Vibrační vajíčka s dálkovým ovládáním 2

Založeno:27.11.2012 22:21 Příspěvky:8

Odeco Lilian

Chtěla bych si pořídit Odeco Lilian, proto bych se ráda zeptala, jak je to s vibracemi u ovladače. Je možné nosit ho ve společnosti? Dají se nějak vibrace na ovladači vypnout, abych si mohla zavést vajíčko a dát si ovladač do kabelky a jít ven, aniž by mi vibrovala celá kabelka?

2.9.2014 18:46 Reagovat

RE:Odeco Lilian

Osobně si myslím, že ano, ale už to neověřím, protože už není v nabídce a jelikož je to dávno - co jsem to psal, tak si to už přesně nepamatuju :-(

MilanXD 11.9.2014 16:37 Reagovat

Opakování testu

Dobrý den,

celkem bych se přidal s dotazem, zda - li budete test někdy zase opakovat. Přece jenom trh se vyvíjí a většina z recenzovaných vajíček nebude brzy vůbec na trhu (jako třeba mizející favorit od Odeco), takže článek ztratí na aktuálnosti a vzhledem ke kvalitě článku by mě velmi zajímaly výsledky pro současnost či blízkou budoucnost.

20.3.2014 15:30 Reagovat

RE:Opakování testu

Tak to Vás asi zklamu. Recenze produktů si už dělá Sexshop sám a jsou na hlavních stránkách Sexshop.cz v sekci Blog. Sem se už dostanou pouze nějaké speciality nebo vyjímečnosti. Teda pokud se nenajde jiný dodavatel produktů.

MilanXD 23.3.2014 14:38 Reagovat

Dotaz k Lilien

Skoro nikde se už nedá sehnat a na Lidé.cz to někdo chtěl reklamovat, že dosah je minimální. Nemáte k tomu nějaké aktuálnější informace?
Děkuji

30.12.2013 23:43 Reagovat

RE:Dotaz k Lilien

Právě jsem se přišla zeptat na to samé. Doprodávají se poslední kusy, tak jsem se chtěla zeptat, jestli je to opravdu takový zázrak, jak je uvedeno v recenzi, protože na internetu jsem kromě stížnosti na (nejspíše) vadný kus nenašla žádnou jinou recenzi (ať už v češtině či angličtině). Není to pro nás zrovna malá investice, proto jsem se chtěla ujistit, že to skutečně stojí za to. :)

31.12.2013 16:43 Reagovat

To by mě zajímalo

Jak se takové vajíčka testují?

3.12.2012 01:13 Reagovat

RE:To by mě zajímalo

Dopsal jsem to pod článek :-))) Imituje se maximálně stav při zavedení = vajíčko se dá do igelitu, omotá mokrým hadrem a sevře se do obou rukou a ty se stisknou mezi stehna. Pak se několikrát měří dosah dálkového ovladače a z toho se udělá průměr.
Měření probíhalo v paneláku poblíž stěn protkaných kovem a v těsné blízkosti silného WiFi routeru.

MilanXD 17.12.2012 12:48 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012