Fun Factory BiStronic - Dual pulsator

Fun Factory BiStronic - Dual pulsator

MilanXD 25.1.2016

Fun Factory BiStronic - Dual pulsator

   Fun Factory je nesporně jedním z hlavních lídrů inovací v erotických pomůckách, tak není divu, že se snaží unikat před napodobeninami jejich produktů vývojem dalších zajímavých novinek. Nutno dodat, že se  u FF jedná v podstatě o ruční výrobu z nejkvalitnějších surovin -  v německých Brémách. 
 
   A právě BiStronic je jedním z nepřehlédnutelných novinek. Předcházející modely všech tří Stroniků sice už obsahovaly "rádoby" výstupky na klitoris, ale jejich účinnost byla mnohdy diskutabilní. A žen, které jsou vzrušivé čistě vaginálně jistě není nijak velké procento. 
   U BiStronicu je nově zvolena dnes již klasická kombinace vaginálního a klitoriálního dráždění. Ovšem u klitorisu jde o novější typ vibračního členu, který je řízen digitálně a vykazuje zajímavé efekty při chvění. Navíc tvar usnadňuje stimulaci celého okolí poševního vstupu, takže není nutno nějak složitě hledat ideální pozici. Vzhledem k tomu, že oba stimulační zdroje jsou součástí jednoho celku, tak se samozřejmě přenáší  cukání i na vibrující klitoriální nástavec a kombinují se tak oba pohyby dohromady. 
 
   Oproti minulým Stronicům také dostal malinko výkonnější pulzační jednotku, takže jeho účinnost se zvýšila oproti jiným napodobeninám. 
 
 

   Obal -

Elegance a komfort Fun Factory asi není třeba nějak rozebírat a vůbec nevadí, že je vidět univerzálnost krabiček a možnost přestavění na jiné velikosti a modely. Prostě to mají německy vychytaný a funkční. Obal obsahuje vibrátor v plastové košilce (její funkce je mi stále neznámá, ale vypadá to dobře) a pochopitelně USB kabel. Vlastní adaptér už dodává opravdu málokterý výrobce, protože stačí jakýkoliv USB napájený výstup nebo  nabíječka na mobil. Dokonce i většina nových televizí už má USBéčko s napájením a je možno přes ně nabíjet cokoliv. 
 
 

  

 Nabíjení-

 
 
magnetický třmen s neodymovými magnety je také FF standard a vzhledem k tomu, že BiStronic nemá žádný otvor, tak se dá považovat za úplně vodotěsný. 
 
 
 
 

   Ovládání + funkce -

   Jestliže občas  pochválím nějakého výrobce za systém ovládání, tak u Fun Factory by to byly většinou oslavné písně. V podstatě se tomu nedá vůbec nic vytknout.  
Tlačítko označené FUN je v podstatě hlavní vypínač. Jeho přidržením na cca 1 vteřinu se BiStronic zapne do základního módu = rozeběhnou se vibrace i pulzace. Pak je dobré pro první zorientování podržet tlačítko s malým kroužkem (o) a poté i druhý s větším (O). Tím se BiStronic zdánlivě vypne, ale je v pohotovostním stavu. Opakovaným stiskem (o) si můžete navolit 6 druhů vibrací nástavce na klitoris a jeho přidržením v kterémkoliv stavu programu ho zase vypnout. Totéž platí u druhého = (O), které ovládá pulzaci. Ty mají ale celkem 8 programů. A zase přidržením se dají vypnout. 
   Jednoduchou úvahu tak zjistíme, že vlastně máme cca 64 programů a takovou výbavou  se myslím zatím žádný vibrátor nepochlubil. Vřele doporučuju si každý z obou druhů stimulací samostatně vyzkoušet a ty nejúčinnější pak zkusit zkombinovat. Brzy také zjistíte, že u FF mysleli na vše a tlačítka jsou podsvěcována tak vykoumaně, že vlastně radí co dále mačkat.
 
   Nakonec stačí jednou rychle zmáčknout tlačítko FUN a celý ten kombajn se okamžitě vypne. Tomu se říká mezi námi odborníky QuickStop a s oblibou píšu, že je to ochrana proti dětem, tchýním a šéfům. Jelikož se nyní pohybujeme na špičkovém ledě, tak nesmí chybět cestovní zámek = současným stiskem (O) a FUN se ovládání zamkne nebo odemkne - samozřejmě to poznáte na podsvícení. 
 
 
 

   Výhody -

  • V podstatě asi všechny.  - ale některé bych asi měl zdůraznit
  • vodotěsný
  • pulzy jsou extrémně tiché 
  • dokonalé ovládání
  • silné pulzy i vibrace
  • výborná anatomie tvaru
  • všem testinkám se okamžitě líbil (hlavně po zapnutí)
 

   Nevýhody - 

  • Ač v návodu je uveden látkový pytlík na uložení, tak v balení nebyl. Ale je docela reálně možné, že mi ho někdo před tím šlohnul. 
  • pro někoho asi cena 
 

   Závěr a zhodnocení-

Co k takovému raketoplánu mám psát? Superlativů jsem už použil v textu docela dost, takže to zkrátím - Fakt to stojí za to.  
 
 
 
                                                                                                                                            MilanXD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012