Orální sex

MilanXD Založeno:24.2.2010 03:21 Příspěvky:25

Dotaz

Ahoj, funguje ještě tohle fórum? Dík :-)

... 26.3.2017 09:30 Reagovat

ahoj, trochu mne trápí, že přítel moc nemá orál v oblibě, vím, že to dělá jen kvůli mě, protože jsem mu řekla, že mě to trápí, protože to miluju. je to vůbec možný? neporadíte někdo, jak bych to mohla změnit? díky, iv

5.4.2012 20:11 Reagovat

RE:

Některý věci nezměníš. Kdo nemá rád třeba držkovku, nenaučí se ji mít rád. Kdo nemá rád orál, tak ho nikdy s požitkem nevychutná. Ale zas má určitě jiné přednosti? ;-)

13.9.2012 07:20 Reagovat

deepthroat

jednou se naprostou nečekanou náhodou zadarilo a od ty doby tralalaaa :D mě osobně pro deepthroat nejlíp vyhovuje 69, jde to snadno a určuju si sama, jak dlouho ještě vydržim s dechem :) a navíc to má výhody i pro mě, než přes hranu stolu :D a taky se nehrne krev do hlavy :D:D takže doporučuju ;) slečny, nebojte se toho ;D

8.10.2011 18:20 Reagovat

konzistence

Chuť by se většinou dala přežít, ale trochu mi vadí hlenovitá konzistence. Naštěstí můj partner mě do ničeho netlačí a tak si jeho produkt můžu potom někam bez potíží odložit a nepolykat.
No a největší smůla je asi v tom, že bych k větší chuti potřebovala, aby se partner víc projevoval, ale bohužel nevydá ani hlásku. Tvrdí, že nechce přehrávat, tak nevím, asi jsem ještě nevypilovala technikku. :)

22.9.2011 17:42 Reagovat

super

Pěknej článek, konečně chlap, co dokáže pěkně popsat, co má rád. Vyzkouším vše, co jsi napsal a pak se ozvu, jak to dopadlo. Mám totiž se všemi sexuálními praktikami problém, jelikož mám špatnou motoriku a horší cit pro pohyb, přítel (i když jsme spolu skoro 4 roky) mi neumí říct, co a jak a já jsem bohužel tele od přírody a s kreativitou jsem také měla vždy problémy, navíc mám aspergrův syndrom, takže moc neumím číst v mimice ostatních lidí. Takže díky moc.
P.S: jestli mohu poprosit - nějaký článek o tom, jak dobře a uspokojivě souložit zde není, nemohl by být napsán?

5.8.2011 20:38 Reagovat

Jakub

je to skvělé, musím to mít denně

12.10.2010 04:18 Reagovat

miluji oralni sex,představa jak mě žena pohltí celý můj nástroj a já jí stříkám do krku je šíleně rajcovní. A co lízání kundičky, to je slast. olizuji ty nejintimnější místa, žena má mokrý orgasmus a ja saju ten slastý nektar přímo z toho jejího zeširoka roztaženýho centra rozkoše. zrovna ted bych si dal.

17.9.2010 08:01 Reagovat

JEN TAK DÁL !!!

Už dlouho jsem se tek dobře nepobavila,máš článek luxusně,hlavně velice zajímavě napsaný!Prostě bomba !Jsem sicJe poměrně znalá,přezto jsem se i já dozvěděla dvě zajímavé věci (1.ejakulát v oku-jeho možné důsledky;2.přílišný stimul prostaty zvenčí-nedostatečná ejakulace a možné nepříjemné pocity partnera).Jen tak dál a víc tak zajímavých a vtipných článků

26.8.2010 14:35 Reagovat

RE:JEN TAK DÁL !!!

díky :-))) KLidně si napiš, co by Tě zajímalo - pustím se do toho :-)

MilanXD 27.8.2010 02:46 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012