MaxLover - (Palmpower) ďábelský vibrátor - doplněná recenze

Založeno:17.1.2012 23:57 Příspěvky:17

nástavce

Koupila jsem maxlover a k němu nástavce,škoda jen,že se jich nevyrábí více.Jinak po prvním použití můžu prát povlečení,takže spokojenost.Jen mi trochu vadí přepínání intenzity,popř. rychlé vypnutí.Je v tomto ohledu UTT uživatelsky přátelštější?Díky za info.Adyna

31.3.2014 14:47 Reagovat

RE:nástavce

No jasně - přesně takhle jsem to myslel. Maxlover je opravdu dělník, ale je chytlavej na chyt. Jak se blbě čapne, tak se vypne. Možná by měli dát tužší pružinku do toho tlačítka. Zkusím se spojit s výrobcem.
Hlavic se rojí teď strašně moc a zase už se prodává Magic Massager II, ale můj Maxík je stejně pořád favorit.

MilanXD 1.4.2014 10:05 Reagovat

nástavce

Koupila jsem maxlover a k němu nástavce,škoda jen,že se jich nevyrábí více.Jinak po prvním použití můžu prát povlečení,takže spokojenost.Jen mi trochu vadí přepínání intenzity,popř. rychlé vypnutí.Je v tomto ohledu UTT uživatelsky přátelštější?Díky za info.Adyna

31.3.2014 14:47 Reagovat

náhradní díl

dobrý den, také si Max Lover pochvaluji, ale přesto, že jsem používala jen lubrikant na bázi vody, původní silikonový nástavec se roztáhl a nedrží už vůbec na hlavici. Lze sehnat nový originální původní nástavec? To je jediná chybička tohoto výrobku. Děkuji za odpověď.

9.2.2014 14:48 Reagovat

RE:náhradní díl

Mě se to stalo také. Není to lubrikantem.

MilanXD 9.2.2014 20:29 Reagovat

můj první orgasmu v 28letech

doporučuji všem, kteří si myslí, že jsou nenormální a neprožijí orgasmus:-) myslím, že se brzy stanu závislákem:-) jsem ráda, že jsem se nechala zlákat a koupili jsme si s manželem novou hračku do ložnice... DOPORUČUJI VŠEM...Díky za tuto diskuzičku:-*

11.7.2013 18:21 Reagovat

RE:můj první orgasmu v 28letech

Maxlover asi nemůže zklamat... Jsem přesvědčen, že dokáže "odstřelit" v podstatě každou ženu - snad jen úplně anorgasmické ženy ne.

MilanXD 20.8.2013 13:58 Reagovat

dotaz

Zdravím,
je nějaký rozdíl mezi MaxLoverem a PalmPowerem, nebo jde o dva názvy pro úplně stejný výrobek?

27.10.2012 01:21 Reagovat

Dorazil....

ale jake bylo moje prekvapení, ze to neni MaxLover, ale PalmPower.
Mate s tim nekdo zkusenosti? Je to stejne zbozi? Stejne ucinne? design je identicky, ale nemohu porovnat s originalem :( Tak premyslim, zda-li to nemam vyreklamovat.

4.6.2012 14:03 Reagovat

Tak uz taky dorazil

Tak k nam uz take dorazil. Pouzil jsem hona manzelku,ktera nemela tuseni, ze mame novou hracku a musim rici, ze do 15s byla hotova - no apak jeste asi 6x... Mohu jen doporucit

3.6.2012 20:07 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012