Kegelovy cviky - zpevnění pánevního dna + pomůcky

Založeno:9.12.2012 21:43 Příspěvky:5

zpevnění pánevního dna

Dobrý den, pane Milane,
tak jsem narazila na Váš článek, je dobře napsaný, chválím moc. Věnuji se posilování svalů pánevního dna ve své provozovně v Ostravě. Šířím osvětu ženám jelikož s tímto problémem bohužel bojuje velké procento žen a nikde se o tom moc nemluví. A já se snažím mluvit :)).

Pohodové dny Vám přeji, Eva Nesrstová
fischerova.e@seznam.cz

20.5.2015 15:18 Reagovat

Dotaz na autora článku

Dobrý den,
i já děkuji za vysvětlení celého problému. Potřebovala bych ale nějaký podrobnější návod na cvičení se Swan Clutch. Jak začít, v jakých polohách, kolikrát denně a jak dlouho cvičit. Je možné mít Swan C. zavedený celý den a normálně s tím chodit? Nebo se to má používat jen vleže? Prosím o podrobnosti, jinak opravdu nevím, co s tím... Děkuji moc za odpověď.
J.

30.5.2014 09:38 Reagovat

RE:Dotaz na autora článku

Přečtěte si v sekci "Výrobci" povídání o firmě "SWAN", kde o výrobku Clutch nějaké povídání. V podstatě by asi bylo možné jej nosit jako venušiny kuličky, ale testovali jsme ho prostě u televize = v klidu a v leže.

MilanXD 31.5.2014 00:44 Reagovat

Pochvala autorovi článku na Kegelovy cviky!

Konečně jsem se dozvěděla něco nového v posilování pánevního dna! Je divné, že v dnešní době plné médií, je problém získat kvalitní informace na toto téma. Nejvíce mě však zaráží, že toto téma ignoruje i spoustu doktorů! Připadá mi, že to většina z nich bere tak, že problémy mladých lidí při sexu se řešit nemusí a u starších lidí je to normální. Děkuji moc:-)

3.1.2013 00:58 Reagovat

RE:Pochvala autorovi článku na Kegelovy cviky!

U těchto pochval mám vždycky pocit, že mi to nebudou čtenáři věřit, že si to sem nepíšu sám. :-)))))) Každopádně děkuju moc. ----------- Ale ono to má hlubší aspekty - ty Kegelovy cviky gynekologové znají a doporučují je při poporodních potížích, ale nějak nemají potřebu se starat o úroveň vašich orgasmů - tomu se zase až tolik nedivím. Co mě ale překvapilo hodně je nezájem odborníků o ty pomůcky. Je naprosto jasné, že ty pomůcky jsou velmi účinné, ale profesionální sexuologové budou dál radit stahovat zadeček a zadržovat moč a tím to hasne a fidli.... Nic za to nemaj, ta proč by se snažili... Tak to je hnus... Velebnosti .... Ale doopravdickej!

MilanXD 3.1.2013 08:56 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012