Elektrostimulace - základní pravidla

Elektrostimulace - základní pravidla

23.3.2014

Elektrostimulace - začínáme

Elektrostimulace má velmi mnoho společného s análním sexem:

 • Většina nezkušených jí radikálně odmítá
 • první pokusy musí být opatrné, něžné a ideálně "zkušené"
 • často vyvolá nadšení a mnohonásobně silnější orgasmy
 • existují osoby, které prostě nevzrušuje, ale je to vyjímečné


Něco málo o elektrostimulaci:

Existuje celá řada zařízení, které dokážou vytvářet vysokonapěťové impulzy a lehce či silněji působit na lidskou tkáň a především svaly. Určitě jste se už setkali s nejrůznějšími myostimulátory na formování postavy, elektrickými pásy na hubnutí břicha nebo s rehabilitační elektroléčbou. Složitější zařízení mívají regulaci intenzity od nuly do maxima a současně i možnost volit frekvenci pulzů - tedy kolikrát za vteřinu je vyslán elektrický impulz. V nízkých výkonech si pak můžete vyzkoušet ťukání a cukání nebo s vysokou frekvencí mravenčení a brnění.

V podstatě každá žena - uslyší-li o elektrostimulaci genitální oblasti - zdrhne nadzvukovou rychlostí několik desítek kilometrů, protože si pořád dobře pamatuje na tu šlehu, co dostala od vánočních lampiček na stromečku, nebo od zlomené šňůry u žehličky. Jenže v těchto případech jde o úplně jinou elektrickou energii. Generátory typu TENS vyrábějí pouze "napětí" s minimálním nebo téměř žádným proudem a pokud je osoba v normální zdravotní kondici, tak nehrozí žádné velké nebezpečí.

A čím je elektrostimulace tak zajímavá?

Porovnejme si účinky vibrátoru a elektrostimulátoru třeba na klitorisu:
Vibrátor se dotýká poštěváčku na ploše cca 1mm2 a jeho nárazy jsou pak přenášeny částečně mechanicky a částečně už pouze nervově do skrytých částí. A klitoris má celkovou délku až 10cm! Vibrátor však klepe jen na jeho špičku. Jestliže umístíte elektrody podél celého orgánu a nastavíte malou intenzitu s frekvencí (častostí impulzů) podobnou vibrátoru, můžete dosáhnout v podstatě úplně stejného pocitu jako s vibrátorem - ovšem na celé jeho délce !!! Účinky jsou pak pochopitelně mnohonásobně vyšší. Maximální dokonalosti dosáhnete experimentováním s intenzitou a frekvencí. Vedle elektrostimulace klitorisu existují i pomůcky pro vagínu nebo análek. Takové "sondy" pak mohou být axiální nebo radiální. Takže vagína se pak stahuje po celé délce nebo se přitahuje dno k poševnímu vstupu. A to je další zajímavost - ženy jsou zvyklé na příjemné pocity způsobené roztahováním. Nyní se ale setkají s opačným efektem, který je pro mnohé překvapující a nový.

Jedna moje kamarádka kdysi zatoužila to vyzkoušet a jelikož znám asi největšího odborníka na elektrostimulaci v republice, požádal jsem ho o konzultaci. Přijel, převlékl se do lékařského, vysvětlil celou teorii, předvedl řadu pomůcek, sond a generátorů, vše ukázal a detailně naučil ovládání. Pak jsme opustili místnost a ponechali slečnu svým experimentům. Cca po hodině poslouchání výkřiků jsme byli vpuštěni do místnosti a nejen že si nadšeně pořídila docela slušnou výbavu, ale především to bylo jediné, co si brala na všechny výlety a dovolené.

Elektrostimulaci by si měla každá žena vyzkoušet sama - od nejnižších hodnot po snesitelné a partner by měl naprosto vždy respektovat její hranice a potřeby. Pak se takový druh vzrušení stane mnohem atraktivnější, než cokoliv jiného.

Submisivní a masochistické ženy prominou - že jsem na ně jaksi pozapomněl, ale nebudeme tady přece strašit prvničky nějakým mučením elektrikou - ale klidně mi o tom napište do komentů :-))))

 

Základní otázka PROČ elektro?

1) Nejpřesnější a nejdokonaleji nastavitelná stimulace: Elektrody lze umístit s velkou přesností a výkon se dá nastavit velmi jemně a plynule - od lehkého šimrání, přes příjemné brnění, až po intenzivní dráždění. Při použití výkonnějších generátorů a speciálních elektrod lze dosáhnout i bolestivějších vjemů.

2) Vyjímečně účinná: Klasický vibrátor se dotýká klitorisu na ploše přibližně 1mm2, přičemž klitoris má délku až 11cm! Elektrostimulace je schopná ovlivňovat klitoris po celé délce.
Pokud se používají vnitřní elektrody (vaginální, anální...) pak nastávají nové a nepoznané pocity. Ženy znají důvěrně pocit roztahování, ale elektrostimulace vyvolává především stahy, což je něco úplně nového.

3) Velmi bezpečná: Většina žen (ale i mužů) zná například Myostimulátor Dr.Středy, elektrické břišní pásy na hubnutí nebo alespoň elektroléčbu v rámci nějaké rehabilitace. V podstatě je vše v principu velmi podobné. Určitý generátor vytváří poměrně vysoké střídavé napětí bez proudu, na což mu postačí i pár malinkých baterií. Jde o zdravotně nezávadné procesy. 

4) Nezanechává žádné stopy: Při správném použití a zdravé pokožce nezanechává stopy ani při velmi silných výkonech. Toho často využívají nevěrné páry v rámci BDSM her, neboť je možno vyvolat extrémní vzrušení, silné stahy i místní bolest bez jakýchkoliv následků a stop.

5) Elektrika je  skladná i nenápadná a mnohdy se vejde i do kabelky

6) Je možné ji využívat nenápadně i na veřejnosti

7) Vaginální alektrody kteréhokoliv typu znatelně posilují poševní svalstvo, což je velmi příjemné pro partnery těchto žen i jako cvičení pro zpevnění pánevní oblasti.Základní pravidla elektrostimulace

 1. Nikdo nikomu by neměl nic nevnucovat, nenutit ho, nevydírat. Oba se na to těší.
 2. Stimulovaná osoba musí být zdravá,
 3. Používat vodivý gel pro plný kontakt s tělem
 4. Na začátku nepoužívat imobilizaci a stimulovaná osoba by si měla regulovat výkon sama
 5. Nevyrábět si podomácku generátory a elektrody
 6. Nevytahovat a nesundávat elektrody při zapnutém generátoru
 7. Vždy zkontrolovat vodiče a dobré propojení
 8. Elektrody vždy důkladně očistit a dezinfikovat.
 9. Nikdy nepřikládat elektrody tak, aby energie procházela přes srdce, krk a celou hlavu.

Podrobnější výklad jednotlivých pojmů pravidel elektrostimulace

1) Jak již bylo uvedeno - je to stejné jako s análním sexem. Prostě v klidu, pomalu a opatrně. Pokud dojde k nějaké chybě, tak se stimulovaná osoba většinou úplně odvrátí od této techniky a těžko se vrací. A stejné je to i při úspěchu = velmi často se tato účinná stimulace zalíbí natolik, že se stává nedílnou součástí všech budoucích hrátek.

2) Jste zdrávi? Stimulovaná osoba nemá žádné implantované přístroje, nemá potíže s krevním oběhem, netrpí na křeče, epilepsii, má zdravou pokožku atd. atd. atd. - Nebudeme si hrát na občany Ameriky. Každý soudný člověk je schopen rozlišit, zda je zdráv a pokud má nějaké pochybnosti, tak se zeptá lékaře (například, zda může používat myostimulátor nebo elektropásy). Samozřejmě nepoužívat v těhotenství a při menstruaci.

3) Elektrogel je výrazně důležitá součást vybavení. V lékárnách nebo zdravotnických pomůckách je občas možno zakoupit speciální gel na elektroléčbu. V krajní nouzi postačí kvalitnější lubrikační gel na vodní bázi. Použití gelu je velice důležité nejen pro komfort pocitů, ale i pro bezpečnost. Elektrody jsou kovové nebo z vodivé gumy a při kontaktu se suchou pokožkou bez gelu nedojde k celoplošnému propojení a energie prochází jen v určitých bodech. Na těchto místech je pak vysoká proudová hustota a dochází k pocitům jako je pálení, štípání a píchání. S gelem nešetřete a hlídejte si, aby celá kontaktní plocha byla vlhká. Vnější elektrody, které se na tělo pouze přikládají je třeba zatížit, přitáhnout k tělu gumovými pásky nebo podložit tenkou houbičkou namočenou do vody. Vnitřní elektrody vždy dobře lubrikovat po celé ploše.
Gel si předem vyzkoušejte na citlivém místě, aby nebyla případná alergie připisována elektrostimulaci. Ta ve výjimečných případech může způsobit jen zrůžovění nebo i zarudnutí pokožky, které velmi brzy zmizí.

4) Ať už jste či nejste BDSM pozitivní, tak napoprvé (ale i podruhé... potřetí...) ponechte stimulované osobě plnou volnost a ovládání ať si reguluje sama. Elektrostimulace je experimentování s vlastním tělem a měla by být doprovázena vzrušujícím hledáním a nikoliv strachem a úzkostí. Docela vhodný doplněk je vypínač, který si někteří uživatelé vytáhnou z generátoru a vloží jej do ruky stimulované osoby. Ta pak může v kterémkoliv okamžiku energii okamžitě vypnout. To dodá klid a pohodu a je vyzkoušeno, že takový vypínač je brzy úplně zrušen a páry se oddávají elektrikaření s plnou důvěrou. Takže jen taková berlička pro začátek.

5) Na netu je spousta návodů, jak si vyrobit elektrody nebo generátory a ušetřit peníze. Upřímná rada: Nedělejte to. Nebo alespoň ne na začátku. Vyrobit extrémně výkonný TENS generátor není nic obtížného, těžké je pak ale vysvětlit drahé polovičce proč omdlela nebo proč je to tak obludné. Profesionální generátory mají poměrně jasně stanovený maximální výkon, který se většinou jen zlehka přibližuje k bolestivosti. Takže i plný výkon lze zvládnout bez vážných obtíží.
Ještě hůře jsou na tom elektrody. Nejrůznější měděné produkty, nezpracovaný hliník, surová ocel - to jsou všechno zdroje záplavy oxidů, které mohou ve spojitosti s elektrikou nadělat spoustu problémů.

6) Nesnímat elektrody se zapnutým generátorem! U tohoto bodu prosím zpozorněte a dobře si jej zapamatujte! Pro maximální zjednodušení to vysvětlím na principu zahradní hadice. Pokud si pustíte třeba na záda plný otevřený proud vody, tak její dopad je plošný, měkký a příjemný. Když ale hadici na konci zmáčknete a zmenšíte průtok, tak se změní voda na tenký ostrý střik, který štípe a bolí. U elektrod je to v podstatě stejné. Plošné elektrody působí na velkou plochu a ovládají celé svaly. Jestliže začnete jednu elektrodu pomalu odlupovat, tak se stejná energie přenáší na stále menší ploše a při posledním kontaktu s růžkem elektrody to prostě zabolí, píchne, štípne. Totéž platí u vytahování vnitřních elektrod - poslední kontakt s jedním s pólů elektrody nebude příjemný. Takže před vyjmutím nebo sejmutím všech elektrod generátor vždy úplně vypněte. Postupem času se s tím naučíte pracovat a můžete experimentovat i v tomto bodě - ale určitě se vyvarujte toho, abyste v nějakém nepříjemném okamžiku elektrody strhli nebo vytáhli.

7) Důkladná kontrola zařízení je základ příjemného prožitku. Mějte na paměti, že dlaň ruky je mnohem CITLIVĚJŠÍ než například vnitřek vagíny. Takže elektrodu napřed uchopte do ruky, generátor zapněte, mírně zesilujte a když ucítíte pulzy, tak zahýbejte s vodiči a ovládacími prvky. Pokud je vše v pořádku - můžete pokračovat na zajímavějších místech, než je ruka. Abyste vše pochopili přesněji, tak si představte, že třeba nemáte dobře domáčknutý konektor v generátoru. Zavedete sondu do vagíny, zapnete generátor a partnerka nic necítí. Zesílíte... zas nic.... zesílíte na maximum a oba se divíte, že se nic neděje. Pak si všimnete nějaké závady a třeba zrovna ten konektor dotlačíte do zdířky. V ten okamžik jí doslova do rozkroku kousne doga. Takže si vždy předem vše vyzkoušejte. A třeba si označte na generátoru v jaké intenzitě je stimulace ve vagíně nejúčinnější a pak si stejný výkon vyzkoušejte až budete mít sondu v ruce. Budete překvapeni, že jí pravděpodobně vůbec v ruce neudržíte.

8) Čistota a bezinfekčnost elektrod je jasná věc - průchod energie pokožku uvolňuje a více otevírá pro jakékoliv nezdravé vlivy. Takže k zařízení si dokupte i dezinfekci a antibakteriální mýdlo.

9) Krk a hlava - nikdy! Elektrody se běžně přikládají okolo poštěváčku, do vagíny, na stydké pysky, na prsní svaly (tak, aby energie nešla přes srdce), bradavky,  podél i napříč penisu, na varlata nebo u obou do análu. Experimentuje se s bipolárními elektrodami (dva póly na jedné sondě) nebo unipolárními elektrodami - pak je nutné mít dvě. Ale NIKDY - a to myslím naprosto vážně - nepoužívejte nic od krku výše. Viděl jsem nesmyslná videa, kde byly elektrody umisťovány na jazyk, nos, uši nebo dokonce oči. To je naprostý nesmysl a taková videa jsou extrémně nebezpečná. Jsme přesvědčen, že to vůbec neměli zapnuté a oběti jim tam jen hrály divadlo. Bohužel náš lid je mnohdy naivní a mohl by se tím někdo nechat inspirovat. TAKŽE NE!! NIKDY!! Tato obecná pravidla platí pro většinu typů elektrostimulačních přístrojů

MilanXD                                Diskuse

Domnívám se,

3.4.2014 22:27

že byste měl text doplnit o jedno varování. Zásadně a nikdy nepoužívat jakékoliv zařízení napájené z elktrické sítě.

V diskusi je 1 příspěvek, poslední příspěvek 3.4.2014 22:27 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012