Anální sex - návod

MilanXD Založeno:14.9.2008 21:45 Příspěvky:99

děkuji

Jen jsem chtěla poděkovat za velmi podrobný a pečlivě vypracovaný návod, který může pomoci mnohým lidem, kteří nemají zatím vůbec žádné zkušenosti jako já a přitom chtějí vyjít vstříc partnerovi a oživit tak svůj sexuální život. Velmi mi pomohl. Děkuji

9.7.2013 22:07 Reagovat

RE:děkuji

:-)))) To mě těší :-)))

MilanXD 10.7.2013 00:38 Reagovat

Jak sama správně udělat klystýr?

Zdravím velice mi tato stránka pomohla, už mi chybí jen jedna odpověď, zní následovně - Jak bych měla postupovat, když si budu chtít vyšistit anál? cTĚLA BYCH TO VYSKOUŠET, PŘÍTELOVY SEM TO UŽ SLÍBYLA, ALE NECHCI DO TOHO JÍT BEZ SPRÁVNÉ PŘÍPRAVY, NAVÍC S TOHOTO MÁM NEJVĚTŠÍ OBAVY. dĚKUJ ZA ODPOVĚD

8.12.2012 02:33 Reagovat

RE:Jak sama správně udělat klystýr?

Na klystýr existuje řada pomůcek - balónky nebo klystýrové nádoby a spousta návodů na netu.
www.sexshop.cz/487/osobni-hygiena.htm
Já jeho zastáncem nejsem a myslím si, že pravidelné užívání Psyllia bohatě stačí

MilanXD 17.12.2012 12:45 Reagovat

RE:Jak sama správně udělat klystýr?

25.6.2014 14:14 Reagovat

ahoj,dik za tenhle detailnej navod pro ty,co chteji vic.Porad jen do pipiny i kdyz na sto zpusobu,je nuda.Prosim porad ty nejdulezitejsi typy pomucek jako lubrikant a gumu,klidne typ,kde to koupit..moc dekuju.simona

11.11.2012 16:22 Reagovat

RE:

Simčo - to já opravdu nedělám. Pořád dokola říkám, že na to je stejný typ otázky - jako bych se já zeptal, jaké si mám koupit auto. Je to opravdu strašně individuální a co vyhovuje jednomu - vůbec nemusí sedět někomu jinému.

MilanXD 17.12.2012 12:50 Reagovat

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Měl jsem včera anální sex s mojí přítelkyní a ona mi dneska říkala, že jí bolí zadek ještě teďka a že se jí tam udělala nějaká hrčka. Nevím jak jí mám pomoct. Předem děkuji za odpověď.

10.9.2012 15:47 Reagovat

RE:

"Hrčku" netuším... Bolet by to nemělo, ale po prvním análku mohou přetrvávat pocity jako by se chtělo na záchod, tlaky, plynnatost i průjem. Tohle většinou později úplně zmizí a análek se stane v podstatě jednoduchou záležitostí. Pokud jí to bolí a nahmatá výstupek, pak by se mohlo jednat o nějakého hemoroida - ale to fakt netuším. Každopádně čípkama nebo mastí (nejlépe obojím) od firmy Faktu se nedá nic zkazit a spíš to pomůže. - V každé lékárně.

MilanXD 10.9.2012 16:08 Reagovat

Díky za pěkný návod

Ahoj, díky za tento návod. Je v něm vidět, že víš o čem píšeš. Zkoušeli jsme ho spíš ze zvědavosti než potřeby. Bylo to krásné, něžné, oba jsme si to opravdu užili. Je to hlavně o důvěře a něze.

26.8.2012 18:39 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012