Fun Factory - FunFactory

Fun Factory - FunFactory

MilanXD 22.8.2009

Fun Factory  - FunFactory  (Fan Fektory)

Až do roku 1995 měly erotické pomůcky buď přímo realistické tvary nebo jen podobu různě zakončených válcových předmětů. Ovšem ne všechny ženy se s tím smířily a jejich přání či stížnosti se dostaly i k zakladatelům firmy - pánům Dirku Bauerovi a Machaelu Pahlovi. Ti vytvořili nový tvůrčí tým a začali vzorovat úplně novou řadu erotických pomůcek, které zohledňují tři základní potřeby všech žen:

  1. Milý až rozkošný vzhled v mnoha barvách
  2. Kvalitní, příjemný  a bezpečný materiál
  3. Anatomicky perfektní tvary s vysokou účinností

 

 

Že to byla skutečně "trefa do černého", se ukázalo velice brzy. V roce 1996 je společnost oficiálně založena a už v roce 2003 vzniká velká dceřinná společnost v USA. Přitom jde pořád o domácí dílnu s pár desítkami zaměstnanců a téměř domácí výrobou. A právě asi tato skutečnost velmi napomohla tak rychlému rozmachu firmy Fun Factory. Drtivá většina erotických pomůcek pochází z Číny a ne všichni lidé jim plně důvěřují.  Fun Factory má na kvalitě postavené základy firmy. 

 

 

Mapa světa názorně ukazuje, kde všude již Fun Factory působí a na dalších fotografiích je možno posoudit úroveň jejich prodejen 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Fun Factory vyhrála mezinárodní soutěž za design
Reddot Design Awards 2008
a stala se tak první erotickou pomůckou vůbec, která toto ocenění dostala.

 

  

Fun Factory - materiály

Již od vzniku firmy se Fun Factory zaměřuje výhradně na materiály s nejvyšší možnou kvalitou. Nejoblíběnější je čistý silikon ve složení, ve kterém se používá v lékařství. Je to nejbezpečnější materiál, na který je naprosté minimum alergických reakcí a je všeobecně výborně snášen. Tento silikon je zvláštní finální úpravou ve výrobě "semišován", což jeho povrch učiní mírně matný a především hedvábně jemný. Tento silikon má poměrně vysokou povrchovou teplotu a navíc velice rychle dosahuje teploty těla a dobře ji udržuje. Tyto vlastnosti dohromady jej staví skutečně na první místo vhodnosti pro erotické pomůcky.

Fun Factory zbavuje silikon veškerých pachů  - a myslím si, že o jejich pomůckách se dá napsat, že dokonce voní. Dále používaji s oblibou čisté ABS plasty a další materiály se všemi přísnými evropskými  normami.

 

Fun Factory návrhy a modely 

  

Fun Factory se v návrzích řídila a řídí několika základními pravidly. Tři jsme si už napsali výše, ale dalšími podmínkami jsou například přijatelnost vzhledu ostatními = většina produktů Fun Factory má natolik neerotický vzhled, že cizí neznalá osoba vůbec nepozná, že jde o erotickou pomůcku. Modeláři se proto snaží napodobit roztomilá zvířátka, nebo doplnit lehce falické tvary spoustou výčnělků a hrbolků, které účinnost navýší a podobnosti uberou.

     Snaha modelářů o odbourání dporu některých žen k erotickým pomůckám a ulehčení přístupu k nim i mužskému pohlaví vyšla perfektně a Fun Factory po přelomu století sklízí obrovské úspěchy, Přestože se stává celosvětovým imperiem designu a výborných nápadů, tak si ponechává stále svoji "domácí" výrobu s denní produkcí okolo 5.000ks pomůcek.

 

  

Fun Factory  - technika 

 Vedle všech zmíněných vlastností výrobků Fun Factory slaví tato firma stejný úspěch i s elektromechanickým vybavením pomůcek. Známá německá preciznost dosáhla výborného poměru u největšího kamene úrazu všech erotických pomůcek = výkon x hluk. Tento poměr společně s vlastnostmi byl další hnací silou za úspěchem. A nejen to. Začali vybavovat pomůcky vestavěnými dobíjecími akumulátory  - čímž úplně odbourali nepříjemnou potřebu nákupu baterií, dále zvýšili na nejvyšší možnou úroveň voděolnost, a tak řada jejich produktů se dá používat například ve sprše. Membránová tlačítka a jejich podsvícení, elektronické systémy G2 (plynulá regulace) a G3 (programovatelné vibrace), tříletá záruka - to jsou další důvody rychlého úspěchu.

 

Fun Factory  - produkty

Dilda

 

Jsou pevné náhražky penisu ve spoustě barev a tvarů. Jsou vyvíjeny s ohledem na maximální stimulaci při pohybu. Mezi tato dilda Fun Factory zařadila i anální kolíky, anální řetězy a její modelovou řadu StrapOnů. Jedná se o nasazovací dilda - známá také jako připínací dilda. "Share" má ovšem převratnou myšlenku - žena si kratší konec zavede do vagíny a a vnějším koncem pak může souložit s ženou nebo s mužem. Odpadají tak všechny protivné postroje a řemínky, je to velmi rychlé, flexibilní a lze to používat lehce i samostatně. Klešťový = svírací ohyb pak výrazně stimuluje oblast klitorisu nositelky a vnitřní díl zase dráždí G-bod. Tím je i ona silně stimulována při takovém druhu soulože. Mezi typy Share je možno najít velikosti od jemného zakončení pro citlivé pány až po skutečné tvarové divochy pro náruživé bisexuální přítelkyně.

 

Loverings 

Erekční kroužky jsou určeny především pro částečné zadržení krve v penisu a tím umocní a zdokonalí erekci. Další jejich funkce je současné napomomáhání stimulace klitorisu a jeho okolí pomocí různých výstupků. Kvalita kroužků se posuzuje především v odhadu průměrů a pohodlnosti materiálů - kdy je potřeba vyrobit takový průměr v takovém materiálu, že na většinu velikostí penisu bude mít kladný vliv a nebude ani příliš zaškrcovat ani padat. Špičkový silikon to samozřejmě umožňuje.

 

 

Smartballs    

 

 

 

 

  

 Také občas nazývané (myslím že nesprávně) Loveballs jsou venušiny kuličky ovšem v provedení "Mercedes". Jak je u této firmy již obvyklé -  mají úplně všechna nej... =

  • Ideální tvar - nejsou již kulaté, ale mírně eliptické
  • Obvyklé tkaničky nahradilo hygienicky mnohem bezpečnější plastové poutko
  • Spojení kuliček je pevnější a podstatně bezpečnější
  • Vnější obal je tvarově různorodý pro zvýšení stimulace
  • Vnitřní uspořádání dutiny a závaží je ideální = silná stimulace bez hluku
  • Dají se vyvařit = nejdokonalejší zákaznická dezinfekce.

Později se jejich tvar ještě upravil a vznikly i samostatné "singleball" = Teneo Uno

 

Vibrátory G2

Jsou jednoduché vibrátory s plynulou regulací výkonu a citlivými tvary pro maximální účinek. Typický "fanfektorácký" krteček už proletěl novinami a časopisy asi na celém světě a i když je to už pomůckový deděček, tak se stále těší obrovské popularitě. Těmto vibrátorům bych vytknul pouze jednu věc - a to je způsob otevírání prostoru pro baterie. Kdo to totiž nezná, nebo to prodavačka nepředvede, tak si koleduje o poškození výrobku, protože celý systém se pouze vysunuje po silnějším stlačení bočních tlačítek a 90% zákazníků se snaží to povolit otáčením. Navíc u nových produktů je potřeba skutečně boky stlačit silněji a ne každá žena to zvládne. Ale Fun Factory brzy tyto modely inovovala a otevírání se zlepšilo.

 

Vibrátory G3 (Smartvibes)

 

 Jsou vibrátory vybavené elektronickým ovládáním tlačítky s intervalovým programátorem. To výrazně usnadňuje ovládání a nedochází k nechtěné změně intenzity při držení výrobku. Programátor pak umožňuje většinou tři základní programy, které eliminují vibrační rezistence. To je stav, který nastává u monotónních vibrací, kdy si i velmi citlivá místa tak nějak zvyknou na stabilní vibrace a snižuje se tak jejich účinnost. Programové přerušování nebo automatická změna intenzity vibrací udrží tkáň ve stavu trvalé stimulace. Mezi tyto vibrátory patří i např. Laya Spot, DeLight apod.

 

 

Vibrátory s akumulátory

 

Jsou vibrátory, které nepotřebují baterie a mají uvnitř zabudovaný výkonný akumulátor. Jejich Dockingstation (nabíjecí stanice) jsou pak různé stojánky - podobné elektrickým zubním kartáčkům nebo obaly - např jako u De-light.

 

 

 

  

Minivibrátory

 

 

Jsou zmenšené vibrátory ideální na cesty, do kabelek a pro snadnější uschování. Přes svoje rozměry mají podobně silné vibrace.

 

  

Microvibes

 

Jsou současnou novinkou Fun Factory a patří mezi nejmenší vibrátory  - vyloženě  vhodné do kosmetické taštičky.

 

 

 

 

Vibrátory TWIST N SHAKE

 

 

Jsou vibrátory několikamotorové, kde se uplatňují jak mechanické pohyby hlavního dilda (rotace, výkyvy), tak vibrace klitoriálního nástavce. Oba motory se většinou ovládají samostatně a účinnost takových produktů je velmi vysoká.

 

 

Hry Fun Factory

 

Firma Fun Factory ve snaze pokrýt další pole trhu s erotikou vydala řadu stolních deskových her, které usnadňují přístup k erotice, navozují sexuální atmosféru a vybízejí k používání pomůcek. Škoda jen, že nejsou také vyráběny v naší mateřské řeči.

 

 

 

Fun Factory Lubrikanty

 Vzhledem k použitému silikonu a nebezpečí poškození při použití nevhodného typu lubrikantu se Fun factory rozhodla, že si vyrobí vlastní gely, které budou pro jejich produkty doporučeny a u kterých nehrozí žádné nebezpečí poškození. U všech produktů je vždy malý sáček se vzorkem gelu na vyzkoušení a vzhledem k jejich vlastnostem si fandové FF objednávají pak větší balení.

 

 

Kosmetika a zábava Fun Factory

V době, kdy se na slávu Fun Factory pověsila další řada výrobců a začal boj o nejlepší design i o nejdokonalejší eroticko-antomické řešení erotických pomůcek, vytáhla Fun Factory do boje s novou armádou. Tou se stalo celé spektrum kosmetických i zábavních prostředků, které usnadňují, umocňují, zpřístupňují i zkrášlují erotiku.  Letem světem podle náhledové fotografie to jsou voňavé slíbatelné pudry, lovegely s příchutí i vůní, masážní emulze hřejivé nebo chladivé, vynikající masážní svíčka, spreje pro zintenzivnění rozkoše, barvy na tělo (černá, bílá, červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá a hnědá) - které jsou také poživatelné a tak je možno obrazy slízat. Barvy se nanášejí prsty nebo je možno si objednat i speciální štětec Fun Factory. Na posledním místě je pak vyobrazen krásně voňavý masážní olej. Všechny tyto přípravky jsou vyráběny v různých vůních a provedeních a patří mezi nejlépe testované a nejbezpečnější. Celá tato skupina je vhodně nazvána jako Love yourself:  Miluj sebe -  budeš milovat i druhé.

 

Doplňky Fun Factory

 

 

  

V boji o zákazníka Firma Fun Factory zaútočila na všech pozicích a proto se nikdo nediví, že i jejich balení a dárkové obaly jsou špičkou ve svém oboru. Až bych řekl, že některé obaly už jsou tak složité, že po jejich rozbalení není v lidských silách to znovu poskládat jako od výrobce - ale možná i to je firemní záměr. Takže nabízejí mimo jiné i krásné další dárkové krabice a tašky.

Poslední skupina jsou zábavné doplňky, které mě osobně až tolik neuchvátily, ale je pozoruhodné, kolik se jich prodává jako lehce erotický a zábavný dárek. Jde například o šablony na estetické vyholování pohlaví, nejrůznější "kryty" na bradavky, které se dají nosit k bazénu i na párty a vypadají třeba jako zalepená prsa lepenkou, nebo mají tvar srdce. Dále přilnavé silikonové kotouče na bradavky, které mohou pod tričkem viditelně simulovat piercing v bradavkách, různá vodítka a řetízky, rádoby pouta z měkkého silikonu rozhodně nejsou plně funkční, ale atmosféru vykreslí, obaly na vibrátory, reklamní trička a třeba i stříbrné manžetové knoflíčky pro pány.

 

Jak vidíte - parta průkopnických inovátorů erotických pomůcek z Německa s trhem opravdu dost zahýbala a v době obtížného prosazování nových nápadů a firem na trhu se ukázala jako hbitá štika. Po 13 letech se stali světovým pojmem a i když je dnes již kopíruje spousta firem, Fun Factory zůstanou jedineční a především první.

 

 

S pozdravem  - Váš XD

Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým - případně umístěnímnašeho Banneru na Vaše stránky

 

 


Diskuse

Share

26.8.2009 21:50

Jasně že to nespěchá. Těším se na recenzi nebo alespoň krátkou zprávu.

Share

26.8.2009 16:43

Poud na to nepospícháte, tak plánuju to dát holkám na testy a pak o tom napsat recenzi

Share

26.8.2009 16:23

Máte někdo zkušenost s dildem z řady Share? tedy s tím, u kterého si žena zavede jeden konec do pochvy a druhý může použít pro zavedení do análu muže, případně pochvy jiné ženy?

V diskusi je 5 příspěvků, poslední příspěvek 26.8.2009 21:50 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012