Be-up - za krásná prsa bez plastické chirurgie

Be-up - za krásná prsa bez plastické chirurgie

25.6.2010

Be-up -  žádná plastická chirurgie a krásná prsa za okamžik

Ne každé ženě sluší - psí uši" -  zkuste nový a revoluční výrobek!

 

Historie nabídky tohoto zajímavého vynálezu je vcelku zábavná... Jedna kočička z mého testovacího týmu se mi svěřila, že viděla nějakou zajímavost okolo prsou někde na netu. Druhý den mi poslala malé video a já ho přeposlal dobrému kamarádovi. Ten se pustil do pátrání a brzy se objevily první vzorky. Část jich skončila v laboratořích na zdravotní testy a ostatní jsme začali zkoušet. Efekt byl nečekaný. V podstatě každá žena to uvítala a tak se nikdo nemůže divit, že jsme se rozhodli o tom natočit video. Ale nejdříve si pojďme vysvětlit, co to vlastně je:

be-up  - princip

Be-up jsou tenké PU fólie ve tvaru široké podkovy s okrouhlým výřezem okolo bradavky. Ze spodní strany se odstraní krycí papír a tenká fólie se nalepí okolo dvorce. Fólie se uhladí a poté se odstraní horní část ochranného papíru a tahem za fólii se prsa zvednou do požadované výše a přilepí.

be-up - základní rady a postup

 • Prsa je třeba mít suchá, bez potu, bez krémů apod.
 • Po vyjmutí z obalu je třeba odstřihnout okraj be-up podle vaší velikosti A,B,C,D,E.
 • Nalepení je lepší provádět před zrcadlem - kvůli přesnosti.
 • První sadu lepte rovně a tahejte přímo nahoru. Později je možné experimentovat s vytažením ke středu nebo směrem ven.
 • Odstraňte velmi opatrně spodní díl  - tahem podél řezu  v papíru, aby se papír nezatrhnul.
 • Fólie se musí nalepit napoprvé - není možné jí odlepit a nalepit opakovaně.
 • Kruhový výřez nastavte okolo dvorce a jemně přitlačte.
 • Vyhlaďte spodní díl fólie na prsu.
 • Odstraňte opatrně horní krycí papír a hlídejte pečlivě, aby se lepící plocha ničeho nedotkla.
 • Uchopte za krajíček fólii oběma rukama a vytáhněte ňadro do požadované výšky.
 • Fólii pečlivě uhlaďte, aby na ní nebyly žádné sklady nebo vlnky.
 • Oblékněte si přiléhavé tričko a ujistěte se, že má prs správný a očekávaný tvar.
 • U druhého ňadra postupujte podobně, pouze při zvedání pamatujte, že bradavka se musí při tahu vzhůru dostat nad první bradavku, protože po přilepení dojde k mírnému poklesu.

 

Trvanlivost be-up

Be-up jsme testovali tak nějak různě, protože jsme byli sami zvědaví na jeho vlastnosti. První, co nás napadlo, byly kožní potíže. Proto jsme zkoušeli nálepky na ženě, která nesnese ani malinký flastr po odběru krve. Ihned se jí dělají ekzémy a vyrážka. Je prudce alergická na henu, obecné kovy, lepidla všeho druhu apod. Zničili jsme několik nálepek, rozstříhali jsme je na malé kousky a polepili s nimi prsa. První jsme odstranili raději hned po 5ti minutách, další po 15, další po půl hodině, další za hodinu, za dvě, za 4, za den a poslední kousek až po dvou dnech. Na kůži nebylo nic...  Možná jen lehounce zrůžovělá pokožka, ale to se za chvíli ztratilo.

 

Testy jsme dělali i v náročnějším prostředí, takže jsme ohřáli Báru v sauně, ale s kontrolou teploty, aby se nám ta jemná fólie vedrem nějak nezbláznila. Na druhou stranu jsme jí zase nechali hodně dlouho ve vířivce a pustili jsme jí velké bubliny, aby jí prsa krapet poskakovala. Be-up vydržely.

 

Využití be-up

Be-up rozhodně není koncipováno na několikadenní zatížení. Jde o rychlou a jednorázovou pomoc v okamžiku, kdy si žena přeje nebo potřebuje vyrazit bez podprsenky. Především to jsou plesové, svatební a podobné šaty, které mají volná záda a podprsenku není vhodné nosit. Další možností jsou širší typy plavek, volná průhledná trička i velmi přiléhavé jemné oděvy, které poprsí zdůrazňují. Obrovskou výhodou Be-up je rychlost nasazení, velký efekt a nízká cena oproti jiným řešením.

Další skutečně cennou předností je možnost doladění určitých výškových rozdílů ňader. Ne každá žena má bradavky ve stejné výši a mnohé to velmi trápí. S pomocí Be-up je možno provést naprosto přesnou korekci.

Be-up má také mírně zpevňující účinky. Takže prsa se tolik nehoupají a nelítají, ale při tom mají pořád ještě natolik přírodní pohyb, že jsou lehce rozeznatelná od silikonů.

Teprve, když jsme točili video jsem si plně uvědomil, jak velký vzhledový rozdíl udělají bradavky byť o 1cm výše. Obnažená prsa to neukázala tak transparentně, ale jakmile si ženy oblékly trička bez podprsenek, tak jim zvedlá prsa ubírala několik let. Vyloženě mě to zarazilo, když jsem si uvědomil tento efekt, který jsem dříve vnímal pouze podvědomě. Podívejte se na tyto snímky a zkuste si sami odhadovat věk podle každého ňadra zvlášť.

 

 Vyfoťte se po aplikaci podobným způsobem a můžete získat další sadu zdarma!!!

 

Záporné názory na Be-up

Při prvních testech a diskuzích na téma Be-up vznikly zajímavé názory na reakce mužů, kteří takovou úpravu objeví. Na to mám jedinou odpověď. Dámy - ruku na srdce - pokud se neživíte sexem, tak kolik mužů Vás vysvléklo hned po tom, když se jim zalíbila vaše ňadra na ulici? Navíc podobné korekce jsou naprosto běžné i na jiných místech ženského těla. Umělé řasy, prodloužené vlasy, nastavené nehty, speciální podprsenky a spousta dalších. Takže kritizovat takový vynález z tohoto pohledu je nesmysl, a navíc šikovná žena si fólie odstraní během 2 vteřin tak, že to nikdo nezjistí.
Aby pánové přestali závidět a rejpat, tak jim asi vymyslíme obrovský samolepící pás na vytažení břicha do ramen a bude klid...

 

Doplněk Be-up

 

Ne každá žena stojí o to, aby jí byly jasně vidět bradavky, i když by ráda šla bez podprsenky. Proto každá sada Be-up obsahuje i zvláštní kytičky z velice tenké a jemné textilie, kterými se bradavky před aplikací Be-up prostě přelepí.

 

 

 

Vedlejší efekt Be-up

U větších prsou se může stát, že uvolněním tahu na horní části ňader a zatížením spodní části - ňadra samy získají zajímavější vzhled. Další zajímavý efekt pociťují některé ženy a to tím, že samolepky jim připomínají  cizí ruce a mírně je tím Be-up vzrušuje. To není úplně běžný efekt, ale jedna z našich modelek tento stav popisovala velmi barvitě a rozhodně jí to nebylo nepříjemné...
 

 

 

Prodej Be-up

Be-up mohou prodávat všechny sexshopy, prodejny spodního prádla, drogerie, fitcentra, ale i lékárny a spousta dalších obchodníků.

Nezapomeňte na to upozornit kamarádky!

Prodej Be-Up 

 

                                                                                         Milan XD

Jo a napište mi nějaké komenty - ať je nějaká debata :-))))


Diskuse

Odstranění Be-Up

12.8.2012 00:35

Jak se to sundavá, když tam je nějaké lepidlo a drží to i 3 dny prsa nahoře? :-) To asi nebude žádná sranda to pak strhnout, ne? Fakt mě to zaujalo a šla bych do toho, ale nerada bych to pak strhla i prsama :-D

RE:Odstranění Be-Up

12.8.2012 01:35

Testovali jsme to na začátku s řadou žen. Je to v podstatě podobné, jako samolepka - nebo třeba náplast. Zatím nebyl problém avždy se to sundalo vcelku snadno. Chce to jen prostě pomalu a plynule - nikoliv to urvat jako náplast po odběru krve.
Jedné alergičce jsme nalepili malé čtverečky a popsali a je a sundavali je po 10minutách, 20, 30, hodině, 2, 4, 6, 12, 24 a pak druhý den a poslední po 3 dnech. Po 6ti hodinách už byla pod čtverečky mírně růžová místa, ale to zmizelo cca do hodiny. Be-Up je především na důležitější akce - do šatů bez zad, do trika bez podprsenky... Ten dlouhodobý test byl jen extrém.

dada

26.3.2012 15:54

vynalez je döst drähy a jen nä jednö pöüziti??????

V diskusi je 12 příspěvků, poslední příspěvek 12.8.2012 01:35 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012