Fisting vagíny

MilanXD Založeno:11.4.2009 22:51 Příspěvky:24

Milujeme

Zbožňujeme fist, už jsme došli i do stavu double fistu, tzn. obě ruce současně uvnitř a k nim přidávám i můj nástroj mezi ruce...neskutečně vzrušující pro oba

... 24.10.2017 14:43 Reagovat

Pěstění nebo pěsťování!:D

Ten překlad na začátku je pěkná blbost, aneb ať žije doslovný překlad! Fisting je spojení slov fist & fucking, tedy přítomný čas průběhový, což není nic jinýho, než *rdání pěstí. Jelikož je to takto vyjádřeno dost expresivně, dokážu si stejný hrátky představit pod pojmem prstování rukou:) Vzhledem k tomu, že jsme lidi, a ne koně, tak by určitě každý pochopil, že není myšlena celá ruka až po rameno:). No, vycházel-li byste z Němčiny, tedy faust fick/ficken, určitě by vás myšlenky na pěsťování nenapadli a pěstění už ve slovníku máme, akorát má jiný význam:D.

2.10.2014 01:53 Reagovat

RE:Pěstění nebo pěsťování!:D

A co takhle to brát trochu s humorem a ne s průběhovým časem? :-))))

MilanXD 15.10.2014 20:39 Reagovat

Dekuji za tento článek.

Moc krásně rozebráno a napsáno. My s partnerem se pokoušíme, já bych už moc chtěla, ale partner se toho pořád bojí. Bojí se že mi ublíží.

23.7.2014 23:48 Reagovat

RE:Dekuji za tento článek.

Pokud ten můj článek četl také a přesto se bojí, tak je to kouzelný paradox :-)))) Partnerka musí přemlouvat partnera - to se u fistingu fakt moc často nestává. Držím palce :-)

MilanXD 11.9.2014 16:40 Reagovat

Názor

Článek dělá z fistu málem start raketoplánu... Kdo má aspoň trochu citu, přijde na to sám velmi rychle. Žádná věda a vrcholová praktika to není.

21.11.2013 11:07 Reagovat

RE:Názor

Tyhle články jsou určené především lidem, kteří si s tím nevědí rady. U každé kapitoly se vždy najde "Mistr světa", který to všechno zná a považuje to za samozřejmost. Jenže existuje spousta lidí, kteří nemají vůbec tušení o podobných praktikách a ani o nich nic neslyšeli. A nebo jsou mladí a nevědí jak na to. Chtěl jsem napsat ještě "anální fisting" a tak to zjednoduším na pár vět: "Jeden čtenář psal, že je to jednoduchý jak facka a nemám z toho dělat raketoplán..." Tak si vražte pěsti do prdele a neřešte to...

MilanXD 13.12.2013 15:46 Reagovat

mávatko

To s tim mavatkem je stranda nebo uskutecnitelne?
Osobne miluju, kdyz me partner obejme zezadu, vsune dva prsty od kazde ruky do me a zvedne. Jenze tak nese vetsinu me vahy na predni pulce panevni kosti, pri fistingu bych se bala ze by moje vaha ponicila vnitrni organy.

13.1.2013 14:05 Reagovat

mavatko

Taky ze by ponicila. To byla jen sranda, radeji to nezkousejte, pac skoncite ve spitalu s odtrzenou delohou. Pri fistingu nesmi byt zena na pest narazena plnou vahou jak odsouzenec na kul ve stredoveku.

... 21.10.2016 21:32 Reagovat

fist

S manželkou jsme to několikrát zkoušeli, ale připadá mi, že mám moc velkou ruku, protože přes klouby prostě ne. Ale zkoušíme dál.

8.10.2012 14:49 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012