Camview - nová dimenze - sex v zrcadle

Camview - nová dimenze - sex v zrcadle

16.7.2010

Camview - super sex  aneb sebe-voyerismus mýma očima

Už jste někdy zažili sex s ženou, která se při tom ráda dívá do zrcadla? A mnohdy je slovo "ráda" možná i slabé. Holky ( a možná i kluky) to prostě rajcuje, takže se zrcadla objevují všude možně, ale i na stropech a dokonce i na podlaze. Stárnutím figury tato potřeba občas mizí, ale i tak je to pořád oblíbené sebe-šmírováníčko.

 

 

Před nějakou dobou jsem měl zkušenost s podobnou paní, a abych jí udělal fakt velkej zážitek tak jsem postavil k posteli na stativ kameru a On-line jí zapojil do televize. Okamžitě to dostalo novou dimenzi, protože najednou to byl pohled z jiného úhlu. Najednou se člověk nekoukal sám sobě do očí a voyerismus se povýšil na vyšší level. Jenže při nezapnutém nahrávání se kamery po pár minutách vypnou a zapnout nahrávání znamená udělat záznam, který se může v budoucnu setsakramentsky nevyplatit. Pak tenhle nápad zapadl a vyhrabal jsem ho nedávno, když jsem narazil na pár soudobých technických vynálezů. A začalo mi to vrtat hlavou...

 

Při hledání kamery jsem měl několik kritérií = cena, kvalita, velikost a přenos. Prohlížel jsem řadu Headcamů (kamera na helmu na sport), ale ty nemívají přímý videovýstup. Webové kamery mají horší rozlišení a tak jsem zakotvil na miniaturní bezdrátové kameře. Sice to není žádné HD, ale na vyzkoušení stačila a cena něco přes litr mě nevykolejila.

 

 

Kamerka dorazila a začalo testování. Jediný problém byl v dosahu - výrobce uvádí číslo, které by mohlo fungovat tak někde na poušti. Přenos lítá na frekvencích okolo běžné WiFi a těch je ve městech tolik, že to důkladně ruší už od vzdálenosti 10m. Ale to mi je vlastně fuck. Já jí potřeboval na vzdálenost při milování a víc jak metr je asi zbytečná . Každopádně je ale třeba počítat s tím, že stejný přijímač na stejném kanálu by mohl pobavit sousedy, a tak je lepší zkrátit anténku na kameře na minimální použitelnou délku.   

 

Kamerku jsem si přidělal na čelo - na otočenou americkou čepici a přidal k ní 9V baterii. Přenos mohl být zahájen. - Zapojil jsem to do televize a najednou se v ní objevil obraz, který byl de facto to, co jsem viděl svýma očima. Jenže pak jsem se uviděl v zrcadle a představa, že by mě partnerka viděla takhle vymóděného mě jednak pobavila a druhak mi dodala přesvědčení, že by to nebyl sex, ale šaráda. Sice by byla možnost jí dát na bříško malou TVplacku, ale to je kravina. Ale na druhou stranu jsou někdy ty brejle na hlavě partnerky rušivé a pohled na velkou televizi by byl možná také zajímavou alternativou.

 

 

No a přišlo osvícení!!! Projekční brýle! Začal jsem pátrat. Kdysi je prodával Olympus, ale nějak to stáhli a já objevil pár nových typů. Jenže pod 6.000,- se nedají sehnat a z bazarovek mám pupínky. Takže na testování jsem si je vypůjčil  od kamaráda.

 

  

Tyhle brejle mají namísto klasických skel dva velmi kvalitní displeje. Po nasazení na oči pak brýle vytváří (slovy výrobce) dojem, jako byste se dívali na televizi s úhlopříčkou 60 cm ze vzdálenosti dvou metrů. Každá z nožiček je navíc vybavena také sluchátkem, které si nasadíte do ucha. No... a ta kamerka má zabudovaný mikrofon!!!!

 

 

Po dvou letech edituju tenhle článek poslední nejšpičkovější technologií = http://www.tvfreak.cz/art_doc-85AD6A5A451B2221C1257ABF00374A4C.html

Mega voyérismus

Takže popis zapojení: Já kamerku na čele včetně baterie. Žádný kabel, volné ruce....  Ona na očích brýle a přes brýle tmavý šátek - aby nešmírovala bokem. Sluchátka v uších. Zvuk zesílený. Od brýlí pak kabel do malého přijímače pro kamerku přes obyčejné cinch konektory.

V okamžiku zapnutí se začala dívat sama na sebe, ale mýma očima. Kdo to nebude chtít vyzkoušet - ten nechť si dále popisované situace barvitě představí.

  • Doporučuju začít s přenosem už při svlékání. Pohled na sebe zezadu při odpadávání šatů a rozepínání podprsenky se jí líbil hned od počátku.
  • Pohled na prsa prodlužte - až se objeví v záběru Vaše ruce a poprvé se dotknete, roztomile se zachvěje.
  • Kalhotky jí svlékejte až bude ležet na zádech a pak udělejte detailní záběr prvních dotyků pod bříškem
  • Nezapomeňte se jí občas podívat do očí - ještě nikdy se neviděla na živo se zavázanýma očima!
  • Při milování zepředu si na ní nelehejte - a pokud si začne hladit prsa - přibližte hlavu k tomuto detailu
  • Milování zezadu vypadá famózně a nezapomeňte občas ustoupit a prohlédnout si tu klenbu mezinoží zblízka
  • Nezapomeňte, že na kamerce je mikrofon a Váš hlas je přenášen do jejích uší = slyší jen Vás a velmi hlasitě!
  • Felace, análek, ejakulace  atd. atd. - teď už je to jen na Vaší fantazii...

 

Jenže to je jen vanilkové milování. Totální masakr je při lehčím nebo i ostřejším SM. Samotná bondage je v záběrech prý neskutečně rajcovní, ale pak nastává skvostná přestávka, kdy se dívá sama na svojí bezmocnost a na to, co si připravujete na další hrátky. Je vcelku jedno o co jde - každopádně je to SM porno zastraceně "naživo" - nejen že se kouká na film, ale současně ho prožívá!  Prohlédněte si důkladně důtečky a odložte je - vezměte něco jiného a zase to změňte. Nechte jí přemýšlet. Pokud by Vám do toho začala kecat, aplikujte roubíček. Snažte se za každou cenu mít neustále na paměti co vidí a záběry kombinujte. Pamatujte, že vidí rozmach ruky a o dopadu čehokoliv předem ví. Prohlédněte si detailně způsobené stopy. Vezměte nějaký skutečně "tvrdý a ostrý" nástroj a těsně před aplikací jej odložte a jen jí pohlaďte. Nerad radím nebezpečné praktiky, ale pohled na sebe sama v situaci, kde mizí dostatek kyslíku, jí roztočil mozek do maximálních obrátek - obzvlášť když jsem se díval zblízka a také slyšela sama sebe zesíleně.

No - myslím, že už máte jakoustakous představu, co se s touhle kombinací techniky dá všechno podniknout.

A jednu radu na závěr - rozhodně nezkoušejte to co já!!! - Já si pak nandal kamerku na hlavu a vzal si ty brejle na oči a vyrazil do kuchyně pro něco k pití. Fakt jsem si rozbil hubu - všechno bylo někde jinde a jinak daleko.....

 

 

Předem díky za komentáře a zatím.....

MilanXD                   


Diskuse

whaw

30.9.2013 18:38

to bych taky chtěla vyzkoušet :( ale je to moc drahé na studentku :D

testování

26.7.2010 23:42

Už si to vyzkoušelo několik lidí a závěry testů: ženy, které nemají rády techniku, tak špatně brýle a sluchátka snášejí. Kamerka na čele by potřebovala širší objektiv. Brýle je potřeba zafixovat na obličeji, protože nedrží moc dobře na nose a už jen pohyb kabelu s nimi na nose hýbe.

Tak to je húústýýý

26.7.2010 21:50

Tohle bych fakt vyzkoušel.

V diskusi jsou 3 příspěvky, poslední příspěvek 30.9.2013 18:38 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012