Ženská ejakulace, mokrý orgasmus a squirt - podrobný návod

MilanXD Založeno:4.11.2008 11:59 Příspěvky:259

taky taky :D

Mokrý orgasmus - možná ho má víc žen, než se dá zjistit (zrovna minulý týden mi švagrová popisovala, že ona má orgasmus takový, že se jí jakoby chce čůrat :D )... já sama jsem začala se sebeuspokojováním kolem 11 let a už tak o 2 roky později jsem sem tam měla mokrý orgasmus (rozhodně ne pokaždé, podle mě sotva 1x do měsíce) - ale myslela jsem, že jsem se počůrala - i když vědomě - se zatlačením (protože se zatlačením to bylo lepší)...
Při sexu s partnerem (orgasmus jsem měla jen se svým manželem a to ještě jen při současném klitorálním dráždění) se mi to nikdy nestalo, až po porodu prvního syna... a to jen 2x... oba s manželem jsme byli z toho vykulení (už jsem věděla, že jsem se nepočurala)... bohužel od té doby uplynulo už 5 let a ačkoli skvělých orgasmů (jak při sexu s manželem tak se sebou) jsem měla už spoustu, tak mokrý už žádný :(

23.8.2013 20:47 Reagovat

ma manzelka ho ma je jo super pocit ji lizat a ona mi nacaka do obliceje

12.7.2013 22:01 Reagovat

RE:

To znám a vždy jsem to považoval za nejvyšší vyznamenání.

MilanXD 20.8.2013 13:57 Reagovat

Smutná

Už jsem psala,že jsme to s partnerem zkusili a vyšlo to,ale teď jsme to opět zkoušeli a nic ač jsem měla na krajíčku a cítila,že to půjde nešlo to.Partner mi to sice neřekl přímo,ale představte si,že se o něco pokoušíte on vám do toho furt mluví,jak to chce tím mě opět odbourá "stříkání" a když se mi to nepovede,tak jeho reakce je...se tady můžu snažit 10 hodin a nic akorát mi upadne ruka,prvně si vyzkoušej jak to chceš a pak mi řekni,ale tohle nejde!Bolí mě ruka a rameno a hlavně se koukni na hodiny jak dlouho to zkoušíme a ono nic!Po většinou mi ukápne slza a nejen jedna-když mu zvadne,také nekomentuji a řeknu miláčku to nevadí však se nic neděje a nechám ho v klidu přitulím se....to jsou muži vážně takový s prominutím blbečci?Když jsem ho před 14 dni tímhle potěšila byl nadšený...pak na mě týden nesáhl no a pak mi říká pojď stříkej atd.když to vyšlo poprvé řekla jsem mu mlč a šlo to...teď ne a zjišťuji,že už to začíná hledat jinde,což mě mrzí a já už opravdu nevím co dělat...

4.6.2013 02:20 Reagovat

RE:Smutná

Jestli můžu radit, nenechte to jen na partnerovi, pořiďte si na to pomůcku - pak to jde skoro samo. Mi se hodně osvědčil ten Max Lover - ale s dokoupeným nástavcem na klitoris a bod G. Konkrétně mi to rukou ani penisem nejde, ale s Max Loverem (s nástavcem na klitoris) do pár sekund... a po milování pak vnitřní s nástavcem na G bod a pak střídavě...
Ale upřímně, aby se chlap po pár "neúspěších" začal po squirtu poohlížet jinde (a to teprve po dvouletém vztahu) - tak to bych teda hodně zvažovala, jestli si takového nechat...

14.7.2013 20:00 Reagovat

:-

Po přečtení článku jsem zjistila co děláme s partnerem špatně a včera to zkusili....no výsledek byl úžasný až jsem se divila...partnerovi se to hrozně líbí...jen škoda,že
to vím až po dvou letech vztahu :(...tímto chci za článek moc poděkovat..na ten večer nikdy nezapomenu :-)

23.5.2013 14:19 Reagovat

RE::-

No tak super!!! Dělám si další čárku za novou uspojenou "Rosničku" :-))) Děláte mi radost vy divoši! :-))

MilanXD 23.5.2013 16:57 Reagovat

Moje zkusenost

Dobry den. Je mi 36 let a Squirt mam od 19 let, od prvniho porodu. Kdyz se mi to stalo poprve, myslela jsem si, ze jsem nemocna a bezela na gyndu. Tam mi doktorka oznamila, ze jsem stastna zena. A opravdu jsem. Jen mam problemy s tim, ze mi partner nestiha a musela jsem si najit milence. Pripadam si jak chlap, ze na sex myslim casto a cim starsi jsem, tak casteji. Mame 2 lete detatko, jsem unavena, ale stejne to potrebuji a pres den, kdy jsem doma sama, tak musim najit chvilku na to, aby jsem si to stejne udelala. Muj byvaly by me chtel porad a rika, ze mel se mnou latku vysoko a ted, kdyz spolu nejsme 7 let, ma porad problemy si najit partnerku, ktera by mu vyhovovala. Kamaradka chtela vedet jak na to a tak jsem ji podrobne vysvetlila, ze se musi mit v ,, posteli,, rada. Musi se hladit, delat veci spontalne a opravdu si kazdou vterinu uzivat. Milovani musi byt pro oba prijemne a vyzkouset by se melo prakticky vsechno. Opravdu si to uzivejte.

9.3.2013 15:36 Reagovat

RE:Moje zkusenost

:-))))) To je hezké... Děkuju. Milan

MilanXD 9.3.2013 22:51 Reagovat

RE:Moje zkusenost

squirt něco neskutečně krásného,měl jsem milenku,která ho prožívala ,ale pak se vdala do rakouska,rad bych zde na šel ženu se squirtem ,kterou bych si rozmazlova.....dolcebene@seznam.cz

10.3.2013 13:52 Reagovat

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012