Dálkově ovládaná vibrační vajíčka

Dálkově ovládaná vibrační vajíčka

MilanXD 5.8.2009

Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním

Představa milenky na dálkové ovládání je rozkošně dominantní sen a samozřejmě jsem už dávno vyzkoušel několik typů těchto blbinek.  Ale nijek mne to nezaujalo a vlastně jsem nikdy neměl potřebu těmto vajíčkům nějak blahořečit.  Nedávno jsem ale pročítal nějakou diskuzi a tam se poměrně rozhořčeně vyjadřoval nějaký pán. Tak jsem se rozhodl oprášit vzpomínky a ještě nějaké další otestovat.

 

Asi tak před 6ti lety jsem koupil tento model - tuším tenkrát na veletrhu Erotika v Praze. Jedné kamarádce jsem nakukal, že jde o nový model jedné venušiny kuličky, a že je to poháněné teplotou těla. V poměrně luxusní restauraci jsem jí ukecal, aby si to dala na záchodě dovnitř. Když se vrátila - byla tak nějak rozmrzelá - že to prý vůbec nic nedělá.

"No tak buď je to rozbitý - nebo jsi podchlazená..." - uklidňoval jsem jí a snažil se převést řeč jinam. Po chvilce na to zapomněla a začali jsme řešit jídlo a pití. Vzhledem k tomu, že jsme čekali ještě jeden pár a holky téměř vždy pijou stejné bílé, tak jsme si objednali sedmičku a když to vrchní přinesl - odmítl jsem ochutnávku. Jednak vínu vůbec nerozumím a druhak jsem řídil a hlavně jsem potřeboval, aby to koštla ona. Jako znalkyně vína jej soustředěně prosvítila zapadajícím sluncem, dlouze přivoněla a lehounce svlažila své roztomilé rtíčky. TEĎ! Bomba okamžik na stisknutí ovladače v kapse! .......................... Sklenice letěla fakt přes půl sálu a rozmázla se o zeď kousek od lidí a kámoška to doprovodila luxusním zařváním. Jsem rád středem pozornosti, ale tohle jsem asi přehnal. Přišel se na nás podívat i umývač černého nádobí. Vrchní tam stál jak solnej sloup a jen vykoktal: "Nechutná?????"   No a já se pohodlně rozvalil v křesílku a ledově klidným hlasem jsem řekl: "Pane vrchní - omlouváme se.... Ale moje žena trpí v některých exponovaných okamžicích naprosto nekontrolovatelnými pohyby...".    Pingl vyloudil úsměv jak před popravou a když zametal střepy, tak něco šuškal těm co seděli u místa dopadu. Asi že jsme cvoci

Z toho vajíčka se pak rychle oloupaly ty nápisy a pak nějak často jsem kupoval baterie, které byly drahé a navíc nebyly běžně k dostání. Tak mě to přestalo bavit a někam jsem ho asi střelil prakem a přestal ho řešit.

 

Vibrační dálkově ovládané vajíčko u obsluhy ...

 

 

Podobných vajíček existují spousty a po té stížnosti rozlíceného pána jsem se rozhodl se v tom smočit.  Začal jsem hledat na netu jaké vajíčko používá jaké baterie a pořídil jsem si jedno na testování. A přišel doslova šok. Hledal jsem středně hluboko a v podstatě nikdo - ale fakt nikdo - neuvádí u těch malých vajíček typ baterie. Ovšem každý se vytahuje s tím, že "baterie jsou součástí balení"!!!!! Slušnej chyták na to, že tam jsou nejčastěji použity baterie MN21, které jsou určeny do velkých dálkových ovladačů a rozhodně nejsou určeny pro krátkodobou výkonovou zátěž, kterou takový vibrační motorek určitě představuje.  Zahájil jsem test a zapnul vajíčko na plynulou (monotónní) vibraci. Po chvilce jsem si uvědomil, že pokud se vajíčko ukotví napevno, tak je asi motor více zatížený, než když leží vajíčko volně a vibracím de facto uhýbá. Takže jsem mu nasimuloval pochvu pod polštářem a dusil ho tam až do mrtva. Přiložené baterie, které byly součástí balení ustály provoz v délce 29 minut. Začal jsem chápat toho rozlíceného pána, nechal to vychladnout a založil úplně nové alkalické baterie, které mám od dovozce a tudíž se u nich nedá očekávat nějaké stáří. Vajíčko fungovalo 41 minut  a pak to zapíchlo. S třetí sadou jsem proměřil svod ve Standby stavu, protože přijímací (hlídací) obvod stále odebírá nějaký proud. Jeho hodnota nebyla nijak kritická, ale pokud by se vajíčko uložilo třeba na půl roku, tak uvnitř bude výtokový masakr.


Výrobci uvádějí dosah 10m. To u některých modelů platí, ale stačí malý pokles kapacity baterie v ovladači a vzdálenost se nám zkrátila na 50cm!!!!!
Pokud bych to vajíčko používal denně a jedna baterie stojí 49,- a jsou většinou potřeba dvě, tak mě měsíční provoz přijde na 3000,- a roční na 36.000,-.   !!! A TO SE VYPLATÍÍÍ !!!! Tedy především pro prodejce, kteří úzkostlivě tají typ baterií a jen píšou - "Baterie přiloženy!"

   

 

 

  Takže takové vajíčko se samozřejmě dá používat, ale za určitých pravidel:

  1. Není to vibrátor pro denní použítí!!
  2. Používá se vyjímečně = na zvláštní případy. Tanec, kino, večeře, auto....
  3. Po použití je nutno vyjmout baterie z obou částí přístroje
  4. Je nutno předkoupit alespoň dvě sady baterek do zásoby - prodávají se pouze ve speciálkách!!!

 

 Vybrační vajíčko na dálku (remote)

              Nejspíš na nudné schůzi bytového družstva...

 

Už tenkrát jsem byl otrávený, proč to nedělají na tužkovky nebo mikrotužky - když se mi asi před dvěma lety dostalo do ruky podivné nonameové vajíčko na malé tužkovky!!!  Balada! Ihned jsem ho koupil a začali jsme - tehdy s již s Testinkou - dělat pokusy. Vajíčko bylo samozřejmě větší a delší, takže zavedení vyžadovalo větší čas i námahu, ale i přes své rozměry nijak významně nepřekáželo při chůzi. Takže jsme vešli do jednoho nafoukaného obchodního centra a rozešli jsme se. Testinka si vesele shopovala a já jí sledoval. Měl jsem za úkol mít v kapse zapnutý ovladač a ona mě měla zahlédnout. Vždycky jsem se přiblížil a jak sebou cukla, tak jsem se někam schoval. Byla to neskutečná bjunda a ta potvora sebou za čas přestala cukat, takže jsem si myslel, že ještě nevibruje a lehkomyslně jsem opuštěl úkryty. Nakonec to skončilo nerozhodně. Já vychechtanej a ona navíc uspokojená. Pak jsme ještě blbli na chodníku, kdy za mnou cupitala přesně na vzdálenost 10m a stačilo jí malinko přidat a už byla na vibracích a to jí zpomalilo a tím se vypnuly a ona přidala a byla na vibracích a to jí zpomalilo a tím se vypnuly a ona přidala a ..........  Vypadala jako přiblble se usmívající vodorovné JOJO.  No a pak jsem jí to samozřejmě zapínal v těch nejneočekávanějších momentech. A to se užije spousta legrace. Hlavně tedy proto, že je uvnitř velmi vzrušivá a orgasmus jí moc dlouho netrvá. Podávat poštu u okénka na místní poště, usmívat se na úřednici, házet blesky pohledem po mě a užívat si orgasmus a to všechno v jednom jediném okamžiku - no fakt zábava. Teda především pro mě !!!

 Po návratu domů se už těšila, jak si to vyndá a po chvilce se z koupelny ozval slušný nářek. Bolelo to a nevěděla proč. Postavil jsem gynkřeslo  z mých slavných štaflí a natáhl jsem rukavice. Nemusel jsem dlouho zkoumat. Vajíčko se jí uvnitř doslova rozpadlo. Naštěstí jsem měl doma nějaké pomůcky, které jsem odmítnul recenzovat a jedna z nich byly gynekologické kleště - zrcadla. V místě závitového spoje se z krytu vajíčka odloupaly díly cca 1x1cm. Jeden upadl úplně a ostatní vytvářely šupiny, zabraňující vytažení. Sliznice jí začala otékat, takže nebylo moc času. Měl jsem doma čistou plastovou trubku - ohlazení hran, dezinfekce a pak zavedení. vajíčko jsem vtáhl do ní a pak celé vytáhnul ven, včetně toho volného střepu.

Kreténi co to vyrobili. Sice jsem ušetřil na baterkách, ale za jakou cenu?!?!?!?

Ihned jsem to reklamoval, ale místo peněz mi dali nové - to samé vajíčko s tím, že mě upozornili, že to nesmím moc utahovat. No - na to jaký je ten prodejce u nás gigant v tomhle oboru si myslím, že to vůbec nemělo být v prodeji  a že to nebylo jen utažením. A i když jsem jim to oficiálně oznámil, tak to prodávaj dál.

Takže jsem teď vyhrabal to druhé - nové - co jsem dostal a důkladně ho prohlédnul. Podotýkám, že nikdy nebylo v provozu a jen se vybalené povaluje ve skříni mezi podobnými krámy.  A schválně se podívejte na jeho okraj. Jsou tam patrné prasklinky už nyní. Představa, že ho i mírně utáhnu, aby se do elektroniky a baterií nedostala vlhkost a pak to celé začne silně vibrovat  - ústí jednoznačně v rozpad toho obalu. Přesně tak, jak jsme to už zažili.

 

Takže tohle vajíčko fakt  NE!

 

Na trhu se objevilo výkonné dálkově ovládané vajíčko, ale opět na baterie R1 - jen s možností přepínání vibračních programů - tuším asi 10. Stačilo dát do vyhledávače "Vibrační vajíčka" a pak zapátrat po tomto typu.  - Žádná z firem mi jej na testy neposkytla, tak Vás nemám kam poslat na nákup. Každopádně jeho cena se pohybuje mezi všemi firmami od 1.700,- do 1.900,-  a pochopitelně megalo Erotiko Sitiko ho má za 3.495,-. Ale to už ví asi i děti, že jim chybí na dveřích nápis "VŠE 2x VÍC"

 

 

No....... a teď babo raď......

Tak už je na trhu konečně něco, co mohu s klidným srdcem doporučit. Není to přímo vajíčko, ale jako vajíčko se to dá lehce používat. Už se chystám na recenzi! Jedná se o

Butterfly Possession

A doporučuji si prohlédnout nový druh prezentace  = 3D

autor = XD 


 

 

 

 


Diskuse

vajíčko

19.7.2013 13:29

taky jsme měli vajíčko stálo necelý 2000 a použili jsme ho 4x a přestalo fungovat,navíc vybrace byli slabé a nic moc jsem necítila.vyjíčko jsem vrátila paní se divila jak je to možné e je to jedno z těch kvalitních penize mi sice nevrátili ale vzala jsem jin zboží.už nikdy nechci vajíčko nesplnilo moje očekávání.

RE:vajíčko

20.8.2013 13:56

Vajíčka nemohou mít silné vibrace - jsou malá a uvnitř je spousta věcí (baterie, elektronika, motor apod.) Nemůže tam být velké závaží na silné vibrace. Proto všude píšu, že si vajíčko mají ženy vyzkoušet napřed nějaké levnější - aby se ujistily, že jejich vaginální vzrušivost je pro vajíčko dost citlivá.

Petr

2.4.2012 19:05

Zkusim hodit otázku pod tenhle článek, máme tohle vajíčko www.eroticcity.cz/e-shop/vibracni-vajicko-na-dalkove-ovladani-shots-toys-21588.html a to má takový silikonový kroužek u závitu mezi oběma půlkami. Ten kroužek je po necelém roce tak vytahaný, že prostě v závitu netěsní, když se vajíčko dotáhne, kus kroužku je úplně mimo. Je tohle na reklamaci?

V diskusi je 11 příspěvků, poslední příspěvek 20.8.2013 13:56 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012