BOOM LOTI Angle - hlavice - vibrační - polohovatelná

BOOM LOTI Angle - hlavice - vibrační - polohovatelná

MilanXD 24.1.2016

Boom Loti hlavice s nastavením sklonu

 Další zajímavá novinka, která se brzy objeví na našem trhu.
Po boomu Hitachi Magic Wand, Magic Massager a PalmPower (Maxlover) se všichni výrobci vrhli na výkonné masážní nebo spíše vibrační hlavice, protože jejich účinky jsou nesporně nejsilnější ze všech erotických pomůcek. Pochopitelně tento trend pokračuje a tak není divu, že se objevují další a další. 
 

   Boom Loti hlavice obal:

Slušný standard - žádný laciný blistr, ale ani hedvábná postýlka. Pevná elegantní krabička, uvnitř blistr a pod ním nabíjecí kabel a návod. Jelikož jde o testovací vzorek, tak byl návod v rozsypaném čaji a je to nádhera, když jsem naučil mobil tyhle cukrblíky překládat OnLine. 

 


   Boom Loti vibrační hlavice - ovládání a funkce

Nejzajímavější novinkou hlavice je polohovatelnost. V její polovině je kulový kloub, který umožňuje nastavování úhlu sklonění  na 30°, 60° a 90°. Tam jsou aretační body, ale jejich pevnost je spíše mírná. Pružnost ohebného krku je naprosto ideální a zaručuje konstantní a příjemný přítlak na klitoris, přičemž není nutno polohu ruky nějak hlídat. 
   Vzhledem k velikosti hlavice je jasné, že vibrační motor má jemnější vibrace. To ale výrobce chytře vyřešil plastovou čepicí hlavice. Kdyby byla celá ze silikonu, tak se vibrace zatlumí ještě víc, jenže ABS plast vodí vibrace naprosto dokonale, takže účinnost se blíží velkým "mikrofonům". 
   Sklápění je zajímavé, ale nemyslím si, že by to byl nějak převratný vynález a lidi ho intenzivně využívali. Hlavice se dobře drží v jakékoliv poloze, takže sklony se dají využít hlavně pokud se hlavice upevní do nějakého držáku - na to je ideální stativ na mikrofon a univerzální mikrofonní kleština. 
   Vibrátor má zabudovaný silný akumulátor a nabíjí se cca 2 hodiny. Konektor se zapojuje zespodu do malinké naznačené zdířky a druhý konec do nabíječky na mobil nebo USB zdířky na počítači. Konektor je dutinkový ale v mikroprovedení, takže se musí zapojovat opatrně a kolmo. Při nabíjení bliká a po nabití zůstane slabě trvale svítit. 
   Doba provozu se pohybuje cca okolo 3 hodin. Ovládá se třemi tlačítky, přičemž střední je hlavním vypínačem a jeho přidržením na 3sec se vibrátor zapíná. Opačně se zase vypne. Vzdálenější tlačítko slouží ke zvýšení výkonu ve třech stupních a pak následuje šest vibračních programů, které jsou v některých stavech docela zajímavé a překvapující. Každý program má trochu jiné zabarvení (střídají se 3 barvy), takže nastavení není komplikované ani ve tmě. 
 

Výhody Boom Loti -hlavice 

 • Silný akumulátor - nabíjení z USB
 • delší provoz než nabíjení
 • příjemné držení
 • vrch hlavice z tvrdého ABS plastu dobře vede vibrace
 • zajímavé programy
 • možnost polohování
 • pohodlné ovládání
 • malá hlučnost
 • jelikož vibruje v podstatě celý vibrátor, tak ho lze dobře použít pro lesbické a bisexuální milování dvou žen, kdy první ho má v sobě držadlem a druhá se dráždí hlavicí. 

Nevýhody Boom Loti-hlavice

 • Jemnější a rychlé vibrace
 • nevibruje při nabíjení
 • vibrace se přenášejí i do rukojeti

Test

Jednoduché ovládání, docela rychlé vibrace. Osobně je pro mě vibrující část dost velká, rychleji a dráždivěji na mě působí menší, přesněji cílené vibrátorky (třeba Tango od we-vibe). Ale hladký tvrdý povrh je rozhodně příjemný.

Kaili         

Závěr a zhodnocení:

Malá a dobrá hlavice pro citlivější ženy, které nevyhledávají extrémní kladiva jako je třeba Maxlover. Příjemná svou skladností a mobilitou i na cesty nebo do auta. Je to další zajímavý stupeň ve vývoji hlavic. 
 
 
Doporučuji.                                                                                                       
  
  
 
 
  
   MilanXD                       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

Super

28.6.2018 22:34

Vyzkoušela jsem hlavici zatím jenom jednou, vibrace jsou opravdu silné, orgasmus se dostavil velmi brzy, už při prvním stupni. Velikost mi vyhovuje. Určitě doporučuji.

V diskusi je 1 příspěvek, poslední příspěvek 28.6.2018 22:34 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012