Fun Factory Delight

Fun Factory Delight

MilanXD 21.10.2008

Fun Factory - Delight

Delight -  Základní informace:

Materiál – kombinace plastu a lékařského silikonu
Obal = 17 x 10cm
Vlastní rozměr = 16 x 10cm
Největší průměr = 3cm
Nejmenší průměr = 2cm
Zdroj = zabudovaný akumulátor
Nabíjení – nabíječka integrovaná v obalu = 220V/50Hz
Doba provozu = více než 2,5 hod
Doba nabíjení = cca 4 hod
Ovládání = dvě tlačítka
Určeno pro – primárně vagína = G bod a klitoris
Možno použít i pro anál  - ženy i muži.
Vibrace = plynulá regulace výkonu a 3 vibrační programy
Vodotěsnost – uváděná výrobcem, ale pravděpodobně zpochybnitelná
Účinnost  - špičková
Design – dokonalý
Další možnosti – lze jej stabilizovat ve správné poloze při bondage
Celkové hodnocení – vynikající

Mám rád recenze a testování pomůcek. Fun Factory  je pro mě průkopníkem nové éry erotických pomůcek = skvělý design, zpracování, anatomie a účinnost.

 

Příprava na testování Delight od Fun Factory 

 

Partnerka netušila co jí čeká a já netušil, jaké to bude mít účinky. Delight jsem obdržel od zástupce dodavatelské firmy a protože jsem netušil stav jeho akumulátoru, dal jsem jej tajně na nabíječku a nechal to přes noc. V průběhu nabíjení celý displej zvláštním způsobem „dýchal“ = pomalu se rozsvěcel a zhasínal. Ráno již bylo vše vypnuté, což velmi jasně ukazovalo plné nabití akumulátorů.

 

Testování vibrátoru Delight  - Fun Factory

Že budeme testovat jsem naznačil výmluvným gestem – položil jsem elegantní krabičku doprostřed stolu – naprosto beze slov…. Podívala se na mě, usmála se a pomalounku otevírala nenápadný obal, který nijak zvenku nenapovídá co vlastně skrývá.  Naprosto dokonalý design vibrátoru Fun Factory - Delight překvapí opravdu každého, kdo si jej vezme do ruky. Určitě už jen tím, že vlastně vůbec nevypadá jako vibrátor. Jeho esovitý tvar se nedá k ničemu přirovnat a určitě bych se odvážil jej věnovat i veřejně v luxusní restauraci. Vezmete-li jej do ruky, donutí Vás jej pomazlit, obracet, hladit…. Je to tvar oku o dotyku lahodící. Boky tvoří tvrdý lesklý plast, střed a konec je z matného 100% lékařského silikonu. Lehce připomíná mořského koníka, což je samo o sobě velmi sympatické stvoření- i za to bych dal Fun Factory jedničku. V ohybu ocásku jsou dvě tlačítka. Z vypnutého stavu by snad jen ultramegoturboťulpas mačkal mínus a tak jsem jej vzal do ruky a stisknul tlačítko plus. Příjemné podsvětlení tlačítek umožňuje ovládání i v naprosté tmě. Celý Delight se rozechvěl jasnými a poměrně silnými vibracemi. Stiskl jsem znovu a vibrace se zdvojnásobily a připadaly mi již poměrně velmi silné. Třetí stisk, čtvrtý, pátý, šestý, sedmý – stupňování bylo neuvěřitelné a pořád se intenzita radikálně zvětšovala. Po osmém stisku již bylo jasné, že by se musel rozpadnout, aby mohl takto pokračovat – ale pak už to nešlo nahoru – spíše dolů – začal prostě pulzovat. Plynule dolů a zase nahoru. Sám se zapínal a vypínal v jakýchsi vlnách – asi jedenkrát za vteřinu. Stiskl jsem znovu a rychlost změny se změnila na 2 x za vteřinu a po dalším stisku to již bylo 3 x za vteřinu – tedy poměrně rychle přerušované vibrace. Do kontinuálních vibrací jsem se vrátil stiskem mínus. 

Programovatelné vibrace jsou nesmírně důležité, protože je známo, že na klasické vibrátory vzniká rezistence již po 3-5 minutách provozu = ženy přestávají vibrace vnímat jako extrémně vzrušující vjem. Ovšem pokud dochází ke změně, vypínání, oddalování a nebo změně otáček motorků – vibrace udržují svojí stimulační schopnost. Delight toto řeší jednoduchým a účinným způsobem – procesor řídí vibrace podle navoleného programu.

Na silikon se všeobecně nedoporučuje používat silikonové gely, ale Funtoys.cz dodávají k vibrátoru Delight - 3ml vzorek kvalitního gelu na vodní bázi a tak jsme neměli problém a použili jsme doporučený a věnovaný tester. Snížil jsem vibrace na minimum a podal tu krásu partnerce. Mám rád erotické divadlo a masturbace ženy do něj zcela jistě patří.

Přiložila opatrně silikonovou hlavu na již natěšený mokrozkrok a bylo ihned jasné, že odvádí dobrou práci. Ergonomické držení dokonale umožňuje ovládání jednou rukou, takže zvyšování intenzity bylo velmi jednoduché. Její šikovnost jsem uznal tehdy, když  současně s navyšováním otáček vibrátoru pomalu zaváděla silikovou hlavu do lůna. V ohybu hlavy vibrátoru je malý výstupek, jehož funkci jistě ocenila,  jakmile dosáhla plného zavedení. Onen výstupek totiž přesně dosedl na klitoris.  Jelikož je velmi citlivá na bod G – zavedla si vibrátor do hloubky a odklonila jej mírně od těla. Programovatelné vibrace jsou sice skvělé, ale účinnost byla výrazně znatelná aniž by vůbec dosáhla u Delight maxima výkonu. Teprve až po chvilce začala přepínat programy a první dva hned přeskočila = na rychlou změnu.

Teda nevím, zda máte bujnou fantazii – ale už jen psaní téhle recenze mě opravdu vzrušuje – stačí, když si představím, jak rychle se projevila účinnost silného a při tom relativně velmi tichého vibrátoru. Moc dlouho jsem to nevydržel a převzal jsem řízení…. Zpočátku jsem s Delight pohyboval v ose těla = zasunoval jsem jej dovnitř a ven s dodržením jeho esovitého tvaru, ale posléze jsem jej nechal hluboko uvnitř a jen jsem jím pohyboval mírně do stran a jemně tlačil na klitoris. Neměřil jsem to stopkami, ale její orgasmus se dostavil již po několika minutách. Vzhledem k tomu, že má výrazný Squerting, tak jsem vibrátor vyjmul a pouze jen přiložil silikonovou hlavu na poševní vchod.... střih....
    Oboustranný úsměv doprovázel úklid ženské ejakulace a teprve ujištění, že testovací vzorek nám již zůstane jí úplně uklidnil.

Experimenty při testech Delight - Fun Factory

Pak jsem začal experimentovat. Vibrátor má značně neobvyklý tvar, který se sice výborně drží, ale sám o sobě není schopen držet v účinné poloze. Protože máme rádi bondage, uvázal jsem silnější provaz partnerce do pasu a přes bříško jsem za ocásek koníka protáhl smyčku k pasu. Jenže pak se začal Delight z vagíny vyvlékat. Pak již stačilo jen protáhnout dva konce provazu přes půlky zadečku a zafixovat jej zespodu do stejného oka. Delight byl tak pevně usazen přesně na nejúčinnější místo a nemusel jej nikdo hlídat a držet. Orgasmy přicházely se zkracujími se intervaly a já se mohl věnovat něžné masáži ostatních erotogenních zón.

 Testerka již byla dost vyčerpaná, ale bylo nutno pokračovat ve vědním průzkumu a tak jsem použil znovu lubrikant a pomalu jej přitlačil na zadeček. Vzhledem k tomu, že patří mezi víly Análky, netrvalo dlouho a rozšířený konec pronikl lehce do všeobecně zakazované komůrky. Klitoridální hrbolek se opřel o hráz  a ohyb esíčka o poševní vchod. Tentokrát jsem s ním nemusel ani moc pohybovat.

Poslední test proběhl opět v análku, kdy bylo esíčko vedeno přes kostrč směrem na záda. Vzhledem k bondážním hrám jsem uznal za vhodné do ocásku tohoto koníka provléknout provaz a ten upevnit na obojek nebo vlasy rozdivočelé Amazonky. Asi by to šlo, ale už jsme to nestihli. Miloval jsem se s ní už totiž zezadu, tlačil Delight do zadečku a tak nějak na to nebyl čas ani prostor. Až to někdo zkusíte – dejte vědět – třeba to sem dopíšu.


 

Závěr – Delight je zástupcem nové éry erotických pomůcek se skvělým designem, výbornými materiály, pokročilou technologií zdroje, mikroprocesorovým ovládáním a dokonale nenápadným obalem. Delight je krásný, příjemný a velmi účinný.

 

 

Negativa:
1) Ještě nedávno jej výrobce uváděl jako vodotěsný – to bych si dovolil zpochybnit vzhledem ke kovovým kontaktům na dobíjení a možnosti odtáhnout silikon od plastu v místě spojů. V současné době (aniž by již znali můj názor) se tento údaj z popisu vytratil (dostali rozum, nebo to dali potápěčkám na testy).
2) Ocásek koníka netvoří uzavřené očko a tak je pro stabilizaci pomocí bondage  potřeba použít silnější průměr provazu, jinak se úzkou mezerou vyvlékne.

Výdrž: Výdrž mojí partnerky se dala měřit na minuty, výdrž zdroje na hodiny. Testování trvalo přibližně 35 minut a pak jsme vibrátor nechali běžet na prázdno do úplného vybití. Zkazili jsme si tím celý zbytek večera, protože to vrnělo mezi polštáři na pohovce ještě nejméně 2 hodiny. Tělo vibrátoru se při tom jen mírně zahřálo – asi v místě akumulátorů. Otáčky i intenzita byly po celou dobu stejné, nesnižovaly se. V okamžiku snížení napětí akumulátor pod povolenou mez se Delight sám vypnul a šel sice znovu zapnout, ale pouze na krátkou dobu. Nechal jsem jej vychladnout a vložil jej do nabíjecího obalu. Tlačítka se začala pulzně rozsvěcet a zhasínat a docházelo k vracení orgasmů z Temelína. Asi za 4-5 hodin jsme šli spát a tlačítka už nesvítila = Delight byl připraven temelínskou energii změnit v rodinné štěstí.

Když jsem zavíral tu kouzelnou krabičku – měl jsem pocit, že se na nás ten mořský koník usmívá… Asi věděl, že zavřený nebude dlouho…….

Tento vibrator letos vyhrál i Reddot Design Awards 2008
a stal se první erotickou pomůckou, která kdy získala cenu za design.

 


A kde se to dá sehnat?  - v prodeji je na eshopu SEXSHOP.cz
Produkt mi poskytli z  FunToys.cz, což je nejbližší distributor Fun Factory. Mají tady vlastní sklad a dodávky plní do 48 hodin. Ale především mají na výrobce nejužší vztahy a řadí se mezi skutečné odborníky. Ostatní e-shopy mají zboží buď od nich, nebo přímo z Německa, ale všichni se zabírají i jinými pomůckami, kdežto FunToys jsou specialisté právě a pouze na Fun Factory. Co se týká posledního jmenovaného – tam se zdržuji komentáře. Cena je však rozhodně úsměvná……………… a i kombinace s dárky asi nepomůže...


 

 Díky za pozornost      autor = XDDiskuse

troška kritiky

2.6.2014 22:46

opravdu nechápu,kde výrobci přišli na to,že hrbolek bude stimulovat klitoris...to je opravdu jen v případě,že je špička vibrátoru někde u poševního vchodu. Pokud se silikonová část zasune,tak se hrbolek nachází o klitorisu na míle daleko a stimulace klitorisu je přes hranici silikonu a plastu. Nechápu jaktože mi to nedošlo pohledem než sem ho koupila.....ale ostatní kladné vlastnosti platí tak, jak je to v recenzi :)

pochvala

20.8.2013 12:31

Můžu jen říct super super super.Permanentně využitý a nic lepšího jsem nezažila:-)

RE:pochvala

20.8.2013 13:52

:-)))) Sice už existují lepší a výkonnější, ale Delight je nadčasový a vydrží dlouho

V diskusi je 10 příspěvků, poslední příspěvek 2.6.2014 22:46 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012