BOOM Japanise Bottle of Wine - umělá vagína

BOOM Japanise Bottle of Wine - umělá vagína

MilanXD 7.11.2016

Umělá vagína BOOM Japanise Bottle of Wine

   Umělá vagína je pojem, který u chlapů vyvolává stud a u ženskejch potutlený smích. Přitom je to totéž jako vibrátor, ale jen je prostě naruby. Fleshlight je se všemi svými modely a doplňky až démonická, Tenga chrlí jednorázovky a už i "opakovačky", Blewit je horké novum, které se poučilo z nešvarů Flešek... Na druhé straně těchto nelevných parádiček jsou pak takové ty příruční podivnosti za pár stovek. No a nějak chyběla ta správná a pravá zlatá střední cesta. Něco, co by nevypadalo na první pohled děsivě, bylo by to funkční a bylo by to relativně levné. A také něco, co by si mohl nesmělý chlap vyzkoušet s normálním pocitem a pak se třeba rozhodl pro dražší kousek.
 
Takže nám tu přistály dvě lahvinky vína z Japonska od výrobce Boom. Standardní škatule a v nich cosi, o čem jsem neměl ponětí, co by to mohlo být. Teda zpočátku jsem myslel, že to jsou kuželky nebo vázy, ale logicky by takové věci nepřišly ze sexshopu.
 
   Vytáhnul jsem tu bílou a hned jsem skočil po korkovém špuntu, protože jsem měl dojem, že mě čeká nějaký olejíček. Fakt jsem netušil o co jde a všudypřítomné japonské nápisy mi toho opravdu moc neosvětlily. Pod špuntem je sice dutina, ale v podstatě budižkničemná. Možná by ovšem do ní šel nalejt nějaký ten lubrikant. Z druhé strany je víčko a pod ním prostě malinká pička. Omlouvám se za pro mně neobvyklý vulgarismus, ale prostě je to tak - je to tak nějak malinko úchylné právě tou svojí velikostí.
    Materiál vagínky je klasická směs silikonů, která je neuvěřitelně podobná skutečné lidské tkáni. Je vcelku fuk, zda se to jmenuje Cyber Skin, Super Skin, LoveClone, RFSS atd. atd. Prostě je to taková hedvábně jemná žoužel, která se dá nahřát ne tělovou teplotu a pak už se to těžko rozezná od skutečného dámského orgánu. Obal je z bílého semišovaného ABS plastu a nenávidím ho. Fotit totiž bílou matnou věc na bílém matném pozadí je činnost kuzoufání.
 

   Japanise Bottle v bílém provedení

 
je klasická umělá vagína  ukrytá v plastové karafě. Vložka je vyjmutelná, ale zajímavé je, že vložka je uzavřená = nemá žádný otvor na vypouštění vzduchu. Má sice vnější boční žebrování pro využití celého prostoru v láhvi, ale to si myslím nějak neřeší přetlak, který možná uvnitř bude vznikat při zásunu. Na láhvi je v místě zúženého hrdla malinký otvor, který bude evidentně sloužit na regulaci podtlaku mezi vložkou a obalem.
 
 

   Boom Japanise Bottle of Vine v černém provedení 

   Je vibrační umělá vagína. Principiálně je velice podobná té bílé, ale vložka obsahuje dutinu, do které se zasune vibrační vložka. Tento vibro-motůrek je pevně spojen kobelem s černou lahvinkou, ve které je akumulátor a ovládání. Kabel není nijak dlouhý, takže při vyndavání vložky je potřeba dbát dost velké opatrnosti = povysunout jí ven, vytáhnout z vložky vibrátor a pak teprve jí úplně vyndat. Při opačné činnosti se musí vibrátorek zasunout do dutiny úplně celý - na fotce je zasunutý jen napůl. Vibrace jsou jemné a rychlé.
 
 
   Ovládání je jedním středovým tlačítkem. Dlouhým stiskem se zapne, pak následují 3 stupně intenzity a po nich 7 různých vibračních programů. Přidržením se zase vypne. Zvolený program je indikován modrou LEDkou do rytmu programu a na druhé straně je červená LEDka pro nabíjení. To probíhá dnes už naprosto standardně = přiložený kabel se zapojí do USB portu počítače nebo nabíječky na mobily. Adaptér není součástí balení, ale dnes už jich má doma každý plný šuplík a pokud ne, tak se dá koupit za babku.
   
  
 
     U každého prcajku se snažím najít maximum kladných i záporných bodů. A u vibrační vagíny jsem našel hned jeden veliký zápor. Teda přesněji - myslel jsem si, že jsem ho našel. Prostě vibrátor je umístěn na horní straně vložky = za klitorisem. Zajásal jsem, protože to je velký nesmysl. Jestli na chlapy působí vibrace, tak především zespodu v oblasti uzdičky. Takže jsem se moc těšil na to, jak to tady napálím. A pak přišel první test....
 
 

Test č.1 

    Použití je skutečně jednoduché, pravidlem je lubrikant na vodní bázi nebo silikonový univerzální Boom, který se dá použit i na silikonové pomůcky. Použití této umělé vagíny je určeno především pro střední velikosti penisů a velikost nad 17cm už může mít problém s použitím. Otvůrek v krku láhve funguje dobře, po jeho ucpání (po zavedení) vznikne uvnitř masakrální podtlak, takže je téměř nemožné penis vyndat.  Jenže ta dírka příšerně píská. Takže pokud se pokusíte pohybovat touhle Japan butýlkou s otevřeným otvorem, počítejte s tím, že budete syčet jak papiňák. Navíc mám dojem, že otvůrek je příliš malý a zpomaluje možnosti pohybu. Takže druhý testovač dostane za úkol vyvrtat větší díru a nakonec opravdu velkou - jestli to náhodou nepomůže.
   Jak jsem už psal, výrobce jsem považoval za Tydýty, protože udělali vibrace shora. Při údržbě jsem ale zjistil, že Troubeles jsem já, protože dutiny na vibrátor udělali ve výrobě dvě = jednu nahoře a druhou dole. No a tu spodní jsem pochopitelně přehlídnul. Takže vibrační patronku si můžete umístit dle své potřeby a vlastně pokud má uživatel dostatek bujné fantazie a chce si užít v poloze "zezadu", tak by měl vlastně mít kliťáček (i vibrace) dole. :-))))
Závěr - dá se použít s uvolněným i ucpaným podtlakovým otvorem. Oba pocity jsou dost různé. Funguje v pohodě a docela rychle, ale to bude její těsností. Vibrace se rozlévají do celého materiálu.
V popisu ještě chybí, že obě verze jsou váhově téměř stejné, což je podivné.
 

Test 2

    Použití je jednoduché, vzhled nenápadný, vibrace pro mě zbytečné. Jako uživatel Fleshlight mohu sdělit, že není tak pohodlná a příjemná jako FL, ale vrchol přišel dříve než s FL. Bohužel to neumím vysvětlit proč. Vyčištění je stejné. Také se dá obrátit naruby a také se musí pudrovat. Na nočním stolku vypadá jako velmi elegantní dekorace. Vibrace se nevypnuly ani po hodině. Jak psal Milan - v bílé láhvi by se dala použít ta dutina pod špuntem na lubrikant, ale musel by se tam dát gumový špunt, protože ten korkový nebude těsnit.
   Použití toho univerzálního Boom gelu jsem vyzkoušel - funguje bez problémů, ale na černém plastu pak zůstávají mapy, které se špatně dají vyčistit. Vzhledem k elektronice uvnitřku se nedá dát pod vodu.
                                                                                                                                                      DžonP
 
 
 
 
 
 MilanXD                              
 
 
 
 
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012