StrapOn připínací penis

Založeno:2.9.2009 17:06 Příspěvky:14

mnj

Tohle jsem vždycky chtěla zkusit, bohužel přítel by raději zemřel, než by si nechal sáhnout na zadeček. Škoda, no.

22.2.2013 15:43 Reagovat

test vkládacích strap on

Ahoj, taky bych to ráda zkusila a nevím který si vybrat. Opravdu se mi nechce dávat tisícovku za kus plastu o kterém ani nevím jestli ho zvládnu udržet v sobě. Zkoušela jsem na internetu najít nějaký test (klidně anglicky) a nepovedlo se. Nevíte o nějakém?

Kdyby se dělal tady v česku jsem ochotná být testerka a příšlušného testera si seženu ;-)

příklady nějakých:
vibratory.heureka.cz/fun-factory-share/
vibratory.heureka.cz/strapless-strap-on-fetish/
nejlevnější: www.amazon.com/Doc-Johnson-Black-Strapless-Strap-On/dp/B00
www.amazon.com/Tantus-F9911-Feeldoe-Vibrator-Violet/dp/B000PHE36K2NI1SUS

6.9.2012 23:02 Reagovat

RE:test vkládacích strap on

Něco s tím uděláme. :-))

MilanXD 10.9.2012 16:02 Reagovat

RE:RE:test vkládacích strap on

Mezitím mě napadla ještě jedna myšlenka. Nešlo by to vytisknout na 3D tiskárně? Pak by šla vyvinout nějaká open-source varianta hračky... :-)

15.9.2012 15:33 Reagovat

děkuji

s přítelem bychom chtěli zkusit strap-on, ale je jich na trhu opravdu hromada...tohle mi trochu pomohlo si utřídit informace a nakonec se rozhodnout pro již dříve vybraný výrobek...má dvě výměnná dilda-přemýšleli jsme o tom, že análně budeme používat jen to jedno, ale po Valentýnském večeru už ani jeden nepochybujeme o tom, že to větší bude naprosto akorát (a možná časem i málo)-a to jsem si prosím myslela, že ten vibrátor, který jsem kdysi dostala má dost obří rozměry i pro vagínu :-D (no a dnes ho zvládnu i do análku skoro celý a přítel polovinu)

16.2.2012 00:23 Reagovat

RE:děkuji

:-)))))) To je fajn. Každopádně lidé mají zkreslené představy o možnostech análu. Tam se toho vejde většinou mnohem víc - než do vagíny. Jen si to lidi většinou nedovedou ani představit. A druhá parta pak tvrdí, že se to vytahá :-)))) To je asi jako bych dětem zakazoval otevírat hodně pusu při kousání jablka... :-))))

MilanXD 20.2.2012 07:57 Reagovat

ahoj, taky jsem tomu propadl.už dlouhou dobu to byl můj sen,nechat se takto uspokojit partnerkou,ale nikdy by mě nenapadlo,že k tomu ve skutečnosti opravdu dojde..a došlo :) je pravda že jsem vždy zkoušel experimentovat sám se sebou,ale s partnerkou je to jiná liga.pořídili sme si strap on duo,ne že by byl přímo špatný,ale řekl bych,že pro oba celkem malý,navíc jí občas vypadává a přijde mi,že i díky latexu, z kterého je vyroben trochu dře. rozhodně bych doporučil spíše větších rozměrů,protože se tam pak stejně vejde a zážitek bude větší :)Jinak kdyby někdo věděl o oboustranném straponu alespoň 18-20 cm dlouhého pro každého,dejte vědět..

20.6.2011 10:17 Reagovat

Kto neskusil neuverí!

Som klasický mladý muž bez nejakých gay zážitkov asi skor nudný hetero :) ale ako som zistil moje telo má pár zaujímavých miest ktoré ked priateľka stimuluje znásobujú orgazmus. a tiež to tak začalo najprv prst, potom vibrátor a neskor aj strapon a to určite nie z tých menších ;) čo sa dá robiť? keď musíš, tak musíš! odporúčam každému zažiť to čo som zažíval ja.

17.10.2010 18:07 Reagovat

Strap on

Ahoj, Všem milovníkům této nevšední praktiky. Patřím přesně do skupinky, která navštěvuje profesionálky. Nemám totiž odvahu k tomu přimět svou manželku, i když jisté náznaky jsem již zkusil.
Co se týče mých zážitků, není krásnějšího orgasmu než s připínákem v zadku, je to fantastické. Odpůrce upozornuji, že nejsem gay a ani bi. Jsem prostě normální chlap, co má rád análek.

19.9.2010 08:34 Reagovat

RE:Strap on

NO právě pro Vás ten článek byl... - Teď už jde jen o to, jak zařídit, aby si ho přečetla i ona... A Strap-on příspěvky zůstanou doma :-)))

MilanXD 19.9.2010 14:17 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012