Clone, klon či kopie penisu = "Clone a willy"

Clone, klon či kopie penisu =

MilanXD 23.3.2010

Clone, klon či kopie penisu aneb Clone a willy?

kdysi dávno jedna dáma zatoužila mít na památku fotografii mého nářadíčka a mě napadlo, že bych jí mohl udělat odlitek. Následovalo asi 5 naprosto šílených pokusů, při kterých jsem se smál sám sobě a dokonce jsem se i intimně poranil. Výsledek nebyl žádná sláva a navíc byl pouze ze sádry. Teď se mi ovšem dostal do ruky produkt, který to dokonale umožňuje a výsledné dildo není jen na koukání, ale lze jej použít i na masturbaci. A nejde pouze o dildo z bezpečného materiálu, ale lze do něj vložit i vibrátor a tím jej dovést k dokonalosti.

Možná vám to připadá jako bláznivost, ale pravdou je to, že to má hned několik možností využití.

 1. Nejdůležitější je asi pro muže, kteří trpí žárlivostí na erotické pomůcky. Mají trochu strach, aby větší vibrátor nenasadil jemu samému vyšší laťku a vznikají tak obavy, aby pak partnerce stačil. V tom okamžiku jí můžete poskytnout vibrátor, který je Vaší věrnou kopií a taková náhražka je naprosto ideální pro delší odloučení, služební cesty, poúrazovou neschopnost dočasnou i dlouhodobou apod.
 2. Další neméně zajímavou možnost tvoří jako velmi odvážný a nečekaný dárek při vznikající známosti, ve které se schyluje k sexu. Neexistuje unikátnější gesto, než jí věnovat Vaší kopii a tím jí umožnit se připravit a vyzkoušet si Vás samého - ještě před vlastním aktem. Často se tím i předejde trapasům, které mohou vznikat výraznější rozměrovou disproporcí.
 3. Masakr-dárek je to pak při rozchodu, kdy položíte tuto kopii na stůl při odchodu se slovy: "Tady máš něco na památku, abys měla důvod v budoucnu zalitovat..."

 

Tento článek bude v tomto okamžiku pouhým překladem návodu, ale slibuju, že v brzké budoucnosti zde uveřejním i kompletní test a recenzi z výroby této unikátní sochy.

 

Kopie penisu - příprava

 • Napřed si důkladně přečtěte celý návod a ujistěte se, že všemu dokonale rozumíte.  
 • Před začátkem si pečlivě připravte veškeré pomůcky na dosah ruky - proces je opravdu rychlý a jakékoliv zdržení může znamenat celkový neúspěch.
 • Na stůl i podlahu si připravte PVC ochranu nebo rozložte noviny
 • Budete dále potřebovat krční špachtle, nůžky, tvrdý karton 10x10cm s průřezem tvaru "X"
 • Připravte si vhodnou misku, kam se vejde obsah PE sáčku s bílým práškem a 425ml vody
 • Je lepší mít připravenou vakuovou pumpu a silnější erekční kroužek
 • Požádejte atraktivní ženu o pomoc při výrobě vašeho klonu - ideálně cizí, nahou a šikovnou
 • Patří-li Váš penis mezi XXXL velikosti, musíte si dokoupit více náhradní hmoty a použít větší válec
 • Je-li tomu tak - kontaktujte nás! S penisem nad 28cm rádi uděláme reportáž
 • Připravte se na to, že na míchání a zasunutí penisu do hmoty budete mít max. 2 minuty!!!!
 • Vřele doporučuji odstranit pubické ochlupení od kořene penisu a ploch, kam může gel zatéci

Klon penisu - příprava formy

Vyjměte veškeré předměty a náplně z válce a dosáhněte plné erekce. Poté je třeba válec délkově upravit na vaší velikost. Při plném zatlačení válce do těla, je třeba mít ode dna válce ještě cca 1cm prostor pro dostatečnou vrstvu formy. Vsuňte penis do válce a silněji jej zatlačte proti vašemu tělu. Cca 5-10mm nad penisem si udělejte na válci značku. Poté odměřte tuto vzdálenost od otevřeného konce (z druhé strany) a válec zkraťte. Jednoduše řečeno - musíte jej zkrátit tak, aby jste zachovali uzavřenou nádobu a nikoliv tak, že byste si ustřihnuli dno válce. Novou ostrou hranu válce poté oblepte lepenkou, aby nemohlo dojít ke zranění okolo kořene penisu při přitlačení.

 

 

Úprava formy v případě, že Váš penis je zahnutý

Pokud máte zahnutý penis tak, že by nebylo možné uhlídat jeho kontakt s válcem, přeřízněte válec a vyřízněte jeho část pod odpovídajícím úhlem. Poté slepte obě části pevnou lepenkou tak, aby dokonale odpovídal tvaru vašeho penisu.

 

 

 

Kopírování penisu - příprava vody

Připravte si přesně 425ml vody a ohřejte jí přesně na 37oC.  Právě na tolik činností současně je ideální ta atraktivní (nejlépe čerstvá) nahá pomocnice, protože je třeba si již připravovat erekci.

 

 

 

Začátek odlévání penisu - start odpočtu 2 minut

Zapněte si stopky v okamžiku, kdy vlejete 425ml vody ohřáté přesně na 37oC do mísící misky. Vsypte obsah do misky rychle a začněte míchat. Na důkladné promíchání máte strašně krátkou dobu - pár vteřin! Jakmile bude obsah dokonale promíchaný a mírně ztuhlý (do 30 vteřin), vylejte celou misku do připraveného zkráceného válce (ne později než po zmíněných 30 vteřinách). Pomocí stěrky, krční špachtle nebo lžíce, vyčistěte misku, naplňte válec a zasuňte do něj penis v plné erekci. Před koncem tohoto limitu (2 minuty) musí být penis plně zasunutý až do maximální hloubky. Snažte se jej udržet mimo stěny válce - aby se penis stěn příliš nedotýkal.

 

Zasunutí penisu pro získání jeho kopie

Zasuňte penis, zatlačte válec pevně proti tělu, zkontrolujte, aby nikde nebyl silně přitlačen na stěnu válce. Pokud se velmi dotýká, otáčte mírně válec vlevo i vpravo pro zatečení hmoty okolo něj. Čekejte přibližně další 2 minuty. Při tom potřebujete udržet alespoň chvíli erekci, o což by se Vám měla postarat Vaše kamarádka svým vystoupením...  (pro získání těchto krásných kamarádek doporučuji jim poslat odkaz na tento text a já se za ty pány tímto přimlouvám!)  POZN. - zrovna bych jednu potřeboval, jinak se recenze nedočkáte
Erekce nemusí trvat celé dvě minuty, ale čím je delší, tím je výsledek dokonalejší.

Prsty vyzkoušejte stav vyteklého gelu z pod okraje válce. Až bude plně ztuhlý, vyžeňte krásnou kamarádku a začněte myslet na dluhy a potíže v práci. Opatrně uvolněte gel okolo kořene penisu (pokud jste ochlupení nezredukovali - budete možná potřebovat nůžky a velkou šikovnost). Válec pomalu a opatrně sejměte z penisu.

 

Míchání směsi pro odlévání kopie penisu

Hotová forma odlitého penisu by měla být připravena cca 2 hodiny před vlitím této druhé směsi, ale nenechávejte jí tvrdnout déle, protože by mohla příliš vyschnout.

Otevřete obě plastové dózy a veškerý obsah vlejte do vhodné nádoby. Pro tento účel se ideálně hodí kelímek z tvrzeného papíru nebo podobná sklenka, kterou je pak možné vyhodit. Použijte špachtli pro dokonalé přesunutí veškerého obsahu obou nádobek do kelímku.

 

Vlévání silikonové směsi do formy pro odlití kopie penisu

 Směs v kelímku či sklence velice důkladně promíchejte- můžete míchat až dvě minuty a skutečně buďte pečliví. Aby vznikl zajímavý okraj vašeho penisu, upravte vnitřní hrany formy a rozšiřte jí až k okrajům válce. Směs se vlévá asi 2,5cm pod horní hranu formy (válce), protože zasunutím vibrátoru se jí dostatek vytlačí až k hornímu okraji. Poté zkontrolujte, aby na dně formy nebyla zkondenzovaná voda - vylejte ji a vykapejte. Vlejte obsah kelímku se silikonem do formy (2,5cm pod hranu válce).

 

 

Klon penisu - vložení vibrátoru

Vezměte tvrdý kartónek, uprostřed kterého jste si připravili průřez ve tvaru "X" a zasaďte do něj vibrátor. Opatrně zasuňte vibrátor přesně do středu odlévaného penisu a nepatrnými pohyby odkloněním do stran se ujistěte, že vede skutečně středem odlitku. Dále zkontrolujte, že došlo k vymáčknutí dostatečného množství hmoty do horního okraje formy až těsně pod kartónek. Přetečení nevadí. Hloubka zasunutí vibrátoru je dána pouze možností výměny baterií - tedy zasuňte jej tak hluboko, abyste byli schopni baterie vyměnit.

POZN - bez zasunutí vibrátoru se forma nevyplní! Pokud nechcete vbrátor použít, musíte formu naplnit silikonem až po okraj! U většího penisu nemusí hmota objemově stačit!

 

Ponechte hmotu tvrdnout 24 hodin

Pokud je výplň již úplně ztvrdlá, vytáhněte opatrně celý nový vibrátor a jemně odstraňte přebytky velmi ostrým nožem nebo žiletkou.

 

Váš druhý penis je hotový a připraven k použití. Je možno jej omývat vodou a mýdlem s opatrností na vibrátor, do kterého se voda nesmí dostat.

Takže vzhůru do této legrace a nebojte se svým dílem pochlubit přátelům v oblíbené restauraci či zaměstnání.

Velmi uvítáme Vaše zkušenosti s tímto procesem - podělte se s námi o ně!

Pokud zašlete na naší adresu (redakce v hlavičce) fotografii Vašeho penisu s přiloženým odlitkem - pro dokonalé srovnání, získáte jedinečný kód, který Vám umožní čerpat při příštím nákupu v


 SEXSHOP.cz


slevu 20% !

 

  


Diskuse

velikost

31.12.2013 12:49

takže jestli správně rozumím,když ho mám 22/5.5cm musím koupit více hnoty a najít si nějakou tubu? Na kolik peněz mě to tedy příjde?

Zkušenost

8.11.2012 15:58

Podívali, objednali a jali se vyrábeět odlitek. Skončilo to brzo. Voda nachystaná, ten prášek taky a přesně podle návodu jsme nalili a míchaly. Hmota po 30 vteřinách ztvrdal. Takže litr v prdeli. :-) meil:kajik.h@seznam.cz

RE:Zkušenost

17.12.2012 12:55

Mám dojem, že jsem v popisu varoval, že je to fakt rychlé a je třeba mít všechno připravené. Ale ještě jsem raději text upravil na zmíněných 30 sec. Náhradní náplně lze objednat podstatně levněji.

V diskusi je 24 příspěvků, poslední příspěvek 31.12.2013 12:49 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012