně zakroucená. Kdo někdy zasunul partnerce prst do zadečku při milování zezadu a nebyl to palec, ten dobře ví, co je to za krucánek. A pokud by s ním měl ještě pohybovat, pak je to už na úrovni velké šikovnosti.

Na tento účel jsou ideální malinké anální kolíčky s očkem na prst, které pak míří kolmo k prstu a usnadňují tak celou činnost.

Všechny tyto praktiky a různé anální kolíčky nebo řetězy ovšem vyžadují jednu nebo dokonce obě ruce partnera a jisté soustředění na správný tlak a rychlost. A zcela jistě je lepší se odtrhnout od reality a propadnout celému milování bezhlavě  - nenechat se rozptylovat - přestat myslet na cokoliv jiného než na sex. Na SEX!

 

Análně - sexuální Hands Free

 Tento název je myslím velmi přesný a plně vystihující možnost jemnějšího análního dráždění při milování - bez pomoci rukou vlastních i partnerčiných.

 

Anal Porator

Základní popis by byl velmi jednoduchý: snadné, rychlé, účinné - prostě skvělé.  

Princip - penis se provlékne kroužkem o průměru 4,5cm. Výrobce naznačuje na kreslence, že se dají provléknout kroužkem i varlata - no - nechal bych toho autora, aby nám to předvedl. Každopádně se to nasadí až ke kořeni penisu a tyčka porátoru může být nad penisem - to je v případě milování zezadu = dogystyle, nebo pod penisem - pro případ milování tváří v tvář = misionářská poloha.

Zasunutí porátoru do análku se provádí tlakem kořene penisu. Vytažení ven zajistí tkanice, kterou se porátor uváže k pasu partnera. To je asi jediný zádrhel celého výborného vynálezu. Funkčně je to perfektní, ale ten špagát okolo pasu je jednak malinko nevzhledný a pak krapet škrtí. Ale jde to řešit latexovými slipy s užším otvorem pro penis nebo větším erekčním kroužkem, kterým se porátor zajistí proti pohybu. Soulož pak probíhá současně do vagíny penisem a porátorem do análku. Důležité je to, že největší průměr porátoru je cca 1,5cm, což je asi tak průměr mužského malíčku a délka je 15 cm = dostačující pro to, aby nepronikl nepříjemně hluboko a současně nevypadával.

 

Porátor je vyroben z pevnějšího PVC, které umožňuje jeho ohnutí, ale není pružný (kroužek okolo penisu nelze roztáhnout).

Použití Porátoru vytváří jemnou pohybovou stimulaci análku - velmi něžnou a mírnou, takže neruší vlastní vaginální akt, ale naopak jej vyváženě doplňuje.

Porátor je tvarově spíše nenápadný a erotickou pomůcku připomíná pouze vzdáleně, takže další výhoda třeba na cestování nebo vůči dětem. S cenou něco málo přes dvě stovky patří Porátor k zajímavým a lehce dostupným prostředkům k experimentům.

 Anal Porator

 

Anal special

Porátor může být pro některé dámy přece jen "málo" a pro ně je v nabídce pomůcka s názvem Anal special. V tomto případě lze už objektivně prohlásit, že jde o styl "sandwich" nebo také "double penetration".

 

 

 

Tento připevňovací penísek má délku 15 cm, průměr za žaludem 2,3cm  a 2,7cm u kořene. Oproti Porátoru má výhodu v připevnění. Anal Special nepoužívá provázek, ale dva pružné kroužky. Menší se navlékne na penis a druhý vespodu na šourek. To vytvoří u muže dvojitý penis, který je velmi stabilní, pohodlný a účinný. Jeho úhel a postavení je ideální pro milování u stolu, na kterém  partnerka leží na zádech a má nohy pokrčené a přitažené k tělu, nebo na zádech na posteli.

Anal Special by asi šel navléknout i "nad" penis pro milování "zezadu". Buď přímo menším očkem pro penis (průměr 3cm) nebo větším kroužkem pro penis i šourek současně (průměr 5cm). Pak by se dal za druhé očko udržovat na podbřišku, či podobně přivázat jako Porátor. Ovšem menší kroužek u Anal Specialu bude nejen lépe držet na penisu, ale současně fungovat i jako erekční kroužek. Takže při průměrné velikosti objemu penisu by s tím neměl být problém a ve většině případů by měl držet na svém místě sám. 

Stimulace análku je podstatně silnější a Double penetration se blíží reálnému pocitu jako při souloži se dvěma muži současně.

Anal Special je vyroben z materiálu TPR (termoplastická guma), který má velmi příjemnou tuhost i měkký povrch a kroužky jsou dostatečně pružné i škrtící.

 Anal special

 

 

Mr. Hook

Prozatím jsme si ukázali produkty, které při milování dráždí jemně či silněji análky partnerek. Ale i mnozí pánové mají zájem o lehounkou aktivitu při milování nebo orálním sexu. A opět nastává problém s prstem, polohou ruky a dříve ještě nezmíněnou hygienou. Ne vždy je takový prstík vytažený z análku bez problému použitelný na hlazení a další běžné milenecké aktivity. No a vyskočit a prchnout do koupelny není vždy úplně ideální.

 

 

Mr.Hook je určen pánům, ale jeho použití je více univerzální, než by se dalo předpokládat.

  1. Hook se navlékne na penis hákem dolů + dozadu a je pouze přiložen na perineum nositele (prostor mezi šourkem a anusem). při kopulaci dochází k masáži tohoto citlivého místa, která se přenáší až k prostatě.
  2. Hook se navlékne stejným způsobem, ale hák se vtiskne mezi varlata a celý konec se zavede do análu až k prostatě. Aby nevypadával, je nutné jej zajistit například latexovým pásem (terraband) uvázaným jako plavky.
  3. Mr.Hook se navlékne opačně (hákem dopředu dolů) a při milování tváří v tvář to hladí či masíruje perineum partnerky (prostor mezi vagínou a análkem = hráz)
  4. Poslední kombinací je otočení háku náhoru při milování zezadu a jeho zavedení do partnerčina análku.

Takže jak vidíte - opět jednoduchá a levná ptákovinka, která přináší další vzruch a změny do partnerských vztahů.

 

Všechny tři produkty vám mohou zpříjemnit milování a některé se dají dále kombinovat například s realistickými vibrátory nebo s některými Strap-Ony.

 Mr. Hook

 

  

Produkty byly zapůjčeny pro recenze od generálního sponozora = SEXSHOP.CZ

z kategorie ANÁLNÍ SEX

 

 

 MilanXD                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012