Erekční vibrační kroužek Zemalia

Erekční vibrační kroužek Zemalia

MilanXD 6.7.2016

Erekční kroužek s vibracemi - Zemalia

Před pár dny se mě ptala jedna známá, jaký má vybrat erekční kroužek pro partnera. Těch existuje na trhu opravdu široká nabídka, tak jsem zapátral po něčem novějším, co by vyhovovalo posledním trendům.
 
U erekčních kroužků je řada důležitých vlastností a není špatné si je zopakovat:
  • Je třeba zvolit velikost tak, aby "fungoval" = zadržel žilní krev a umožnil průtok tepenné
  • Nesmí škrtit tak, aby penis netmavnul a nebolel
  • Musí udržet erekci
  • Neměl by mít rušivý efekt pro muže
  • Měl by mít nějaké výčnělky a vibrace, aby stimuloval pertnerku
  • Neměl by se při milování na penisu otáčet
  • Měl by umožnit beproblémovou ejakulaci

   Všechny ty body jsou vcelku jasné, ale u některých je potřeba se pozastavit. Asi je jasné, že ta velikost je vlastně to nejdůležitější a tu zjistíte až po nasazení a pak se už nedá vrátit. U tohoto modelu je univerzálnost dána zajímavým nápadem = šířka kroužku se po obvodu mění. To má vcelku dobrý efekt: neškrtí a ve spodní části je tenčí a pružnější. Takže není problém ho rukou roztáhnout třeba ža na 5cm průměru.

   Otáčení kroužku okolo penisu je protivné a štelování jeho polohy při milování je činnost veskrze rušivá. Tím se vyznačovaly hlavně takové ty nejlevnější modely, které se často rozdávaly s prezervativy.  Tenhle kroužek tím v podstatě netrpí. Jednak je silikon hutnější materiál a pak jeho objem v horní části je mnohem větší.
 
   Poslední bod je dost důležitý a kdo to nezažil, tak to podcení. Je-li jakýkoliv erekční kroužek příliš utažený, tak ejakulace při orgasmu má dost těžkou překážku. Je to nepříjemné a mnohdy i bolestivé. Takže je lepší kroužek na poslední chvíli stáhnout, nebo vespodu při ejakulaci odtáhnout prstem.
 
   Silikonové tyčinky na předním výčnělku jsou delší než je běžné a mají zajímavý efekt - při každém přírazu je kontakt s klitorisem jiný a jinak zatlačí. Jemné tyčinky pronikají do záhybů okolo pošťeváčku a různě je rozevírají a masírují.
 

Zemalia - Balení 

Asi to nejjednodušší co existuje hned po igeliťáku:
 
Zemalia - Vybavení a ovládání.

Kroužek má integrovanou vibrační patronku. Tady je standardní problém - čím je vibrátor menší, tím má menší amplitudu a větší frekvenci vibrace.  Takže vrní hodně rychle, ale spíš jde o jemné brnění než o klasickou vibraci. Ale s tím se prostě nedá nic dělat. Patronka se ovládá jedním tlačítkem = vypnout x zapnout. U tohoto kusu je potřeba opravdu silou zatlačit. Myslel jsem, že je to vadný kus, ale bylo to tím, že je tlačítko utopené v silikonu. Když se patronka vytáhne, tak jde ovládat naprosto lehce. Takže stačí jí nezasunovat až na dno. Uvnitř jsou tři klasické malinké pecky (LR41), které se už dají koupit za "normální peníze".
 
Silikonové výčnělky jsou umístěné i na druhé straně, takže působí i na kořen penisu. Zlehka to napodobuje takové to jemné škrábání, které muž pociťuje když není žena úplně oholená a má lehké strniště. Navíc vibrace u kořene penisu zlepšují erekci.
 
   Rozměry  vnější a vnitřní jsem přeměřil speciálním kriminalistickým samometrem:
 
Takže jo - je dobrej, kvalitní, funkční a účinnej. 
 
 
 
 MilanXD        
 
 
 
 
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012