BOOM SEXGEL

BOOM SEXGEL

23.9.2014

BOOM SEXGEL– silikonový lubrikant na silikon

Drtivá většina lidí, kteří používají erotické pomůcky, to zná. Máme dva lubrikanty – na vodní nebo na silikonové bázi.

Vodní báze: Zvlhčující prostředek, u kterého je dost určující cena. Mnozí zákazníci si stále myslí, že lubrikant za stovku je totéž jako jiný za 400,-. Prostě nejlevnější vodní gel rychle tuhne, lepí nebo dokonce žmolkovatí. Pak je třeba přidat vodu nebo další dávku gelu. Gely mohou být jedlé a dochucené pro orální sex.
Vodní gely se mohou používat na všechny typy erotických pomůcek i prezervativů.

Silikonová báze: Silikonový gel je látka, která nevysychá, nežmolkovatí, netuhne. Na jedno použití postačí skutečně malé množství (běžně asi jako kulička hrášku). Kluznost a příjemnost takového gelu je extrémní a jeho vlastnosti se s vodními gely těžko srovnávají. Alergie na silikon existuje, ale je velmi vzácná. Pokud si nejste jisti, můžete v prodejně požádat a malinký vzorek a ten aplikovat na vnitřní stranu předloktí a ponechat několik hodin. Ale jak jsem psal – bylo by to hodně výjimečné.

Mnohem lepší vlastnosti tohoto lubrikantu brzdí jedna velká nevýhoda: Nesmí se použít na silikonové erotické pomůcky. Silikonový olej totiž pronikne do struktury pevného silikonu a poškodí jeho vnitřní strukturu. Taková pomůcka pak změkne, začne lepit a její povrch se začne odlupovat nebo drolit. Jindy zase vyvolá velmi rychlé stárnutí a pomůcka pak vypadá jako muzeální kousek.

Vzhledem k tomu, že výrobci už silikon vyloženě milují a velice často ani odborník není schopen odhadnout množství silikonu v určitých látkových směsích, tak se lidé pro jistotu zaměřili na vodní lubrikanty – aby nic neriskovali.

Vzhledem k tomu že Fun Factory vyrábí produkty pouze ze silikonu, tak si tato firma nechala vyvinout speciální gel, který byl jakýmsi hybridem mezi vodním a silikonovým gelem. Dlouhou dobu si drželi tento lubrikant pro sebe, ale nyní nastala prudká změna…¨

Na trhu je BOOM Sexgel !

Vysoce kvalitní silikonový gel, který je určen pro všechny typy erotických pomůcek – tedy i pro silikonové produkty.
Jeho vlastnosti jsou natolik výjimečné, že jsme se rozhodli ho důkladně prověřit.

 • Na jedno použití postačí i polovina kuličky velikosti hrášku 
 • Neucpává póry a pokožka je po něm extrémně hebká a jemná 
 • Kluznost je bezkonkurenční 
 • Ani po několikaměsíčním působení přímo na čistý silikon nevyvolal vůbec žádnou změnu 
 • Jedno balení 100ml postačí na skutečně dlouhou dobu 
 • Udržuje a leští latex a usnadňuje oblékání 
 • Je perfektní pro anální sex 
 • Existuje jako malinký polštářek na jedno použití, který se dá nosit v peněžence. 
 • Časem zjistíte, kolik dalších úžasných využití tohoto maziva - v domácnosti najdete.

Je to fakt úžasná receptura a všechny ostatní gely jsem v klidu vyházel. Takže podle tradice se tomu teď podíváme na zoubek a pokusím se vymyslet nějaké zápory.

 1. Mám raději lubrikanty s pumpičkou, ale to se hůře dávkuje než toto hrdlo s malým otvorem, Takže to sice není záporná vlastnost, ale pokud se lahvička zvrhne na bok, tak asi něco vyteče.TENTO BOD JIŽ NEPLATÍ! NOVÉ BALENÍ MÁ PUMPIČKU!
 2. Na to navazuje právě potřísnění podlahy tímto lubrikantem. Pokud vám to kápne na plovoucí podlahu nebo na hladké PVC, tak počítejte s tím, že se na tomto místě budete dlouho zabíjet. Sice to nezanechá žádnou viditelnou stopu, ale pokud na toto místo stoupnete jen v ponožce, tak vám prostě uklouzne noha… A hodně dlouho
 3. Spotřeba tohoto lubrikantu prudce roste s tím, jak ženy v domácnosti objevují jeho další vedlejší účinky. Především jde o zvláčnění pokožky – masáž rukou, šíje i obličeje.
 4. Na sex ho nezbyde jakmile žena zjistí, jak má krásné vlasy, když si ho vetře do roztřepených konečků.
 5. Spotřeba této látky také prudce roste s tím, jak zákazníci objevují, že navíc zabraňuje vrzání usně = nové kabelky, boty, kožené bundy…
 6. Že na vrzající panty u dveří je lepší než WD sprej, boty jsou odolnější proti vodě, šuplíky lépe jezdí ve skříňkách, palubka u auta přestane vrzat…
 7. Kutilové ho z ložnice ukradnou také proto, že skvěle udržuje těsnění u ledniček, těsnění okolo dveří aut atd. atd.
 8. Není úplně ideální na orální sex, ale znám dámu, které v puse nevadí a pak to musí být nářez... 
 9. Když ho vyzkoušíte, tak už nikdy nebudete chtít jiný.

.

Ja k vidíte, záporných vlastností má tolik, že už jen ze zvědavosti je třeba je přezkoušet a ověřit

MilanXD       


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012