Erotická stimulace - párátka - Eropárátka

Erotická stimulace - párátka - Eropárátka

MilanXD 18.11.2010

Eropárátka - erotická stimulace

 

Vypadá to jako legrace nebo bláznivý nápad, ale účinky jsou překvapivě silné a vzrušující.

 

Všechno to začalo úplně nevinně - když jsem spoluležel s jednou "kamarádkou" a přemýšlel co dál... Nabízelo se hlazení po zádech a zadečku (ležela nahá na břiše), ale vždycky dávala přednost spíše plácnutí po prdeli, než nějaké tuli-tuli. Tak jsem se rozhlížel po okolí, čím bych jí tak mohl hezky řachnout. Jediný použitelný předmět byl kabel od nabíječky mobilu, ale to už by byl dost velký HardCore - tak daleko zase nebyla. Lenora a gaučink mi nedovolily vstát a tak jsem pátral jen v dosahu paží. Propiska - že bych jí počmáral? Dopitý kafe - obtisknout kolečko? Noviny - smotat a potrestat tu fenu? Mobil - zavolat Sally? 3 dálkové ovladače - no comment - to fakt asi ne! Ibalgin - kdyby tady byla ještě dvacetikoruna, tak bychom mohli cvrnkat blechy... A zásobník s párátky.... Párátka... Párátka? PÁRÁTKA!!!!!

Vytáhl jsem jedno a přemýšlel jsem, kam jí ho zabodnu. Okamžitě pochopila a začala mírně protestovat. Tak jsem ho jen špičkou opřel o vypouklý levý zadeček a začal mírně tlačit. Zavrtěla se, ale nic neříkala - spíš mi to připadalo, jako že je to dobrý. Tak jsem párátko sklonil asi do úhlu 45st a za mírného tlaku jsem jím začal přejíždět po prdelce. Vůbec - ale vůbec neprotestovala spíš naopak. Začalo mě to bavit a vydal jsem se okolo páteře nahoru - jenže jedno párátko je pro páteř úplně - ale úplně nevhodné a tak jsem vytáhnul druhé - do druhé ruky. Za párátky se objevovaly bílé čáry jako od škrábanců z trní, ale nebolelo to. Objížděl jsem ještě okolí zadečku a beder a pomalu jsem se vydal nahoru oboustranně podél páteře. Začala se luxusně kroutit a vzdychat. No - myslel jsem si, že dělá "hérečku", aby mi udělala radost, ale přistoupil jsem na tu hru a pokračoval. A pak jsem si vzpomněl na tuším sedmou třídu a přírodopis - kdy nám učitelka ukazovala, jak málo je nervů na zádech a demonstrovala to dvěma párátky. Prostě je chytíte do jedné ruky (2-3cm od sebe) a zlehka píchnete obě současně do zad v oblasti lopatek. 90% lidí to pociťuje jako jediný bod a necítí dva. Tak jsem začal experimentovat na zádech a jezdil jsem špičkama daleko od sebe a pak jsem je přiblížil a pak jsem jeden hrot odebral, protože to stejně cítila jako jeden a překvapil jsem jím jinde. Hrál jsem si jak malej kluk a vůbec jsem netušil, co se odehrává vedle mě s nervovou soustavou.

 

 

Po chvilce jsem zjistil další fór - nebylo špatné jet po zádech, ale taky bylo docela efektní se zastavit a malinko jako popíchnout. No a právě při tom popíchnutí je super s tím párátkem lehce pootočit mezi prsty. Zavrtá se a píchne to víc - nebo přesněji - líp.

 

  

 

Kotě už předlo jak příklepovka a já se propracoval až na krk. A teprve tady jsem si všiml, jak cyklicky svírá dlaně a zase propíná prsty. Jak se celá svíjí, a že asi vzdychá opravdu a ne jen pro moji potěchu. Z ramen jsem přešel na klíční kosti a pak jsem nenadále dosáhl pravděpodobně nejšílenějšího místa na lidském těle. To je vzadu na krku - přesně v místech kde začínají růst vlasy.

  

 

Na tuto hranici se nikdy nehoňte. Vždy začněte někde na jiném konci těla a propracujte se pomalu na ten krk. Jel jsem hrotama okolo krku těsně okolo prvních vlasů, zastavoval jsem se, zapichoval, zavrtával a zase jen táhnul hroty.... To už se svíjela a naříkala. Namířil jsem si to za uši, ale ty účinky se už neměnily. Stále jen vzdychala, nastavovala se, vykrucovala hlavu. Chtěl jsem jí pohladit, ale nešlo to. Měla kůži jak omítku. Husí kůže i na chodidlech.

 

 

Další skvělá trasa byla po vnější hraně uší, ale i v tom vnitřním záhybu. A tam bylo zavrtávací píchnutí fakt účinné.

 

 

 

Otočila se rychle na záda, roztáhla do šířky ruce i nohy a ztuhla v očekávání. Od uší jsem přejel na tváře - nejlepší se jevila dráha po hraně čelisti až na bradu. Pár nabodeníček do brady a pak jemné obtažení rtů. To jí šimralo a rozkošně si rty okusovala. Okolí nosu a tah na čelo a opět na hraně obočí tah do stran až na spánky a zase na uši... Miluju, když ženská takhle vzdychá...

 

 

Krk a klíční kosti jsou jistota a pak hurá na kopce. Velmi pomalu jeďte středem obou prsou od ramen k bradavkám. Jenže vlastní bradavky jakoby přeskočíte a sjedete z prsou dolů na bříško. Otočka a v jiné dráze opět nahoru a zase přeskočit... Ani dvorce se nedotkněte! A pak jsem začal opíchávat kozičky. Pích sem - pích tam - pokaždé jinde, ale vždy pomalu k bradavkám. Pak kroužit okolo dvorců, zastavovat, opíchávat.... Nakonec jsem skončil tak, že jsem držel párátka proti sobě a mezi nimi byla luxusně postavená bradavka a já na ní tlačil z obou stran proti sobě. Skučela blahem a já taky.

  

 

To, že se dá přejet po bříšku a objíždět hrotama všechny záhyby okolo kundičky je asi jasné. Že se dají zlehka opíchávat vrásky okolo zadečku samotného  - asi taky. Nohy, podkolenní jamky, nárty, prsty i meziprstí.

 

 

Celou dobu jsem to bral jen jako nějakou příjemnou legraci a pak jsem ta párátka předal, fláknul jsem sebou a vyzkoušel jsem si, jaké to je. ... Myslím, že kdyby za mnou stály dvě baby se čtyřmi párátky, tak by to už byla asi smrtelná dávka rozkoše...

 

Od té doby jsem to vyzkoušel už asi s pěti dámami a vždycky se stejným efektem. Jen ta nejúspěšnější místa se mírně lišila.

 

Taky jsem postupem času vyměnil obyčejná párátka za taková ta zdobená - co se daj šlohnout v čínské restauraci. Ta jsou delší, špičatější a pevnější.. Pak jsem ještě otestoval špičaté špejle - ale ty jsou už tak nějak moc účinné a bez citu. Nakonec jsem skončil u dřevěných napichovátek... Vejdou se do dokladovky - akorát 4 kusy - pro strýčka Příhodu :-)

 

Lidi - ještě něco - je to něco mezi akupresurou a akupunkturou - tak se chovejte rozumně a obezřetně, ať si nenaďobnete nějakou speciální dráhu, která se pak změní třeba na autodráhu nebo Vám z toho narostou třetí zuby či parohy.

Závěr: Přeju Vám, abyste si luxusně zapíchali!

  


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012