Boom ClitRoll - vibrátor na G-Bod i klitoris

Boom ClitRoll - vibrátor na G-Bod i klitoris

MilanXD 9.1.2018

Boom ClitRoll - multifunkční kombajn

      Pamatujete na slavný Klitoliz 1 a Klitoliz 2? Trochu bláznivý nápad, který měl nakonec docela uplatnění a úspěch. Bubínky plné jemných jazýčků vytvářely zvláštní druh vibrací a tak nějak novou stimulaci. Nyní se firma Boom vrhla na v podstatě velmi podobné zařízení - BOOM CLITROLL.   
 
    Většinou začínám obalem, ale tentokrát to mohu klidně skočit. ClitRoll je zařazen mezi levné, ale velmi funkční produkty a proto se upustilo od nákladných obalů a prodává se pouze ve stříbrném saténovém sáčku. Zcela jistě se nějaká stovka ušetřila a stejně to pak každý vyhodí. Takže pokud hledáte dárkový luxus - musíte zalovit jinde. Pokud hledáte hračku, kterou si partnerka zamiluje - bude Vám muset stačit tenhle divotvorný pytlík.
 
    Boom ClitRoll  je v podstatě klasický kombinovaný vibrátor, který má ale místo nějakého vibrujícího výstupku pro klitoris - lopatkový bubínek. Jednotlivé jazýčky jsou opravdu měkké a jemné. Tyto kombajny mají velmi často velký problém s úhlem a vzdáleností klitoriálního dílu oproti vlastnímu dildu. Zjednodušeně - buď to hezky sedí uvnitř nebo naopak na klitorisu. Aby to sedlo na obě místa ideálně je v podstatě spíš štěstí. ClitRoll má krk pod bubínkem velmi pružný - takže je možné jeho polohu rukou upravit a nastavit na dokonalý soulad. Vibrace dilda se řadí rozhodně mezi silnější až silné - což s sebou přináší pochopitelně větší hlučnost. S tou počítejte a pokud spíte s dětmi v jedné místnosti, tak to asi nebude vhodná volba. Duté oko v rukojeti je již dlouho v popředí zájmu, protože tyto pomůcky se dají lehce ovládat i když jsou tak nějak vlhké či kluzké.
 

 

Boom ClitRoll - ovládání:

     To bych asi zařadil mezi skutečně povedené a smysluplné. Tři tlačítka zvládnou veškeré potřebné kombinace. Přidržením prostředního tlačítka se ClitRoll spustí v základních vibracích na třetím stupni intenzity. Tlačítkem, které je u konce rukojeti je pak možno měnit intenzitu vibrací v pěti stupních a poslední je vypnuto = 1-2-3-4-5-0-1-2-3-4-5-0 atd. Ta nula je docela zajímavý nápad, protože vibrace jsou sice vypnuté, ale systém běží dál a je možné používat samostatně bubínek. To se pozná podle blikající LED kontrolky u tlačítek. Tlačítkem u bubínku se spouští klitolízink. Jedním stiskem se roztočí tak, že líže zespodu, druhý stiskem začne lízat shora a poslední možnost je cyklická změna směru = 360° zespodu a pak 360° shora a tak pořád dokola - okolo stola-la-la.
Zjednodušeně - můžete vibrovat a lízat, nebo jen lízat nebo jen vibrovat a všechny možnosti ve všech intenzitách. Aby toho nebylo málo, tak při zapnutých vibracích se krátkým stiskem prostředního tlačítka dá měnit 6 různých programů vibrací. A některé opět umí (pomocí digitálně řízeného průběhu otáček motoru) vytvářet jakoby živé pulzování.
 
 
 

 

Boom ClitRoll - nabíjení

 
     ClitRoll má docela slušný akumulátor, takže vydržel vibrovat a točit cca 2 hodiny naprázdno a 1,5 hodiny na plný výkon. USB kabel je opět bez nabíječky a použili jsme nabíječku pro FastCharge = výstupní proud je 2A. Se slabší nabíječkou to může být pomalejší, ale nechce se mi testy provádět znovu - představte si jak vám vrčí u televize někde pod poslštářem 2 hodiny takovej bazmek - jen aby jste získali číslo, které stejně moc lidí nezajímá :-) Takže nabíjení se silnou nabíječkou trvalo 2 hodiny. Výrobce uvádí 3-4 hodiny.
   Konektor se zasunuje do zdířky pod tlačítky a zasunujte ho prostě přesně doprostřed a opatrně. Pokud si nepoškodíte tenhle otvůrek, tak je ClitRoll velmi slušně voděodolný.
 
 
 
 

 

Boom ClitRoll - lubrikace

 Samozřejmě je jasné, že takový kombajn se musí mazat a to velmi důkladně. Na silikonové hračky se nesmí používat silikonový lubrikant - už jsem to zmiňoval mnohokrát, ale prostě silikonový olej dokáže proniknout do struktury pevného silikonu a poškodí jeho povrch. To se neprojeví okamžitě, ale po určité době se objeví na povrchu takové podivné šupinky, které se sice dají odrolit, ale stále se vytvářejí další a další. Prodejci to dokáží lehce identifikovat a taková reklamace nebude nikdy uznána. Vodní lubrikanty mají spoustu problémů a poměrně rychle tuhnou a buď se musí přidávat nebo vlhčit vodou. Ovšem existuje jeden silikonový mazač, který silikonové pomůcky neničí. Jde o SEXGEL  a vřele ho doporučuju především k tomuto kombajnu. Už jsem o něm psal ve starší recenzi...

Boom ClitRoll - hygiena

 
     Pokusil jsem se vyjmout bubínek a narazil jsem. Pokud to nějak jde, tak je to na hranici pevnosti materiálu. Prostě jsem zkusil otevřít ty čelisti, které bubínek drží - abych ho vytáhl ven. Zabral jsem tak, že jsem očekával rupnutí a stejně jsem ho ven nedostal. Omytí dilda či nějaká dezinfekce je jednoduchá. Ale okolo toho bubínku by se mohla dostat voda dovnitř. Nakonec jsem jazýčky vzal antibakteriálním mýdlem a opláchnul velmi opatrně pod mírným pramínkem teplé vody. Otestoval jsem to a zkusil to znovu trochu odvážněji. Vždy jsem otočil vibrátor bubínkem dolů, aby voda hned vytékala a nezatekla dovnitř a pak jsem ho vyklepal do utěrky. I docela razantní koupel zatím vydržel. Takže asi tak. Až skončí testy, tak ho prostě rozlomím a zjistím, jestli existuje nějaká šance to vyndat úplně ven.
 
 
 Test 01
Ovládá se to jednoduše, přišla jsem na to za chvilku a ocenila jsem možnost nastavení síly vibrací nejen při nepřetržitým vibrování, ale i při těch programech. Vibrace jsou silné, není to žádný bzučení, jako třeba u toho zajíčka. Nejlepší bylo střídavé otáčení, kvůli té změně. Nezvykneš si na to a je to reálnější. Ale to neznamená že jednosměrné točení bylo nepříjemné, spíš jen trošku nudnější. Pasovalo to dobře i tam i tam, i když je pravda, že na klitoris jsem si to párkrát musela přitlačit druhou rukou, aby to bylo trošku intenzivnější. Účinnost je peckovní, udělala jsem se i bez použití toho bubínku, tím, že jsem se s ním - jak říkáš - šukala :-)))))...
Když jsem to pak zkoušela přiložit i na klitoris, tak jsem stříkala do 30 vteřin ??
 
  Test 02
   Měla jsem možnost si přečíst Test01 a jednoznačně s tím musím souhlasit ve všem. Akorát jsme na to byli dva, takže já jsem si mohla jen užívat a pokusy dělal můj miláček. Zkusili jsme při tom i análek, ale asi kvůi těm vibracím uvnitř byl hotový až moc rychle. Nějak jsem si nevšimla, že by se někde psalo, že ty vibrace se přenášejí i na ten jazýčkový váleček - takže pokud se to otočí a používá se jen lízátko, tak je rozdíl, jestli jsou vibrace zapnuté nebo vypnuté. No a pak jsem udělala jednu věc, za kterou mě asi sežerete, ale musím se k ní přiznat. Když už jsem vedla na orgasmy 4:1, tak jsem se rozhodla udělat ještě miláčkovi radost a když jsem mu to dělala pusou, tak jsem bubínek přimázla a přiložila mu ho roztočený na prdelku. Vím že to tam jazykem miluje, ale mě se to moc nelíbí - tak jsem mu to chtělka nějak vynahradit. Nevím, jestli je to možné, ale asi na tenhle vibrátor budu žárlit. Skučel jak raněné zvíře. Já sama jsem tohle už nezkusila, protože vzápětí usnul jak špalek a asi by hoto vzbudilo.
   Asi bych měla ještě upozornit na jednu drobnost - chlupy nejsou nijak velkou překážkou, ale v jednom nekontrolovaném okamžiku mu to vcuclo kousek pytlíku pod bubínek. Jelikož je to spíš slabší a jazýčky jsou jemné, tak se vůbec nic nestalo - jen jsme se chvíli oba váleli smíchy..........
  
.

MilanXD                

 
 
 

 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012