Masáž prostaty

MilanXD Založeno:13.4.2009 00:00 Příspěvky:22

Pěkný článek

Měla by být větší osvěta na toto téma. Mě jako muži je trapné o to si říci nějaké ženě , aby si nemyslela že mám sex. úchylku .

17.9.2015 14:05 Reagovat

RE:Pěkný článek

Dík - každopádně tyhle stránky jsem psal nejen pro osvětu okolo novinek v erotických pomůckách, ale velkou roli při plánování měly právě tyhle commingoutové okolnosti. Teď už je jen na Vás, jak šikovně dokážete partnerce nebo partnerovi předložit odkaz na tenhle článek. ---------- Nedávno mi jedna slečna napsala, že jsem jí promluvil z duše, když jsem psal o obavách z análního sexu, vycházejících hlavně z obav z nehody a trapasu. Že kdyby se její kluk připravil tak, jak jsem to radil, tak by se nebála. Zeptal jsem se, proč mu nedá ten článek přečíst a ona měla obavu, aby si nepomyslel, že je úchylná nebo tak nadržená, že může přeskočit ovolnění a vlítnout do ní jak magor. --- Holky a kluci - tohle si už musíte doma vybojovat sami .....

MilanXD 26.9.2015 11:06 Reagovat

Silvie

Tento návod na dráždění prostaty a semenných váčků je celkem dobrý, ale bylo by dobré zmínit, že pokud má být masáž kompletní, tak je vhodné namasírovat i ampule chámovodu. Svému manželovi to tak dělám už 15 let a je velice spokojen.

29.11.2013 16:29 Reagovat

RE:Silvie

Myslím, že to stačí i jen touto informací :-))))
O tom, že existuje masáž prostaty ví drtivá většina člověků. O chámovodních ampulikulkách slyšelo myslím celkem asi nic moc liduch nebo ještě míň. :-))))) Návody jsou pro začátečníky a tohle by je mohlo vyděsit :-)

MilanXD 13.12.2013 16:01 Reagovat

díky za článek!

Moc díky za článek! Včera jsem tuto metodu použila jako doplněk k masáži penisu a musím říct, že to byl skvělý zážitek pro oba, přítel zažil orgasmus jako ještě nikdy a pro mě bylo super koukat se na jeho reakce. Takže - díky za radu!

29.3.2012 11:15 Reagovat

Nevím jak na to :

Stačí jen když na to budu mít dětský olejíček??

25.11.2011 13:22 Reagovat

jak uspokojit sebe a partnera

Nejen k tomuto tématu - doporučuji tyto úžasné knížky - jak uspokojit sebe a partnera , Prostě super
Dobré knihy pro ženy a muže ..........
Multiorgastická žena - Mantak CHIA a Rachel CARLTON ABRAMS
Multiorgastický muž-Mantak CHIA a Rachel CARLTON
Umění sexuální Magie - Margo Anant....
většinou vidává Pragma
Osho od nadvědomí k sexu
Osho sex............................
Vyučování Nefritového draka-Hsi Lai
Vyučování Bílé Tygřice--------
a spousta dalších....díky za ty dary

_koubek karel 16.8.2010 19:29 Reagovat

Je to skvělé

Ahoj, Masáž prostaty jsem vyzkoušel prvně asi před dvěma lety. Vždycky jsem cítil že přítomnost prstů nebo čehokoliv okolo análu mě dost vzrušuje. Koupil jsem si vybrátor na dráždění prostaty a ten funguje. Musím si před tím ale udělat klistýr tak že se prostě propláchnu ve sprše. Řekl jsem otom partnerce že bych to rád vyzkoušel a ona mi to zezáčátku skoušela dělat prstem,ale to nebylo ono. Potom jsme vyzkoušeli onen vybrátor a to bylo skvělé. Nepraktikujeme tohle moc často protože jsem zjistil že mě to potom moc neuspokojuje, ale když na to prijde a partnerka mi to dělá zezadu a ještě mě přitom honí je to nejskvělejší orgasmus jakej jsem kdy zažil. Pánové vyzkoušejte já jsem stoprocentně hetero a přitom se mi to líbí. Jde jen o to pořádně si to užít.

_Pavel 9.7.2010 15:41 Reagovat

RE:Je to skvělé

Vybrátor se píše vibrátor

5.9.2010 22:33 Reagovat

RE:Je to skvělé

Mohu se vas zeptat jaky typ jste zakoupil? S partnerkou trosku tapeme....nechceme koupit zadnou ,,kravinu" :)

4.6.2011 02:40 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012