Boom Vivi

Boom Vivi

MilanXD 8.11.2016

Boom Vivi - vibrátor jako moderní překvapení

 
Je půl čtvrté ráno a už jsem se chystal na kutě, když jsem vylovil z tašky tenhle radůstkátor a bylo mi jasné, že takhle nadšený nemám šanci usnout. Takže jsem zase zapnul comp a jdu se podělit...
 

Boom Vivi  - první dojmy.

První dojmy jsou prostě veskrze výborné. Jen tak jsem ho na zkoušku zapnul a hned mě překvapil svým výkonem. Tedy především výkonem vaginálního dílu. Vivi je navíc opravdu krásný kousek. Kombinace lékařsky čistého silikonu s pokoveným plastem a čistým PC ABS na bocích je skutečně elegantní. Zpracování je dokonalé a nedá se mu vůbec nic vytknout.
Tak jsem si s ním pohrál, prohlédl návod a musel jsem začít psát. Abych dodržel nějaký zaběhnutý formát, tak se pustím napřed do obalu.
 

Boom Vivi - obal

Na první dojem je to dobré. Černá matná krabička s bílými boky udává luxusnější vzhled a ty bílé boky umožňují uvádět čitelný text. Uvnitř je trochu zklamání - vysunete sice docela elegantní dvojkrabičku, ale jde jen o dvojitý papírový profil, který navíc ne úplně dokonale sedí. Samozřejmě tyhle drobnosti mohou výrobek prodražit nebo naopak zlevnit, ale Vivi se mi zdá natolik zajímavý, že by si možná zasloužil něco lepšího. Každopádně uvnitř je rozumně umístěný vibrátor, nabíjecí USB kabel a saténový mobilní obal s mikroplyšem na vnější straně. Samozřejmostí je i velmi dobře zpracovaný návod v anglině a čínštině. Akorát by mohli přibalovat lupu, protože písmenka jsou menší než na smlouvě s mobilním operátorem.
 Boom Vivi - nabíjení

   Výrobce uvádí docela překvapivé hodnoty = 4 hodiny provozu oproti dvěma hodinám nabíjení se zdrojem alespoň 500mA. Na prvních testech jsem to ověřil a uvidíme co napíšou testerky při opakovaném používání a nabíjení. Nabíjení je indikováno blikáním tlačítek. Trvalé svícení = nabito. Nabíjecí kabel má na jedné straně USB a na druhé straně pak dutinkový konektor, takže je potřeba ho hlídat a neztratit nebo nepoškodit.
Při nabíjení vibrátor nefunguje!
 

 Boom Vivi -ovládání

   Tady bych chtěl poprvé hodně pochválit. Ovládání má tři tlačítka a obsahuje všechny možnosti v rámci jednoduchého a lehce pochopitelného systému. Současným stiskem (+) a (-) se dá ovládání zamknout i odemknout. To je super při převážení či přenášení. Při připojení na nabíječku se ovládání automaticky ODEMKNE! Po odemčení stačí stisknout (+) a začínají radovánky. Vibrátor se spouští zhruba ve střední intenzitě a tlačítky (+) a (-) se dá intenzita měnit v docela velkém rozsahu. To je idnikováno poměrně jasným podsvícením a velmi rychlé blikání ukazuje naprosto jasně, že už jedete na plnou páru. Stiskem středního tlačítka se mění programy. Po jejich změně najede vibrouš zase na střední intenzitu - což je pro někoho možná zdržování a pak zase budou nervózně zvyšovat, ale některé programy mají takovou účinnost, že je to asi dobrá volba a nakonec to uvítáte. Programů je celkem deset. V poslední době přestávám být obhájcem většího počtu programů, protože tak nějak zjišťujeme, že si stejně každá ženská najde jen jeden oblíbený a ten pak jede pořád dokola. Jenže Vivi má tak zajímavé programy, že si myslím, že vás velmi příjemně překvapí a budete je střídat. Jde o to, že umí i takové ty digitálně rozdrnčené vibrace, které jsou hodně zajímavé a navíc se různě střídají oba motory (vaginální a klitoriální) nebo se naopak spouští oba současně a nebo každý samostatně. Vaginální díl má docela silné vibrace a pro ženy s potřebou skutečného příklepu na klitoris je možné ho použít i zvenku.
 

 Boom Vivi - použití

      No myslím že Vivi se dá použít kdykoliv a kamkoliv. Nástavec na klitoris má ideální tuhost v ohybu i vlastní velikost. Vnitřní díl je dobře rozšířený pro Géčko, ale není tak velký, že by se nedal použít i análně.  Vivi je navíc překvapivě tiché a jeho slíbená výdrž  - až 4 hodiny dává naději opravdu klidného a uvolňujícího uspokojení.
Vivi je "údajně" vodotěsný. Klávesnice nebo spíše jen tlačítka jsou vodotěsné určitě, ale zdířka dutinkového konektoru je přece jen "otvor", takže tady jsem vždy opatrný. Každopádně výrobce vehementně tvrdí, že je plně vodotěsný do jednoho metru - tedy použití ve vaně by mělo být úplně bez problémů. Budeme jim tedy asi věřit, ale doporučil bych po vylovení z vody alespoň vyfouknout vodu ze zdířky, aby tam kovové plochy neoxidovaly. Každopádně to ověříme...
Výrobce uvádí, že se Vivi nemá nabíjet pod vodou. To je hezká myšlenka a je pravděpodobně mířena hlavně k inteligentům v USA. U nás bych se fakt nebál ani o naše blondýnky - že by byly schopné až takovou blbost udělat.
 

 Závěr:

 Upřímně si myslím, že v této kategorii a cenové hladině je to k dnešnímu dni horký favorit.
 

Boom Vivi - parametry

Materiál                =   100% silikon
Lubrikant              =   vodní báze nebo univerzální Boom
Délka dilda           =    13cm
Délka celkem        =   23cm
Průměr dilda         =   4cm
Váha                      =   210g
Nabíjení                 =   2 hodiny při 500mA
Použití                    =   až 4 hodiny
Pohotovostní stav   = až 90 dní
Max. hluk               =   <50dB
 

Test 1

 Tak Vivi prodělal první test ve vaně. Fungoval bezchybně téměř hodinu. Druhý den ráno jsem ho chtěl dobít a je úplně plný vody. A to tak, že uvnitř žbluňká.... Tak to mě docela pobavilo :-)))))))))))) Jestli z něj vyklepu i rybičky nebo krevety - dám ještě vědět.
   Takže prosím ta informace o vodotěsnosti byl hloupý vtip a už píšu výrobci. zda nemysleli, že vodotěsný je třeba jen ten nabíjecí kabel...
   Na druhou stranu - i když žbluňká, tak pořád v pohodě funguje. Takže ještě existuje možnost, že uvnitř je nějaká neškodná dutina a voda se nedostane do elektroniky. 
Při pokusech o vyklepání vody bylo zjištěno, že vibrátor vypouští při každém máchnutí přesně definované množství vody - přesněji 16,5 kapky. Tedy lze jej navíc s úspěchem používat jako kropenku na mši, zavlažovač na kytky, kropítko při žehlení, osvěžovač ve vedru (tam je potřeba ho nakrmit vodou Evian) a velmi neúčinný hasičák.
   Je to prča - už s ním mávám půl hodiny a pořád kropí.... A pořád funguje :-)))) 
 
Každopádně úplná a ponorná vodotěsnost  je pořád diskutovaná oblast, jenže kolik žen opravdu potřebuje nutně vibrátor do vany, když tam má sprchu? Že?
 
 
MilanXD                              
 
 
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012