Boom HiBall Inteligentní pomůcka pro Kegelovy cviky

MilanXD Založeno:9.6.2016 00:00 Příspěvky:16

mobil

Pokud mám na mobilu systém Microsoft Windows - aplikace mi nepůjde?

... 27.7.2017 09:10 Reagovat

Windows mobile

Myslím, že určitě ne.

MilanXD 17.3.2018 16:38 Reagovat

Hi Ball x appka

Koupila jsem si Hi Ball, první dojmy jsou skvělé, jen se mi nedaří připojit aplikaci v telefonu, zkouším vše podle návodů, telefon Hi Ball najde jako zařízení, ale pro spárování chce PIN, návodně 0000 ani 1234 nefunguje. Jak na to, aplikace vypadá hodně dobře. Děkuji

... 5.10.2016 17:41 Reagovat

párování

HiBall se páruje zásadně pouze tak, že se zapne = aby rychle blikal a pak se zapne apka, klikne se vpravo nahoře na Off, pak se potvrdí iBall a "conect to device". Spojí se během 1-2 sec. Už se mi ale stalo, že zákaznice se pokusila vyhledat HB přímo z telefonu a dloubala tam nějaké piny a docela razantně se to kouslo. Zkuste ho zapnout a v roztočeném stavu připojit na nabíječku. To by ho mělo vyresetovat. JIný způsob resetu se mi povedl po připojení na nabíječku a dlouhém stisku spouštěcího tlačítka. Jakou verzi Androida máte?

MilanXD 5.10.2016 19:03 Reagovat

Dobry vecer. Prosim o radu.. Mam stejny problem jako uzivatelka prede mnou. Vyzkousela jsem uz vsechny rady, rada bych cvicila a stale nic .. Napada vas jeste neco ? (mobil zarizeni najde ale apla nechce spolupracovat :( X( ) .. Dekuji za pripadne dalsi rady :)

... 29.1.2017 21:14 Reagovat

MilanXD 31.1.2017 00:33 Reagovat

Párování

Raději mi napište na email = erotickepomucky@seznam.cz
Není to až tak jednoduché
MilanXD

MilanXD 31.1.2017 00:34 Reagovat

hiball do análku

myslíte, že by mohl mít u pánů úspěch v jejich análku v návaznosti na dráždění pánského bodu G?

... 15.9.2016 22:25 Reagovat

MilanXD

Na 99% si myslím, že nikoliv. Sice to nikdo nezkoušel, ale z anatomickeho hlediska si myslím, že ta část HiBall, kde jsou čidla tlaku, by se nedala udržet v místě svěrače. Pokud by šlo o dálkové ovládání, tak brzy bude další recenze na nový produkt, který by byl vhodnější.

... 15.9.2016 22:37 Reagovat

Pánský bod G

Zvažoval jsem zkusit Lovense - Lush Bullet Vibrator. Ten by možná mohl fungovat. Nemá někdo zkušenost s touto hračkou? Ať už dámy či pánové...? Rád bych požádal i o celkovou recenzi na těhto stránkách. Děkuji

... 30.9.2016 12:47 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012