Fisting vagíny

Fisting vagíny

MilanXD 11.4.2009

Vaginální fisting 

 Tento článek obsahuje Hard Core fotografie a videa. Není-li Vám 18 let a více, opusťte prosím tuto stránku

 

Předem upozorňuju, že Fisting je aktivita vyžadující značné znalosti, praxi a také ne každá vagína či análek je k tomu vhodný. A i důkladné pročtení tohoto popisu či návodu ještě neznamená, že se do toho můžete vrhnout doslova po hlavě.

 

 

 

Vaginální fisting - proč?

Pomineme-li stimulaci vagíny jedním nebo více prsty a klitorální stimulaci, tak dalším zdrojem značného vzrušení u žen je roztahování vagíny a tzv. pocit naplnění. Drtivá většina žen reaguje kladněji na mohutnější penisy především v jejich průměru a nikoliv v délce. Ženy, které něco podobného poznaly patří k těm, které vyhledávají větší robertky i ty objemnější penisy. Z pomůcek pak rády používají i nafukovací dilda s možností zvětšení jejich objemu. A mám-li odpovědět tedy na úvodní otázku - Proč - pak je to jasně praktika, která přináší ženám skutečnou rozkoš a extrémní vzrušení, i když u fistu nemusí nutně dojít k orgasmu. Pokud se tak stane, pak je to většinou nezapomenutelné.

 

Vaginální fisting - mýty


Vagína se vytahá - jeden z nejčastějších mýtů. Fyzicky je to velmi nepravděpodobné, ovšem psychicky se vytahat dá - vzrušení z fistu může mít tak velkou účinnost, že samotný prst pak již může být považován i za nevhodný či nicneříkající. Běžný penis pak již fistovanou ženu neuspokojí - V tomto případě bych nezaměňoval penis s rukou. Ženy to vnímají jinak než muži a vlastní soulož není pro ženy jen penis ve vagíně, ale především je to ten Chlap, který do ní proniká. Soulož bych tedy s Fistingem vůbec nesrovnával - jde o jiné pocity, jiný efekt apod.

 

 

Vaginální fisting - dohoda předem

 

K Fistu přistupujte stejně jako k análku. Měli byste se předem dohodnout, připravit si věci, být v pohodě… Žena by neměla mít žádné gynekologické potíže - ani ty nejmenší. Dokonce ani pocity odření z minulého milování… Prostě dokonale připravená a především, těšící se. Pro zjednodušení hledání používají některé ženy tento znak, který Vám naprosto jasně určí "čím"...

 

 

Vaginální fisting - příprava

První vůbec nejdůležitější část přípravy je manikúra. Celý průběh fistingu může narušit i obyčejná ztvrdlá záděra, ale opravdu průšvih může být z ostrých hran na nehtech. Takže ostříhat, ohladit, očistit. Ideální je použití jemných latexových rukavic jaké používají lékaři. Při alergii na latex (prezervativy) použijte náhražku - rukavice z polyuretanu. Používal jsem běžné transparentní lékařské rukavice, ale bylo to dost gynekologické a Testinku to trošku rušilo. Tak jsem časem sehnal v zahraničí černé a ty jsou naprosto dokonalé nejen pro vagínu, ale především pro anální fist. Navíc, jakmile se pokryjí lubrikačním gelem, tak se vyleští a vypadají tak nějak lehce brutálně. Pokud rukavice nepoužíváte, pak si vetřete do rukou jemný změkčující krém a ošetřete i drobné oděrky či stroupky. Na lubrikačním prostředku nešetřete - kupte si opravdu kvalitní a raději silikonový. Žena by si měla před tím odřeknout namáhavé cvičení, jízdu na koni, na kole a podobné praktiky. Samozřejmě se to týká prvních pokusů! Profesionální fisterky už vědí do čeho jdou a nějaký namožený svalíček je nezastaví - ale prvničky by měly mít voňavý klid a pohodu. Ideální příprava je vonná koupel ideálně ve vířivce, smyslná masáž (super jsou masážní svíčky) a sex na uvolnění. Záleží už jen na Vás, zda to bude romantika při svíčkách, nebo bude partnerka pevně spoutána a bičována. Jde pouze o její uspokojení a uvolnění. A na to je pár orgasmů ideálních.

 

Vaginální fisting - vhodné pomůcky

Velmi kvalitní - nejlépe silikonový lubrikant a opravdu na něm nešetřete. U těchto výrobků bývá cena přímo úměrná kvalitě a značkové záruce. Latexové tenké rukavice vřele doporučuju. Chrání před zavlečením choroboplodných zárodků z rukou, chrání proti ztvrdlým či ostrým místům na rukách, usnadňují průnik ruky a především uklidňují ženu. Její myšlenky by se měly ubírat k její bráně, měla by se těšit na její otevření dokořán, na omamný rozbřesk, nával rozkoše. Myšlenky na to, jestli si ten pazdrát ty pracky pořádně vydrbal a kde se před tím šťoural - nejsou žádoucí. Připravte si vibrátor nebo větší dildo na pozvolné uvolnění a nějaký zdroj tepla na prohřátí pánve = thermovaky nebo masážní vibrační hlavici s infrazářičem. Ale postačí i obyčejná PETláhev s teplou vodou. Také nejsou špatné umělé latexové ruce, které mají příhodnější tvar i rozměry.

 

Vaginální fisting - Prostor

Určitě dejte přednost klidnému domácímu prostředí, kde nebudete ničím rušeni a nikdo si nebude stěžovat na Vaše hlasité reakce. Kino, dětské prolézačky a vodní lyže fakt vyškrtněte ze seznamu. Potřebujete čistou voňavou postel v útulné místnosti, zatažené závěsy, příjemnou hudbu a co je hlavní - mírně vyšší teplotu. Bude-li ležet nahá a nepřikrytá, nesmí jí být zima. Nesmí jí nic obtěžovat, tlačit a odvádět pozornost. Udělejte vše pro to, aby se její vagína a mozek spojily v jeden celek. Její ostatní smysly se musejí potlačit. Pokud je partnerka submisivní či masochistická, pak bych zaměnil postel za speciální závěsnou houpačku, kde bude ležet na silném koženém lůžku ze zavěšené volné kůže nebo v měkkých silonových popruzích. Nohy se připoutávají k předním řetězům do přirozené polohy jako na gyndě.

 

Vaginální fisting - Kdy?

 

Tuhle otázku bych vypustil, protože tady zbytečně zabírá místo - ale určitě by se našel šťoura, kterej by tvrdil, že jsem na to zapomněl. Takže - VEČER! Prostě ráno mi to připadá fakt divný až úchylný. Druhou odpovědí na otázku KDY - by mohlo být - kdykoliv - kdy je na to chuť…

 

 

 

Vaginální fisting - polohy

Tak to snad ani není nutné zdůrazňovat, že napoprvé by asi byla nejlepší poloha na zádech s mírně pokrčenýma nohama a podloženou pánví. Zkušenější pak dávají přednost poloze „na čtyřech“ - ale i když jsem se na to konkrétně ptal třech živých rukavic, tak ani jedna nedokázala smysluplně vysvětlit proč. Poloha no boku není nejideálnější. Poslední možnost je vlastní nasedání na pokrčenou paži, která je opřená loktem o zem. Ale to už je také vyšší dívčí škola. Poloha aktivního fistera či fisterky (majitelé zasouvaných rukou) je také nesmírně důležitá, protože vlastní fist se může protáhnout na dost dlouhou dobu a není nic blbějšího, než když si přesedíte nohy a s rukou v útrobách milované Vám začnou lítat mravenci. Pokuste se dojít k stejně lenošné poloze jakou mají gynekologové, kteří sedí na štokrdlítku a mají to všechno v dokonalé výšce. První fisting může být totiž o hodině i o hodinách.

 

Vaginální fisting - jdem na to

Máme za sebou předehru, jeden či více orgasmů, uvolněnou spojenou partnerku, veškeré pomůcky a společný plán. Celý fisting začínejte masáží poševního vchodu a lubrikací. Klitorisu se možná lehce vyhýbejte, protože rozdivočená žena by mohla opět vyvrcholit a to nyní není přímým cílem. Masírujte vagínu i zevnitř - jedním či dvěma prsty. U prvního fistu není jasným postupem 1 - 2 - 3 - 4 - 5 prstů. Zasuňte dva, tři, pak zase dva, zase tři, pak malinký kousíček čtvrtého a zpět na dva… Mazlete se s ní, snažte se dotknout každého místečka uvnitř – vnímejte její dech, žíly na krku, pohyby rukou. Váš cíl není tam narvat pracku! Váš cíl je dostat jí do nebe. Pokud ucítíte, že se výrazně otevírá a její projevy neobsahují bolest ani žádné zamračení, můžete pomalounku formovat prsty do tzv. volejbalové špetky. Čtyři prsty zasunujete do vagíny a současně jimi pomalu otáčíte, palec se již zlehka otírá o klitoris. Ale pozor na orgasmus. Když otočíte ruku dlaní vzhůru, tak se již dá odhadnout, zda je šance se dostat dovnitř nebo půjde jen o částečný fisting. Na vnějších kloubech jasně ucítíte tlak kostí v pánevní oblasti. Nahoře je zase stydká spona a velikost tohoto trojúhelníku je rozhodující v tom, jak velká ruka se dá dovnitř umístit.
     Fisting začíná...  Žena by měla nyní dát některou svou ruku na vaší ruku, rameno či hlavu a jemnými tlaky jasně dávat najevo, zda máte postupovat vpřed, vzad nebo setrvat ve stávající poloze. Do špetky ze 4 prstů se vloží palec a dlaň se musí scvrknout do nejmenšího průměru co to jde. Stále ještě lehce otáčíme rukou a pomalu vsunujeme a vysunujeme a každým pohybem se dobýváme o milimetřík hloub. Tlak ruky by měl působit nejen dovnitř, ale také směrem dolů - k zadečku. Otáčení i pohyby se zkracují, ale samozřejmě je možné ustoupit výrazně ven a posléze vrátit ruku na své místo. Jestliže nám kloub palce a krajní klouby dlaně ukazují, že tlak na pánevní kosti není až tak drastický a gesta partnerky Vám naznačují další průnik - pak otočte ruku dlaní nahoru tak, aby pod stydkou kostí neprocházel žádný kloub. Ruka se musí pod touto kostí jakoby podvléknout. Okamžik průniku je v oblasti pocitového extrému a bolestivost může být mírně potlačena vysokým vzrušením. Velký problém může nastat právě na horní straně vagíny - u močové trubice. Pokud byste zasunuli ruku palcovým kloubem vzhůru, vystavujete ženu vyššímu riziku zhmoždění močové trubice mezi tímto kloubem a stydkou kostí. To mívá za následky dost silné záněty močových cest, ale i traumatické poškození, krvácivost apod. Takže žádné násilí pod kapličkou - nebo Vám pak vycinká! Ruka je uvnitř. Nechte jí se samovolně zavřít v pěst, ve které uschováte palec. Některé ženy šílí z kopulačního pohybu uvnitř (stačí i centimetr), jiné zase boří postele při otáčení ruky uvnitř. To už bude jen na Vás - zjistit co jí rozeřve. A pokud obojí - tak to jde taky - stačí jen chvilka cviku. Myslete při otáčení pěsti na močové cesty a vystouplé klouby, ale uvnitř už to není až tak rizikové. Poznal jsem i ženu, která zbožňovala lehounkou masáž děložního čípku mezi prsty. Je to pro laika hůře identifikovatelné mírně vystouplé místečko - rozhodně žádná bradavka. Ale při promnutí v prstech doslova šílela. Ovšem to si myslím je skutečná vyjímka. Dosáhne-li orgasmu či nikoliv asi není úplně podstatné. Pokud žena naznačí ústup i bez orgasmu, pak byla někde buď chybička, nebo prostě prožila jiný typ vzrušení a může být vrcholně uspokojena. Každopádně opuštění jejího lůna ponechte již zcela přírodě - pouze opět omezte devastaci čůrovodu. Ale ruka vyklouzne ven podstatně snadněji a partnerka by Vás měla ideálně držet za zápěstí a rychlost i směr opuštění by si měla řídit sama. V tomto okamžiku je žena uspokojena dosti extrémním způsobem a sexuální dohra má velmi velkou důležitost. Šeptejte, hlaďte, líbejte lehounce lůno... Dejte ženě pohodlí, podejte nápoj, přikrejte ji...

 

 

 

 

 

Vaginální fisting - Tipy

  • Nemá-li partnerka odpor k bisexualitě, umožněte jí, aby první fisting zažila s ženou. Nejde o pohlaví, ale o velikost rukou. Takzvaně jí nechte předvrtat… předvařit.
  • Domluvte si předem gestikulaci, mimiku. Ženy dělají často hrdinky a mnohdy až přehnaně.
  • Při bolestivém vjemu nevytahujte ihned ruku ven – mohli byste vyvolat následnou křeč. Ruku ponechte na místě a jen velmi zlehka uvolňujte tlak.
  • Skalní fist-páry už nešpetkují, ale dokáží zavést ruku sevřenou v pěst rovnou.
  • Vytrhnete-li při příchodu tchýně ruku z manželky příliš rychle, zapadnou jí oči!
  • Máte-li komunistické ambice, zvedněte vyfistovanou ženu nad hlavu a vyražte do prvomájového průvodu s nejdokonalejším mávátkem !

 

Vaginální fisting - závěr

Vaginální fisting patří mezi velmi náročné až vrcholné praktiky a rozhodně se nedá praktikovat kdykoliv a s kýmkoliv. Především při nepoměru pánve ženy a ruky muže. Nesnažte se dosáhnout cíle za každou cenu - snažte se jen uspokojit partnerku tak, aby mi pak napsala pochvalu!

 

 Jedno ostřejší video na závěr...

 

Díky za pozornost      autor = XD

Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
případně umístěním
našeho Banneru
na Vaše stránky 

Lubrikant, černé rukavice a umělé ruce nám věnoval k testování

SEXSHOP.CZ


Diskuse

Milujeme

24.10.2017 14:43

Zbožňujeme fist, už jsme došli i do stavu double fistu, tzn. obě ruce současně uvnitř a k nim přidávám i můj nástroj mezi ruce...neskutečně vzrušující pro oba

Pěstění nebo pěsťování!:D

2.10.2014 01:53

Ten překlad na začátku je pěkná blbost, aneb ať žije doslovný překlad! Fisting je spojení slov fist & fucking, tedy přítomný čas průběhový, což není nic jinýho, než *rdání pěstí. Jelikož je to takto vyjádřeno dost expresivně, dokážu si stejný hrátky představit pod pojmem prstování rukou:) Vzhledem k tomu, že jsme lidi, a ne koně, tak by určitě každý pochopil, že není myšlena celá ruka až po rameno:). No, vycházel-li byste z Němčiny, tedy faust fick/ficken, určitě by vás myšlenky na pěsťování nenapadli a pěstění už ve slovníku máme, akorát má jiný význam:D.

RE:Pěstění nebo pěsťování!:D

15.10.2014 20:39

A co takhle to brát trochu s humorem a ne s průběhovým časem? :-))))

V diskusi je 24 příspěvků, poslední příspěvek 24.10.2017 14:43 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012