Poradna

Maxlover

Dobrý den, již před půl rokem jsem na vaši radu (a zcela spokojeně) zakoupila Maxlover. Po pár měsících se mi však přestal fungovat kabel (nějaký drátek se mi asi ukroutil) - na tom konci co ústí do hlavice. Nyní ho mám měsíc po reklamaci a stalo se mi to znovu. Nevíte zda se dá někde koupit kabel nový? Stalo se to ještě někomu?
Nebo podlehl mému častému užívání? :D

1.12.2014

Louisiana Lounger

Dobrý den,
dostala jsem jako dárek lehátko Louisiana Lounger, kde byla jedna redukce a 3 vibrátory. Protože bych chtěla koupit jiné vibrátory jiných rozměrů a ve Vaší videoukázce inzerujete 3 redukce, ráda bych se zeptala, jestli je možnost si u Vás tyto redukce dokoupit. Děkuji předem za odpověď. Staňka

15.10.2014

RE:Louisiana Lounger

Erotické pomůcky nejsou web firmy - jsou jím pouze podporovány. Takže tento dotaz musíte vznést přímo na prodejce. Každopádně já jsem měl ve zkušebním vzorku redukce tři.

15.10.2014

Sqweel 2

Dobrý den,

zboží dorazilo, tři nové baterky jsem vložila a nefunguje to. Tlačítka nereagují.

24.9.2014

RE:Sqweel 2

Poslat prodejci na reklamaci...

15.10.2014

Masturbační stroj

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda se dá někde ozkoušet masturbační stroj - pro muže, klidně i s obsluhou ? :D Díky

14.7.2014

RE:Masturbační stroj

Tak to fakt nedá :-))) Nebo byste snad s klidem testovali zařízení, na kterém se před Vámi vycukalo 20 chlapů? Tohle nikdy nikde nebude fungovat. Dokonce ani půjčování fuckingmachine nefunguje - i když se na ní dají vyměnit dilda a každá žena si může koupit svoje vlastní.
Jen tak mimochodem - o který masturbátor šlo?

14.7.2014

Vakuová páka

Dobrý den, dá se někde sehnat na vakuovou pumpu náhrada za balonek, myslim tu páku aby to udělalo větší podtlak? Přítelkyně má z pumpy radost ale chtěla by větší podtlak. Po napumpování a následným drážděnim Maxlowerem dosahují squirty cca metru!

11.7.2014

RE:Vakuová páka

Určitě dá, ale Sexshop jí myslím nemá. Tahová pumpa je o něco víc než balónek, páková z plastu je už dost výkonná a největší podtlak dosahuje kovová s manometrem - na tu bacha, ta už dokáže potrhat sliznici a může se objevit krev.

14.7.2014

Pecka!!

Pěkný den,
nedávno jsem objevila Vaše stránky. Nemohu jinak, než jen chválit, chválit a chválit!! Vše, co člověka zajímá, se tady dočte. Moc se mi líbí, že každé téma vysvětlíte opravdu precizně a dopodrobna, nic neodfláknete. Musím říct, že jsem se tady dočetla spoustu věcí, buď se v některých jen utvrdila, nechala inspirovat, nebo zjistila věci, o nichž jsem neměla ani páru. Nikde na netu jsem nenašla takové stránky, které by nabízely opravdu vše a na které bych se vždy tak ráda vracela. Za to vše Vám strašně moc děkuji a těším se na další a další články, tipy a videa :-)

2.4.2014

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012