BOOM Warm Elegance - silný vibrátor s topením

BOOM Warm Elegance - silný vibrátor s topením

MilanXD 10.2.2018

BOOM Warm Elegance vibrátor

    Boom přišel na trh s dalším bláznivou novinkou. Studený vibrátor je veskrze méně příjemný, než dělník, který je pěkně rozpálený. Takže tu máme "topnou" novinku, která má jako bonus vlastní kamínka. Tak jdeme na něj - sám jsem zvědavý, jak to bude fungovat...

 

Obal:

Dnes už tak trochu standard, před lety by to ještě byl luxus. Hezká pevná krabice s přebalem, pěnové lůžko, pod kterým je nabíjecí kabel a návod. Bohužel jsem se dopustil omylu a při vybalování několika vibrátorů mi z jednoho vypadl saténový sáček a nevím z kterého. Takže buď tam je, nebo tam není - v podstatě jako u sexu...  

  Nabíjení: 

   
Pohodlný a bezpečnostní magnetický třmen si sám vybere správnou polaritu a nezkoušejte ho přitlačit v opačném směru. Kabel musí vést ke konci s ovládáním. Při nabíjení bliká modře kontrolní LEDka. Z úplného vybití se Warm nabil za 2 hod 37 minut.
 
 
 
 
 
 

Ovládání:

        Konečně jsem se setkal s ovládáním, které musím pochválit. Zpočátku by mohl vzniknout dojem, že je složitější, ale opak je pravdou. Uchopte vibrouše ovládáním k sobě a dildem od sebe. Vidíte 5 tlačítek = levé, pravé, střední, horní a spodní.
Začínáme středním - po jeho stisku a krátkém přidržení se dostáváme do pohotovosti. Začne svítit modrá LEDka a nyní máme na výběr:
  1. Stiskem horního tlačítka spouštíme vibrace. První je na řadě standardní mód monotónních vibrací, ale pozor - tlačítkem vlevo a vpravo je možné měnit výkon. Ten se mění po tak malých krocích, že si nejsem jistý, zda jde o 5,6 nebo 7 kroků. Ale tuhle změnu lze provádět v každém programu. Pokud mačkáte horní tlačítko dále, čeká vás 9 různých programů a opět jsou tu tykové divné motorové zázněje, které vytvářejí zajímavé efekty. Při desátém stisku se vrací klasický mód trvalých vibrací.
  2. Pokud po stisku středního tlačítka stiknete pak spodní, tak se přepne LEDka na červenou a vibrátor se ohřívá.
  3. Když uvedete v chod vibrace horním, tak můžete krátkým stiskem zapnout současně topení a přidržením spodního ho zase vypnout
  4. Pokud zapnete napřed spodním topení, tak si můžete horním kdykoliv spustit vibrace. Ovšem přidržením horního se vibrace nevypnou a je potřeba přidržet střední a vypnout to celé. 

   Hehe - je to jasný? Prvopocitový blázinec ale velmi rychle pochopíte.

   Ale POZOR - při testech ovládání i při testech "naživo" vyšla najevo jedna z velmi důležitých vlastností. Warm Elegance má tak silné vibrace, že mezi klasickými vibrátory naprosto jasně vede a blíží se svým výkonem běžným hlavicím. Je až překvapivé, jak dokázali takovou sbíječku dostat do tak malého prostoru. Naštěstí je možné výkon regulovat v každém programu, protože citlivé dámy by ho mohly používat tak leda přes pyžamo. Co je ovšem proti fyzice je to, že je současně opravdu tichý.
 

    Tedy zkráceně - ovládání a výkon je na jedničku!

 

 Test topení:

      Při zapnutí vibrátoru středním tlačítkem se rozsvítí modrá kontrolka připravenosti a pak je možné spustit topení (červená kontrolka).
     Pochopitelně nedá se předpokládat, že s malým akumulátorem lze zatopit během pár sekund. To by ten zdroj vyžralo za pár minut. Takže jsem použil dálkový infrateploměr a měřil jsem průběh teploty v závislosti na čase. Měřil jsem to shora i zespodu a nejteplejší místo je cca 4cm od špičky vibrátoru. Očekával bych, že topné tělísko je na horní straně = na bodu G, ale je blíže spodní strany a tam je teplota o 5° vyšší než na horní ploše. Dále je důležité to, že tělísko neprobíhá po celé délce didla, ale pouze místně = asi 4-5cm od špičky. Takže už na zúženém krku dilda je teplota radikálně nižší. To ovšem nepovažuju za nějakou závadu - jednak je zajímavější střídání teploty a zase jsme u používaného akumulátoru = ohřát kompletně celé dildo by bylo energeticky příliš náročné.
   Každopádně konečné teploty je dosaženo až po 20 minutách. Pak se tedy otevírá otázka, zda není lepší napřed zapnout topení a pak jít vibrátor opláchnout, vydezinfikovat, pozamykat byt, sosnout cigáro, zkontrolovat se v zrcadle, čeknout fejsbůk, najít dnešní nejlepší péčko a pustit se do toho až pak. A nebo si udělat na 20 minut klitoriální předehru a zasunout až po dvaceti minutách.
    Původně jsem měl chuť tuhle pomůcku za tuto funkci trochu rozsekat a odsoudit, ale testinky nesouhlasily. Pokud si dildo ohřejete v misce teplé vody, ohřejete pouze povrch a ten se pak velmi rychle teplotně vyrovná ve vagíně. Je to jen pomíjivý okamžik. Kdežto topení zevnitř a je prostě jiné. Topí pořád, teplo je prostupující a mnohem příjemnější.
 
Vnější teplota podložky lehce kolísala podle ventilačky a průvanu - ale pouze v pár desetinách stupně, takže jí beru jako stabilní. V horním řádku jsou minuty měření, "horní" = horní hrana dilda a "spodní" = spodní hrana dilda - oboje měřeno 5cm od špičky.
 
min
1 2
3
4
5
6
7
8
9
10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20
horní
24 24,4
27
29,2 30,5 31 32,1 32,6 33,3 33,6 34 34,3 34,6 35,4 36,2 37,1 37,2 37,4 37,4 37,5
spodní
24
25
28 32 32,9 33 34,4 35,5 36,3
36,5
37 37,6 38,1 39,5 40 41,8 42 42,1 42,2 42,2
 

 Takticko technická data:

Celková délka           =    20cm
Vlastní dildo             =    14cm
Nejužší místo            =    2,7cm shora a 2,2cm z boku (elyptický průřez)
Nejširší místo            =    3,5cm (tady je již průřez kruhový)
Váha                          =    155g
Hlučnost                    =    Vzhledem k výkonu je opravdu velmi nízká
Vibrace                      =     Rozhodně silnější, než by se dalo očekávat u takového vibrátoru
Doba provozu            =     Na plný výkon 59 minut
Topení                        =     Pomalejší, kafe neuvaří, ale zahřeje. Boty asi nevysuší.
Výdrž topení              =     1hod 47 minut
Exhalace                     =     Bezemisní provoz
 
 

 Závěr:

 Zpočátku jsem byl velmi skeptický. Nakonec jsem se dokopal k recenzi a testům a mohu potvrdit - fakt dobrý vibrouš! Opravdu silný, hezký, tichý, teplý až horký, velmi dobře voděodolný (možná až vodotěsný).Trochu mě trápí doba nabíjení versus doba provozu, ale upřímně - hodina na plný výkon a pak šup s ním na nabíječku a do hajan - je vcelku asi bezproblémové.
Tak ještě musím najít nějaké zápory:
  • Mohl by být malinko větší
  • Měly by asi jít vypnout vibrace a zůstat zapnuté topení
  • Výrobce uvádí max teplotu 37-39°, ale tento se ohřál na jednom místě až na 42°
  • Krabice uvádí maximální průměr dilda 4,3cm, ale skutečnost je 3,5cm
  • Další chybou je údaj na obalu = 3 rychlosti a 7 programů. To není pravda. Rychlostí je 7 (přepínají se pravým + levým tlačítkem a programů je celkem 10 = 1x klasické vibrace a 9 různých programů.
 
 MilanXD         
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012