Anální sex - návod

MilanXD Založeno:14.9.2008 21:45 Příspěvky:99

RE:RE:

Je to stejné jako u žen. Prostě existuje nemalé množství lidí, kteří v análu nepociťují vzrušení a nic se s tím nedá dělat. Ovšem pravdou je, že napoprvé to bývá málokdy omračující a pasívní osoba musí tak nějak "přijít věci na chuť".

MilanXD 26.12.2013 22:43 Reagovat

RE:RE:RE:

Děkuji.

27.12.2013 22:30 Reagovat

Dobry vecer :) vite kdyz to takhle uz resime ja si to delam i sam kdyz ktomu dojde ale partnerka otom nevi :D :* dvakrat mne to delala ona a musim rici ze to bylo teda vzruseni ..pani nebo slecno kdyz ktomu dojde a opakuje se to ze (Strap-on) tak zkuste mu to delat jednym prstem a pusou mu muho vicucavat kazdy muz to miluje.Navic velmi pomalu roztahovat zadecek ruznymi predmety prvnim od uzkeho po siroke snat vam to vijde .. Preju sexy .. Pri kazdem pripade bych chtel partnerku jako jste vi aby mne osukala jsem porat pri chuti a sparnerkou uz dlouho nic..:(

... 11.7.2019 23:34 Reagovat

RE:

To mě opravdu těší a podobné reakce miluju :-))

MilanXD 26.12.2013 22:41 Reagovat

Zdravim Vás.Nemáte nějaký trik na to,jak přesvědčit partnerku,aby anální sex vyzkoušela? Myslím si,že by to chtěla zkusit,ale asi má obavy anebo jen stud. Povrchové dráždění análu se jí prý líbí,tak nevím. Děkuji

13.12.2013 08:24 Reagovat

RE:

Jo... tohle je obvyklá potíž. Právě v tom článku je tomu věnovaný celý odstavec. Četla ho partnerka?
Aby byl první anální sex posuzovatelný jako "úspěšný", tak by měla partnerka sama chtít a nikoliv "se nechat ukecat". ------------
Prostě se nesnažte hned o plný průnik, ale snažte se napřed vyvolat příjemné pocity či dokonce vzrušení od análku. POřiďte si nějaké malé anální pomůcky a začněte si hrát.
Ale co je nejhlavnější - ujistěte jí, že kdyby se něco přihodilo, tak vše zvládnete tak, aby to ani neviděla...

MilanXD 13.12.2013 16:26 Reagovat

díky za návod... bála jsem se a nebyl nakonec důvod. Tak moc jsem se rozvášnila, že nebyla skoro třeba fáze přípravy s prsty a rovnou jsem šla na penis ;-) Asi i tím, že jsem si vše "nastudovala" a prostě se jen těšila. Ještě jednou dík... Už se těšim na repete :-D

12.8.2013 19:33 Reagovat

RE:

Tyto zprávy mám nejraději. I kdyby se půl roku nic nedělo, tak takové oznámení a spokojenost mi udělá radost za celý rok.

MilanXD 20.8.2013 13:53 Reagovat

Těšíme se..

Tak jsme si to tu s partnerkou prostudovali,mimochodem velmi fundovaně napsaný návod, a i reakce zdejších přispívatelů jsou vesměs kladné....Přezto, že jsme již ve středním věku, sexuální apetit máme značný a nyní jsme ve fázi objevů. Tento článek a příspěvky nás velmi navnadili a už teď scháníme výbavu potřebnou k "cestě do nebe". Partnerka je celou záležitostí nadšená a sama dala podnět k realizaci. Ale musím podotknout..netlačil jsem, vše a zvláště toto, musí dozrát a pokud to partnerka sama iniciuje, už teď se na to moc těším a věřím, že to bude parádní zkušenost, která obohatí náš společný, už tak báječný, svět sexu a erotiky...A já ji to chci dopřát. Děkuji všem za příspěvky....

17.7.2013 16:40 Reagovat

RE:Těšíme se..

No tak dík a držím palce :-)))

MilanXD 17.7.2013 18:59 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012