Erekční kroužky na penis

Erekční kroužky na penis

MilanXD 27.9.2008

Erekční kroužky - podpora erekce

Aby se topořivá tělesa mohla naplnit krví, musí být dostatečný přísun krve tepnami (tepny   musí být dobře průchodné), a musí fungovat i uzavírací žilní mechanizmus, který umožní částečné uzavření odtoku krve z topořivých těles během erekce. Zároveň však při erekci musí určitý průtok krve topořivým tělesem přetrvávat, jinak by se ke tkáním nedostávalo dost kyslíku. Dochází k ní v okamžiku, kdy v míšním kontrolním centru dojde k překročení prahové excitační úrovně podnětu. Impuls je vyslán do cévní pleteně penisu. V důsledku rozšíření tepen a zúžení žil dojde k naplnění houbovitých (kavernózních) tělísek a erekci. Mechanismus erekce je ovládán centrem v bederní části míchy, přičemž již spuštěný erekční reflex není dále vůlí ovladatelný. K sexuálnímu vzrušení muže stačí zrakový, hmatový, sluchový či čichový podnět, ale i samotná myšlenka. K dosažení erekce je potřeba přivést do topořivých tělísek 100-140 ml krve.
Tento proces lze ovlivnit léky, injekcemi do topořivých těles, operacemi, plastickou indurací penisu  - ale to vše jsou postupy pro vážnější poruchy erekce. V tomto článku se budu zabývat pouze lehkými disfunkcemi, ochabnutím a neúplnou erekcí.
Jednou z cest možné nápravy jsou vakuové pumpy, ale to si nechám na zvláštní povídání – dnes se pustíme do kroužků.

1 - žalud
2 - ústí močové trubice
3 - slizniční řasa (uzdička)
4 - topořivé těleso uretry
5 - kavernózní tělesa pyje
6 - spona stydká
7 - varlata
8 - šourek
9 - chámovody
10 - prostata


1 - žalud
2 - ústí močové trubice
3 - slizniční řasa (uzdička)
4 - koruna žaludu
5 - topořivé těleso uretry
6,7 - kavérnózní tělesa (modře)
8 - stydká kost
9 - svalové úpony
10 - bulokavernózní

 

Ozdobné kroužky na penis

Nemají většinou s erekcí nic moc společného a jde jen o jakýsi penisální oděv, atmosféru a zdůraznění pyjní chlouby. Mohou být kožené, kovové, gumové či silikonové. Z kůže se vyrábějí celé postroje na penisy, ale tam bych byl opatrnější – při sexu se vyměšuje spousta různých dobrot, jenže ty se pak někde v igelitovém pytlíku mohou na těch kožených řemíncích změnit v pěkné potvory. A ještě pozor na oblíbené kovové kruhy. Šatná volba jejich velikosti je tak trochu životním průšvihem. Dojde-li k erekci do pevné oceli a kruh je menší než by měl být – okamžitě vyražte na chirurgii a neodkládejte to ani minutu… O minuty totiž jde. Erekce se v takovém případě sama uvolnit nemůže!!!!  Nepoužívejte ani žádné domácí produkty! Těsnící kroužky, pneumatiky od autíček, kroužky na záclony apod.  – to jsou vždy značná rizika a kamarádům se neubližuje!!!  Podstatně rozumnější je prohlédnout nabídku sexshopů, protože tam jsou rizika minimální.

 

Erekční kroužky

Rozšíření tepen a zúžení žil je základní princip proč nastává povstání. Udržení erekce či její maximum se nejjednodušeji dá zajistit omezením odtoku žilní krve. A právě na to jsou erekční kroužky. Obepnou penis určitou silou, která je ovšem na kroužku to nejdůležitější. Je-li stažení příliš velké, omezí se i tepenný tok a nejen že se nepostaví, ale také by mohl i upadnout. Ovšem tak silné kroužky se běžně neprodávají. Druhá možnost je, že je kroužek příliš slabý (velký) a žíly neomezí – takový kroužek je pak spíše jen ozdobou.Erekční kroužky stahovací

Jsou kroužky, u kterých je možno nastavit jejich obvod ručně – utažením trubičky a zajištěním pojistkou.  Jsou nepochybně ideální pro individuální přizpůsobení, ale technicky je možné je vyrobit jen z tenkých trubiček nebo vláken a zaškrcení je pak citlivější a je nutno hlídat, aby se to nepřehnalo. Musí se kontrolovat barva penisu a jeho citlivost a nepřekračovat 10 minut použití. Stahovací kroužky, které jsou běžně v prodeji, nemívají  brzdičky s úplně tvrdě zastavovacím účinkem = příliš utažené kroužky se většinou samy po chvilce uvolní.    Tento typ kroužku je velmi vhodný pro použití s vakuovou pumpou, která urychlí a nástup erekce a především vytvoří podstatně větší erekci než dokáže samo srdce. Jakmile je erekce dosažena – vakuová pumpa se uvolní a kroužek se ihned stáhne.  Tím se zachytí odtok žilní krve a hurá na věc.

 

 

Elastické erekční kroužky

 

Jsou vyrobeny z nejrůznější směsí silikonu a jsou od pevných až po extrémně pružné. V drtivé většině jsou velmi příjemné a jejich tlak je rozložen na mnohem větší ploše než u stahovacích. Žilní odtok je omezen jen slabě = je možno je používat i delší dobu, protože krevní oběh nebývá zastaven, ale jen mírně omezen. Tepny se omezí méně než žíly a erekce je tak udržena bez větších problémů.

 

 

 

Erekční kroužky elsatické s výstupky

Samostatné kroužky či válečky se používají vyjímečně a pokud ano, pak jde o transparentní materiály a jsou vyrobeny tak, aby jejich použití partnerka ani nemusela objevit. Většina kroužků je ale vybavena nejrůznějšími výstupky a výčnělky, které při plné penetraci dráždí poševní vstup. Velké množství kroužků má na jedné straně i velké výčnělky speciálně tvarované pro stimulaci klitorisu a také jsou typy, kde jsou i různě tvarované výčnělky pro současnou stimulaci análu. Využitím ultrastrečového silikonu se otevřela další možnost – vložit do kroužku malinký vibrátor.


Vibrační elastické erekční kroužky

Tyto pomůcky v sobě již zahrnují řadu důležitých funkcí a při dobrém výběru kvalitního kroužku se můžete dočkat až šokujících účinků při novém typu sexu. Malým převratem v kroužcích na penis byla propagační akce firmy Durex, která vrhla na trh ke kondomům miniaturní kroužky na penis s minivibrátorkem. Tyto kroužky se staly velmi rychle značně populárními a i když byly výrobcem inzerované „na jedno použití“ a malinká knoflíková baterie málokdy vydržela nad 30 minut – šikovní Čecháčci se naučili baterie vyměňovat. Mimo krátké životnosti baterie mají tyto kroužky ještě jednu malou nevýhodu  - pokud je penis kluzký, kroužek se na něm otáčí a tak je občas nutno sáhnout dolů a vše urovnat.   Současně s touto vlnou se vyvinul zájem o erekční kroužky s delší provozní dobou a s ještě dokonalejším vybavením. Vznikají kroužky s většími vibrátory = silnějšími a především pomalejšími vibracemi, kroužky s procesorem řiditelnými programy vibrací, kabelové ovladače s tužkovými bateriemi (v podstatě nejdelší možná doba provozu), dálkové ovladače a konečně vynález asi nejdůležitější – uzdička pod varlata. Jde o druhý pružný kroužek, který se natáhne pod šourek a tím se horní poloha kroužku stabilizuje a už se vůbec o nic nemusíte starat.
V poloze, kdy muž je nahoře  - ať zepředu nebo zezadu se kroužky uplatní méně. Ovšem je-li žena nahoře a muž má na kořeni penisu vibrátor, je to doslova mazec…. Partnerka si nasedne přesně dle svého gusta a především si najde dokonalou a ideální polohu. Chce–li stimulaci zmírnit – lehce vysedne, nebo naopak si sedne plnou silou a ještě se pohybem pánve může o vibrátor třít. 

 

Nejdokonalejší modely pak mají silný vibrátor na klitoris, který rozvibruje celý penis (pro oba skvělý pocit), výstupky na poševní vchod, návlek na penis, který zvětší jeho objem a při dosedu roztahuje pysky  a ještě uzdičku pod varlata.

 

 

 

Kroužky existují také v různých kombinacích s magnety ve stylu „japonských náramků“ pro zlepšení krevního oběhu a extrémně stimulační kroužky pro masáže topořivých tělísek a pro zlepšení citlivosti penisu

 

 

 

Ejakulace a erekční kroužky

Jak by se zdálo, že erekční kroužky jsou vynález hodný Nobelovy ceny, tak mají jednu prostou nevýhodu…. Ejakulace do zaškrceného penisu je nejen nezdravá a nepříjemná, ale mnohdy i dost bolestivá. Takže je potřeba kroužek těsně před ejakulací uvolnit. U škrtících kroužků je to vytažením nebo uvolnění pojistky, elastické kroužky je třeba rychle stáhnout a nebo je zespodu alespoň odtáhnout od močové trubice. Na to jsou výhodné právě kroužky s bohatými výstupky a výčnělky, kroužky velmi měkké a kroužky, které mají právě na tento účel speciální ouška.  Také existují kroužky, které mají výstupky dovnitř a je možno je nasadit tak, aby trubice zůstala relativně volná. V neposlední řadě existují i speciální zádržné svorky, které stlačí boční topořivá tělíska a zespodu je trubice úplně volná.

 

Pohodlnější pánové zcela jistě zbystřili. Ono takové hají na zádech a pozorování šílející ženy na Vašem penisu s možností si hrát s prsama je docela milá představa a právě vibrační elastické kroužky to umějí opravdu na jedničku s hvězdičkou

Veškeré zboží na fotografiích poskytl na testy eshop
SEXSHOP.CZ

                                                 

                                                 

 Díky za pozornost      autor = XD

Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým

 

 

 

 


Diskuse

DwwNgGibrILAcYAY

22.4.2012 19:37

Hey, just looking nruoad some blogs, seems a pretty nice platform you are using. Im currently using WordPress for a few of my sites but looking to change one of them over to a platform similar to yours as a trial run. Anything in particular you would recommend about it?

GsJVYmHrINCMwlZx

22.4.2012 14:52

Im glad I located this blog site, I cunodlt obtain any information on this subject matter prior to. Also run a niche site and in case you are ever serious in a little bit of guest writing for me please feel free to let me know, im always look for people to check out my web site. Please stop by and leave a comment sometime!

Zkušenosti s erekčními kroužky

7.8.2011 15:17

Z důvodu nedostatečné erekce, tedy spíše nedostatečné doby udržení erekce, opadá po 15minutách sexu, jsem vyzkoušel řadu erekčních kroužků. Nejdříve ty uplně nejlevnější, byly vyrobeny z nějakého materiálu napodobujícího silikon, ale byly tvrdší a poměrně úzké-škrtily. Dva z nich (sada 3ks) praskly hned při pokusu o nasazení. Dále jsem zkusil širší kroužek jakoby plochý s výstupky, ten byl na pocit velmi příjemný, netlačil a dobře držel erekci poměrně dlouho. U tohoto bych se tolik nebál zaškrcení víc jak 20 minut. Bohužel také po nějaké době praskl. Přičítám to opotřebení a nekvalitě spoje kroužku s nekvalitně odstraněným vtokovým kanálkem při výrobě. Po reklamaci mi eshop poslal jako satisfakci ještě jeden kroužek a to luxusní s ocelovými kuličkami. Je dosti pevný a na roztažení při nasazování je potřeba vyvinout dost velkou sílu, ale zatím drží, i když je také úzký a ty kuličky nejsou moc příjemné , tlačí. Jinak bych chtěl uvést, že nemám nějakou extra velikost, 4/17cm.

V diskusi je 18 příspěvků, poslední příspěvek 28.2.2019 10:24 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012