Ženská ejakulace, mokrý orgasmus a squirt - podrobný návod

MilanXD Založeno:4.11.2008 11:59 Příspěvky:263

Taky se přidám se zkušeností. Podle mně je tohle zapomenutá schopnost všech žen, jen se o tom málo ví. První mokrý orgasmus jsem zažila ve 23 letech s partnerem, který toužil tuhle moji "schopnost" odemknout. Je to další dimenze orgasmu, jiný prožitek než při orgasmu způsobeném drážděním klitorisu i jiný než zažívám přímo při styku. A můj zaručený způsob jsou bradavky, stačí mi dráždit bradavky, a jsem schopná mít i několik takových orgasmů za sebou. A když jsem četla dotazy jestli se to dá kontrolovat tak já ano, můžu si vybrat jestli chci mít mokrý orgasmus nebo ne. Ale většinou stejně vždycky chci..:)Pokud se nerozhodnu předem, že teď se ta šíleně mokrá postel prostě nehodí.A díky, že děláte tuhle osvětu.

... 20.11.2021 22:50 Reagovat

Snaha

Zdravím všechny zapojuji se k této konverzaci s moji dobrou kamarádkou jsme se bavili o modrém orgasmu “squirt”a ona s tím nemá broblem stříkačka jako o závod a ja tak trochu ji to závidím chtela bych to taky prožít koupila jsem si vibratora přímo na ten bod G trvalo to ale trochu se mi to podařilo jen dvakrát ijinak ne ale zkouším to porad a cvičim při soulozi na to ale moc myslím a taky mi to hrozne leží v hlavě uvolněna jsem ale když zatlačiim tak nic j?? jsem s toho zoufalá ??je to o tom nepřestal a trénovat dal?dekuji za rady.hezky den ??

... 2.10.2019 12:27 Reagovat

squirtem ke zdraví

je to právě rok, co jsem svou milou (65 let), po 18ti letech nežného, cudného milování přivedl ke SQ, po jednoročním přemlouvání aby mi vůbec dovolila překonat stud a polaskat ji "tam dole" prsty.
Dnes je to tak, že vyžaduje "vyprázdnit nádržky". Nejdříve se potřebuje uvolnit normálním orgasmem - orálně poštěváčku, nebo penetrací vaginálně. A pak si vychutnáváme mazlení a milování a nejvíce se jí líbí SQ při spojení, chce mě cítit. A pak nastává šílenství. Máme pod sebou inkontinenční prostěradlo, velkou inkont. plenu a velkou froté osušku a ještě po ruce malé froté ručníčky. A zepředu, zezadu, nahoře, ručně, orálně - miluju tu sladkou chuť a jemnou pižmovou vůni, hlavně dosucha. A všechny ty křečovité pohyby těla a válečný pokřik a chvíle bezvědomí, někdy prosí DOST ale drží se mě jako klíště a ještěještě. Někdy jí stačí dva-tři gejzírky, jindy je to festival, ale už bez toho nemůže být.

... 5.2.2019 14:15 Reagovat

děkuji za návod

Objevila jsem tento váš článek před pár lety a opravdu jsem to podle něho naučila. Jen bych chtěla podotknout, že ten orgasmus není úplně nutný (u toho aby to teklo) samozřejmě, že při něm to teče jako o závod. Důležité je to uvolnění a pak zatlačení. Samozřejmě je potřeba být vzrušená nebo mít překrvené orgány malé pánve např. v těhotenství.

Jsem zdravotní sestra a nikdy nás nikdo o existenci Skeneho žláz neinformoval je to přesně to, když těhotná má pocit, při zvednutí něčeho a tedy i zatlačení, že jí teče plodová voda. I mě se to stalo a v porodnici na vás koukají jako na blázna, že t žádná voda není, ale už vám nikdo neřekne co to je.

Děkuji za článek :o)

... 29.7.2018 22:55 Reagovat

Milenka-45 let

Ahj všem,jsem muž 55 let,našel jsem si první milenku před rokem,jinak jsem ženat již dávno.
Nikdy jsem manželce nezahnul.Moje milenka před nedávnem mi vyndala penis ale mně se nepostavil...Ani za měsíc..tak jsm jí to při líbání udělal prstem a ona stříkala jako o závod....Manželka mi nikdy toto nedopřála..Je to úžasné....Jejímu manželovi tiše závidím...Ale už se těším,až jí opět dovedu k výstřiku...a mohu být i impotent....co se dá dělat...

... 9.6.2018 17:02 Reagovat

ze sve zkusenosti

rada pro zeny...jsem muz behem sv sex. zivota jsem vystridal nekolik partnerek...nektere nedosahovaly pred tim ani normalniho orgasmu , natoz squirtu...jsem presvedcen ze tuto schopnost maji vsechny zeny...je jen potreba se uvolnit a rict partnerovi co se libi...kazda zena je jina .ale vysledek mohutne strikani a prozitek extaze je nezapomenutelny a jedinecny..a upevnuje to vztah..ohledne mnozstvi tekutiny je to individualni...ale mohu uprm. rict ze i litry tekutiny nevim kde se to bere ,,velika osuska se normalne zdime..jak je plna tekutiny. Preji vsem zenam tento pocit je neuveritelny, a pro muze moc vrusujici.

... 10.1.2018 18:10 Reagovat

Kéž by mokrý orgasmus u ženy byl žádoucí pro všechny muže...

Nevým proč, ale mých téměř třiceti letech se u mne "objevil" mokrý orgasmus. Napoprvé jsem nechápala o co jde, myslela jsem, že jsem při intenzivním zážitku jednoduše neudržela svěrač. Šíleně jsem se styděla, okamžitě jsem začala uklízet, červená až na pr...li s pocitem studu a trapnosti. Manžel věděl o co jde, ale nějak neměl potřebu se se mnou o tu informaci podělit. Až když jsem řešila domnělou inkontinenci, tak jsem kápla na stránky o mokrém orgasmu. Chtěla jsem to s ním probrat, ale smetl to ze stolu, že ví o co jde a že se mám příště víc kontrolovat. Není mu to příjemné. A tak mám na výběr - buď si milování užiju a znechutím manžela, nebo si to neužiju, ale bude sucho a čisto :(

14.11.2015 21:01 Reagovat

My jsme s přítelem na to narazili po pěti letech vztahu,úplně náhodou. Začalo to nejdříve lehkým drážděním, potom přítel v pohybu rukou pritvrdil a zrychlil. Já mu najednou postrikala ruku.tohle byl spouštěč. Je to super,nejraději bychom celé dny nevylezli z postele. Partner teď schválně čeká s ejakulací na můj vystřik,upozornim ho dopředu, potom strikame oba najednou.není hezčí okamžik mezi námi, nejlepší je pokračovat, mám zjištěné, že až tak potřetí mám orgasmus nejsilnější, to je potom úplný splav.přítel je z toho hotový a rad na to kouká, to jak si potom o sobě myslí, jako by zabil sedmihlaveho draka.

29.6.2015 13:51 Reagovat

My jsme s přítelem na to narazili po pěti letech vztahu,úplně náhodou. Začalo to nejdříve lehkým drážděním, potom přítel v pohybu rukou pritvrdil a zrychlil. Já mu najednou postrikala ruku.tohle byl spouštěč. Je to super,nejraději bychom celé dny nevylezli z postele. Partner teď schválně čeká s ejakulací na můj vystřik,upozornim ho dopředu, potom strikame oba najednou.není hezčí okamžik mezi námi, nejlepší je pokračovat, mám zjištěné, že až tak potřetí mám orgasmus nejsilnější, to je potom úplný splav.přítel je z toho hotový a rad na to kouká, to jak si potom o sobě myslí, jako by zabil sedmihlaveho draka.

29.6.2015 13:45 Reagovat

A ještě...

Zkoušela jsem se dráždit v pochvě vibrátorem a podařilo se asi sedmkrát po sobě! Ani nemusím pracovat na poštěváčku. Mám pocit bohyně!:-)Byli to výstřiky do dvaceti centimetrů, zajímalo by mě, jestli se mi trénováním podaří stříkat úplné gejzíry?

22.2.2014 00:13 Reagovat

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012