BDSM nábytek furniture - štafle

BDSM nábytek furniture - štafle

MilanXD 25.5.2009

 BDSM a bondage na štaflích

Spousta lidí řeší kde a na čem provádět - více či méně - netradiční sexuální hrátky. Nechat si vyrobit nějakou kozu nebo svatondřejský kříž ve tvaru "X" není asi problém, ale velkým problémem se stane jeho umístění do bytové jednotky především pro děti, příbuzné a návštěvy. Existuje řada dobrých nápadů jak to zamaskovat a tak se umisťují různé nenápadné závěsné květináče na strop nebo zdi - které jsou ve skutečnosti pevné kotvy na zavěšování, nebo nejrůznější postelové nadstavby.

Dlouho jsem o tom přemýšlel a mezi tím jsem navštívil jeden kutilský megaoobchod. Baví mě vymýšlet velké ptákoviny a tohle byl doslova oříšek. Prohlížel jsem si různá hliníková lešení a pak mi padly do oka skládací štafle. Netrvalo dlouho a vrhnul jsem se na ně a začal jsem je hned na místě skládat do různých poloh. Mozek mi jel na plný plyn - tak jsem si ani nevšimnul, že se okolo utvořil slušný dav, který pozoroval, jak nějakej magor přestavuje obyčejné štafle do naprosto nesmyslných tvarů. Aby na mě nezavolali Chocholouška - utekl jsem před nimi k pokladně a zacvakal necelé 4.000,-

 

Doma jsem zase začal skládat a moje nadšení nebralo mezí. Pořád mě napadaly větší a větší šílenosti. Ihned jsem si vyrobil z molitanu a gumožíňové desky profilovanou matraci a brzy jsem také zjistil, že do bočních otvorů stupátek perfektně pasují chromované šatní tyče. Zámečníci mi vyrobili prototyp vzpěr na gynkřeslo a pak jsem ještě zrušil jeden malý stoleček a zabavil z něj polovinu rámu.

Ještě musím nadšené čtenáře trochu zmrazit. Ten typ štaflí, který jsem koupil se už nevyrábí. Mají totiž nesmyslné množství kombinací - na normální práci zbytečných - a tak se výrobce rozhodl omezit počet záchytných otvorů. Ovšem zpevňovací nálitky tam nechali. Jeden můj kamarád koupil ty nové a otvory si tam prostě vybrousil. Klouby mají nosnost až 120kg a o kolik si tu nosnost zhoršil je otázkou i úvahou nad fotkou. Osobně si myslím, že jen minimálně - samozřejmě je to jen na zúčastněných, jejich rozumu a úvaze a na tom, co na tom budou vyvádět.

Už jste asi zvědaví - tak se do toho pustíme. Fotky pocházejí z videa, které jsme o tomhle nápadu natočili a aktérky jsou pochopitelně utajené. Ukážu vám jen pár základních poloh - protože na všechny by tady asi nebylo dost místa. Vůbec jsem nepoužil polohy, kdy štafle leží na boku a zdaleka ne všechny možnosti poloh na břiše, na zádech, hlavou dolů  apod.

 

1) Klasické štafle umožňují připoutání zády nebo břichem, Vzhledem k rozšířeným nohám vespodu jsou velice stabilní a navíc na patkách je protiskluzová guma. I tak je ale dobré je stavět jednou stranou ke zdi - jejich i drobný pohyb je pro oběti velmi stresující

 

 

 

2) Doplnění o šatní tyče rozvíjí netušené možnosti především pro bondage. Mohou se provléknout z boku kteroukoliv stupačkou a uchytit třeba paže v loktech.

 

 

 

  

 

 

3) Pokud se partner nebo partnerka uváže zboku v širokém rozkročení - nastanou úplně nové možnosti. Rošíření základny štaflí zamezuje jejich převrácení, takže je to poloha relativně bezpečná. Každopádně za předpokladu, že jde o romantické mazlení a oběť se zuřivě nebrání. V horní části se dá šikovně protáhnout provaz po stranách krku a lehounce utáhnout.  - Prosím Vás fakt lehounce! Nechci mít nikoho na svědomí! A nebo protáhnout lano rozkrokem a krapítek vytáhnout zadeček do výšky. Spousta dam příjemně utažený provaz v těchto místech totiž extrémně vzrušuje.

 Holky si vyzkoušely super novinku - erotického robotka SaSi, který imituje jazyk, šikovný prst i programovatelný vibrátor. A není to překlep! - žádný Robertek  - fakt robotek.

 

  

4) Tomuhle říkám "Psí bouda". Pejsek je tam zatraceně dobře ustájen a pokud se hlava uváže za vlasy a rozkrok se zase vytáhne na některé horní stupně - pak fakt není šance na "zbytečné" pohyby. Pak stačí aby pánové vložili svůj spodní výčnělek do pusinky milenky - nebo aby se dámy před uvázaným čoklem a jeho jazykem hluboce předklonily. Při natáčení videa jsme štafle potřebovali přesunout o cca 1m a tak jsem je vzali i s uvázanou paňácou a nedzvedli a odnesli. Vzhledem k jejímu masochistickému zaměření se jí to líbilo - i když pěkně zaječela.
Připínánky jsme dostali na natáčení z prodejny Sexshop.cz

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

     5) Svatoondřejský kříž ve tvaru "X" je vůbec nejznámější nábytek používaný v SM. A jak vidíte - blbý štafle se dají do podobného tvaru postavit za pár vteřin. Sice to není to pravé "Xko", ale postoj a roztažené ruce i nohy je stejný. Na okraji horních rozšířených patek se vyvrtají otvory pro poutka na ruce a spodním otvorem se protáhne šatní tyč  (touto tyčí se pak provlékne lano a upevní se na kotníky) - tak vznikne široká rozporka na nohy (- jejíž rozměr si doladíte pilkou na železo). Ale používejte kotníkové boty - hrany trubky jsou ostré i po zabroušení!  Mimochodem ta šatní tyč se dá provléknout i mezi nohama a zaháknout o protilehlý stupěň a vznikne tím tlaková trestná koza.

 

 

 

  

6) eMko je malá trestná koza, která je ve spojení s matrací velice pohodlná i praktická. Může se používat pro milování i spanking. V této poloze je možno pobývat i delší dobu bez větších problémů. Osobně bych nedoporučoval toto používat pro první pokusy s análním sexem. Připoutaným zúčastněným by to nemuselo vyhovovat

 

  

 

 

 

7) Široké eMko je snad ještě pohodlnější - ale snížená poloha hlavy neumožňuje dlouhodobý pobyt. Jenže zase je možno přikurtovat dva miláčky současně a tak si mohou hrát třeba dva zdivočelé páry současně nebo ještě lépe - hrát obíhačku s pálkami na pinčes.

 

 

 

 

 

8) Ostrá trestná koza je nejméně pohodlná, ale prdelka je nejvyšpulenější a omezení pohybu zaručí, že tam nestrká ruce ... A milování? No proč ne ...

 

 

 

 

 

9) Rovná trestná lavice je prostě pecka a asi bude nejčastěji používána. Pro ležící osobu je to velký lábuš. Upoutání za ruce a nohy je základ, ale lze to spojit s folií nebo dalšími omotávkami v místě trupu. V poloze na břiše se dá spankovat,  obtěžovat zadeček, chodidla a další legrace. A hlavně je leženec v ideální výšce a nebolí z toho záda .  V poloze na zádech je pak další velká vychytávka. Stačí část hliníkového podstavce skleněného stolku ve tvaru "C" - která se zasune do otvoru pod hrudníkem a vznikne tak rampa na uchycení skřipců na bradavkách. Kolik dalších možností se tím rozvine už nechám asi na vás.  To, že ženy takhle mohou provádět doslova mučivý orálek, nebo že se sem tam kápne nějaký ten vosk - je asi jasné. Jen bacha na roubíky - v téhle poloze je to nebezpečné pro velké množství vznikajících slin. Vytažené ruce nahoru zase mohou po chvilce zhoršovat dýchání. Už jsem také narazil na úpravu v podobě navijáku a vzniklého opravdového skřipce -ale buďme trochu romantici! A právě pro romantiku jsou úžasné masážní svíčky, o kterých jsem už tady psal.

 

 

   

10) Pokud protáhnete šatní tyč v místě kolen a použijete fígl s lanem jako u svatoondřejského kříže, pak si vyrobíte rozkošnou polohu "Vítej". Legrace je, když máte na starost dvě slečny - jedna leží otevřená na lavici v takovém místě, že druhá jí při upoutání v předklonu dosáhne pusinkou rovnou na mokrozkrok. Pak se už jen musíte rozhodnout, zda bude baci-baci nebo průnik zezadu. Pro ukázku náročnější stimulace jsme dostali z Hradce skvělý lamelový vibrátor Waver.

 

 

 

 

 
11) Krapet maximalisticky působí úprava na gynekologické křeslo. Tahle verze na fotkách je zkušební a v podstatě nefunkční, protože páka ramene je tak velká, že není možné takovou silou utáhnout stavěcí šrouby na kulaté trubce.  Ale už se vyrábějí duralové hranoly, které se nemohou protáčet a na nich budou třmeny s čtvercovými profily. Pak už to bude dokonalé. Tyče se dají protáhnout i nižším otvorem ve svislé části, takže nohy nejsou tak vysoko a klín je hned na okraji lavice. Upevnit si nějaké sedátko na svislé stupně a usednout k báječné večeři by vůbec nebylo špatné.

 

 

 

 

 

 

 

12) Srnka je mučimax. Pouta musí být dokonale uvázána, nesmí nikde táhnout, škrtit a především umožňovat volné vyvěšení. Pocit šílené bezmocnosti a otevření je extrémní. Jen je třeba pod zády vypodložit středové klouby šraflí a podložit hlavu. Holčičí šedesátdevítka nás napadla až při natáčení a holky v ní zůstaly až zbytečně dlouho i po stopce.

 

 

13) Mohlo by se to jmenovat WC, ale raději bych to nazval Zvonice. Jde o postavení štaflí, které umožňuje celou škálu bláznivých možností. Pokud je na nich muž - pak může zkusit zazvonit svým zvonečkem a pokud to nebude nic moc - dá se mu na něj něco přivázat a pak místo toho hezky zazpívá. Pokud tam sedí žena, tek je zespodu přístupná "tam i tam" a ležet pod ní a opravovat to zespodu je fakt legrace. Super je, když se dolů postaví třeba fuckinmachine Wild Buck. A aby měla hezké držení těla, tak stačí mezi patkami před jejími prsty dobře natáhnout provaz a na něj uchytit skřipce od bradavek. A řekne-li "Ó" - pak by asi zvládla i felaci...
   Pro pohodlí Zvonice doporučuju koupit jednu izolační instalatérskou trubku, rozříznout jí a navléknout na stupačky. Pak se na tom dá sedět dost dlouho. 

 

 

14) Šikmá lavice je parádička s další záplavou kombinací. Upoutání za ruce v lehu na zádech je asi základ, který se dá vtipně doplnit o dost našponovaný provaz vedoucí mezi nohama. Pak se musí pořád přitahovat rukama  - jinak to prostě škrtí .  Leh na břiše je fajn na spanking, ale i na kouzelné masáže.  Při uvázání za nohy je spank s hlavou dolů už ostřejší záležitost a kdo má rád facesitting  - tak si určitě lehne na záda s nohama nahoře. Pak si mu totiž na xicht sedne jeho láska velmi jednoduše.

 

 

 

 

 

15) Tohle je taková nějaká mezipoloha a nazývám jí "Kanón". Je to vzpřímenější šikmá lavice s podobnými možnostmi jako ta minulá. Výtvarné prdelkové nástroje jsme také dostali ze Sexshopu a na videu jsme použili jen velmi lehké verze. Ve skutečnosti ale proběhla i jedna parádička

 

 

 

16) Absolutní ultramegaturbomasakr je pohodlnost tohoto závěrečného křesla. Kdo si v něm nezkusil sednout - nepochopí. Na závěr mazlivých i divokých hrátek je to fantasticky relaxační poloha, která hrozí okamžitým usnutím. Páníčkové a Paničky - dobřejte svým subíkům a subinkám trochu odpočinku a ponechte je na štaflích i v této poloze - i když jim budete určitě závidět. Vím - jste zcela jistě unavenější, ale oni to budou potřebovat víc.

 

 

17) Kdysi jsme natáčeli jedno naučné video o fuckinmachine Louisinana Lounger. Vzpomněl jsem si na velikost vyjímatelného hranolu s integrovanou mašinkou a zkusil jsem ho zasunout do mezery mezi stupni. Nastal šok - buď ten hranol vyrobili podle těch štaflí, nebo ty štafle podle toho hranolu. Prostě to tam dokonale pasuje. Naprostá fantazie. Vyberete si jen vhodné místo,  zasunete a drží a funguje dokonale. Dálkové ovládání fungující na 15m vystřelí univerzálnost tohoto řešení do mraků. Lépe to už vyjít nemohlo. Holky už tohle točit nechtěly a ani fotky jsme už neudělali. Ne, že by se nám nechtělo - ale z toho všeho natáčení se nám nějak dámy rozdivočely a nakonec se spolu zamkly v šatně a odmítly poslušnost - ba dokonce nás nenechaly ani koukat.  Zkrátil bych jim honoráře, ale nic za to natáčení a focení nechtěly, tak to nafotíme později

V průběhu natáčení vzniklo pár hezkých fotek

 

 

 

Koukám, že už bude čtvrtá hodina v noci a že je hloupost popisovat sem další možnosti. Balím to a doufám, že jsem Vás pobavil i poradil. PaPa

P.S. - Bondage prováděla báječná a šikovná Domi.D, která nejen uvázala to, co jsme potřebovali, ale vložila do toho i ozdobné prvky a spoustu dalších nápadů.  Všem Vám vzkazuje, abyste při řádění na štaflích používali rozum a aby ty skvělé hrátky vždy končily tak, že se budete všichni těšit na další pokračování!

 

A pokud  Vás zaujaly naše kombinézy nebo pár nejnovějších erotických pomůcek
(včetně rákosek a plácačky)
 - tak na natáčení jsme je dostali zadarmo od stejné firmy

 


 

Pokud se najde prodejce,
který má skladem přesně tento starší typ štaflí
- rád jej zde uvedu !!!

autor = MilanXD


Diskuse

16.3.2015 23:41

K účelu fixace zlobivé subinky se docela hodí rozpěrná hrazda. Umístí se mezi futra do výšky dle naplánované polohy a je to.

RE:BDSM

24.3.2015 22:47

Zdravim, jsem v tom naprostý nováček, můžete mi doporučit nějaké pomůcky na BDSM? Nejlíp i kde je koupit? Radši bych si to nechala poslat než pro to jít do sexshopu… Předem díky :)

Skvělý!

1.8.2012 22:22

skvělý nápad a hodně dobrá inspirace s těmi štaflemí;-)

V diskusi je 36 příspěvků, poslední příspěvek 24.3.2015 22:47 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012