Electric Eric - vibrátor + elektrostimulace

Electric Eric - vibrátor + elektrostimulace

6.2.2014

Elektrostimulační vibrátor Electric Eric

 Co dokážou vibrátory při sexu nebo masturbaci jsme psali už už tolikrát, že je zbytečné se k tomu vracet. Ovšem elektrostimulaci jsem se do současnosti trochu vyhýbal. Měl jsem k tomu řadu důvodů a jedním z nich byl ten, že čeští kutilové dokážou vyrobit cokoliv a elektrostimulační zařízení by mělo být především 100% spolehlivé. Nyní se mi ale dostal do ruky produkt, který mě skutečně překvapil svou univerzálností.

Pročtěte si prosím napřed obecnější povídání o elektrostimulaci

Existuje celá řada zařízení, které dokážou vytvářet vysokonapěťové impulzy a lehce či silněji působit na lidskou tkáň a především svaly. Určitě jste se už setkali s nejrůznějšími myostimulátory na formování postavy, elektrickými pásy na hubnutí břicha nebo s rehabilitační elektroléčbou. Složitější zařízení mívají regulaci intenzity od nuly do maxima a současně i možnost volit frekvenci pulzů - tedy kolikrát za vteřinu je vyslán elektrický impulz. V nízkých výkonech si pak můžete vyzkoušet ťukání a cukání nebo s vysokou frekvencí mravenčení a brnění.

 A teď si představte, že výrobce Erica vytvořil moderní vibrátor, který má ideální tvar, velikost, vibrace i vnitřní technologii  a doplnil ho o TENS generátor  s vodivými plochami na bocích dilda. Jeho povrch je totiž z vodivého silikonu a funguje jako mohutná elektrovaginálka. Můžete si užívat pouze neživého dilda, zapnout samostatně vibrace, zapnout samostatně elektrostimulaci a nebo úplně všechno dohromady.  A to je prostě skutečná a převratná novinka..

 Tak jdem na ten zázrak detailně:

Electric Eric - Obal a vybavení

Konečně se zase objevil obal, který řeší i jeho následné ukládání. V papírové krabici je elegantní plastové pouzdro na zip, obsahující samotný vibrátor, nabíjecí kabel, vzorky gelů a obsáhlý návod. Vnější pěnová vrstva má velmi příjemně sametový povrch. Obal lze samozřejmě použít i na další erotické pomůcky a lubrikační gely.


Electric Eric - nabíjení

Moderní samozřejmostí je nabíjení pomocí USB kabelu. Takže nabíjet můžete z notebooku, stolního počítače, jakékoliv USB nabíječky na mobilní telefon nebo třeba i v autě. Adaptér do sítě lze levně dokoupit, ale dnes už jej má asi každý. Na druhém konci kabelu je magnetický třmen, který se přiloží logem na kovové logo na vibrátoru a tím se automaticky připojí. Při plném nabití pracuje Eric 2-3 hodiny a pak se jeho intenzita začne snižovat.

 

 

Electric Eric - ovládání

Ovládání má dvě nezávislé skupiny. Tři tlačítka jsou určena pro vibrace a další tři pro elektrostimulaci. Obě skupiny mají hlavní tlačítko, kterým se daný druh stimulace spustí a jeho opakovaným mačkáním se mění programy. Přidržením se skupina vypne. Obě skupiny pak mají i tlačítka (+) a (-) na změnu intenzity.

 

 

Electric Eric - provoz a programy

 Eric má dva silné vibrační motory. První je úplně ve špičce vibrátoru a druhý ve spodní části. Motory jsou dokonale digitálně sladěné, takže programy obsahují i sekvence, kdy jejich zvláštní spínání vyvolává dojem živého orgánu. Je to jakoby jste drželi v ruce živý penis a vnímali tok krve nebo erekční napínání. Po zapnutí vibrací se vždy zapíná první program v nejnižší intenzitě. Pak je možno tlačítky (+) a (-) nastavit intenzitu v pěti stupních. Opakovaným stiskem hlavního tlačítka vibrací pak můžete měnit 8 programů, které přinášejí zajímavější pocity, než kterýkoliv jiný programovatelný vibrátor. Při změně programu se nastavená intenzita nemění.

Druhá skupina tlačítek ovládá elektrostimulaci podobným způsobem. Stiskem hlavního elektro-tlačítka se zapíná první stimulační program v nejnižší intenzitě. Tlačítky (+) a (-) lze měnit intenzitu pulzů v deseti stupních. Vzhledem k tomu, že jde o složitější systém, tak je nutno počítat s tím, že programy nejdou přepínat bleskově za sebou a při jejich změně je nutno vyčkat 2-3 vteřiny na ustálení a pak volit dále. První programy mají vysokou frekvenci = mravenčení, třetí a čtvrtý jsou pomalejší = cukání a ťukání. Při stisknutí tlačítka programů se podsvícení rozsvítí na vyšší intenzitu a cca po vteřině dojde k přepnutí a snížení intenzity podsvícení. Na rozdíl od vibrací se každý program po přepnutí startuje v nejnižší intenzitě. U pátého programu se změní barva podsvícení na zelenou.

Pátý program je však příjemným překvapením, protože je nastaven přesně na potřeby procvičování pánevního dna a cyklicky vyvolává stahy poševního svalstva.

Jde tedy vlastně o elektronické Kegelovy cviky!!!

Přidržením tlačítka se elektrostimulace vypne.

Důležité upozornění:

Celoplošné elektrody jsou navrženy pro ideální přenos pulzů na velkou plochu vnitřku vagíny. Pokud budete mít nastavenou vyšší intenzitu, je lepší před vyjmutím Erica impulzy snížit, nebo stimulaci úplně vypnout. Vytahováním z vagíny se totiž začne snižovat styčná plocha elektrod s vagínou a těsně před úplným vytažením se bude dotýkat pouze na malinkých ploškách. Výkon pulzů se tím umocní, protože stejná energie se přenáší na zmenšující se ploše.

Electric Eric - testy

Manželské páry, které s námi testují produkty jsou ochotné jít do čehokoliv, ale na běžný dotaz o elektrostimulaci nereagovaly partnerky s úplným nadšením. Potěšením pro mě bylo to, že když jsem jim dal přečíst povídání o elektrostimulaci, tak  se nedůvěra změnila ve zvědavost a zájem.

První poznatky z testů: Jako dildo a vibrátor funguje bezchybně. Tvar i velikost má ideální, vibrační programy a změna intenzity také. U ovládání  vznikla jedna drobná výtka. Hlavní tlačítka nemají výrazné hmatové znaky a někdy je trochu rušivé, že si žena není jista, které tlačítko mačká. Vizuálně je to jasné, ale po hmatu půjde o zvyk = naučit se jejich přesnou polohu. V programech nebyl žádný výrazně dobrý či nepříjemný. V podstatě kterýkoliv je funkční.

Elektrostimulace:

To je pravděpodobně asi nejvýraznější vlastnost této novinky a všichni jsou na ní zvědaví. Hned na začátku je možno konstatovat, že se ho rozhodně nemusíte bát. U elektrostimulace vagíny je nutno vědět jednu základní věc - vagína je silně prokrvená, vlhká a má velkou kontaktní plochu. Takže pokud ve vagíně cítíte běžnou elektrostimulaci, tak v ruce se zapnutá sonda se stejným výkonem udržet nedá. V ruce má extrémně silnější účinky. Electric Eric má vyvážený maximální výkon, takže není třeba se ho nijak bát. Při testech jsme získali dvě krajní hodnoty účinků. Našla se testinka, která i maximální výkon vnímala jen okrajově a na druhou stranu druhá slečna, jejíž orgasmus by se dal spíše přirovnat k epileptickému záchvatu. Ale takhle elektrostimulace funguje - je to velice individuální. A právě vyváženost výkonu Erika, o které jsem psal - je nesmírně důležitá. Že je nastaven na zlatou střední cestu = uspokojí všechny a neublíží nikomu.

U žen je dost podstatné, v jaké fázi menstruačního cyklu se právě nacházejí a jak mají vyvinuté poševní svalstvo. Při testech bylo navíc zjištěno, že je dost podstatné, jak je vibrátor ve vagíně natočen. Jestliže s ním ve vagíně otáčíte, tak se pocity mění a je-li třeba natočen o 90o, tak boční elektrody působí od spodní stěny pochvy vůči G-bodu a to je účinnější. Oblíbenost určitého druhu stimulace je naprosto individuální, takže některé ženy preferují rychlé chvění a jiné zase pomalé stahy.

Tréninkový program vyvolává rychlé mikrostahy poševních svalů a tím se samovolně posilují bez aktivního cvičení. Erica pak stačí zavést třeba u televize a dvě hodiny posilovat bez nějaké velké osobní námahy.

Jak jsem se už zmínil výše, je důležité při vyjmutí stáhnout intenzitu na minimum. nebo ho úplně vypnout. A to samé platí při zavádění. První dotyk na malinké ploše totiž mnohonásobně umocní účinky. A tady bych asi podruhé vytknul nepříliš přehledné ovládání. Když si na ruce vyzkoušíte nějaký program a pak byste měli Erica podle návodu vypnout, tak se program po zavedení hledá méně komfortně a přepínání programů není vždy na 100%. Musí se vždy chvíli počkat na přepnutí podsvícení a pak navyšovat intenzitu. Testovači mě ujistili, že to půjde lehce naučit, ale první pokusy byly údajně mírně zmatečné a nervózní. Některé testinky by zvládly i větší výkon, ale Electric Eric je vibrátor s elektrostimulací a nikoliv mučidlo na výslechy. Takové nastavení, jaké je nyní, je ideální a dobře doplňuje vibrace.

Vyjmutí a zavedení zapnutého vibrátoru na elektrostimulaci možné prý je, ale v kontaktu na malé ploše v poševním vstupu vyvolává mírné pálení nebo štípání. V podstatě totéž, co udělá myostimulátor, jestliže si některou elektrodu odlepíte za chodu a dotknete se citlivé části jen malou hranou elektrody.

Určitě je zajímavé, že k Erikovi se dá dokoupit i
speciální elektrogel, ve kterém je obsaženo 24kar zlato ,
a který výrazně zlepšuje vodivost mezi styčnými plochami

K prvnímu modelu Electric Eric přibyly i další typy elektrostimulačních vibrátorů,
které mají stejné vybavení, ale liší se tvarem.

Jejich nabídka je v odkazu "Kde nakoupit" níže

.

Závěr:

Nesporně novátorská věcička, která je průkopníkem nového směru v erotických pomůckách. Ideální a ověřený tvar, výborný a bezpečný materiál, duální vibrace s programy, nabíjecí technologie se silným Li.ion akumulátorem a vodotěsnost ve vypnutém stavu (elektrostimulovat pod vodou nelze). Elektrostimulace má mírnější účinky, před kterými je možno opustit veškeré obavy. Výkon, vybavení a zpracování v poměru s cenou vychází nečekaně dobře. Za stejnou cenu se prodávají totožné vibrátory ale bez myostimulačních funkcí.

 Milan XD                           

 

 


Diskuse

16.12.2014 17:35

Tak jsme si k vánocům pořídili verzi Truman. Přítelkyně byla lehce šokovaná rozměry (falus má v průměru cca 5cm), ale nějak se s tím poprala :-D Je celkem škoda, že výrobce nedomyslel signalizace stupně a programu elektrostimulace, např za pomocí pásku diod po straně tlačítek. Hned jak se pochlubila kamarádce, tak za dva dny se mi ozval kamarád a ptal se mě na informace a podrobnosti :)

Baterie

20.8.2014 13:20

I kyž se jedná o německý výrobek, což by mu mělo zaručovat kvalitu, jsem nim poněkud zklamán. Baterie se sama vybijí i když se to nepoužívá. Takový lelo vydrží nabitý i měsíce. Tohle se vybije během pár dnú. Nevím jestli jsem dostal chybný výrobek, zkusím to reklamovat, ale asi to bude technologií. Takže nedoporučuji kupovat.

RE:Baterie

11.9.2014 16:38

Ano - objevila se série vadných kusů a všechny se měnily. Vada byla právě v nabíjení. Reklamaci Vám určitě vyřídí.

V diskusi je 6 příspěvků, poslední příspěvek 30.9.2016 20:30 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012