Dámská jízda, Ladies night, Home párty

Dámská jízda, Ladies night, Home párty

1.6.2013

Dámská jízda, Ladies night, Ladies party, Home párty, Babinec...

V této době - tvrdé a většinou oprávněné kritiky - rozjíždět projekt s předváděcími akcemi? Je to rozumné a má to šanci na úspěch? Tato otázka mi vrtala hlavou v okamžiku, kdy jsem zjistil, že se něco podobné chystá v kategorii erotických pomůcek.

Sám jsem home párty mnohokrát zkusil a zjistil jsem pár zajímavých a velmi poučných zkušeností

 • počet bab by měl být 3-7. Se dvěma to vede dost jednoznačně ke trojce a víc než 10 je dost o nervy
 • alkohol je dobrá berlička, ale jen ve formě pár skleniček. 80 opilých dam byla čistočistá sebevražda
 • v každé skupině se najde "světaznalá" madam, která si myslí, že pokud zajde jednou měsíčně do nejrozšířenější sítě sexshopů, tak že ví vše a nic jí nerozhodí. POZN: kravina!!!
 • v každé skupině se najde i "světaznalá" madam, která je schopná považovat za erotickou pomůcku i navigaci, kterou jsem si omylem mezi vibrátory položil
 • chlap je slon v porcelánu, který nemá na takové akci co dělat. 
  U mě vzniknul pocit, že holky dokážu uvolnil a rozpovídal, ale to zdaleka nebyla pravda

 

Když jsem zjistil, že se u nás chystá k rozjezdu hodně sofistikovaný systém Dámských erotických akciček, začal jsem se o to intenzivně zajímat a podařilo se mi proniknout do babího štábu, který tuhle parádu rozjel. Dokonce jsem se dostal jako kameraman na první akcičku, kde se vychytávaly drobnosti a detaily. Tady by bylo asi na místě se přiznat, že mimo erotických pomůcek - jako můj koníček - se zabývám především videem. Mám videostudio a točíme dokumenty, reportáže i videoklipy.

Když jsem zkoušel pořádat erotické párty pro ženy, tak jsem se soustředil především na kvalitu přednášky a ve své namyšlenosti jsem vůbec neuvažoval, že by to někdo dokázal stejně jako já. Jenže genialita je jinde - každá, trochu upovídaná a veselá žena, to dokáže sama vést. Vůbec nejde o profesionalitu a bambilion vědomostí - bohatě stačí příjemný vzhled, upovídanost a dostatečné vědomosti. Hlavní je ovšem skvěle vypracovaný systém objednávek zboží, protože buďme upřímní - pro nic jiného než pro zisk, to nikdo dělat nebude. Takže co vlastně bylo na té nové Dámské jízdě tak zajímavého?

 1. Vypracovaný a ověřený harmonogram každé párty
 2. profesionální vystupování lektorek včetně oblečení, doplňků a aranžérských pomůcek
 3. ověřený postup přednášky a prezentace pomůcek
 4. výborná zábava a smích provázející celý večer
 5. možnost si veškeré pomůcky důkladně prohlédnout a svým způsobem i vyzkoušet
 6. interaktivní způsob předávání informací
 7. obchodní zainteresovanost hostitelky
 8. možnost stát se lektorkou nebo hostitelkou

 

Točil jsem to hned od počátku celé akce a tak jsem viděl, jak přišla lektorka a po krátké poradě s hostitelkou začala hned vše pečlivě připravovat. Bylo opravdu zajímavé to pozorovat, protože by mě třeba ani nenapadlo, jak důležité je rozmístění produktů na předváděcím stole a jejich promyšlené a elegantní aranžování. Půl hodiny poté dorazila pětice kamarádek hostitelky. Byly trochu nervózní, což se projevovalo v mírně hlasité konverzaci s velkolepými názory a výlevy. Jakmile se usadily a uklidnily, tak agentka představila firmu a celý systém. Následoval přípitek šampusem s jahodami - což uznávám - je asi vůbec nejlepší pro dámy na podobné akci. Holky byly v mírném afektu zčásti z trémy a studu. Každopádně klidný a vstřícný projev lektorky je brzy zaujal, začaly zobat dobroty z nabídky hostitelky a především zaujatě poslouchat. Pak již jen uklidněně vnímaly zajímavé informace.

Musím uznat, že ačkoliv jsem většinu věcí znal, tak nad některými  informacemi jsem sám zůstal koukat jak puk. Jestliže žena ženám oznámí, že jejich klitoris je 11cm dlouhý, tak nezírají jen divačky, ale i vykulený kameraman. Ale před takovým konkrétním oznámením proběhla ještě prezentace různé intimní kosmetiky a lubrikačních gelů. Musím se o tom zmínit hlavně proto, že mě fakt pobavilo, když ta Holanďanka předváděla gel, který je možno používat nejen intimně, ale i třeba na vlasy, otřít ho do kalhot, vetřít do vlasů, nebo s ním namazat vrzající dveře. V některých okamžicích jsem ztrácel profesionalitu a musel jsem kameru dát na stativ, protože srdečný smích by se na stabilitě obrazu výrazně projevil.

Všechny erotické pomůcky porůznu kolovaly po dámách a docela mě překvapilo, jak se uvolnily - přestože jsem tam byl jako "chlap" a rozhodně jsem jim nemohl být příjemný, tak mě nějak začaly ignorovat a u různých produktů vyvěraly takové šílenosti, že i já jsem se začal červenat. Holky papaly dobroty, chlastaly šampus a řvaly smíchy. A já čím dál víc nabýval pocit, že tam vůbec nemám být. Nějak se stalo, že mě ignorovaly a prozrazovaly na sebe čím dál víc pikantérií. Tady jsem teprve pochopil, o čem je Dámská jízda. Nevěřím, že by to dokázaly říct stejně i svým partnerům nebo kamarádkám. Prostě se tam najednou vytvořila neuvěřitelně erotická atmosféra a její účastnice si jí doslova užívaly - třímajíc v rukou nejroztodivnější robertky a vibrátory.

Když jsem zkoušel Dámskou jízdu já sám, tak jsem umožňoval posluchačkám přiložení vibrátorů do rozkroku (přes džíny), ale tady jsem zjistil, že to byla blbost. Na radu lektorky si je dávaly jen na nos, který má podobné nervové zakončení jako klitoris a jejich šklebení nejen vyvolávalo záchvaty smíchu ostatních, ale vcelku jasně ukazovalo, jaké mají vibrátory účinky.

A pak začaly hry!!! Různě losované karty z různých her dávaly různé příkazy a povely. Holky přiznávaly své sny, tužby i zkušenosti a já se začal fakt stydět. Nestyděl jsem se za to, že to slyším, ale především za to, že tam vůbec jsem a poslouchám to. Najednou jsem pochopil pravý význam slova commingout - otevření se, vyskočení ze slupky, ze stereotypu, ze strastí i slastí běžného života. Doslova mě fascinovalo, jak se ta parta dokázala rozjet a bavit se ve velkém stylu. Mnohokrát jsem potřeboval záběr stopnout a zopakovat, protože jsem nestihl třeba kameru otočit do jiného záběru, ale musel jsem mlčet. Jakmile bych promluvil, bylo by to narušené, pokažené nebo zničené.

Jenže to nebylo všechno - pak si vybraly jednu, tu posadily na židli, zavázaly jí oči a za dohledu lektorky na ní začaly testovat různé stimulátory. Tohle bylo už i na mě silný kafe. Koukal jsem na kočku, která se kroutila pod účinky vibrátoru na šíji, na ramenou, na rukách a ta potvora, co jí to dělala jí zajela vibrátorem i na prsa. Oběť při tom seděla na židli - naoko spoutaná - a užívala si to na plný pecky za dohledu obdivně i závistivě vzhlížejících kamarádek.

Všechny produkty si dámy vyzkoušely, očichaly, ochutnaly a tak nebylo divu, že když lektorka vytáhla formuláře s objednávkami, tak zaškrtávaly jako divé. Když to porovnám s tím mým amatérismem, který jsem zkoušel, tak se musím jen stydět. Takhle se má dělat prezentace. To je jasná a správná cesta. Účastnice takové párty se skvěle bavily, popily, pokecaly, dozvěděly se spoustu věcí, o kterých neměly ani ponětí a nakonec si objednaly to, co se jim prostě opravdu líbilo a o čem byly přesvědčené, že to doma chtějí. A nejen ony - spousta věcí byla určena i pro jejich miláčky nebo společné milování. Dodatečně jsem se také dozvěděl, že nabídka produktů se pravidelně mění.

Párty pomalu končí, holky se chechtají už nonstop a já nenápadně balím. Při tom vnímám, že většina z nich má zájem uspořádat podobnou párty pro své kamarádky a některé mají také ambice se stát lektorkami - agentkami a samy produkty předvádět. Holandská profesionálka vysvětluje podmínky spolupráce a já potichu mizím. Tohle je svět, který je mužům nepřístupný. Je to smutné, ale nemáme tady co dělat a musíme jen doufat, že ty naše holky se do toho taky vrhnou a přinesou domů tolik legrace a vzrušení jako tato parta. Já bych svojí partnerku poslal na takovou párty s radostí a je docela možné, že to fakt udělám. Stojí mi to za to. teda ještě nestojí, ale stát určitě bude....

 

 Stránky Dámské jízdy.cz

 

MilanXD      

 

 

 

 

 

 


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012