Ženská ejakulace, mokrý orgasmus a squirt - podrobný návod

MilanXD Založeno:4.11.2008 11:59 Příspěvky:263

stříkání bez orgazmu

Ahoj je mi 36, dosáhnu orgazmu jen drážděním klitorisu, kvůli HA dřív ztráta libida a vlhkosti. Světe div se, vysadila jsem na 3 roky HA a najednou jsem vlhká hned. Stačí aby mě chlap pořádně prstil a vysloveně teču během pár minut. Stimulace G mě děsně rajcuje můžu se zbláznit a řvu jak na lesy ale bez orgazmu. několikrát jsem i stříkala ale zase bez orgazmu. je fakt že potom mám pocit že mi to stačí ke spokojenosti. hodně záleží jak je chlap zručný, musím říct, že tak jak mě prstil můj bývalý jsem to s nikým ještě nezažila a s ním také přišlo poprvé to stříkání, je to krásný. vůbec mě nenapadlo že sem se počůrala,nepřemýšlela jsem nad tím. líbí se mi to a chci to. Doufám že potkám zase někoho šikovného a tentokrát se u toho stříkání i udělám. Jo a zdá se mi že je to i věkem, myslím čím je žena starší víc si to užívá

30.9.2013 21:22 Reagovat

taky to mám

je mi 37 a prožívám te teprve měsíc se svým přítelem. Já to nikdy nechtěla, netoužila po tom, on taky ne.... U mě to ani tolik nesouvisí s ograsmem, spíš s maximálním vzrušením, napřed to bylo jen mokro, promočená prošívaná peřina pode mnou, příště už přeložená peřina a teĎ už i stříkám. Bohužel... přítel to sice neodmítá,ale ani nekvituje, tak jsem z toho rozpačitá a nejraději bych to potlačila, vrátila zase zpět, k "obyčejným orgasmům",ale asi to nejde. Já na to ani nepotřebuju ten tolik proklamovaný klid, prostě půl minuty dráždění prsty a už to jede. Jestli tu někdo ví, jak tomu zabránit, budu jen ráda

29.9.2013 18:54 Reagovat

taky taky :D

Mokrý orgasmus - možná ho má víc žen, než se dá zjistit (zrovna minulý týden mi švagrová popisovala, že ona má orgasmus takový, že se jí jakoby chce čůrat :D )... já sama jsem začala se sebeuspokojováním kolem 11 let a už tak o 2 roky později jsem sem tam měla mokrý orgasmus (rozhodně ne pokaždé, podle mě sotva 1x do měsíce) - ale myslela jsem, že jsem se počůrala - i když vědomě - se zatlačením (protože se zatlačením to bylo lepší)...
Při sexu s partnerem (orgasmus jsem měla jen se svým manželem a to ještě jen při současném klitorálním dráždění) se mi to nikdy nestalo, až po porodu prvního syna... a to jen 2x... oba s manželem jsme byli z toho vykulení (už jsem věděla, že jsem se nepočurala)... bohužel od té doby uplynulo už 5 let a ačkoli skvělých orgasmů (jak při sexu s manželem tak se sebou) jsem měla už spoustu, tak mokrý už žádný :(

23.8.2013 20:47 Reagovat

ma manzelka ho ma je jo super pocit ji lizat a ona mi nacaka do obliceje

12.7.2013 22:01 Reagovat

RE:

To znám a vždy jsem to považoval za nejvyšší vyznamenání.

MilanXD 20.8.2013 13:57 Reagovat

Smutná

Už jsem psala,že jsme to s partnerem zkusili a vyšlo to,ale teď jsme to opět zkoušeli a nic ač jsem měla na krajíčku a cítila,že to půjde nešlo to.Partner mi to sice neřekl přímo,ale představte si,že se o něco pokoušíte on vám do toho furt mluví,jak to chce tím mě opět odbourá "stříkání" a když se mi to nepovede,tak jeho reakce je...se tady můžu snažit 10 hodin a nic akorát mi upadne ruka,prvně si vyzkoušej jak to chceš a pak mi řekni,ale tohle nejde!Bolí mě ruka a rameno a hlavně se koukni na hodiny jak dlouho to zkoušíme a ono nic!Po většinou mi ukápne slza a nejen jedna-když mu zvadne,také nekomentuji a řeknu miláčku to nevadí však se nic neděje a nechám ho v klidu přitulím se....to jsou muži vážně takový s prominutím blbečci?Když jsem ho před 14 dni tímhle potěšila byl nadšený...pak na mě týden nesáhl no a pak mi říká pojď stříkej atd.když to vyšlo poprvé řekla jsem mu mlč a šlo to...teď ne a zjišťuji,že už to začíná hledat jinde,což mě mrzí a já už opravdu nevím co dělat...

4.6.2013 02:20 Reagovat

RE:Smutná

Jestli můžu radit, nenechte to jen na partnerovi, pořiďte si na to pomůcku - pak to jde skoro samo. Mi se hodně osvědčil ten Max Lover - ale s dokoupeným nástavcem na klitoris a bod G. Konkrétně mi to rukou ani penisem nejde, ale s Max Loverem (s nástavcem na klitoris) do pár sekund... a po milování pak vnitřní s nástavcem na G bod a pak střídavě...
Ale upřímně, aby se chlap po pár "neúspěších" začal po squirtu poohlížet jinde (a to teprve po dvouletém vztahu) - tak to bych teda hodně zvažovala, jestli si takového nechat...

14.7.2013 20:00 Reagovat

:-

Po přečtení článku jsem zjistila co děláme s partnerem špatně a včera to zkusili....no výsledek byl úžasný až jsem se divila...partnerovi se to hrozně líbí...jen škoda,že
to vím až po dvou letech vztahu :(...tímto chci za článek moc poděkovat..na ten večer nikdy nezapomenu :-)

23.5.2013 14:19 Reagovat

RE::-

No tak super!!! Dělám si další čárku za novou uspojenou "Rosničku" :-))) Děláte mi radost vy divoši! :-))

MilanXD 23.5.2013 16:57 Reagovat

Moje zkusenost

Dobry den. Je mi 36 let a Squirt mam od 19 let, od prvniho porodu. Kdyz se mi to stalo poprve, myslela jsem si, ze jsem nemocna a bezela na gyndu. Tam mi doktorka oznamila, ze jsem stastna zena. A opravdu jsem. Jen mam problemy s tim, ze mi partner nestiha a musela jsem si najit milence. Pripadam si jak chlap, ze na sex myslim casto a cim starsi jsem, tak casteji. Mame 2 lete detatko, jsem unavena, ale stejne to potrebuji a pres den, kdy jsem doma sama, tak musim najit chvilku na to, aby jsem si to stejne udelala. Muj byvaly by me chtel porad a rika, ze mel se mnou latku vysoko a ted, kdyz spolu nejsme 7 let, ma porad problemy si najit partnerku, ktera by mu vyhovovala. Kamaradka chtela vedet jak na to a tak jsem ji podrobne vysvetlila, ze se musi mit v ,, posteli,, rada. Musi se hladit, delat veci spontalne a opravdu si kazdou vterinu uzivat. Milovani musi byt pro oba prijemne a vyzkouset by se melo prakticky vsechno. Opravdu si to uzivejte.

9.3.2013 15:36 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012