Fuckingmachine - Lovemachine - Sexmachine - šukací a erotické stroje

Fuckingmachine - Lovemachine - Sexmachine - šukací a erotické stroje

MilanXD 14.11.2008

 

 

Šukací stroje  - Fuckingmachines - Co to je?No – raději vyskočíme ze stylu psaní jaký byl v perexu, protože z toho by mě za chvilku bolely zuby.  Prostě fuckingmachines jsou šukací stroje s téměř neomezeným výkonem či výdrží, plynule měnitelnou rychlostí a většinou předem nastavitelným zdvihem. Do této kategorie rozhodně nezapočítávám žádné vrtačky, bourací kladiva, pily šukalky a další domácí nářadí, na které si kutilové přidělají nějaké dildo a pak testují, kolik toho vagína vydrží. Pochopitelně sem nepatří ani nejroztodivnější samoprcné židle a sedátka.  Mezi šukací stroje řadím pouze skutečně sofistikované a skvěle fungující  produkty.
Před mnoha lety  - když se k nám dostaly první informace o šukacích strojích, se vytvořila skupina mudrlantů a ti se rozhodli si mašinky postavit. Jelikož mezi ně stále patřím, pustil jsem se do toho také. Rozdíl v našich koncepcích byl zásadní – já stavěl z běžně dostupných a v budoucnu koupitelných součástek (aby se dalo postavit více kusů), zbytek skupiny to lepil ze smetí v dílně = např. staré motory po dědečkovi apod.  Při návrhu, stavbě a testech jsem zjistil základní a nejdůležitější vlastnosti, které musí každý šukací stroj mít. Nutno podotknout, že jsem vždy s těmito stroji spojoval především dámy – a tak většina poznatků je namířena k nim, ovšem článek bude zpočátku velmi technický = pro kutily.


POZN:  řada obrázků v kapitole Šukací stroje jsou pohyblivé gify = nestyďte se si je otevřít.....

 

Šukací stroje  - velikosti:

Velikost fuckingmachine je přímo úměrná jejich užitné hodnotě. Čím jsou menší, tím mají méně schopností a funkcí. Stavba složitého a velkého stroje ovšem neponese kýžený požitek z budoucna.  Mašinku je třeba občas někam převézt, občas je potřeba jí důkladně schovat před návštěvou a především dámy mají bytostný strach z přemíry železa a motorů. Takže pokud někdo pořídí monstrum pro svou manželku na dobu jeho nepřítomnosti – může být ujištěn, že ona to bude používat pouze když on u toho bude a bude jí hlídat.


Šukací stroje  - vzhled

Většina pornosnímků na internetu obsahujících různé Fuckinmachines je cíleně zamířena na muže. Zlenivělí současníci mají obrovskou radost z toho, že existuje něco, co se bude dřít za ně, totálně to sexuálně zmasakruje partnerku a on nemusí vůbec  žárlit. Tato kombinace je navíc doplněna úžasnou technikou, které muže zaujme ihned po kontrole poprsí  a okundí herečky. – Motory, klikové hřídele, ojnice, písty, zpracování…  Proto jsou ve filmech tyto stroje spíše silně technického charakteru. Ženy si naopak kupují stroje dokonale ukryté ve válcích, kufrech, sedačkách…  Ty chtějí jen dálkové ovládání, někde trčící umělý penis a klid...


Šukací stroje  - hlučnost

S tím je obrovská potíž a je třeba počítat s větším hlukem, než je obvyklé. Později se dostanu k bezhlučným typům, ale nyní je třeba si uvědomit, že elektromotory, převodová ústrojí a kluzná ložiska jsou zdrojem dost silného hluku. Uzavření stroje do zvukotěsné schránky by znamenalo doslova utavit motor a udělat pro motor nucené chlazení je zase zdroj hluku navíc. Takže dámy – v tomto případě musíte ustoupit a vylovit z šlupíku nějakého walkmana nebo MP3 hradlo.

 

 

 

Šukací stroje  - zdvih

Další velice diskutovaná veličina…  Je to vzdálenost, kterou vykoná určitý bod na dildu při pohybu dovnitř a ven.  Jestliže zatáhneme píst fuckingmachine co nejvíce dozadu a pak co nejvíce dopředu a změříme rozdíl vykonané dráhy špičky penisu – dostaneme tzv. „zdvih“.  Silné vibrátory ho mají 0,5cm, pily šukalky tak 2cm. Fuckingmachine se vyznačují skutečnou penetrací a to znamená, že jejich pohyb je větší než 4cm. Ale také existují modely se zdvihem 12cm. A tady nastává jedno z největších úskalí všech šukacích strojů.   Jistě jste někdy již souložili a víte, že při misionářské poloze skončí partnerka téměř vždy narvaná hlavou do čela postele a škrtící se na tričku a řetízcích. Ženy bohužel podvědomě ustupují útočnému pyji. Jenže pokud ustoupí motorickému šukadýlku, tak to za nimi není schopno popolézt a dildo z vagíny vyklouzne.  Pokud je nastaven zdvih 12cm, tak se ta žena nesmí téměř ani hnout. Z praxe je ověřeno, že ideální zdvih fuckingmachine je 6-8cm a individuálně se zvětšuje na 10cm, velice vyjímečně na 12.  Procentně by se to dalo vyjádřit tak, že 85% žen vyhovuje zdvih 6-8 cm, 7,5% méně než 6cm a zbytek ty protahováky nahoře…. Pneumatické a hydraulické systémy to mohou měnit za chodu mechanické (s klikovou hřídelí) se dají měnit v klidovém stavu. Jedno z řešení je na tomto gifu, ale nejjednodušší je několik otvorů na klikovce s možností to přehodit..

Šukací stroje  - rychlost

Abychom se dostali tak nějak k vědeckotechnickému přístupu – stanovme si základní jednotku = 1m/s  tj. jeden mrd za sekundu.  Při různých testech a pokusech se testovaly okrajové hodnoty a bylo zjištěno, že rychlost menší než  1m/s je tzv. „uspávací“ a pak je třeba dobře předem nalubrikovat a zapojit mašinku přes časový vypínač.  Rychlost  1m/s je tak nějak hraniční pro počátek vnímání  a je roztomilé na ní co nejdéle vytrvat. Plynulé zrychlování umí většina mašinek a tak přeskočíme nudné střední otáčky a pozastavíme se u rychlosti 3m/s. To je rychlost, jíž je muž schopen kopulovat pár desítek sekund - po kterých se dostavují křeče nebo infarkt.  U Fuckingmachine je to běžná provozní rychlost, kterou mají mašinky vcelku rády. Rychlost nad 4m/s je tak běžně snesitelný strop. – Můžete si zkusit čtyřikrát klepnou tužkou na stůl než řeknete „Jednadvacet“ (heh – to by mě zajímalo, kolik z Vás to zkusí)   ale pak je nutno si uvědomit, že při průměrném zdvihu 7cm je to  4x dovnitř a ven = 4x14cm = 56cm pohybu žilnatým dildem ve vzrušené vagíně za vteřinu.  Můj první sestrojený šukací stroj dokázal 6,5m/s a nutno podotknout, že tuto rychlost vyzkoušela dobrovolně jediná žena a poměrně dlouho se z toho vzpamatovávala.

 

 

 

Šukací stroje  - regulace

Také pěkný oříšek…  Většina těch, co chtěli postavit šukací stroje na tomto bodě vyhořela.  Dámy prominou – trochu techniky:  Běžné stejnosměrné motory se obtížně výkonově regulují  = snížením napětí se prudce ztrácí výkon a přiřazování výkonových odporů znamená mít vedle žehličku.  Takže většina modelů počítajících s motorem ze stěračů uvízla na regulaci. A použít z auta i cyklovač by bylo asi hodně stupidní.  Motory na střídavé napětí se regulují podstatně jednodušeji, ale mají další zoufalé úskalí – jejich předepsané otáčky zajišťují chlazení a ventilaci vzduchu většinou pomocí  vrtulky na ose v motorku.  Jakmile se motor výrazně zpomalí – začne se přehřívat.  Takže plynulá regulace v rozumné cenové hladině a s dostupnými motory je docela oříšek.  Proto jsem u svého stroje zvolil nejjednodušší řešení = regulovaný motor z šicího stroje.


Šukací stroje  - síla

To je pravděpodobně největší kámen úrazu a to doslova.  U zdvihu jsem vysvětlil nebezpečí vyklouznutí dilda z vagíny při odsunutí pánve. Pokud má stroj příliš velkou sílu a dildo vyklouzne, pak může zaútočit na záhyb některého stydkého pysku nebo vklouznout do zadečku a to rozhodně nepatří mezi chtěné okamžiky.  Takže velký výkon rozhodně není kladem takového stroje a pokud jej má, je nutno vymyslet kluzné ložisko, které se v případě jakékoliv nehody protočí a nemá sílu se do zadečku dostat.  A jsme u druhého úskalí – při malé síle stroje se jen velmi těžko dildo v nevzrušené vagíně rozjede. Stroj se s tím dře jak soumar a motor se dusí.  Zábavné je ovšem to, jak stroj zpočátku bojuje s ještě staženou vagínou a příchodem přirozené vaginální lubrikace a uvolněním svalů se sám začne rozbíhat do vyšších otáček.  Nastavení ideální penetrační síly je proto vrcholem umu konstruktérů těchto přístrojů.  Já to vyřešil volným gumovým řemenem, který je napínán kladkou na pružině. V případě nehody se řemen na řemenici protočí. Každopádně bezpečnější jsou měkké pneumatické systémy a nebo doublepenetration – protože u té se toho už moc zkazit nedá…

Šukací stroje  - výdrž

Fuckingmachines jsou oblíbené právě pro svou výdrž ve středních a vysokých rychlostech. Ženy takovou soulož nejsou schopny s muži zažít a tito sexuální roboti jim poskytnout absolutní sexuální vyčerpání.  Dobrá mašinka vydrží minimálně hodinu makat jako šílená a ani se u toho nezapotí.  Dámy si pak jen po každém orgasmu zpomalí rychlost – lehce si oddechnou a vyrazí do nového kola pod plným plynem.   V BDSM se šukací stroje velmi často používají na „trápení sexem“ – tělo ženy se pevně připoutá a poté se aplikuje šuktortura až do úplného vyčerpání nebohé oběti. 

 


Šukací stroje  - nástavce

 

 

 

Připevnění dilda na konec tyče je vždy trochu složité. Neexistuje žádná norma tvaru konce a tak nejjednodušší je využití Vac-U-Lock systému. Jde o jakýsi patentovaný typ trnu, na který se dá navléknout celá spousta nejrůznějších typů umělých penisů, análních kolíků i „dvojáků“ (dva penisy pro doublepenetration). Existují i univerzální držáky na dilda, ale ani jeden není tak dokonalý jako Vac-U-Lock systém.  A možnost výměny dilda je u fuckingmachine poměrně důležitá. Často používaný je také kleštinový systém pro odpadní roury, přísavný na Flashlight nebo univerzální páskový

 

Šukací stroje  - typy

Šukací stroje  - S klikovou hřídelí

– na elektromotor je napojena jednoduchá převodovka nebo řemenice a kliková hřídel s ojnicí – ta je pak přímo spojena s prodlužovací tyčí a umělým penisem.  Je to nejběžnější, nejjednodušší a nejlevnější řešení. Ovšem většinou nejhlučnější. Zdvih se reguluje posunem umístění ojnice na klikové hřídeli.

 


Šukací stroje  - pneumatické

Pracují na principu přepínání tlaku vzduchu v pístech. Jistou výhodou je možnost natažení hadic od zdroje tlaku třeba do vedlejší místnosti, ale hlučnost kompresoru může být skutečně velká. Dobré systémy mají pomalý rozjezd, uprostřed pohybu jsou rychlejší a ke konci zase zpomalí a to se neustále opakuje. Taková stimulace je pak velmi účinná. Pneumatické systémy mají rozhodně vyšší bezpečnost vzhledem ke stlačitelnosti vzduchu a jeho „měkkosti“ v pohybu.


 

 


Šukací stroje  - hydraulické


Nemusejí být příliš hlučné, existuje spousta technických možností regulace a stejně jako u pneumatických se u nich dá regulovat zdvih během chodu. Tyto systémy jsou pravděpodobně nejdražší a nepříliš často používané. Jeden z důvodů může být i ten, že pokud se hydraulika zblázní, tak má obrovskou sílu.


Šukací stroje – polohování

 

Pro všechny mašinky pak platí důležitost polohování – pokud je stroj určen výhradně na ležení, pak jsou jeho možnosti velmi omezené. A jestliže žena vyžaduje jen malinko jiný úhel průniku – je to téměř nemožné. Tady se pak dobře uplatňují složité kovové konstrukce, umožňující více poloh

 

 

Pokud jste zvládli tu záplavu techniky uvedenou výše, pak je Vám asi jasné, že postavit si takový stroj vlastními silami je víc než obtížné a současně i trochu nebezpečné.  Na druhou stranu se u toho užije nesmírná legrace – třeba jako když jsme testovali sílu stroje a nepřítomnou testovací vagínu jsme nahrazovali dlaněmi, polštáři nebo dokonce melounem. Když jsme byli uprostřed soulože s tímto ovocem a šťáva stříkala po celé dílně, přišla sestra mého zámečnického kolegy a těžko se dá popsat, jak jsme vysvětlovali, „co to tam sakra vyvádíme?!?!?!?“

 

Když byl stroj dokončen a důkladně otestován, tak byl předveden na jedné párty pro asi 300 lidí skutečně naživo. Je zajímavé, že záporné ohlasy snad ani nebyly, ale vyschlých krků tam byla většina.  Jelikož nebyl problém nakoupit náhradní dilda – putovala pak mašinka na vyzkoušení po mnoha rodinách a užila se s ní velká legrace.
Dnes je to už historie a sexshopy nabízejí šukací stroje, které splňují všechny uvedené kategorie na výbornou.  Dvě nejznámější fuckingmachines jsem dostal na prozkoumání a tak Vám je představím: (text i foto jsou se svolením použity z e-shopu SEXSHOP.cz)

 

 Blížíme se ke konci a tak trochu legrace s
hravým tatínkem

 

ŠUKACÍ STROJE - Wild Buck

 

Jsou to velmi jednoduché fuckingmachine a jde vlastně o plastové sedátko pokryté měkkou gumou pro snížení hluku a potažené červenou koženkou. Pohonná jednotka je ovládána dálkovým bezdrátovým ovladačem s možností vypnutí a zapnutí.
Pro zjednodušení výroby a distribuce je mašinka poháněna pouze bateriemi (8ks typu C - UM2) – čímž se odstraňují atesty a povolení pro spotřebiče napájené ze sítě.  Šikovné české ručičky si ale zdířku na adaptér udělají během hodiny.
Vyjímečnost tohoto stroje je dána několika speciálními redukcemi, které umožňují použít drtivou většinu známých vibrátorů. Redukce se šroubují místo zátky na baterie a tento nápad řadí tuto mašinku mezi velice univerzální. Zdvih nástavce je cca 5cm a rychlost asi 2m/s. Bez nasazeného dilda je stroj velmi nenápadný a dobře skladný.
Doplňky:
 - Delší gelový vibrátor  3,5 x 18cm
 - Kratší - ale silnější latexový vibrátor 4 x 14cm
 - Speciální nástavec na stimulaci G bodu 3 x 12cm

 

 

 

ŠUKACÍ STROJE - Louisiana Lounger

 

 

 

ŠUKACÍ STROJE -Love Machine


- mrdostroj, který má nejlepší kombinaci ceny a užitných vlastnostívůbec. Mezi tou spoustou technických vynálezů a principů je tento model naprosto  vyjímečný svou obrovskou šířkou možností a nápadů.

 

V základním balení fuckingmachine je:

- Strojovna : š=36cm,  h=22cm,  v=22cm
- Dálkový ovladač  - 2 otočné prvky a jedno tlačítko
- Nástavec penis 16 x 3,5cm
- Anální nástavec 15  x  min 2cm  x  max 4cm
- Vibrátor na G bod 11 x 2,5cm (není na fotografii)
- Štíhlý vibrátor 16 x 2,5cm
- Vibrační vajíčko 5,5 x 2,5cm
- Válec pro uchycení umělých vagín
- Umělá vagína - vložka do válce


Šukací stroj - strojovna 

váží necelých 5 kilogramů a proto má na spodní desce protiskluzové plochy i tzv. klíčové dírky na šroubové uchycení. Pro lepší přenášení má vysouvací ucho podobné jako u kufrů.  Z boku fuckinmachine jsou dvě velké křídlové matice. Po jejich povolení je možno měnit úhel pohybu dilda plynule v rozmezí 0 - 90°.  Celé převodové ústrojí s motorem je uvnitř kompaktní schránky a ve fialovém korpusu se celá tato schránka natáčí na společné ose = jednoduché a bezporuchové řešení. Krytem naklápěcí dráhy je široká guma s otvorem pro penis. kterou je možno pohybovat ve směru naklánění.


Šukací stroj - dálkový ovladač :

 Horní otočný regulátor zapíná a reguluje otáčky hnacího agregátu. V nejnižší rychlosti je 76 mrdů/min  = cca 1,26 m/s = průměrná souložní rychlost.
Plný plyn udělá 158 mrdů/min = necelé 3m/s - což asi žádný muže nedokáže a pokud ano - tak jen na krátký okamžik a pak nejspíš zkolabuje.  Zdvih penisu je totiž 6,5-7,5 cm. Je to ideální vzdálenost proto, aby penis nevyklouzával ven a přitom odváděl dobrou práci uvnitř.
    Spodní otočný ovladač určuje intenzitu vibrací
    Tlačítko zapíná vibrace a přepíná 5 různých vibračních  programů. Velkou novinkou je funkce, která zahrnuje všechny ostatní funkce do jedné a všech 5 programů se postupně střídá.


Šukací stroje - nástavec penis:

 

Gelové dildo realistického tvaru s výraznými žilkami a žaludem. Tělo dilda se mírně rozšiřuje. Materiál - měkčený gel v tělové barvě. Dal by se použít i análně, ale určitě pouze v nejnižších rychlostech. Hrany na dildu jsou přece jen dost výrazné.

 

 

Šukací stroje - anální nástavec:

Kónický, černý, měkký, gelový - výborný tvar, který cyklicky, krutě a pořád dokola roztahuje a stahuje anální svěrač.

Šukací stroje - vibrátor na G bod:

Všechny vibrátory nepotřebují baterie!!!  - jsou napájeny a řízeny kabelem z centrální jednotky. G spot vibrátor má základní a velmi dobře ověřený tvar. Vibrátory u této Love Machine jsou využívány i samostatně - na kabelu - bez vlastní Love Machine pro úsporu baterií.


Šukací stroje - štíhlý vibrátor:

patří do základního vybavení každé ženy. Využívá se klitoriálně, vaginálně a s kabelem je možno jej použít i análně (- nedoporučuje se plné zasunutí).


Šukací stroje - vibrační vajíčko:

Jako nejuniverzálnější erotická pomůcka asi nesmí chybět v žádné sadě. V této soupravě se ovšem dá zasunout u i do pouzdra umělé vagíny pro zvýšení stimulace penisu


Šukací stroje - válec pro uchycení umělých vagín:

Strojovna má ovnitř na ojnici osazení s vnitřním závitem a do tohoto osazení a se zašroubovávají nástavce. Jedním z nich je i dutý válec, pro uchycení pomůcek pro muže.
Umělá vagína - vložka z Passion skin - dokonale příjemného materiálu, krásně parfémovaného. Vložka obsahuje směrem dovnitř 112 velmi měkkých trnů v délce 2cm - což je jako by Vám jej laskala sasanka. Při kvalitním nagelování je to úžasný pocit.

 

 

  • Love Machine je chytrá, neúnavná, adaptabilní, skladná, relativně tichá, programovatelná, pro ženy i pro muže.
  • Love Machine má válec, do kterého by šla vložit Fleshlight!!!!
  • Love Machine lze využít "do trojky" pro double-penetration.
  • Love Machine Vám bude partnerem při sledování erotických filmů!
  • Love Machine se může střídat s mužem i s ženou!!!!!!

POZN: U šukacích strojů může dojít k silné ženské ejakulaci a proto se vzhledem k napájení z elektrické sítě doporučuje požívat paraplíčko.

 

 Obě poslední mašinky mi zapůjčil SEXSHOP.cz  
- takže na tu druhou se tady objeví velice záhy recenze.

LoveMachine byl testován!!!!  

 

Zdroj = Wikipedia, Fuckingmachine.com, KTM a osobní praxe.


Díky za pozornost      autor =  MilanXD

Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
případně umístěním
našeho Banneru na Vaše stránky   


Diskuse

prosba o radu

20.4.2014 10:15

Dobrý den, s přítelkyní se nám tohle téma velice líbí a vážíme si že byl někdo ochoten se podělit o cenné informace i co se konstrukcí týká. Celý mechanismus je mi jasný, od pohonu až po dildo ale jelikož jsem uvíznul na mrtvém bodě tak žádám-prosím o radu, nemohu vymyslet kde sehnat řemenici, jistě by to šlo z něčeho "zbastlit" ale nejsem zastáncem amatérismu a proto bych se rád zeptal kde takovou řemenici sehnat případně nechat vyrobit neboť si tím lámu hlavu již druhý měsíc a nic mě nenapadá. :-( Prosím poraďte, budu rád za jakoukoli radu....

RE:prosba o radu

20.4.2014 11:30

Měl jsem podobný problém a nakonec jsem si nechal ve Feroně uříznout 10cm Alu tyče s průměrem 50mm a 1,5cm tyče o průměru 320mm. Pětku jsem zarovnal na soustruhu a udělal v ní díru. Do 320 koláče jsem narýsoval střed, vyvrtal díru a přišrouboval pětkovou tyč. Ta mi pak posloužila jako upínací element a mohl jsem začít piplačku na soustruhu - vytočení celé řemenice a především dobrého profilu drážky.

RE:RE:prosba o radu

20.4.2014 12:48

děkuji za odpověď, zní to opravdu pracně a piplačka to fakt nejspíš byla. Bohužel nemám přístup k soustruhu ani na něm moc neumím a řemenice tohodle typu se fakt neprodávají, nechám se inspirovat vaším návodem a nejspíš zkusím někoho uplatit k výrobě :-(

V diskusi je 32 příspěvků, poslední příspěvek 21.10.2016 21:07 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012