Poradna

Louisiana Lounger

Dobrý den,
dostala jsem jako dárek lehátko Louisiana Lounger, kde byla jedna redukce a 3 vibrátory. Protože bych chtěla koupit jiné vibrátory jiných rozměrů a ve Vaší videoukázce inzerujete 3 redukce, ráda bych se zeptala, jestli je možnost si u Vás tyto redukce dokoupit. Děkuji předem za odpověď. Staňka

15.10.2014

RE:Louisiana Lounger

Erotické pomůcky nejsou web firmy - jsou jím pouze podporovány. Takže tento dotaz musíte vznést přímo na prodejce. Každopádně já jsem měl ve zkušebním vzorku redukce tři.

15.10.2014

Sqweel 2

Dobrý den,

zboží dorazilo, tři nové baterky jsem vložila a nefunguje to. Tlačítka nereagují.

24.9.2014

RE:Sqweel 2

Poslat prodejci na reklamaci...

15.10.2014

Masturbační stroj

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda se dá někde ozkoušet masturbační stroj - pro muže, klidně i s obsluhou ? :D Díky

14.7.2014

RE:Masturbační stroj

Tak to fakt nedá :-))) Nebo byste snad s klidem testovali zařízení, na kterém se před Vámi vycukalo 20 chlapů? Tohle nikdy nikde nebude fungovat. Dokonce ani půjčování fuckingmachine nefunguje - i když se na ní dají vyměnit dilda a každá žena si může koupit svoje vlastní.
Jen tak mimochodem - o který masturbátor šlo?

14.7.2014

Vakuová páka

Dobrý den, dá se někde sehnat na vakuovou pumpu náhrada za balonek, myslim tu páku aby to udělalo větší podtlak? Přítelkyně má z pumpy radost ale chtěla by větší podtlak. Po napumpování a následným drážděnim Maxlowerem dosahují squirty cca metru!

11.7.2014

RE:Vakuová páka

Určitě dá, ale Sexshop jí myslím nemá. Tahová pumpa je o něco víc než balónek, páková z plastu je už dost výkonná a největší podtlak dosahuje kovová s manometrem - na tu bacha, ta už dokáže potrhat sliznici a může se objevit krev.

14.7.2014

Pecka!!

Pěkný den,
nedávno jsem objevila Vaše stránky. Nemohu jinak, než jen chválit, chválit a chválit!! Vše, co člověka zajímá, se tady dočte. Moc se mi líbí, že každé téma vysvětlíte opravdu precizně a dopodrobna, nic neodfláknete. Musím říct, že jsem se tady dočetla spoustu věcí, buď se v některých jen utvrdila, nechala inspirovat, nebo zjistila věci, o nichž jsem neměla ani páru. Nikde na netu jsem nenašla takové stránky, které by nabízely opravdu vše a na které bych se vždy tak ráda vracela. Za to vše Vám strašně moc děkuji a těším se na další a další články, tipy a videa :-)

2.4.2014

RE:Pecka!!

To mě sice velmi těší, ale nepotěším já Vás. S recenzemi je konec, protože Sexshop.cz si vytvořil vlastní Blog s vlastní autorkou a vytvářejí si již testy a recenze sami. O novinkách tedy už můžete číst pouze na Sexshop.cz v sekci BLOG.

2.4.2014

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012