Boom Rabbit + Balls Pink 2v1

Boom Rabbit + Balls Pink 2v1

MilanXD 8.1.2018

 Boom Rabbit & Balls Pink 2v1 - vibrační vajíčko

Začínám opět fungovat a pro začátek jsem vybral jednu zajímavou novinku.

Firma Boom není na trhu příliš dlouho, ale úroveň jejich produktů docela závratně roste. Nyní se nám dostalo do rukou nové dálkově ovládané vibrační vajíčko BOOM Pink Rabbit Balls 2v1.


Abych udržel dřívější formát, tak začnu stejně

Obal:

      Takový obal ještě donedávna patřil mezi luxusní, ale dnes je již vcelku nutností. Papírová krabička obsahuje box z černého tvrzeného papíru a uvnitř pěnový výlisek. V něm je dvojité vibrační vajíčko, dálkový ovladač, nabíjecí kabel, velmi dobře zpracovaný český návod a certifikát o bezpečnosti.

 
 

Vajíčko:

      Lze používat samostatně. Má na sobě jedno vystouplé tlačítko a stlačením na dobu větší než 2sec se aktivují vibrace. Mají tři zvyšující se intenzity a 3 vibrační programy. Na opačné straně tlačítka je malinký otvor na nabíjecí konektor. Smyčka na vyjmutí je současně anténou = je dobré jí nechat venku, ale k tomu se ještě vrátím. Vajíčko se po aktivaci používá buď samostatně – bez ovladače a programy se přepínají přímo na vajíčku, nebo se ovládá i vypíná na ovladači - přidržením tlačítka. Pak je 30 minut v pohotovosti. Po této době se samo vypne a k ovládání na dálku se musí opět aktivovat.

 

Vibrace:

Jsou střední, ale procesor uvnitř vytváří zvláštní systém digitálně upraveného průběhu, takže to není takové to obyčejné vrnění, ale vibrace obsahují dva druhy vibrací v sobě. To umožňuje vytvářet pocit většího motoru a závaží a mají lepší efekt v účinnosti. Hlučnost je na hraně použitelnosti v tiché místnosti. V běžném denním provozu není s hlukem žádný problém.

 

Dálkový ovladač:

      Hned v úvodu je třeba říci, že dosah ovladače je oproti všem ostatním produktům asi nejlepší. Vždy se to pohybuje okolo 3-5m a je velmi důležité, zda nositelka stojí k ovladači čelem, nebo bokem. Tam pak hraje velkou roli hmota pánve, která dosah dost zkracuje. Ovladač má dvě tlačítka. Jedním se po aktivaci vajíčka dají na dálku měnit jeho programy i vypnout a zapnout. Druhým se v ovladači spouští stejný vibrátor jako je ve vajíčku. Opět 6ti programový a opět s tou zvláštní „záznějí“. Ovladač má ovšem „zaječí ouška“, která dokonale padnou okolo klitorisu nebo na poševní vchod

 

Nabíjení:

   Pro oba vibrátory je jeden kabel, ale ovladač je potřeba nabíjet podstatně méně často. Do vajíčka se zasunuje kolmo k podélné ose a až na doraz. Podsvícení ukazuje stav nabíjení. Nabíjí se cca 2 hodiny. Při zasouvání konektoru buďte opatrnější, aby nedošlo k protržení malého otvoru a snížení voděodolnosti.
 
 
 

 

Materiál a tech. data:

 
Oba produkty jsou vyrobeny z čistého silikonu a PC ABS plastu, průměr vajíčka je 3,2cm a délka = 8,5cm. Doba provozu cca hodina, nabíjení z USB asi dvě hodiny. Baterie má 150mAh. Pokud není ani na jednom dílu poškozen vstupní otvor na konektor, tak se dají považovat za zdařile voděodolné = omývání pod tekoucí vodou.

 

Testy:

Tak to by asi stačilo ohledně těch základních technických informací. A teď co s takovou legrací? Úvodem bych se zamyslel nad těžkou diskriminací. Pokud začne na veřejnosti masturbovat muž, jedná se minimálně o přestupek, ale spíše o velký průser. Pokud to udělá žena a někdo to zjistí, vyvolá to v drtivé většině případů zájem, úsměv a podporu. Zapšklé konzervy asi nemá cenu rozebírat – stejně jen záviděj, že to samy nemaj. Dálkově ovládaná vibrační vajíčka jsou v současnosti v dost velkém zájmu uživatelů – chlapi milují autíčka na dálkové ovládání a ženám při tom blbnutí tak nějak pomáhá ten strach z prozrazení a hlavně to „zakázané“, které jim většinou zvyšuje vzrušení. Vibrační vajíčko dokáže vyvolat orgasmus jen u zlomku žen a vibrace uvnitř vagíny se tak využívají spíš na takové to předvaření a vyvolání chuti na sex. Pochopitelně uvedení vajíčka do provozu v nečekaném okamžiku je vždy větší zábava pro ovladatele a škubnutí či leknutí u uživatelky, ale možnosti použití jsou veliké. Každopádně dokonalost tohoto dvojitého produktu je geniální v tom, že k vaginální stimulaci vagíny vajíčkem, lze v soukromí přidat i ouška ovladače na klitorisu a tam je cesta k orgasmu velmi přímá a jistá. Jenže holky, co to otestovaly, přišly na další velké zajímavosti:

Test01 – Zavedení vajíčka je jednoduché a rychlé. Lubrikant jsem nemusela používat, protože už myšlenka na to, co mě čeká, mě lubrikovala jaksi automaticky. Vajíčko jsem hned pustila a okamžitě vypnula, protože jsem měla dojem, že je to slyšet i přes ulici. Uklidnila mě až kolegyně, které jsem se zeptala, jestli neslyší někde vrnět mobil a i v tiché místnosti nic neslyšela – takže to byla jen nějaká moje obavová chiméra. JE TO SKVĚLÉ!!!! Zkoušela jsem různé intenzity a v podstatě se mi líbí všechny typy programů. Ale takový ten cukavý a přerušovaný mě tak nějak přilechtával k vrcholu, což bych sama u sebe asi nikdy nepředpokládala. Dostala jsem informaci, že to nevydrží déle než hodinu, což mě dost vadilo, protože naopak bych to já vydržela hodiny a hodiny. A povídání s kolegy nebo šéfem a rukou v kapse je neskutečná zábava. Akorát zpočátku jsem vůbec nevnímala, co kdo říká. No a pak jsem to vykecala kamarádce a ta zjistila dost důležité věci: Když mi sáhla na břicho nebo na zadek, tak zcela jasně dokázala identifikovat vibrace i rozeznat jednotlivé programy.Když seděla vedle mě na společné lavici, cítila vibrace!!!! V kině jsme to nezkoušely, ale v restauraci je potřeba si dávat pozor, abyste měly samostatnou židli!
    Tak jsem si tak nějak sama poblbávala sama se sebou a zjistila jsem další zajímavost. Když vajíčko vypnete jakýmkoliv způsobem, tak se zapne v tom programu, ve kterém se vypnulo! To je na jednu stranu super, ale někdy bych dala přednost, aby se to vynulovalo a začalo zkraje.
    No a z toho rošťačení jsem se tak roztočila, že jsem zaplula na WC, zapomněla na to, že vibrace na ovladači už budou opravdu slyšet a jelikož bych určitě zaslechla otevření vnějších dveří na WC, tak jsem prostě přiložila ...  - no - a zase jsem to mohla hned vypnout, protože to přišlo tak rychle, že si ani nepamatuju detaily. Oblékla jsem se a zaplula zpět do procesu. Po nějaké době mě opět začalo šimrat, mačkám ovladač a NIC! Pak jsem si vzpomněla, že mi Milan říkal o té půlhodině, po které se to celé vypne. Za tohle bych výrobcům teda nafackovala! Takže zpátky na záchod, vytáhnout, aktivovat, vypnout ovladačem a zavést dovnitř. Zcela jasně vidím ten poťouchlý úsměv toho, co to takhle vymyslel.
   Další kolo - zapínám vibrace a jsou jiné. Tak nějak intenztivnější. Napřed mě napadlo, že jsem to před tím nějak špatně zapnula a pak mi to docvaklo - ona vibruje i ta smyčka-anténa! Nebo se do ní ty vibrace přenášejí. Poprvé jsem to tam někam jen zamotala, ale podruhé si mi dostala ta smyčka k poštěváčku. Takže hurá zase na hajzlík a hezky jsem si smyčku urovnala okolo něj. Chce to ale pevnější kalhotky, tak jsem to pak - už za pultem - trochu poladila a hurá do dalšího kola. Asi nějak nemůžu posoudit, jestli jsem si to nepřivodila podvědomě, ale tentokrát jsem frčela na kopec jak na lyžařském vleku. Loučím se se zákazníky a ve zmatku se snažím na poslední chvíli to vypnout. Ten vynálezce toho sněhuláka musí být skutečný hajzl! Na vypnutí je prý potřeba přidržet tlačítko na dobu dvou vteřin. Houbeles! Než se to vypnulo, tak jsem se přehoupla přes kopec, zatnula nehty do pultu a vyděšeně zírala na dveře, jestli k nám někdo nevleze a nepozná, že jsem v mimoprostoru. Takže dámy bacha - nechte si dost velkou časovou rezervu na včasné vypínání.
   Neměřila jsem čas, po jakou dobu to bylo v provozu, ale ve třetím kole to umřelo a já měla celou cestu domů pokaženou. A doma jsem musela nekonečně dlouho čekat, než se to nabije. Každopádně druhý den jsem už uměla odhadnout dobu hraní a malá powerbanka v kabelce mi to lehce připravila i na příjemné cestování metrem z práce.

 
 
 MilanXD                              
 
 

Diskuse

zkušenosti s touto hračkou

9.1.2018 12:52

Tak jsem tuto krásnou hračku zakoupil pro manželku jako dárek a musím se podělit o první zkušenosti. Hraní s ní je opravdu velice zábavné a podle reakcí manželky i vzrušující. Dvojvajíčko pěkně dovnitř a ovládání s oušky do mé ruky. Zjistil jsem, že krásně funguje, když přiložím skoro kolmo "ouška" ovládání kolem pysků (ne mých) a pak to celé ovládání o 90-180 stupňů pootočím. Prý je to pocit k nezapomenutí a úplně něco jiného než bez toho pootočení. Tak neváhejte a zkoušejte. Jinak tuto věc mohu opravdu jen a jen doporučit. Výborná funkčnost, krásné zpracování a rozumná cena.

V diskusi je 1 příspěvek, poslední příspěvek 9.1.2018 12:52 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012