B-Vibe Rimming

B-Vibe Rimming

MilanXD 26.11.2016

B-Vibe Rimming - anální kolík budoucnosti

 
 Moderní erotické pomůcky vyžadují unikátní nápady i technologie. Tento produkt splňuje vše, co si jen budete přát. Když jsem ho poprvé uviděl a spustil, tak jsem pochopil, že tento produkt je prostě TOP
 

Obal B-Vibe - v podstatě úplná špička

Nějak se tomu dá vytknout snad jen blistr uvnitř, ale pokud by to byla tvarovaná pěna, tak by to už jen úplně zbytečně  prodražila. Elegantní papírový přebal se všemi potřebnými informacemi, rozklápěcí krabice s dalšími návody, všude odkazy na originální web.
 

Ovšem pecka uvnitř - nádherné přepravní pouzdro na kolík - ovšem s kapsou na  gely, kreditní karty, mobil apod.
 


 

Modely B-Vibe

 
Kolík existuje ve dvou barvách, ale zda se objeví obě na našem trhu - to nevím. Každopádně je to jediný rozdíl a tak je snad zanedbatelný. Černý jsem nedostal, takže ani netuším, jestli má černé pouzdro nebo také modré.
 

 
 

Nabíjení BVibe

Je nápadně podobné jiným značkovým výrobcům. Dva pevné kontakty s neodymovými magnety + oboustranná polarita. Takže se to liší jen tím, že patice nebliká, ale zase pro kontrolu začne okamžitě blikat podsvícení tlačítka. Blikání je nabíjení, Jakmile se to rozsvítí trvale, tak je to ready pro zásun. Výrobce uvádí pro plné nabití 2,5 hodiny, ale myslím, že pro chod kolíku postačí 1,5 hodiny na 1,5 hodiny provozu - alespoň tak to vycházelo při testech. Na pravé fotce je test nabíjení z mojí PowerBanky a ta samozřejmě není součástí balení :-)
 

Funkce B-Vibe

    B-Vibe má řadu unikátních vlastností. Vnější anální svěrač je velmi citlivý na pohyb a tzv. Rimming (jemná stimulace análku například pomocí jazyku) je pro nestydlivé jedince úžasným zážitkem. Jak na to přišli? No jednou si prostě někdo strčil do zadečku rotační vibrátor a pochopil, že věnce rotujících kuliček pod povrchem dokážou naprosté zázraky. Takže v krku kolíku je několik věnců kuliček, které se uvnitř točí a jejich pohyb se přenáší na povrch. To jemně a příjemně stimuluje vědomě ovládaný svěrač.
Uvnitř kolíku je pak digitálně řízený motor s různými průběhy startů a rotací. Ten rozvibrovává celé zbylé tělo kolíku a působí především na vnitřní - podvědomě neovládaný - svěrač. Tahle kombinace je vražedná a po jejím zapnutí likviduje zbytky stydlivosti a zábran. 
Aby toho nebylo málo, tak osa celého kolíku je malinko vyosená. Zní to debilně, ale ve finále to má skvělý efekt. Celý kolík mírně rotuje. Sice jde jen o cca 1mm v továrním nastavení, ale osa je z měkčí oceli a lze jí bez problémů mírně ohnout. Takže když to trochu zalomíte, tak se může celý kolík zmítat třeba s centimetrovým výkyvem. Ovšem to bude mít negativní vliv na trvanlivost převodů a akumulátoru.
Vypadá to snově? Klid! Není všem dnům konec. Kolík má totiž  i dálkové ovládání! To funguje na cca 10m  a tak je možné si sám sobě (sebe sama) navolit nejpříjemnější cestování čí poradu, ale především velikou legraci v párech. V tomto případě bych doporučil rovnou koupit dva a pak si dát rozchod v nějakém velkém obchoďáku a začít boj. Není nic lepšího, než když Vám řachne v řiti takový kombajn při placení u pokladny a Váš miláček se na Vás šklebí kousek od Vás. No a Vy mu to za pět minut vrátíte! Jaké kombinace se dají vymyslet při milování už ani raději nepopisuju.
 
 

Ovládání B-Vibe

 
   Ve spodní části bezpečnostní patky je jasně vyznačené tlačítko StandBy. Po jeho stisknutí se rozsvítí podsvícení a při dalším stisku se rozeběhne velká zábava. Hned při tomto prvním stisku je kolík dokonale použitelný = rozeběhnou se rotace v krku i vibrace v těle - na střední hodnotě. Pak stačí mačkat tlačítko a následují tři stupně intenzity (tedy vlastně 4 celkem). Další stisk pak zapíná roztodivné programy - první impulzně vypíná a zapíná vibrace a druhý to samé, ale rychleji. Třetí mění intenzitu vibrací plynule a čtvrtý je podobný - jen s jiným průběhem. Pak se to celé opakuje a delším stiskem se to celé vypne. Rotace kuliček v krku kolíku jsou stále stejné.
 
    Pak ale přichází dálkový ovladač, který přináší spoustu dalších možností. Pokud je kolík aktivován a svítí podsvícení, tak stiskem středního tlačítka ho lze okamžitě zapnout do středního výkonu obou stimulací a dalším stiskem zase vypnout. Mačkáním kroužku doprava se pak dá zvednout výkon ve 4 stupních - tedy celkem pět levelů. Stiskem kroužku "od sebe" se přepíná 5 programů - podobně jako při manuálním použití. Spodní část kroužku ale není na couvání v programu! Pokud přidržíte spodní část na pár sekund, tak se vypne rotace kuliček v krku a přidržením opačného konce se vypnou vibrace. Zní to sice trochu složitě, ale opravdu rychle to pochopíte a naučíte se to.
 
   Kolík má i zámek ovládání.  Na dálce to je stisk + a - současně (pravá a levá strana kolečka). Dále pak výrobce uvádí, že při blikání spodní LEDky na kolíku stačí přidržet tlačítko na 5 sec na zamčení kolíku. To se mi ale nikdy nepodařilo. Buď neumím číst návody, nebo kecaj. Každopádně je to opravdu nedůležitá vagínovinka...
 
   Takže pomocí dálky si můžete s kolíkem dělat v podstatě co chcete. Přijímač je umístěn ve vnější jednotce kolíku, takže už je jen důležité, aby ta zašpuntovaná prdelka byla natočena k Vám a můžete lítat i ve vzdálenějším okolí...
 

 

Rozměry a jiné u B-Vibe

 Ty jsou asi pro spoustu lidí důležité - takže vězte že:
  • úplně celková délka je 15cm
  • délka kolíku od patky je 12cm
  • největší průměr kolíku jsou 4cm
  • průměr krku je 2,5cm
  • špička má v průměru 2cm

Materiál je 100% čistý silikon - takže musíte použít pouze vodní lubrikant, nebo Sexshopácký Boom, který jako jediný má vlastnosti silikonového, ale silikonové pomůcky nepoškozuje. Baterie je LiOn 500mA a umožňuje skutečně velmi velké opakování nabíjení.

 
Údržba je jako u každého jiného silikonového kolíku. Jen mě trochu překvapilo, že se dá sice omývat pod tekoucí vodou, ale za plně vodotěsný není považován. Takže opláchnout, vydezinikovat, otřít a nenechávat na slunci.
 
 

Doplněk k recenzi B-Vibe - Trio

   Poměrně dlouho po napsání této recenze  si mi dostal do ruky další model = B-Vibe Trio. Je podstatně menší, což jistě ocení začátečníci. Trio se jmenuje podle toho, že má v sobě tři vibrační motory, což sice vyvolává dojem, že to už bude vibrační zmatek, ale stejný dálkový ovladač umí až devět různých programů a určitě si každý najde svůj oblíbený. Pochopitelně do tenkého krčku se již nevejdou rotační věnce, ale je tu ten další motor a nové možnosti. Délka je v podstatě stejná, ale nejširší průměr je pouhé tři centimetry a v krku jen dva. Takže ho zvládnou i bázlivější a méně uvolnění jedinci... :-)
   Obal je úplně shodný a výše jsem si nebyl jist s barvou těch krásných pouzder - tak zelený má zelené a černé modely zase černé. 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                                                                                                       MilanXD
 
 
 
 
 
 

Diskuse

Zkušenosti

12.1.2017 10:25

ahojda, velice zvažuji koupi tohoto čertíka. Najde se někdo další s reálnými zkušenostmi a podělí se o ně...?

V diskusi je 1 příspěvek, poslední příspěvek 12.1.2017 10:25 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012