Bathmate

Bathmate

MilanXD 24.6.2011

Bathmate - zvětšení či prodloužení penisu

Na nějaké diskuzi jsem se dozvěděl o něčem, co se jmenuje Bathmate a dost se o tom mluví... Vzhledem k tomu, že považuju za nutné vědět vše o novinkách, začal jsem se o to zajímat. Našel jsem si stránky, kde bylo vše popsáno a napadlo mě, že jde o kolosální podvod - v podstatě vakuovou pumpu, která se používá pod vodou.

Ihned jsem vylovil ze skříně nějaké pumpy, co jsem kdysi testoval a naházel jsem je do vany. Vyklepal jsem pod vodou veškeré bubliny a začal balónkem odsávat vodu. Efekt byl podstatně zajímavější. Nestlačitelnost a neroztažitelnost vody způsobuje lepší účinky a já se ujistil, že je rozumnější - koupit obyčejnou vakuovku za pár stovek a ušetřit tak několik tisíc. A chystal jsem se na frontální útok proti podvodu zvanému Bathamte.

Návštěva originálních stránek Bathmate mě v mém přesvědčení utvrdila... Za několik měsíců - prodloužení o 7cm a nabytí v obvodu 40% je podle mě kolosální kravina a všechny ty reklamní bláboly mě zase potvrzovaly, že jde o masivní reklamu na slušný tunel. Efekt má být po půl roce = za půl roku prodat pár miliónů kusů a pak zmizet.

A pak přišla bedna novinek na popisy a videa a mezi nimi i Bathmate Goliath... Odhodil jsem to s odporem a nechtěl jsem to ani vidět. A pak jsem se u piva dozvěděl, že kámoš používá běžnou vakuovou pumpu a nabídl jsem mu, jestli by si to nechtěl vyzkoušet. Za 4 dny mi to vrátil s tím, že by si jí hned vzal - že je to s běžnou pumpou nesrovnatelné... ????????????? Cože?

 

 

 

Takže jsem okamžitě spadnul do vany a začal testovat...

Seznámení:

První co mě překvapilo bylo to, že vlnovec z gumy je docela tuhý a ani moc nepruží. Nasadil jsem to na penis a začal mačkat.

Aha - vy nevíte vůbec co to je? Tak ve zkratce:  Jde o vakuovou pumpu, která se přitlačuje na kořen penisu a při každém přitlačení se vytlačí nahoře ventilkem trocha vody a tím vzniká vodní podtlak, který by měl roztahovat a prodlužovat penis. Gumový vlnovec pak udržuje podtlak. Žádné hadice, žádný balónek nebo podtlaková páková pumpa. Jen akrylátový válec a gumový vlnovec.

 

Mačkám jako blázen a cítím tah jen na podbřišku - penis se fláká. V tom mám pocit, že mi to vcucává šourek a najednou cítím, že je zle... Šourek s sebou bere i jedno varle a to se dostalo pod manžetu. Už jste někdy vystřelili pecku z třešně zmáčknutím mezi prsty? Tak do velmi podobné situace se dostalo jedna moje kulatinka. Každou chvíli jsem očekával, že mi proklouzne pod manžetou a já se po.... bolestí. Už jsem se na Bathmate zase pěkně naštval. Zmáčkll jsem podle návodu ventilek a nic!!! Varle se sunulo dál. Propadl jsem panice a chytil gumičku ventilku nehty a zatáhl ven - zasyčelo to a válec se okamžitě naplnil vzduchem. Sakra proč tam výrobce píše, že se to má mačkat?!?!!?!? S velkým ulehčením jsem válec sundal a zahodil ho na okraj vany. Taková kravina! Že jsem se do toho vůbec pouštěl!

Jenže mi to nedalo a za chvíli jsem to měl už zase v ruce a přemýšlel jsem, proč jsou z toho všichni nadšený a mě to mučí? Takže jsem začal znovu a zavzpomínal na minulou noc s mojí přítelkyní. Dostavila se slušná erekce a já opět nasadil Bathmate. Ovšem tentokrát jsem jí posadil výš a zkontroloval, že šourek je opravdu mimo a s dostatečnou rezervou.

První zmáčknutí a penis viditelně pookřál. Druhé a třetí nemá cenu popisovat  - stačí napsat, že jsem vykulil oči. Rovnoměrný podtlak vody mi ho očividně rval dopředu i do stran = do objemu. Na měřítku jsem uviděl číslo, které bylo o dost větší, než jaké jsem naměřil na suchu. Další zmáčknutí, znovu ventil vypustil trochu vody a znovu se mi Dick zvětšil. A začalo to trochu bolet. V návodu se píše, že se má postupovat s rozumem a první bolest je hranicí, za kterou se nemá vstupovat. Zmáčkl jsem gumičku na ventilku a nic... Bylo mi divné, že výrobce by se mohl takhle zmýlit, takže buď jsem měl vadný kus, nebo jsem trubka. Pro eliminaci trubky jsem ho zmáčkl znovu, ale silněji. Áha - gumička není ovládání - větší silou se zmáčkne celý vrchlík a podtlak se sníží... Takže jsem trubka a už vím i proč... Znovu jsem přitlačil válec a začalo mě to bavit. Koukám na rysku u jednoho čísla a zkouším jí překonat. Trochu to bolí, ale baví mě to. A tak mačkám válec i ventilek a měním na zkoušku různé podtlaky...

A pak jsem si uvědomil, že to mám mít 15 minut a začal jsem se mýt. Válec ale musí být pořád pod vodou. Jeho objem je tak velký, že při vynoření nad vodu je hrozně těžký. Teď jsem pochopil, proč se k tomu dodává popruh, který si dáte za krk a gumovým očkem přichytíte na ventilek. Ale pod vodou jsem se docela pohodlně umyl včetně hlavy a celého těla a Bathamte mi nijak moc nepřekážela. Občas jsem válec přitlačil a posunul se tak k další rysce. Když vyndáte válec nad vodu, tak jeho zakřivení a vodní náplň fungují jako lupa a já se musel zasmát, když jsem uviděl to šílené hovado, které bylo ve válci. Ale naštěstí to byl jen optický klam a vodní lupa. Naposled zmáčknu a při maximálním snesitelném podtlaku mačkám ventil. Už to umím, takže voda se nahrnula do válce a vše se vyrovnalo. Bathmate sundavám a nyní mi dochází celá genialita tohoto vynálezu...

Manžeta Bathmate má totiž oproti jiným podstatně větší vstupní průměr. Zpočátku jsem tomu nepřikládal žádnou důležitost, ale teprvě teď mi došlo, proč tomu tak je. Obyčejná vakuovka vám totiž malým průměrem penis u kořene zaškrtí a vycucáváte vlastně jen tkáň od toho zaškrcení. Bathmate se ale nacucne na velkém průměru a vytahuje tak celý penis z břicha ven!!!! To je něco naprosto nového a pro mě nečekaného. To mi zpočátku vůbec nedocházelo a ani výrobce to v návodech nijak nekomentuje. A myslím, že to je jejich velká chyba. Pocit zvětšení a vytažení trval ještě docela dlouho, i když píšou, že účinky se projeví až po pár měsících.

Takže ještě ve vaně - hned mobil do ruky - a popisování prvních dojmů mojí přítelkyni. A ouha! Dostal jsem přísný zákaz to opakovat - už teď jsem prý dost velký a jakékoliv zvětšení je zakázáno...

 

No sakra - a co nějaká oběť pro vědu? To bych se picnul... Tak já to považuju za podvod, pak pomalu měním názor a nakonec jsem nadšený a takhle dopadnu? Hupnul jsem hned na jednu diskuzi a našel tam ochotného testovače. Takže mu zítra Bathmate předám a doufám, že z něj dostanu nějaké zajímavé statistiky, které ukážou, jestli to fakt funguje i dlouhodobě. No.... možná si vyfásnu ještě jednu a tajně si sosnu alespoň centimetřík :-))))) ... Dva... Začalo mě to docela bavit :-)))

 

 

Další poznatky z dalších testů...

1) Při ukončení jedné akce vřele doporučuju pumpu dát pod vodu a ventilek mačkat krátkodobě k pomalému vyrovnání tlaků. Aby to vyrovnávání trvalo cca půl minuty.  Já jsem vyndal pumpu nad vodu a zmáčkl ventil naplno. Vzduch se dostane dovnitř okamžitě (voda je pomalejší) a mě se docela slušně zamotala hlava. A možná jsem ucítil i lehkou arytmii. Ono není divu - je to dost krve, která je podtlakem nahnána do jednoho místa a rázem jí fouknout do organismu asi není ta pravá ořechovka. Píšu to proto, že se mi to stalo 2x za sebou a teprve napodruhé jsem si uvědomil, že je to tím tlakovým výkyvem...

2) pumpu po použití ukládejte vlnovcem nahoru - jinak nevyschne a zapařuje se.

3) Není špatné na žalud nanést trochu vazelíny nebo silikonového oleje. Penis mi míří mírně doleva a při erekci ve válci se při růstu tře silně o stěnu a s válcem se musí různě třepat, aby se posunul.  - Určitě to znáte u akčňáků - jak klaďas chytí záporáka, plácne mu hubu na sklo a kamera pak z druhé strany snímá jak se sune tak zdeformovaná tlama po skle. Tak prosím - záporáka si máznětě - je Váš!

4) Bathmate je prý zdravá na prostatu - tak tomu se zatraceně podívám na zoubek... Po pátém použití jsem přes den cítil mírný tlak okolo prostaty a lítal jsem častěji na záchod. Mohlo to být ze spousty jiných důvodů (zmokl jsem na mašině) - ale jestli!!!!

 5) Při používání ve sprše je trochu problém jí naplnit vodou, protože ve volném stavu voda ventilkem volně vytéká. Takže jedním prstem mírně zatlačte na černý ventilek na hlavním ventilu směrem dovnitř. Tím se to uzavře a voda bude držet uvnitř... Naplňte jí až po okraj, aby se část vody vytlačila při vložení penisu a pak už je postup shodný.

No a jak je obvyklé, tak tento produkt mi opět poskytnul nejaktivnější sponzor a prodejce této pomůcky =

SEXSHOP.cz

Bohužel někdy se stane, že moje detailní představení produktů je dost účinné a zboží se vyprodá během prvního dne. Netruchlete pak - ihned se objednávají další, ale je nutno cca týden vydržet.

.

 

2.1.2012 - nové poznatky

Já osobně jsem to odložil a v dalším testování nepokračoval. Jednak mě z toho bolela prostata a druhak jsem měl nepříjemný pocit jako bych měl penis oteklý. Asi jako když Vám po úrazu třeba otečou prsty a pak nemůžete zlehka ohýbat prsty, ale tak nějak divně to táhne. Prostě to nebylo příjemné. Nárůst cca o 7mm jsem naměřil, ale z diskuzí nalezených na internetu jsem zjistil, jaký jsem pitomec a že nejsem sám....  V podstatě změřit naprosto přesně délku penisu nelze - pokaždé je erekce jiná, stačí lehce odklonit měřítko a vše je jinak a hlavně záleží na tlaku, pod kterým přitlačíme měřítko ke stydké kosti. Takže natažení penisu do Bathmate na hranici bolesti a odečtení jeho velikosti na měřítku válce je - zdá se - nejpřesnější....  Ouha strouha... Jednak si na tu bolest lehce zvykneme, takže každé další vcucnutí může být větší, ale co je větší podraz je to, že celý gumový vlnovec citelně měkne. Takže se nezvětšuje penis, ale zmenšuje se válec. Vtipné a účinné..... Ale buďte v klidu - taky jsem na to skočil...

 

Ukázky z diskuzí:

2.12.2011 17:47 -   mindráček jako Vy

Ahoj kolegové, tak jsem zakoupil bathmate, a musím konstatovat, že celá tato diskuze je kničemu, bathmate funguje pouze dočasně. Jen v mém případě při nahuštění ve vaně, po 30min. vám ocas splaskne, Přečtěte si názory odborníků, doktorů, Když si budete číst články distributorů bathmate, tak je jasné že vám budou mazat ned kolem huby. Je to normální reklamní boom. Na stále zvětšení penisu zatím nic neexistuje. Je to jen a pouze reklama. Ano naboptnal mi penis při použití, ale na stálé zvětšení neexistuje nic. Možná jen chirurgické zvětšení funguje. Nenechte se napálit. Všimněte si, že kolegové odkazují na sexshopy, jsou to jen dileři, kteří jsou placení za tuto reklamu. Jejich odkazy na sexshopy jsou toho známkou. Nekupujte to, je to jen reklama. Toť vše. Bohužel....

 

4.12.2011 18:25 -   Samozřejmě Anonym ;-)

Zdravím. S BM jsem začal někdy kolem 10. října. Jsem na VŠ koleji, kde máme naštěstí vlastní sprchu. Používal jsem ho jen na koleji, takže někdy 3x týdně, jindy 5x. Ze začátku jsem to ale moc přeháněl...mačkal jsem si BM ke stydké kosti jak o život, až mě to bolelo...během pár dnů jsem vypumpoval o dva centimetry více, ale penis jak kdybych do něj tloukl kladivem...tak jsem polevil a mačkal míň...ale pořád se mi na něm objevovala spousta červených teček a celkově je dost žilnatej...tak jsem se rozhodl dát si přes měsíc pauzu, aby se mi pěkně zahojil a pak trochu volněji začnu znova...vzhledem k tomu, že jsem ho používal jen třeba 3x v týdnu, tak jsem přírůstek nezaznamenal...na to bude potřeba více času ;-)

 

30.12.2011 10:40 -   Honza

Zdravím všechny co přemýšlí o koupi Bathmate. Nechci nikoho zrazovat, jen se chci podělit o své zkušenosti, které jsou zatím v začátcích. Používám Bathmate přes 3 týdny. Přistupoval jsem k tomu trochu s nedůvěrou a strašně dlouho přemýšlel jestli koupit nebo ne. Nakonec touha po větším penisu zvítězila. Člověk se nechá i uchlácholit reklamou, která je u dealera na webovkách, i když podvědomě ví, že je to nesmysl. Takže po 3 týdnech používání mi ukazovala stupnice na Bathmate nárust cca 1 cm, měl jsem z toho dobrý pocit a těšil se co bude cca za 2-3 měsíce. Akorát mi bylo divné, že to není nijak opticky vidět, ale bathmate ukazuje nárust. Sktečnost je taková, že guma v teplé vodě časem změkne a tudíž vytlačíte více. Po vyndání Bathmate z vany, kdy byla guma ještě teplá jsem vzal pravídko a stlačil Bathmate stejnou silou jako když tlačím na těle. Po přiložení pravídka ukazovala odchylka na bathmate 1 cm. Takže nárůst žádný. Věřím, že za 2 měsíce guma změkne ještě více a bude ukazovat další centimetr navíc (po zakoupení ukazovala stupnice na Bathmate stejně podle pravídka), tak si říkám, jestli to nejsou ty 2 cm, co slibují na stránkách po dvouměsíčním používání. Celkem mě to srazilo. Bohužel v dnešním právním systému se podvodníkům stejně nic nestane, akorát si můžete říkat, že na každou svini se vaří voda. Bathmate totiž není vůbec žádná levná záležitot, počínaje kupní cenou konče spotřebou vody. Napustit si kždý den teplou vanu něco stojí. Trochu se děsím, až mi příjde vyučtování za vodu. Jinak na 100 % věřím, že neoriginály na trhu jsou. Když jsem si Bathmate objednával a následně rozbalil (pouze angl. návod), přišel mi divný smrad gumy a lepidla. Takový ten smrad, když přijdete k větnamcům. Vůbec bych se nedivil, že to sem šikmooký už dovážejí, ono je to velmi lákavé, jelikož výrobný cena určitě nepřesáhne 50 Kč (ani originálu) a nabízet to za cca za 2 a více tisíc je fakt dobrej kšeft. Každopádně jsem se rozhodl dodržet 2 měsíce, dám potom info.

 

30.12.2011 18:33 -   Olol

Zdravím všechny co...

je to šmejd vyrobenej z levnýho matroše. Hlavně se primárně počítá s tim, že po dvou třech měsících se na to každý vykašle. Těch vad je na tom hodně, a to vůbec nemluvim o tom, zda je plast vůbec na tohle vhodný...
Můžu říct, že moje péro neni taky žádný zázrak, ale při milování je to ok, důležitý je vědět jak svůj nástroj používat a znát radosti své partnerky. 
Jasně že mi tu napíše padesát ženskejch a deset homoušů, že na velikosti péra záleží a jak je to s 20cm krásný...Budiž, ale já vim taky svoje a žádnym hazjem za hromadu peněz bych se nikdy nedevastoval !

 

31.12.2011 01:20 -   Tomas

Zdravím všechny ,koupil jsem si BM a udivují mě Vaše komentáře a příspěvky.Teď váhám nad tím jestli to byla chyba koupit nebo ne... ale co už mám to doma.Už 2x jsem ho použil a také po vytažení mi penis zmodral a na žaludu jsem měl takové červené puntíky, ale byla to jen chvilková záležitost a po vytažení s pumpy mi penis hned změnil barvu na normálni cca max! 20 min. a puntíky tak do 1-2 hodiny zmizely.Ale pořád by mě zajímalo jak to s tím teda je!Podělí se už někdo konečně a o nějaký reálný přispěvek?A napíše kolik měl při stopoření CM na začátku a poté po používání?Vcelku divné mi příjde když tu někdo píše ,že jej testuje v onen datum kdy vložil příspěvek a pak napíše po 5/10 dnech ,že má takové a takové ohromné výsledky (povětšině přehnané na můj vkus) Tak jak to teda je? :)

 

 

31.12.2011 13:04 -   Olol

Zdravím všechny ,koupil...

Ty tečky a zmodrání jsou z velkého podtlaku, jež na penis působí. Mluvil jsem o tom s jednim doktorem a ten jen klopil oči v sloup. Jako nic extra to pro tělo neni, ale podle něj by určitě neměl penis modrat či mít červené tečky - což je známka popraskání mikro žilek na kůži z podtlaku.
A ty co sem píšou ty zázraky ?? víte jak je tato diskuze sledovaná ? jak velkou reklamu si prodejci vychvalováním zde mhou udělat ??15.2.2012 15:25 - Mirek

POZOR!!!!
Důrazně doporučuji tento výrobek nepoužívat!!!!Používal jsem ho cca 3-4 měsíce a penis mi ůplne zčernal. Když mi partnerka řekla, že ho mám divný a černy a ať s tím raději skončím, říkal jsem si,, to je do týdne pryč,, ale nebylo. Je to už skoro dva měsíce a pero mám furt černy. Vypadá to dost divně. No a zvětšení ani nemluvím. Erekce byla sice lepší a po pumpování byl penis nafoukly, ale to je tak vše. Oprvadu pozor na tento vyrobek.

23.6.2012 00:04 - MAJLAND

Hoši - Bathmate hercules jsem taky používal. Ze začátku docela dobrý, ale pak se objevily modřiny na penise a řeknu Vám, že časem Vám odejde erekce do kytek !!! On se Vám po 2 - 3 měsících denního používání prodlouží o 3 cm do délky, ale pokud ho přestanete používat, tak se zase smrskne. Já ho začal tedy znovu používat a trochu se zvětšil i do šířky, jenže ta erekce ! Připadal jsem si pak jako 70 letý impotentní dědek - skoro jsem se neudělal a řeknu Vám používat Bathmate ještě dýl, tak se mi postaví možná tak po stimulaci parním válcem.. K čemu je Vám, že máte vysící nefunkční hadici - lepší je ho mít v normálu, tyto pomůcky nezkoušet a dosahovat kvalitní erekce ! Mimochodem je mi 23 let a doufám, že se ta erekce (citlivost) ještě někdy vrátí časem...

23.6.2012 00:17 - MAJLAND - re: Kuba

Jo a ještě ten svůj bathmate klidně prodám za 300, kdyby si ho někdo chtěl zničit.. S tím sprcháčem to je pravda - dá se tam použít jedině tak, že při nasazování, stlačování - zkrátka pořád omýváš tu gumu na konci, aby se tam nedostal vzduch a až vytvoříš podtlak, tak můžeš zkusit zastavit vodu. Někdy ta guma těsní a někdy ne. Pokud ne, tak budeš muset na to pořád nalívat vodu, ale dojde ti solidní účet na konci měsíce! Prostě bathmate prodávají sexshopy kvůli výdělku, ale účinek není žádný kromě snížené citlivosti a nedostatečné erekce, která by se mohla po nějaké době vrátit zpět do normálu - v což doufám !!


Diskuse

JEDU MESIC KAZDY DEN

5.9.2019 14:32

Takze hosi. Nevim jak vy ale me to funguje docela super. Jedu jak jsem psal měsíc každý den. Zaznamenal jsem skutečnost, ze lepší je začít hned s erekci. Napumpovat doplna a proste 15min cucim na YouTube. Ze začátku jsem pozoroval spis nárůst do objemu. Ale teď po měsíci už vidím kolem 2cm na délku. A věřte ze to dobře cítí i moje přítelkyně. Řekla mi ze rozdíl cítí i v ruce. A já musím potvrdit, ze ji taky cítím mnohem lip. A to už jsem ji cítil dost predtim. Začal jsem někde na 17cm v plné pumpe a dnes jsem tam kde už není merka. Takže za me pecka. Možná bych i řekl ze je trosku citlivější. ??????

jejeda

1.1.2017 10:12

takže je to celé na prd ptáka to stejně trvale nezvětší

nazor na bathmate hydromax x|30 novejsi verze

9.9.2015 22:03

Muze me nekdo vysvetlit porovnani bathmate hydro. X 30 ma to byt odlišne oproti bath. herkules a nebo je to tern samy drek jak uvadite k nicemu Diky.

V diskusi je 24 příspěvků, poslední příspěvek 5.9.2019 14:32 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012