VIBRAČNÍ VAJÍČKA

MilanXD Založeno:19.11.2008 23:13 Příspěvky:5

Něco špatně?

Tak jsem koupil přítelkyni vajíčko jako dárek (Shots toys, vibrating egg, 10 speeds), ale vnější dráždění ji nijak výrazně nebralo a po zavedení se akorát řehnila, že jí vibruje břicho:) Tak buď děláme něco blbě nebo nevim:(

16.6.2011 20:05 Reagovat

RE:Něco špatně?

Nic není špatně - ale žádná žena není stejná a jejich reakce se velice různí. Některé ženy mohou vibrace vyloženě lechtat a jiné mohou mít z nervozity či strachu záchvaty smíchu.
Vždy a všude platí - kupte si nějaký drek na zkoušku a pokud to zabírá, tak ho zahoďte a kupte skutečnou kvalitu.
Asi jste měl koupit obyčejné vajíčko s kabelem z pár šupů a vyzkoušet, zda se jí to bude líbit. Já jsem s partnerkou otestoval už skutečně obrovské množství věcí a ani dnes bych nemohl na 100% říci o nějakém produktu, že z něj bude nadšená. Přepodkládat ano - ale tvrdit určitě ne....

MilanXD 20.6.2011 09:09 Reagovat

Recenze

No tohle byl spíš popis kategorie - recenze jsou spíš o testování :-))))
Každopádně je skvělé, že Tě to inspirovalo - držím palce k dobrému nákupu

_XD 23.11.2008 01:15 Reagovat

RE:Recenze

Po odzkoušení různých druhů pomůcek u mě jednoznačně vedou vajíčka. Mám jich vždy několik v zásobě a nedám na ně dopustit. Vůbec není nutné pořizovat nejdražší, to nejobyčejnější s plynulou změnou rychlosti je vůbec nejlepší. Pak jen stačí mít dobře nabité baterie.

S vajíčkem se to ale musí umět - nasadit na klitoris, postupně zvyšovat rychlost, pak třeba rychlost šokově měnit ... Ještě lepší je použít druhé do vagíny, ale ne hluboko, spíš jen na okraj. Efekt je fantastický. Doporučuju.

18.6.2011 09:10 Reagovat

Tahle recenze mi tu chyběla :) Myslím, že mě nějaké vajíčko potěší pod vánočním stromkem :)

_Vanda 23.11.2008 00:04 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012