Anální sex - návod

MilanXD Založeno:14.9.2008 21:45 Příspěvky:99

Analni sex,navod

Pěkně se to čte, rad bych to zkusil, klidně,abych zjistil co žena cítí,nastavil a vyzkoušel pánský anální sex.najdu?

... 12.5.2020 00:26 Reagovat

anální trhlinka (fisura) a hračky

Praskliny v konečníku jsou velice nepříjemné, každé vyprazdňování bolí a někdy to i krvácí (vlastní zkušenost). Někteří doktoři přiznávají, že se vlastně ani neví, co je příčinou, takže se všude uvádějí taková ta obecná moudra-zácpa,sedavý způsob života, strava... atd. Tj. vzniknou až ve vyšším věku jako následek dosavadního života. Viz např. hezký článek "https://cs.medlicker.com/167-ritni-trhlina-analni-fisura-priciny-priznaky-diagnostika-a-lecba" (a mnoho dalších).
Zajímavé je, že specialista mi jako první stupeň léčby v akutní fázi předepsal lékařskou "anální hračku"-Dilatan (zadejte si to slovo třeba do Heuréky). Účelem je pomocí vkládání něčeho do análního svěrače a ponecháním chvíli na místě dosáhnout zmírnění napětí svěrače, jeho uvolnění, tím pádem lepšího prokrvení a srůstu trhlin. Protože operace se bojím, používám už 2. rok různé anální kolíky apod. k "udržování stavu" - bez toho se mi řádově do týdne prasklina obnoví a vyprazdňování je značně bolestivé.
Proč to tu píšu - v článku se upozorňuje, že nesprávně provedené anální hrátky mohou svěrač poškodit. Ale správně prováděné mohou být naopak skvělou prevencí vzniku prasklin!

... 18.5.2018 14:39 Reagovat

strap-on

My s manželkou praktikujeme anální sex často. Ale mám to štěstí, že obráceně. Manželka si nasadí strap-on a pronikne do mého análu. Je to neskutečná slast a o to větší, že to vzrušuje i partnerku až k orgasmu !! Asi neni zase tolik partnerek a manželek,ktery jsou k tomuto svolné a málo mužů přizná,že by se jim to líbilo.

8.11.2015 10:24 Reagovat

jsem normální?

Ahoj mám zkušenost s mužem..(17.let), ale to je už dávná záležitost od této zkušenosti uplynula řada let a nyní sem ženatý (32.let) a mám dítě. Ve vztahu nám to moc neklade a velkou vinu dávám nedostatku sexu... zároveň sem fetišista..mám velkou zálibu v nošení silonkového prádla a krajkového prádla..žena o mích zálibách ví a nevadí jí to takže si obléká samodržící punčochy a jsem s pokojenej...asi nejsem 100% chlap, ale to nevadí... na veřejnosti vystupují normálně. Nedávno sem objevil neskutečnou zálibu v anální dláždění a snažím se k tomu přimět i ženu,., říkám si je to normální??? V análku bych mohl mít cokoliv, kdykoliv a kdekoliv... miluju to... škoda, že má žena nemá i penis(umělí) máme

... 14.10.2016 22:07 Reagovat

15?anal?

15 ? dráždíš prostatu?ou... kam ten svět spěje... :O co budeš dělat ve 20 ?

31.3.2015 12:39 Reagovat

:

Já anální sex vždy odsuzovala...ale jen do doby, kdy jsem ho zkusila a zažila nepopsatelný orgasmus :)

4.2.2014 10:16 Reagovat

Ahoj, chci moc poděkovat za tento článek. Vždy jsem chtěla anál vyzkoušet a můj přítel taky jen jsem měla strach z bolesti a tak podobně..Po přečtení článku jsem si pořídila Psyllium a zhruba po deseti dnech a skleničce na uvolnění se šlo na věc- a bylo to báječný :) Přítel si to moc vychvaloval a tak si tímto způsobem čas od času zpříjemníme náš sexuální život. Ještě jednou děkuju :)

30.1.2014 21:59 Reagovat

RE:

Děkuju. To mě potešilo. Hlavně pro takové případy jsem to psal. Na mobilu se nemohu přihlásit, ale snad je jasné, že to jsem já.
Milan XD.

30.1.2014 23:20 Reagovat

Zdravím, můj přítel chtěl anální sex vyzkoušet vždycky, já to nikdy nedělala (né kvůli tomu, že bych k tomu měla odpor, to vůbec. Prostě jsem se jen bála změny). Po přečtení článku (což bylo asi před týdnem), jsem měla chuť to vyzkoušet. Tak, včera se to stalo a bylo to moc fajn, neměli jsme sice gel, ale zvládli jsme to v pohodě se slinami. Důležitý hlavně je, aby byl partner ohleduplný a nikam nechvátal a taky, aby spolu partneři navzájem komunikovali. Abych pravdu řekla, vyklubal se z toho nejněžnější sex, kterej jsem kdy zažila a vůbec to nebylo na škodu. Jsem zvědavá na příště. ;) Každopádně díky za rady a mějte se. ;)

16.12.2013 14:42 Reagovat

RE:

Hezký den. Chci se v souvislosti s článkem zeptat spíše na možné pocity, které přitom mohou nastat. Anální sex (strap-on) jsme již vyzkoušeli a proběhl bez problémů, ale můj (pasivní) partner přitom žádné vzrušivé pocity neměl, i když jsme to oba chtěli. Mluvila jsem s ním o tom a on mi sdělil, že přitom kromě pocitu tlaku žádné fajnové vjemy, či vzrušení nepocítil, a to ani při masáži prostaty. Je toto možné? Jak to lze eventuálně řešit? Děkuji moc. Petra.

26.12.2013 19:48 Reagovat

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012