Poradna

jenda

mam dotaz moje zena ma tendenci si to porad delat sama vece mame spolu kasnej dlouhej sex oba vyvrcholime ale me zene to nestaci a pokracuje dal kdy se vzdalim pro piti a td pocka treba az usnu a pak delA RODEO SAMU SAMOU TO STVE DA SE STIM NECO DELAT?

12.8.2015

RE:jenda

Dívat se a dělat si to taky.

26.9.2015

ahoj, co mám dělat, když je partner pravidelně dřív, než já?

2.4.2015

omylem smazaný vzkaz

Omylem jsem smáznul tento text: .... Webmasterovi/Autorovi článků: Děkuji za doporučení těchto stránek při osobní návštěvě v prodejně sex-shop v Karlíně, kam jsem zamířila s reklamací výrobku. Správně jste mě odhadl jako hračkářku a tyhle stránky jsou prostě výborné! Chodím sem ráda a doufám, že budou i nadále aktivní. Oblíbili si je i někteří mí známí/mé známé.

1.4.2015

RE:omylem smazaný vzkaz

Bohužel Vás zklamu. Stránky fungují, ale nové věci už nepíšu a nevypadá to, že by se to mohlo obnovit...

1.4.2015

RE:RE:omylem smazaný vzkaz

Tak to je opravdu škoda. A jiné vaše stránky podobné těmto, na kterých píšete, existují? Děkuji.

3.4.2015

Nazdar, nemohl bys svého dodavatele stáhnout o Skinsation Thrustick - za účelem vyzkoušení? Nikde jsem nenašel žádné hodnocení od uživatelů a přijde mi to celkem chatrný na to, aby to něco umělo a vydrželo. Předem dík.

11.3.2015

Zkrácení penisu

Existuje nějaký kroužek, který muže zkrátí, nezaškrtí a dá mu pocit maximálního průniku? Dík ;-)

11.1.2015

Maxlover

Dobrý den, již před půl rokem jsem na vaši radu (a zcela spokojeně) zakoupila Maxlover. Po pár měsících se mi však přestal fungovat kabel (nějaký drátek se mi asi ukroutil) - na tom konci co ústí do hlavice. Nyní ho mám měsíc po reklamaci a stalo se mi to znovu. Nevíte zda se dá někde koupit kabel nový? Stalo se to ještě někomu?
Nebo podlehl mému častému užívání? :D

1.12.2014

Louisiana Lounger

Dobrý den,
dostala jsem jako dárek lehátko Louisiana Lounger, kde byla jedna redukce a 3 vibrátory. Protože bych chtěla koupit jiné vibrátory jiných rozměrů a ve Vaší videoukázce inzerujete 3 redukce, ráda bych se zeptala, jestli je možnost si u Vás tyto redukce dokoupit. Děkuji předem za odpověď. Staňka

15.10.2014

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012