Erotické pomůcky - profesionální nebo „od kutila“?

Erotické pomůcky - profesionální nebo „od kutila“?

30.7.2008

Erotické pomůcky  - profesionální nebo „od kutila“?

Profesionální erotické pomůcky

 mají nesporně všechny výhody a pouze dvě nevýhody. Mezi výhody patří jejich účelnost, bezpečné materiály, ověřené schopnosti, řadu technických vymožeností, praxí a vývojem volené tvary, různé hygienické atesty, záruky, návody a spoustu dalších předností. Nevýhodou je pouze jejich dostupnost (sexshopy nebo e-shopy) a někdy i cena. Porovnání s domácími výrobky je asi naprosto zbytečné – přesto je ale nutné se o nich zmínit…

  

„Domácí“ erotické pomůcky –

 v některých domácnostech jsou profesionální erotické pomůcky zakazovány – většinou despotickými partnery, z náboženských důvodů, ze žárlivosti a nebo jen z čiré hlouposti. Ženy v takových vztazích se pak velmi často uchylují k používání předmětů, které jsou sice tvarově vhodné, ale tím většinou končí výčet kladných vlastností. Určitě každého z vás napadne třeba obyčejná svíčka, ale fantazie žen je podle gynekologů působících na nočních pohotovostech obrovská. Ani se mi nechce na tomto místě vyjmenovávat vše, co jsou schopny ženy zavést do svého lůna a s jakými komplikacemi se pak setkávají. Pár perliček si ale neodpustím: Například postarší dáma si zavedla celý sprej od laku na vlasy. Pochopitelně zůstalo víčko na poševním dně a podtlak nedovolil jeho vyjmutí. Bohužel tato dáma čekala na zázrak neuvěřitelně dlouhou dobu a vyjmutí muselo být až operativní. Další šoky jsou třeba z masturbace pomocí panenek (nejčastěji od Matela) a upadlými doplňky uvnitř vagíny. Různé skleněné lahve + podtlak jsou také známé, ale podstatně větší problém nastal při vyjímání kulečníkové koule, která se nakonec musela na zubařském křesle navrtat speciální vrtačkou, umístit vytahovací trn a pomocí drénů pod ní vpouštět pomalu vzduch.  Abych nestřílel jen do žen – pánové si zase velice často dokáží navléknout na penis tvrdé kroužky a skutečně ostrá erekce jim pak nedovolí kroužek uvolnit. Bohužel se taková erekce neustále zhoršuje a jsou to desítky minut, kdy se to prostě musí odstranit. Pánové – není čas na stud – žeňte na chirurgii – nebudete určitě první ani poslední. Další nesmysl je orální sex luxem. Na to úplně zapomeňte, protože hrozí poškození močové trubice, měchýře a dokonce chámovodů. Dnešní vysavače mají často extrémní výkony s ženskými ústy naprosto nesrovnatelné.  Dámy bych tady chtěl požádat – aby se nebály říkat, že partnera „vykouří“. Decentní označení „vysávat“ je totiž zavádějící a někteří šílenci to špatně pochopí a fakt ho do luxu zavedou…….

 Asi největší trapasy jsou s análem. Nedávno se dostal na chirurgii jeden pán, který chtěl ušetřit a vyrobil si vibrační vajíčko z modelářského motůrku a obalu od Kinder vajíčka. Vypadalo to velice dobře. Jenže mezi půlkami se uvolnil lepený spoj obou půlek a když to za kabel vytáhnul – visela na konci jen jedna polovina. Víčko mu zůstalo v konečníku a navíc velmi nevhodně otočeno. Jakákoliv ostrá hrana vyvolává v ústí konečníku křečovité bolesti – takže zapomeňte na přírodní vytlačení…  Čeká Vás zakleknutí na chíře, vystrčení zadu, rozvěráky a zatraceně dlouhé loveníčko. O zvědavých chichotajících se sestřičkách nemluvě.

U análních hrátek ještě hrozí jedno obrovské nebezpečí! - Úplně běžné vibrátory mají sice zaoblenou špici, ale ostré hrany dole u ovladačů. Když takový vibrátor zajede dovnitř - nejde vytlačit!!!!!  Ostrá hrana totiž vyvolává ve střevech bolest, která je spojena se samovolným stahem střevního svalstva a to má za následek posunutí vibrátoru hlouběji!  Po nějaké době se může dostat vibrátor tak hluboko, že už nepůjde vyjmout stejnou cestu kudy přišel a je nutná operace. Po invazivním zákroku do střev následuje vždy boční vývod - což fakt není nic moc...

 

   Další skupinu tvoří ovoce a zelenina. Vždycky se usměju, když vidím „dámičky“ jak supermarketech potěžkávají a prohlížejí okurky nebo mrkve J. Tyto přírodní náhražky jsou sice mnohdy tvarově zajímavé, ale neslyšel jsem že by nějaká žena použila prezervativ. Valná většina se spokojí s omytím teplou vodou. A to prostě opravdu nestačí! Ošklivé záněty jsou pak velice časté    Pánové zase dokáží souložit s melounem a natlakují si močovou trubici kvasící kyselou šťávou nebo si třeba natrhnout rectum o kliku do koupelny.

 Prostě domácí produkty opravdu raději opusťte. Do sexshopů chodí od mladých i osmdesátiletí zákazníci a na eshopech je možné objednat cokoliv, kdykoliv a kamkoliv. Pár stokorun určitě mnohonásobně vyváží trapné vysvětlování v ordinaci – jak se mi tam zrovna tohle mohlo dostat!!!

 


 

 

Postupně sem budu přidávat šokující případy a příklady. Hlídejte si to……

 

Například je všobecně znám případ muže, který přišel na urologii s těžkým zánětem. Po RTG došlo na operaci, kde mu byl vyjmut obrovský močový kámen. Nikdo to nechápal, ale někoho napadlo kámen rozbít - uvnitř byla figarka z Člověče nezlob se..... Měl jí tam několik let!
 • Velmi mladá dívka skončila v nemocnici se zaklouznutým vibrátorem v konečníku. Naštěstí včas - takže ho zachytili a vyjmuli. Jenže vzhledem k jejímu věku museli zavolat rodiče. Děvče dostalo na chodbě pár pěkných facek od maminky......................... Vibrátor byl totiž její..............
 •  
    
   Díky za pozornost      autor = XD

  Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
  případně umístěním
  našeho Banneru na Vaše stránky  


 • Diskuse

  slyšela v rádiu

  2.6.2011 02:58

  jedna paní šišku. Tam to šlo, ale zpátky?

  V diskusi je 1 příspěvek, poslední příspěvek 2.6.2011 02:58 Vstoupit

   
   

  Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
  Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012