Cunnilingus

Cunnilingus

15.11.2010

Cunnilingus

Dráždění ženského pohlavního orgánu jazykem.

 

  

Představte si, jak kroužíte nad dokonalou ženskou postavou (krásné dlouhé vlasy, skvělá prsa, velmi líbatelné pysky a nohy dlouhé až na zem). Pomalu přejíždíte od rtů k pupíku a už předem přemýšlíte, jak se co nejlépe ukázat, až dorazíte na "nýtek". Protože jak jistě víte, správně vylízaná jeskyňka může být jednou z nekrásnějších věcí, které pro ženu můžete udělat. Pro mě osobně je uspokojení partnerky bodem číslo jedna. Miluji ten pocit, když máte svůj protějšek v tu chvílí „na ovládání“. Můžete sledovat, jak s Vámi prožívá každý pohyb nezbedného jazyka a přichází do transu s každým dotekem Vašich rtů. Této tématice jsem se hodně věnoval, přečetl plno knih, diskuzí a rád bych se o to podělil i s Vámi =) Jen buďte lidičky trošku láskyplní a berte v potaz, že je to můj první “porozený“ článek na tomto skvělém webu. Snad se Vám bude líbit a přidá světlo do vašich postelí =)

 

 

Tak jak to začalo?

Dráždění pohlavního ústrojí ústy tu snad bylo dříve, než člověk samotný. Avšak tato dnes již nezbytná součást milostného života byla mnohé doby opovrhována a to zejména na Evropském kontinentě. Z hlediska ”přírody” je ovšem cunnilingus daleko přirozenější než felace, neboť jsme to my samci, kteří aktivně a žádostivě očicháváme pohlaví samičce, ne naopak. Zatímco tedy v přírodě samička samcům dodnes ”voní”, ve starověku však většině mužům pipinky vonět přestaly. Tudíž už tenkrát byly lidské ”kulturní” zvyky jiné, než přirozené vztahy v přírodě. Kdo kouřil a pak zavedl svůj úd do řiti, byl ve vůdčím postavení, kdo obojí strpěl, byl hold v podřízeném postavení. Ale zvláštní situace právě nastávala při lízání. Muž, který prováděl cunnilingus ženě, byl sice ve vůdčí pozici, ale na druhé straně vyhovoval sexuálním choutkám podřadnému stvoření. Z tohoto důvodu přišel jiným mužům k smíchu a navíc byl označován za impotenta, i když ho měl tvrdšího sebevíc. Celkově ta jejich ”kultura“ byla trochu zvláštní. Starověký muž se zřídka kdy nechal kouřit ženou a už vůbec ne manželkou, protože se tak octl v podřadné pozici. Proto kouření prováděli muži mezi sebou a vyhovovalo se vždy výše postaveným mužům brrr.

Ve středověku se cunniling také uznání nedočkal, jelikož se řadí mezi nekoitální aktivity, do kterých spadá i mazlení se, dráždění rukou, využití erotických pomůcek apod., které lidé brali jako soulož proti přírodě a tudíž to bylo nepřípustné. Jenže jak to tak bývá, zakázané ovoce bylo a bude vždy žádané. Tudíž pár jedinců se v té době jistě našlo. To dnes by 85% lidstva, bylo díky katovi bez nějaké končetiny. V tom lepším případě by to odnesla jen ruka.

Ještě však před několika desetiletími zařazoval slavný sexuolog profesor Hynie všechny kontakty úst a pohlavních orgánů mezi úchylné sexuální aktivity, které se sice na světě vyskytují, ale jejichž provozování je asi na stejné úrovni jako sexuální styky s mrtvolami nebo se zvířaty.

 

Naopak indická Tantra, která začala vznikat už před dvou tisíci lety, učí. Že vzrušení ženy je základním kamenem k součastnému uspokojení obou partnerů.

Lízání je též uctíváno v taoismu a to proto, že cíl taoismu je dosáhnout nesmrtelnosti, nebo alespoň dlouhověkosti. Ztráta spermatu u nich odpovídá ztrátě vitality. Naopak k posilnění svého "ch´i" docházeli zachováním spermatu či požitím vaginálního sekretu. Také nástěnné fresky v Pompejích svědčí o tom, že lízání jistě není nic nového pod sluncem.

Tak to bylo jen něco málo o tom, jak jsme se “prolízali“ historií a teď se vrhneme na samotnou techniku v současném světě.

Poznáváme její tělo

Jestli se na svou premiéru teprve připravujete, nebylo by od věci se na to připravit i po stránce anatomické. Aby se potom nestalo, že po úmorném hledání budete zdrceni a partnerka bude utěšovat Vás. Frnda obsahuje pár centimetrů směrem dovnitř (zhruba 4 cm a v blízkosti dírky), velké množství nervových zakončení. Ať se nachází v malých či velkých stydkých pyscích nebo v poštěváčku. Díky nim se vlastně žena cítí příjemně. Ale pozor! U každé se jedná o individuální pocity a tak se může stát, že zrovna její nervíky budete hledat déle než je normální.

 

  

 

 

Vůně a chuť

Vůně broskvičky bývá nejlepším afrodiziakem, jaké můžeme poznat. Taky chuť je pro mnohé prostě luxusní. Ale jsou muži, kteří to prostě neustojí. Lůno jim nevoní a nakyslé chuti nemohou přijít na kloub. Dnes to však není žádným problémem, jelikož trh je plný lubrikantů či olejů s příjemnou vůní a chutí. Já osobně doporučuji tento  krásně voní a chutná po jahodách. Také je možno použít třeba šáňo, šlehačku či med. Použití potravin jako součást předehry, je celkem zajímavá věc a zkušenost. Tím Vás, ale nechci k ničemu pobízet a ještě se jistě zmíním v sekci o bezpečnosti proč. Jedinou výjimkou je však bílý jogurt, který obsahuje dokonce prospěšné mikroorganismy.

 

Jak si ženu připravit.

Příprava opět záleží na ženě a na tom jak bujnou fantazii máte. Jak už jsem zmínil, každé vyhovuje něco jiného a právě vy musíte zjistit co. Je celkem logické, že nějaké punkerce s piercingem všude nebudete vázat oči hedvábnými šátky a zapalovat jí k tomu vonné tyčinky. Ale co vy víte? Třeba jí to vzruší? Takže se nebojte zeptat, alespoň tak ušetříte, zbytečně promrhaného času. Základním bodem jsou erotogenní zóny. Začněte u ušních lalůčků. Hrajte si s nimi, laskejte je a do toho můžete šeptnout nějaké to romantické slovíčko. Pokračujte na rty. Nezapomeňte sledovat její oči, dokážou hodně napovědět, zda se jí to líbí či ne. Dále sjeďte na krk a postupně dolů přes prsíka na podbříšek. Jste pět palců od cíle, ale nespěchejte. Blíží se cílová rovinka! Zbývají čtyři palce, tři, dva, jedna, ale co to? Závodník nám sjel na stehna. Přesně tak! Nebojte se jí dráždit, uvidíte, že bude natěšená ještě víc. Vnitřní strana stehen a zadeček je pro ženy z hlediska příjemnosti také velmi atraktivní. Ale tak už jí netrapte =) S lehounkými pohyby přeleťte nad svatyni. Začněte opatrnými dotyky a snažte se být co nejjemnější

Akce!

Opět platí, nikam nespěchejte a nebuďte hrrr. Nejdříve si s jeskyňkou jen tak hrajte, ale neopomínejte partnerčinu horní část těla a alespoň se jí při tom dívejte do očí. Některé ženy mají velmi citlivý klitoris a to tak, že jakýkoliv kontakt s ním je pro ně až nepříjemný. Počkejte si tedy na stádium většího vzrušení, než se na něj vrhnete. Ze začátku se věnujte raději pyskům, nejsou tak citlivé.

Technika jazyka

Nejprve nalýzněte celou važínku, aby byla pěkně vlhká. Poté to už nechám na Vás a Vaší domluvě s protějškem. Stále spolu buďte v kontaktu a komunikujte spolu. Můžete projíždět postupně kolem velkých stydkých pysků až k malým. Můžete dráždit hráz, nebo přejíždět po celé délce broskvičky sem, tam. Po chvíli začněte kmitat. Tato technika, při níž je v kontaktu jen špička jazyka bývá už trochu náročnější. Musíme brát v potaz, že jazyk je přeci jen také sval, který se časem unaví. Proto se postupně pročtete k cvičení, které jsem pro Vás připravil, aby se Vaše jazyčisko mohlo rovnat třeba se Sqweelem Ti nejnáročnější mohou pak zkusit svou samičku uspokojit svým namakaným jazykem stočeným do korýtka. Ano i soulož jazykem jde, ale je zapotřebí si najít vhodnou polohu, která bude pro oba partnery ideální a nebolestná. Jistě Vám nějaké doporučím.

Zapojení rtů

Nebojte se zapojení všech možných prostředků, která vám ústa nabízí. Vše znovu záleží jen na vás, jak budete nápaditý a jak svých rtů, jako další mocnou zbraní ze svého arsenálu využijete. Můžete s nimi svírat, žužlat, sát, hladit atd. Stačí si třeba jen představit, že pysky jsou svislé rty, zavřít oči, naklonit hlavu a začít líbat. Při líbání můžete něžně přejet k malým stydkým pyskům. Ty nasajte a začněte si s nimi hrát. To se zajisté ženě bude také líbit, a protože malé pysky nejsou zas tolik citlivé na dotyk. Nemusíte se bát trošku zatahat a poškádlit je.

Najíždíme na klitoris

Dejme tomu, že už máme ženu dokonale připravenou a je ve stádiu většího vzrušení. Můžeme tedy přejet na poštěváček.
Poštěváček je magický čudlík vašeho ovládání, který dokáže naprostou většinu žen dovést do úplného konce. Dají se sním dělat opravdové divy. Naučte se ho dokonale stimulovat a budete král slůje pichu. Jenže je tu malý zádrhel =), každá to má ráda jinak. Takže naučit se to dokonale půjde spíše u stálých partnerů. Tak jdeme to zkusit. Začněte jemně, ať máte možnost poznat co je zrovna její parketa. Jazykem rozhrňte pysky a přejeďte k nejtku. Zkoušejte, co Vám partnerka dovolí. Kmitejte sem, tam, přejíždějte celou plochou jazyka, jezděte třeba do písmene O, lechtejte ho, když vám to dovolí, můžete ho i nasát. Nacházejte ty nejlepší pozice, které potom můžete střídat. Uvidíte, úspěch je téměř zaručen.

Zapojte ruce

Nebojte se zapojit své ruce. Při lízání můžete třeba stimulovat ostatní erotogenní zóny, jako jsou prsa, podbříšek nebo můžou posloužit k odrhnutí stydkých pysků. Úplně nejlepší je však požádat partnerku zda by vám je nerozhrnovala ona, poté máte obě ruce volné a můžete jednou rukou partnerku třeba hladit nebo si hrát se svým juniorem, zatímco druhou rukou dráždíte bod G, o kterém se dozvíte zde.  Můžete taky stimulovat zadeček, pokud vám to tedy partnerka dovolí a bude jí to příjemné. Nebo jsou vhodné i erotické pomůcky, kterých najde na www.sexshop.cz velkou řadu.

 

Jazykové cviky a techniky

Aby bylo možné partnerku uspokojovat co nejdéle. Existuje řada cvičení, které slouží k posílení svalů ve Vašich ústech.
Vysuňte svůj jazyk co nejdále z úst. A pokuste se, dotknou svého nosu. Jakmile budete v této pozici, začněte s jazykem točit po směru a proti směru hodinových ručiček.

Otevřete pusu dokořán a vysuňte svůj jazyk opět co nejdále. Začněte pomalými pohyby nahoru, dolu, doleva a doprava. Toto cvičení opakujte v pěti sériích po deseti, přitom každý pohyb určitým směrem trvá zhruba 2 sekundy.

Držte svůj jazyk uvolněně a ústa mějte otevřená. Vysuňte jazyk ven a zas dovnitř. Takto opakujte v pěti sériích po dvaceti.
=)) cha chá, kdybyste se teď viděli, tak si řeknete co to je za blázna =))

Koukám, že jazyk máme namakaný a tak přejdeme k technikám. Jak už jsem sdělil. Celé uspokojování je jen na Vás a na tom jak jste si vedli při přípravách. Proto tyto techniky berte jen jako doporučení, jedná se však o ty dlouhodobě vylízané postupy.

 

Lízání

Uvolněte jazyk s čelistí, zkoušejte lízání od dírky až nahoru k poštěváčku podél vnějšího okraje její pochvy po obou stranách. Opakování tohoto postupu může být skvělým „otvírákem“.

 

 

 

V sevření rtů

Vložte mezi pysky svůj jazyk a poté ten celý „hamburger“ ještě sevřete svými rty. Docílíte tak dráždění obou pysků z každé strany.

 

 

Styk jazykem

Jak už jsem zmínil, nervová zakončení jeskyňky jsou kolem vchodu a během prvních centimetrů směrem dovnitř. Neváhejte proto vložit svůj jazyk do ní. Zkuste jazykem pohybovat dovnitř a ven, nebo kružte kolem dokola. Technika však záleží na délce vašeho jazyka.

 

 

 

Tulák

Zasuňte prstík do ní a snažte se uvnitř co nejvíc toulat a hledat bod G. Jazykem přitom cestujte po klitorisu a hrajte si s ním. Před stimulací poštěváčku začněte opravdu zlehka, tedy pokud si nejste jisti, jak se jí to líbí. Tuto techniku dělejte až poté, kdy je stoprocentní, že máte partnerku rozpálenou.

Vykouření klitorisu

Vložte si poštěváček mezi rtíky. Nasajte krátce do úst, chvíli ho podržte a potom mu lehce povolte. Žena může cítit slastné pocity, ale může jí to taky být nepříjemné. Takže to nepřehánějte. Když s tím začínáte, nedoporučuje se používat zuby ani těžký sání.

Držení klitorisu

Opět sevřete poštěváček mezi rty. Jemně ho nasajte a začněte ho dráždit jazykem. Můžete dráždit velmi zlehka, či agresivně. V kombinaci s kvalitním prstokladem tato technika dělá opravdu divy.

 

 

Psaníčko

Máte s přítelkyní svou oblíbenou básničku či písničku? Zkuste její text vepsat písmenko po písmenku na poštěváček. Tím vytvoříte pohyby, které se jí zajisté budou líbit. A uvidíte, že když je text kvalitní. Bude ho po Vás chtít partnerka stále dokola =)
Malá rada pro ty co žádnou básničku neznají, vyzkoušejte třeba abecedu.

Vibrace

Pokud jste viděli film Gympl, jistě si vzpomenete na scénu s transformátorem. Přisajte se tedy na jeskyňku a zkuste ten zvuk napodobit. Budete-li šikovní a podaří se Vám zvuk kvalitní, vznikne s ním vibrace, která vám doslova rozehraje partnerku.

Pomůcky

Pokud však vibrace pusou nestačí, nezoufejte. Na trhu dnes existuje velká řada věcí, které se dají s lízáním výborně sladit. Mezi ty nejatraktivnější se řadí roztomilá hračička Tongue Joy nebo Tongue tinger

Bezpečnost a rizika

Jako asi všechny sexuální praktiky má cunnilingus svoje rizika a pravidla co bychom měli dodržovat. Největší nebezpečí vznikají při lízání neznámé partnerky. Hrozí totiž nákaza infekcí a přenosu chorob. Samozřejmě existují ochranné pomůcky v podobě latexových roušek. Nebo se dá použít potravinářská fólie, či upravený (nastřihnutý) kondom. Nic méně tyto pomůcky celý prožitek znepříjemní a dá se říci, že i zkazí.

Infekce hrozí, i pokud si chcete prožitek zpříjemnit, již zmíněnými potravinami. Může se taky stát, že partnerka bude mít na použitou potravinu alergii, nebo jí nějaké to sousto uvízne uvnitř. To potom můžete být pyšní, že máte osobní chodící lékárnu. Věřte, že ona na to zas tak pyšná nebude. Mimochodem určitým druhem alergií při sexu trpí podle posledních průzkumů až pětina lidí, což je celkem zajímavá hodnota.

Poslední varování bude na ty, co by se chtěli ukázat a přidat k cunnilingu nějakou techniku z anilingu. Jistě proč ne pokud se jí to líbí. Neměli by, jste se však vracet na jeskyňku, jelikož existují anální bakterie, co dokážou nadělat velikou neplechu.

Závěrem celého článku bych chtěl zmínit i velkou výhodu cunnilingu. Pokud se Vám totiž něco stane po stránce zdravotní. Nemusíte vyhledávat lékařskou pomoc a můžete se z toho vylízat sami =) Díky za pozornost a s dalším článkem ahoj.

 

                                                                                                                                  MattasEP

 

A ještě něco :-)

 

 

Její chvíle
Tato poloha by asi patřila mezi náročnější, ale spíše zdánlivě. Nejdůležitější věcí je zde podložení partnerovy hlavy. Pozice je velice náročná na napětí krčního svalstva, které by přivodilo místo rozkoše jen skuhrajícího partnera. Nejideálnějším způsobem bude hlavu podložit polštářem. Ti pokročilejší mohou použít partnerčiny zkřížené kotníky, ale o tom jindy. Intenzitu tlaku jazyka, udává v tomto případě žena, kvůli dobré pozici nohou. Tím, že pruží v kotnících, udává polohu pánve a nachází si svou nejlepší úroveň. Partner zde ohledně tlaku, který obvykle udává celou hlavou, moc nevymyslí. Zato má obě ruce volné a skvěle přístupná ňadra. To, že partnerka má hlavu v partnerově rozkroku, má také několik výhod. Penis vedle jejích úst jí bude velmi dráždit, avšak ponechává jí bez možnosti felace. Takže bude ještě více vzrušená. Další výhodou je překrvená hlava. Proudící krev může pocity ještě více zintenzivnit. Na pohled i pro praxi se jedná o nádhernou polohu, která se dá využít jak pro cunnilingus, tak i pro anilingus…

Jízda k jihu
Jedná se o polohu, kterou si jistě oblíbí oba partneři a věřím, že muži si jí doslova zamilují. Partner si nejlépe podloží hlavu polštářem. Partnerka si na něj poté nasedne čelem k jeho přirození. Čímž dopřeje sobě, ale určitě svému uspokojovateli pocit, že je v sedmém nebi. Jestli něco muži milují, tak právě pozici, kdy jsou obklopeni ženským lůnem a mohou si plně vychutnat jeho vůni a chuť. Dalším plusem je také, že si partner může užít zadeček svého protějšku, což ho ještě více nabudí a vzruší. Intenzitu tlaku, nebo pocit rozkoše si žena určuje pohybem dopředu, dozadu či pohybem prdelkou do stran. Tato poloha se dá výborně použít na klasický cunnilingus, anilingus nebo soulož jazykem. Největší výhodou tohoto uskupení je, že když žena bude chtít přidat malý bonus, stačí se pro ní jen maličko sklonit. Tím nám však, vzniká nová poloha, o které si povíme jindy.

Jízda k severu
Jízda k severu je, jak už název napovídá obdobnou Jízdy k jihu. Rozdílem je zde to, že žena neprchá za teplým a hřejivým pocitem jihu. Ale ona si jede pro husí kůži a mrazivou rozkoš přímo na sever. Doprovázená svým věrným společníkem, který jí během celé jízdy může hledět do očí a vychutnávat si tak pohled, který jízdou k jihu nezažil. Tato poloha je báječná jak pro stimulaci jeskyňky, tak zadečku a opět se u ní dá skvěle uplatnit soulož jazykem

Klasika
Kdo tuto polohu nezkusil, je sexuální deviant. Jedná se totiž o nejčastěji uplatňovanou polohu při lízání v praxi. Jde u ní uplatnit mnoho praktik najednou a dostat se do ní je to nejjednodušší. U této polohy se opravdu meze nekladou a fantazie je zde největší výhrou. Výborně se v této poloze uplatní partnera ruce a partnerčiny erotogenní zóny. Do těch nejpřístupnějších a nejoblíbenější patří zejména prsa a třísla, která jsou zejména citlivá. Další výhodou je také prostor, který umožní jednoduše zasunout prstíky do važínky nebo zadečku. Partnerova hlava zde také není ničím blokována. Tudíž může vynaložit i větší tlak on sám. A kdyby to snad bylo málo, může mu svou ručkou nebo přizvedáním pánve pomoct i partnerka, která si bude vše korigovat dle vlastních potřeb.


Křeslo slasti
Tato pozice je variací polohy Její chvíle. S jediným rozdílem, že muž si skrčí nohy, čímž žena získá křeslo plné nových zážitků a možností. Velkou výhodou je zde, že si partneři vidí to tváře. Což pomůže obou naladit se na stejnou vlnu a muži mohou lépe rozpoznat pohyby, které jsou jeho broskvičce příjemné. Ta si potom vše může řídit z pohodlí svého křesílka za pomoci rukou a nohou. Poloha je velmi vzrušující, nádherná a já pevně věřím, že si najdete místečko u každého z vás.

Nátěr stožáru
Konečně nějaká práce, která spojí zábavné s příjemným. Kdo by řekl, že to bude zrovna natírání. =)) žena se co nejlépe uvelebí v pelíšku a vztyčí nohu k nebi. Muž se poté přiblíží zezadu, udělá si pohodlí na partnerčinu stehýnku a začne se stimulací. Tím že žena, takto roztáhne nožky, otevírá nové okno svých možností a zážitků spojených s masážemi. Odkryje totiž dokonale svá třísla, která jsou přímo určená k ručním hrátkám. Pokud je tedy partner, alespoň trochu šikovný a spojí dráždění ústy se stimulací třísel. Pozvedne tak zážitky své partnerky do nové dimenze.

Pod kapotou
Už jste letos zkontrolovalo kapaliny v motoru? Že ne? Tak směle do toho. A pokud se chcete ukázat před Vaší partnerkou, jak jste zdatní, vezměte jí s sebou. Určitě bude platná a ráda Vám kapotu podrží =)) Tato poloha se řadí mezi ty, které odhalí partnerovi vše, co tak miluje. Naráz se mu totiž odhalí jak jeskyňka, tak zadeček. Což muže dokáže velmi nabudit. Tím že žena odhalí sama opravdu vše, získává partner nabídku velkých možností, jelikož jeho ruce jsou volné a připravené podpořit jazýček v akci. Může s nimi hladit, masírovat, šimrat nebo uplatnit nezbedné prstíky. Pozice má však také jedno úskalí a to, že velmi záleží na flexibilitě partnerky. Pokud totiž nebude dost protažená, nedostane nohy do potřebné úrovně a pozice tak nemůže vzniknout.

Pod kukaččím hnízdem
Skvělá poloha, která je opravdu tak úžasná jak vypadá. Výborně ji uplatní dominantní ženy, ale to vůbec neznamená, že by si jí neužili všechny páry. Žena si stoupne nad partnera a své lůno mu zpřístupní tím, že se jednou nohou opře o židli nebo pohovku. Muže ruce jsou volné a tak je může využít na hlazení prsou, prdelky, stehen či bříška. Pokud by došlo k tomu, že by žena měla na partnera moc dlouhé nohy. Muž si zadek vypodloží polštářem a tím se k lůnu přiblíží o nějaké centimetry blíž. Tato poloha se sice moc nehodí k navození orgasmu. Nic méně jako předehra je báječná,

Šátek
Máte rádi romantiku, ale nemůžete najít šátek na to, aby jste partnerovi zavázali oči? Nezoufejte a využijte tuto polohu. Poloha je variací pozice Klasika. Jen se rozšíří o to, že partnerka si uspokojovatele připoutá nožkami ke své svatyni, Čímž si hledá i intenzitu tlaku tím, že svírá stehna, nebo přitahuje partnera lýtky nebo kotníky blíž. Opět se tu dá dobře uplatnit obou rukou a erotogenních zón.

Sluchátka
Zaposlouchejte se do decibelů vášně a vyzkoušejte tyto skvělá sluchátka. Poloha vypadá opravdu nádherně a vyznačuje se velkým pohodlím pro oba partnery. Zvláště potom pro ženu, která má v této pozici vše pevně pod kontrolou a může si báječně korigovat opratě slasti až k vysněnému cíli. Partner má však také skvělé místečko, kdy má hlavu opřenou o stehýnko. Takže se ničím nerušen věnuje svému poslání, při kterém může využít i obě ruce.

Zakázané ovoce
Kdo někdo okusil ovoce zpoza plotu, asi mu stačí jen pouhý pohled a už tuší že tahle poloha je prostě dokonalá. Vy, kteří jste ho však ještě nezkusili, máte jedinečnou možnost to napravit touto jedinečnou polohou. Oba okusí nepoznanou rozkoš, ona zažije slastné chvíle a on se bude cítit jako v ráji, až se jeho ústa spojí s tím nejdražším, co mu partnerka může nabídnout. Žena si oblast podbříšku podloží polštářem. Dojde tedy k dokonalému vyšpulení prdelky, čímž partner získá ten nejlepší přístup. Tato pozice je velmi intimní. Dá se použít jak pro cunnilingus tak pro anilungus. A já věřím, že si jí oblíbíte.

Příhoda z Internetu

Mohu potvrdit, že může lízání poštěváčku i vést k odvyknutí kouření! Jedna kolegyně kdysi při jedné směně byla dost nadržená a tak došlo i na lízání. Ve spěchu sundala punčocháče a kalhotky jen z jedné nohy, rozložila se v křesle a zapálila si k tomu nezbytnou cigaretku.Sice se mě to moc nelíbilo ale budiž. Pěkně nožky v tom křesle rozložila a já se pustil do díla.Nejdříve jen tak zlehonka jen tak pro zahřátí a jak se říká když chytla špónu, tak jsem přidal víc a víc. Najednou se zvedla hotová vichřice, celá se rozklepala jak jeden velkej vibrátor.Přiznám se, že jsem předtím nic takového nezažil. Tak fantasticej orgasmus jsem u ženy nikdy nezažil.V nejlepším ale vyskočila jak čertík z krabičky a pak nastal pravej tanec.Nejprve jsem nevěděl co se vlastně děje, ale brzo mě došlo! Při tom orgáči ji vypadl z ruky vajgl, zapadl ji do stažených punčocháčů a ty se okamžitě začly propalovat a připékat na půlku prdele a jedno stehno, ty kalhotky nezůstaly pozadu a málem jsem musel použít minimax! Od té doby již nikdy si při tom nezapálila. Ale přesto prej to byl nejnádhernější orgasmus !!

 


Diskuse

23.2.2014 18:38

moc rad lizu a partnerka je velice spokojena pokazdy se udela.:)

zajímavé

25.1.2011 15:00

Ahojda... Tak abych pravdu řekla tenhle článek mě hned zaujal jak jsem ho začala číst.Za prvé, že to píše chlap mi přišlo velice zajímavé a za druhé tohle téma je zrovna věc o které se nikde moc nepíše.Abych pravdu řekla šikovných chlapů kteří dokáženou ženu uspokojit ústy moc není a když ano tak jsou asi někde mimo dosah :-) Ne vážně i přes to že nejsem v sexu žádný začátečník tak jsou věci které prostě na partnerovi chtít nemohu protože se bojí že by mi mohl ublížit nebo že mě to bude bolet, ale vzhledem k tomu že jsem mu článek přečetla teda hlavně to co by se mi líbilo tak se k věci postavil jinak a prý se bude snažit :-D
Článek se opravdu moc povedl a děkuji za něj jen tak dále ;-)

RE:zajímavé

25.1.2011 19:42

Ahoja,
ten fakt, že ,,šikovných´´ chlapů je málo, bude asi dán tím, že si je jejich partnetry hlídají a nenechají si je utéct =)
Hodně oceňuji to, jakým způsobem si to partnerovi podala. To, že si byla otevřená, přinese určitě své ovoce. Komunikace je totiž tím nejdůležitějším bodem =) Teď už tomu dejte jen čas, udělejte si nádherné chvilky ,,tréninku´´ a na světě bude další žena, která má svého superhrdinu.
V poslední řadě děkuji za tvou milou reakci. Pro nás nemůže být větší odměny než spokojený čtenář, který nás podporuje a šíří dál.
Ještě jednou děkuji a držím vám palce.

V diskusi je 6 příspěvků, poslední příspěvek 23.2.2014 18:38 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012