B Swish Bbold - moderní univerzální vibrátor

B Swish Bbold - moderní univerzální vibrátor

4.3.2013

B Swish Bbold - elegantní, krásný, něžný a funkční

 

Prostě další  vibrátor, který mě oslovil a který se nejen líbí, ale i umí. Je vcelku univerzální, protože umožňuje dráždění klitorisu, vagíny i G-bodu. Má sympatické a hlavně jednoduché ovládání, je dobíjecí (žádné baterie) a jeho tvar je anatomicky téměř ideální.

Takže jdeme na něj podle již navyklého formátu:

 

 

B Swish Bbold - balení a obsah

BSwih patří mezi pomůcky, které jsou baleny sice levně, ale působivě krásně - tedy patří mezi dárky, které jsou líbivé a osloví hned při rozbalování. Matně černá papírová krabice působí exkluzivně, pouze je třeba hlídat povrch, protože je velmi náchylný na poškození nebo mastnosty. Po otevření se projeví další výborný nápad - běžný blistr je proložen černým lesklým papírem, což vyvolává efekt černého odlesku. Takže levné materiály - dokonale zkombinované - vytvářejí dojem krásy a luxusu. Ve spodní části jsou dva oddíly, obsahující návod, nabíjecí USB kabel a saténový sáček pro uskladnění.

Obal má prostě jedničku s hvězdičkou. 

 

B Swish Bbold - nabíjení

Moderní soudobá erotická pomůcka má nabíjení USB. To se prostě stává standardem a proto není divu, že již neobsahují adaptéry. Ty je možno zakoupit v kterékoliv prodejně za pár korun a navíc existují i do auta (autoadaptér), což je příjemné zvýšení radiusu použitelnosti. Stejné adaptéry dnes používá většina moderních mobilních telefonů.  B Swish se připojí pomocí přiloženého kabelu a nabíjí se cca 4 hodiny - podle použitého zdroje. Akumulátor je  Li-Polymer 500mAh 3.7V, takže patří mezi nejmodernější zdroje s vysokou kapacitou a velice nízkou váhou. B Swish má jedinou nevýhodu - nemá vizuální kontrolu nabíjení a plného nabití. Na druhou stranu Li-Pol akumulátory nemají "paměťový efekt", takže se mohou dobíjet kdykoliv - i pouze při částečném vybití. V nabitém stavu vydrží okolo dvou měsíců - další příjemné zjištění. Provoz je výrobcem udáván na cca 2 hodiny  - to jsem neověřoval, ale nemám důvod tomu nevěřit.

Takže bez kontrolky nabíjení je to tak jedna mínus.

 

B Swish Bbold - ovládání a provoz

Ovládání patří mezi "User Friendly" = velice jednoduché a i bez návodu lehce zvládnutelné. Klasické tlačítko "standby" slouží jako hlavní vypínač On-Off. To je skvělé hlavně pro rychlé vypnutí při nenadálé návštěvě. Běžně se to označuje jako "Quick Stop" a ocení jej především matky malých dětí a majitele zvědavých tchýní. Druhým tlačítkem (-) se postupně přepínají 3 stupně vibrací a poté 4 vibrační programy. Změna intenzity vibrací programů není možná. Tlačítko vypnutí je velmi citlivé a tak může hrozit při používání nechtěnné vypnutí. Navíc nemá zámek ovládání, ale pro zapnutí vibrací je nutno napřed zapnout hlavní vypínač a pak ovládání vibrací - což je už trochu dost na to, aby se to zapnulo omylem.

Výrobce udává B Swish jako vodotěsný, ale já osobně to nemám rád, jelikož má kovou zdířku na dobíjení. Ta může vinou vlhkosti nebo různé vanové kosmetiky oxidovat a vytvářet přechodové odpory. Je sice vybavena gumovým špuntíkem, ale ty mají také svou životnost a s ní spojenou těsnost. Takže pod vodu bych jej bral asi raději zauzlovaný v prezervativu.

Ovládání bych hodnotil asi 2- a vodotěsnost také.

 

B Swish Bbold - vibrace

Vibrace patří mezi střední až silnější. Vibrační jednotka je umístěna úplně vepředu, kde se dá předpokládat těsný kontakt s citlivými místy. Vlastní vibrace jsou navíc umocněny zajímavě tvarovaným předním dílem, který má ve spodní části zvláštní zahloubení. To umožňuje při přiložení na klitoris stimulaci i jeho okolí a poševního vchodu. Při potřebě intenzivní stimulace pouze poštěváčku je možné na něj přesunou ostřejší hranu zahloubení a tím koncentrovat veškeré vibrace pouze na tento bod. Držení vibrátoru je při tom přirozené a pohodlné. Při jeho otočení o 180o v podélné ose, má zase BSwish dokonalý tvar na dráždění G-bodu při samostatné masturbaci, ale i pro partnera.

Vibracím dávám dvojku - mohly by být pomalejší a dravější a hluk patří mezi střední. Omluvit by se to dalo použitým plastem, protože ten rozhodně vede zvuk ven velmi aktivně a je těžké jej zatlumit.

Vibrace?  Řekněme 1-

 

B Swish Bbold - materiál a hygiena

Tělo vibrátoru je vyrobeno z PC ABS plastu s povrchovou úpravou PU coating - což vytváří krásně sametový povrch  podobný silikonu. Středem těla vede spára z čistého silikonu, který je v tomto případě spíše jen pro efekt a pro silikové uložení a utěsnění nabíjecí zdířky. Jedinou nevýhodou je použití lubrikantu. Z hlediska obvodového silikonu je třeba počítat hlavně s lubrikanty na vodní bázi, ale hlavní důvod je ten, že při použití silikonového by došlo ke ztrátě hedvábného povrchu, který by se tím s největší pravděpodobností  vyleštil. Vzhledem k velmi slušné voděodolnosti je možné po uzavření zdířky omývat vibrátor pod tekoucí vodou a použít třeba i antibakteriální mýdlo.

Možná ještě pár dat: délka = 18,8cm, šířka v rukojeti = 5,5cm

Materál - určitě jednička

 

B Swish Bbold - závěr

BSwish patří nesporně k velmi dobrým erotickým pomůckám, které nezklamou a jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a materiály. Poměr jeho ceny, efektivity a vlastností je velmi dobrý - až možná patří mezi nejlepší. Tuhost těla umožňuje účinné dráždění všech oblastí, ale dá se považovat i za doporučitelný pro vyvolání mokrého orgasmu u žen  - především při opakovaném přitlačování na G-bod (ve svislém směru u ležící ženy). Podrobnosti najdete v detailním návodu na Squirting.

 MilanXD                                 

.


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012