Beseda o erotických pomůckách

Beseda o erotických pomůckách

5.10.2009

Povídání o novinkách v erotických pomůckách

Na naší nabídku povídání o novinkách zareagovala mimo jedntlivých zájemkyň i firma či agentura Femmemoderne - dámský klub, který pro ženy připravuje nejrůznější zábavné i naučné programy ve svých velmi hezkých prostorech.

 

Zařazení naší párty přijaly dámy s velkým ohlasem a jejich počet mě doslova vyděsil. Účast ovšem již potvrdila jen část a ve skutečnosti jich přišlo jen pár. Nebylo divu - odvahu na měsíc dopředu má každý, ale v den konání se dostavuje nervozita, stud a vnitřní alibismus - proč tam nejít. Každopádně jsme se do elegantních prostor v pohodě vešli a jak se moje povídání začalo pomalu rozbíhat, tak z přítomných dam opadávalo napětí.

 

 

 

Udělal jsem průlet všemi velkými kategoriemi a skupinami erotických pomůcek s ukázkami jejich typických zástupců a od poloviny večera jsme se věnovali úplným novinkám. Bylo vcelku zábavné pozorovat, jak i ženy, které běžně navštěvují sexshopy jsou z většiny nových vynálezů úplně unešeny. Jednak je to způsobeno tím, že v sexshopech je nabídka tak velká, že novinky přehlédnou, druhak většina novinek má neznámé a neerotické tvary a bylo by nutné neustále zpovídat obsluhu a treťjak - známé kamenné prodejny většinu těchto novinek vůbec neprodávají.

 

Zábava se rozjížděla na plný plyn a původní stud se změnil v bujaré veselí a záchvaty smíchu. Dámy odhodily většinu zábran a já si pomalu začínal připadat jak striptér na slušně rozjeté ladiespárty. Musel jsem je občas krotit, jinak bych se ani nedostal ke slovu. Párty jsem bral jako osvětově naučnou akci, ale v průběhu večera se to změnilo na obchodní záležitost a já si na nějaký kus papíru nestačil psát objednávky. Pak jsem vytáhnul z bedny další novinku a nastal zmatek - co tedy objednat - zda obě nebo tu minulou zrušit.

 

Výborně jsem se pobavil také v okamžiku, kdy jsem zavítal do kategorie určené především mužům - do umělých vagín. Vcelku správně jsem předpokládal, že by to mohlo dámy zajímat, protože i odvážné zákaznice si asi netroufnou v sexshopu zkoumat tyto produkty. Dnes je běžné, že žena dostane od partnera vibrátor, udělá mu s ním divadlo a pak si s ním i s ní hraje on.  Ale co naopak? Kolik žen koupí svému muži umělou vagínu a s radostí jej pozoruje při akci a pak mu s ní ještě pomůže? A proč to tak nejde? Vždyť je to totéž. Vše je pouze v našem vědomí, výchově, předsudcích a zažitých zvycích. Při tom, když má žena například menstruaci, pak by mohla s úspěchem dobrou umělou vagínou partnera velmi dobře uspokojit. Tento můj názor dámy odsouhlasily, ale bylo vidět, že si stoprocentně jisté nejsou. A pak nastal pro ně velký šok. Nechal jsem kolovat nejnovější typ japonské umělé vagíny a bylo víc než zábavné sledovat jejich výrazy, když do ní zanořily prsty. Na jejich obhajobu nutno dodat, že jsem z toho byl taky  pěkně vykolejenej, když jsem si tam sáhnul. Ono se to totiž od originálu už nedá poznat a ne každý má možnost mít prst ve vagíně před diváky, sledující vaší reakci. Mimochodem tu vagínu si pro své partnery objednaly úplně všechny přítomné dámy!! Ani jsem se nedivil...

Skončili jsme až po půlnoci a nadšení přítomných divaček bylo víc než příjemné. Ihned požádaly o opakování za měsíc - tedy přibližně 23.11.2009 se stejnou tématikou, i když plánuju i speciální přednášky na určité konkrétní téma či skupinu pomůcek. Přestože jsou akce určené pro členky klubu Femmemoderne, tak by asi bylo možné se zúčastnit i pro čtenářky těchto stránek, ale to je nutné si s Femmemoderne domluvit přímo. Členky klubu budou mít totiž pochopitelně přednost.

 


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012