Genitální holení - epilace a depilace genitálií - Brazilská depilace

Genitální holení - epilace a depilace genitálií - Brazilská depilace

15.4.2011

Bodytuning - holení bobříků, epilace, kundifikace a hlavně Brazilská depilace

 

No to jsem si zase vybral téma... Už to týden studuju a zjistil jsem, že je to tak na 12 stránek hustého textu. Takže to vezmu letem světem a začnu hned jednou - pro mě veselou - storkou...

Když byly moje dcery ve věku, kdy by bylo vhodné začít s lehounkou sexuální osvětou, vyzval jsem je před spaním, aby se mě zeptaly na cokoliv, co jim vrtá hlavou - že jim vše po pravdě vysvětlím... Očekával jsem vyrobu dětí, kudy se miminko narodí a podobně. Po krátkém boji se studem spadla otázka, která mi vyrazila dech: "Tati - proč rostou lidem chlupy mezi nohama?" Bingóó! Na to jsem se moc těšil... Jenže jako vševědoucí táta jsem se musel  zhostit jakéhokoliv dotazu, a tak jsem začal přednášku o evoluci, pohlavních znacích, pubertě, hygieně ( i když v tomhle nejsou vědátoři za jedno), prachu a odpařování biologicky účinných pachů. Holky to evidentně pochopily, takže z nich vzápětí vypadlo: " A tatí... když je to tak důležitý - tak proč si to máma holí?!?!?!"....... Do hajzlu! Začal jsem další přednášku o moderní civilizaci, znovu o hygieně, eleganci, pohodlí, snížení těch bilogických pachů, estetice - no prostě jsem se z toho vykecal a uklidněn jsem očekával další dotaz.

" A tati - když teda je to oholení tak nutné a moderní, proč si to neholíš taky?"     ...............     A SPÁÁÁT!!!!!  - To jsem už nezvládnul

 

Epilace, depilace, holení, vyškubávání, nítě, vosky - a bobři jdou bosky....  Výrobci a distributoři se předhánějí v superlativech, takže když jsem zabřednul do prolhané reklamy, nabyl jsem dojmu, že kterýkoliv přípravek či přístroj ze mě udělá záhy křišťálovou kouli a nikdy mi nevyroste už ani chlup v nose. Teda mě ne - já jsem starší škola a moje ochlupení je nedotknutelné, alébrž spadá do běžného průměru. Kdybych se celý oholil, tak bych se nesvlíknul ani u moře a o samotě! Připadal bych si jak vyvrhlá lesklá mušel. Mladý holky to prý už začínají vyžadovat - v pořádku - já jsem byl vždycky na paničky. Teda mimo podpaží - to je asi už opravdu samozřejmost 

 

Ale co holky? Před vojnou jsem vyholenou holku nikdy neviděl a pak poprvé jsem zíral a připadal jsem si jako pedofil. Bobříci začali pomalu mizet jak ledovce a dnes už asi patří mezi chráněná zviřátka. Teda spíš určitě - 2 měsíce jsem sháněl zarostlé holky, na kterých bych mohl prezentovat vyholení motivů - PINK - ani jedna! Teda ani jedna fotitelná!

A víte co mě nejvíc dostalo? Když jsem si uvědomil, že za mého mládí se kreslily na ohrady kosočtverce s čárkou, ale kolem dokola se dělaly ještě krátké čárky. A dnes? Už jsou oholené i ty ohrady!!! Holé pročárknuté kosočtverce!

 

No a tím jsem se dostal k jadérku: Vyholit klín - ANO - ale jak, čím a všechno nebo něco nechat? Pátral jsem pátral a našel zlatou studánku na Spořilově, kde stojí kouzelná knajpička v podobě starého vagónu a na záchodcích se blejsknul nějaký umělec, který tam zvěčnil svoje zkušenosti a vymaloval obkládačky svými vyholenkami. Teda doufám, že to tam ještě je, protože miluju insirační hajzlíky.

 

 

Vyholit nějaký motiv je asi docela obtížné, protože tyhle vlasy si tak trochu dělaj co chtěj. A pak aby si žena zmákla dokonalou symetrii je docela umění. Má-li doma holičepiče - je to jistě úleva i kouzelná předehra. Představuju si to jako bych si upekl krásný dortík a pak ho s chutí sežral.

 

 

 

Epilace - depilace - laser - invazivní - neinvazivní - škubátka - vosk - chemické upálení = blázinec pořád dokola. Ale jedno je jisté. Tvrdě zaholené buchtičky v protirůstu dokážou pěkně potrápit. Zarostlý fous na tváři je hnus a děs, zarostlý chloupek mezi nohama je pak malér nejen v pelíšku, ale i třeba v džínách. Princip je jednoduchý - honička za co nejkratším oholením vytvořila technické prostředky, které dokážou chloupek vytlačit, pak ho useknou a ten hajzl zaleze zpátky až pod kůži  - no a ta se nad ním uzavře... Za pár dní už nemůže ven a začne se tam vztekat, rudnout, bobtnat, zanítí se a pitomec - roste dál, ale uvnitř. Kdo tohle zažil - už nikdy na holítko netlačí a neholí proti růstu...

Takže se objevily metody, které chloupky vyrvou i s kořínkem. Mohou to být technické depilátory, nebo třeba již mnohokrát diskutovaný vosk. No a to mě právě zajímalo nejvíc a tak jsem vyrazil na výzvědy - jaké to vlastně je....

 

Pátral jsem na diskuzích, po kosmetičkách, u kamarádek a ve voskovém muzeu. Zjistil jsem vše potřebné a na poslední chvíli mi blikla mezi informacemi zprávička o odchlupení cukrem. Napřed jsem si představil, jak si dřu prsa kostkou cukru, ale pak jsem objevil jednu faktickou profesionálku nejen na běžné tělní osrstění, ale také (možná dokonce "především") na genitálie. Genitální lazebnice!!!! Tak tu Vám musím pochopitelně představit!!!!

 

Dohodli jsme si informativní schůzku, ale pro jistotu jsem si vzal s sebou foťák.

Uvítala mě skutečně krásná slečna a při kafíčku jsem se začal vyptávat.

 

Co to je ten cukr?

Jde o speciální směs na bázi cukru, která je vyloženě na přírodní bázi a nehrozí tak žádné alergické reakce. Použití je možné i u atopické pokožky, na vystouplých žílách apod.

Jaký je rozdíl oproti depilaci voskem?

Vosk je horký a při nešetrném zacházení může dojít i k spáleninám neb silné iritaci pokožky. Navíc vosk se trhá proti směru růstu chloupků a tím může dojít k zatržení nebo přetržení chloupků a k jejich zarůstání. Vosk také může odebrat i silnější vrstvu zdravé pokožky.

A cukr?

Ten se ohřívá pouze na teplotu pokožky, nebo se dokonce i mírně ochlazuje, zapracuje se do chloupků pomocí prstů a pak se trhá zásadně po směru růstu ochlupení. Tím se vše vytáhne celé ven a nehrozí žádné zarůstání. Cukr navíc odebírá pouze odumřelou tkáň pokožky  - něco jako "peeling".

Dezinfikuje se to nějak?

Dezinfekce se provádí před zákrokem a po dokončení se může pokožka ošetřit buď hydratačním a zklidňujícím mlékem, nebo mlékem s antiseptickým a stahujícím účinkem (pro problémovou zanicující se pleť)

Kde se to dá aplikovat?

Na celé tělo. Běžně se dělají rty, tváře, ruce, nohy, podpaží a samozřejmě Brazilská depilace - tedy genitální.

Vaši klienti jsou pouze ženy?

To rozhodně nikoliv. Mužů bývalo tak 15-20%, ale v poslední době to výrazně roste

Liší se nějak tyto dvě skupiny v oblastech depilace?

Ženy si nechávají depilovat cukrem úplně všechno, u mužů to jsou ty známé a nepříjemné porosty na zádech. Sportovci pak třísla a nohy, ale u mužů to jsou především intimní partie.

 

 

Jak velká plocha se dá naráz vytrhat?

U depilace cukrem nejde o nějaké pásky nebo jasně určenou plochu. Ta hmota se zapracovává na malém úseku a posunuje se po pokožce, přičemž na sebe nabaluje chloupky.

Bolí to?

Já si myslím, že to není vyloženě o bolesti - jak se předvádí v některých humorných scénkách, kdy si muži nechají odervat půl lýtka nebo hrudi pásem s voskem a pak se svíjejí v křečích. To rozhodně ne. Nepamatuju se, že bych někdy slyšela nějaké zaúpění. Také se depilace provádí postupně po malých plochách, ale zase poměrně rychle.

Chlapi ale řvou - ne?

Kdepak. Neřve nikdo, ale ženy se občas zavrtí.  Když se chlap rozhodne přijít a odhodí zbytečný stud, tak drží jako socha. Jednak se asi přede mnou trochu stydí to nějak dát najevo a potom prostě ON TO CHCE A BASTA FIDLI!

No to si nedovedu představit! Já bych se asi styděl...

To je jen o prvním setkání. Pro mě je to práce a nahý chlap je prostě zákazník. Navíc ženský klín je trošku vlhčí a tím se práce s cukrem malinko komplikuje. U chlapa je to jasný terén a není vyjímkou, že mám z něj holátko rychleji než z ženy.

No já se picnu - co kdybych se vzrušil?!?!?!?

To se taky stane. A co? Někoho může taková mírná bolest i vzrušovat. Pro mě je to práce a já v tom erotiku vůbec nevidím.

No to nevím - mě bolest nevzrušuje, ale krásná ženská s dlouhejma nohama v miniskukýnce by se mnou mohla pohnout..

........Smích........ Vraťme se raději k těm pocitům. Cukrová depilace je méně příjemná jen napoprvé. Kořínky se oslabí, chloupky zjemní a částečně úplně vymizí, takže už tak třetí kůra je úplně o něčem jiném a zákazník to už téměř nevnímá.

Takže poslední dotaz - Jak dlouho to vydrží?

Tři až čtyři týdny. Opakovat to lze ale až tehdy, když jsou chloupky nejméně 3, ale raději okolo 5mm dlouhé.

 

 

Teda lidi - já koukal jako blázen a samozřejmě mě drapla zvědavost. Další dáma měla přijít za 10 minut a tak jsem vyrazil na próbaci. Martička mě provedla krásným a luxusním salónem do své komůrky a popsala mi všechny ty mučící potřebnosti. Odhodlal jsem se tedy k testu na svém předloktí. Vyhrnul jsem si rukáv a když nahrábla ten žblebel, měl jsem pocit jako by ke mě šel zubař s kleštěma v ruce. Podivnou hmotu mi začala vmasírovávat do ruky a vždy po chvilce to tak z cca 2-3cm čtverečních sundala. Trochu to tahalo, ale že by šlo o bolest - to opravdu ne. Pořád jsem měl pocit, že je to nějaká příprava a že najednou škubne a já zařvu. .... No a je to.... Koukal jsem jako blázen a sáhnul jsem si na ruku... Miminkovská prdelka hadr. Za pár vteřin na ploše asi 5x5cm. Kůže ani nezčervenala. V tom okamžiku mi bylo jasné, že o tomhle chci napsat. A že chci fotky! Jenže přišla objednaná dáma a musel jsem vyklidit pole. V rychlosti jsem požádal Martičku, jestli by nějak nezapelovala na tu dámu, ale bylo to v rychlosti a tak nějak trapné. Vyrážím na ulici, zapaluju cigáro, zvoní mobil a Martička mi oznamuje, že se můžu vrátit i s foťákem!!!!!!!!

 

 

Další krásná ženská leží na lůžku, od pasu dolů nahá a decentně zakrytá ručníkem. Teda už jsem zažil různá zvěrstva, ale tady jsem nevěděl kam s očima. V rozpacích zpovídám tu dámu a dozvídám se, že vyzkoušela spoustu metod, ale na cukr a ruce slečny Marty nedá dopustit. V rychlosti chystám foťák a jen zírám, jak si se mnou při té depilaci skutečně citlivých míst nerušeně povídá a je v naprosté pohodě. Je to stálá zákaznice a prý už cítí jen odstraňování chloupků z horního rtu - ostatní oblasti jsou téměř relaxem.

 

 

Začínám se potit a přestávám fotit. Mám všechno co jsem potřeboval. Přišel jsem, viděl jsem a vítězit budu doma. Loučím se, stokrát děkuju oběma dámám a mizím na vzduch.

 

Jenže u auta jsem si vzpomněl, že mám v kapse sáček se šablonkami na vyholení motivů, které jsem dostal od Sexshop.cz a že jsem se na to nezeptal... Takže zpět do pasáže a kecnout na další kafe a šmírovat, kdy holky skončej, abych je zase nerušil.

Stalo a jsem zpátky uvnitř. Martička si prohlíží šablonky a vysvětluje mi, že je to super vynález, protože je nesmírně obtížné vyholit nějaký motiv dokonale symetricky. Z různých pohledů se tváří chloupky různě a i při maximální trpělivosti se často stane, že se dílo pokazí a někam se to naklání nebo to není pravidelné. Pro holky, které používají holítka a chtějí si vytvořit nějaké to "překvápko" je to praktické a jednoduché.

 

 

Tak já se asi vykašlu na všechno co dělám a stanu se holičpičem! Viděl jsem jak se to dělá a určitě to zvládnu! Nabral jsem si z dovolením žblebel z nádobky a jal se vytvářet útvar vhodný na zapracování na ruku. No... představte si lepivou vyžvejkanou žvejkačku velikosti kaštanu. Zaflákal jsem si všechny prsty, všechny chlupy na ruce, pak jsem si to chtěl utřít do ubrousku a tím jsem si ještě všude přilepil jeho cáry. Marta se mohla potrhat smíchy. Ono totiž nejde jen o to zvládnout techniku hnětení a zapracování, ale především to vytahování chloupků (mě se nepodařilo vytáhnout ani jeden). To musí být přesná teplota, konzistence, vrstva, tlak, tah, rychlost.... Prostě bez praxe to budou zcela jasně jen Patlámy-Matlámy....

Doma jsem ukázal okolo čeho už tolik dní lítám a tak nějak jsem ukecal možnost - sám si vyzkoušet jak ty šablonky fungují... Měl jsem tak nějak malinké pochybnosti, aby to skutečně fungovalo. Žádné holítko totiž nemá břity až do krajů a tím se vlastně nedá přesně kopírovat ten tvar. No - a funguje to! Jen je potřeba počítat s tím, že výsledný tvar je vlastně o 1mm na všechny strany větší. Je ale fakt, že vystřelit srdíčko od ruky snad ani nejde.

 

 

 

No to je zase dlouhá slátanina... Fakt jste to dočetli až sem?  Hele Vy musíte bejt taky asi trochu úchylové - co? Jestli mě baví psát, tak Vás musí bavit číst... Jsou tři ráno - tak Martičce teď volat nebudu, ale zítra vyzjistím, jestli by nedala nějakou slevičku třeba prvním pěti, kteří se ozvou a kteří to dočetli až sem :-)))))

Kouzelná reakce :

Zhruba před dvěma lety jsem odjížděla na turistický kurz, a abych měla klid od žiletek, nenapadla mě spásnější myšlenka než ta, nechat si voskem odstranit chloupky jak na celých nohou, tak tříslech (venušin pahorek + stydké pysky). Po tomto "luxusním" zážitku věřte, že se další už nekonal.
Nicméně před nedávnem jsem se dostala k tomuto článku a brouk v hlavě hlodal tak dlouho, až jsem na brazilskou depilaci vyrazila. Samozřejmě, s vidinou hladkého klína bez bolesti. Depilaci jsem si koupila přes slevový portál a trošku se obávala toho, abych nešetřila na nesprávném místě. Přišel den D a já s dvoutýdenním zarostlým klínem mohla vyrazit na depilaci.
Milá paní na recepci, mírné zdržení slečny kosmetičky a ležím od pasu dolů nahá na lehátku. Pořád jsem byla v naprostém klidu - četla jsem přece, že to NEBOLÍ. Onu zázračnou hmotu mám již na prvních chloupcích v klínu, první "škub" zamnou. Ruce se mi okamžitě sevřely v pěst, zuby jsem zatla tak, jako už dlouho ne a v ten moment jsem byla zpocená až na zadku Ještě dnes mi není jasné, jak jsem to těch 20 minut mohla vydržet … Kdybych měla autora článku tehdy u sebe tak věřte, že bych mu asi nakopala pozadí (toto berte, prosím, jako legraci ).
Po depilaci jsem se dozvěděla, že další by byla vhodná zhruba za tři až čtyři týdny, ale proto, že jsem byla depilovaná poprvé, tak abych počítala s těmi třemi. Dnes je to přesně týden a stále jsem jak miminko (mám tmavé vlasy a ochlupení tmavé a husté, takže je mi to vcelku záhadou – ale příjemnou).
Co říct závěrem?! Bolí to, dost, a než si člověk zvykne, asi to chvilku potrvá. Na druhou stranu těch pár nepříjemných minut určitě přebije pohodlí, nezarůstající chloupky a fakt, že po dvou dnech od holení se nemusím kontrolovat, jestli už náhodou chloupky nevylézají z pod plavek.

 

Tak nás někdo na Youtube napráskal za nevhodnost videa. Je to šíleně nepřípustné, že někde vykoukne kousíček vagíny. Děti z toho omdlí a jejich sexuální vývoj bude nenávratně poničený...

     Tak alespoň jeden luxusní klípek :-))

 


Diskuse

být bohatší...

19.11.2012 18:04

Být bohatší, tak se tam nechám oškubat až na nohy a ruce a hlavu celý :D

zkušenost s brazilskou depilací

15.4.2012 23:32

Po hodně traumatickém zážitku v salonu na Vyšehradské, se musím podělit o zážitek s depilací.Po dlouhém výběru salonu jsem absolvoval brazilskou depilaci. Bohužel jak jsem zjistil, můj výběr byl špatný, depilaci prováděly dvě slečny, ne jedna..aby mohla depilovat, druhá jí pomáhala přidržovat depilovanou partii. Bohužel i přes to došlo ke stržení pokožky, která se hojila více než pár dní. Ve chvíli, kdy jsem viděl, jak se obě slečny bezradně dívají na výsledek své práce,dost jsem znejistil, když ale slečna na zranění vzala jodisol, málem jsem začal křičet ať na to zapomene.No dlouho jsem se rozhodoval, jestli tohle chci zkoušet ještě někdy znovu, ale po dlouhém rozhodování jsem našel salon, kde celou proceduru zvládla dělat slečna sama a nedá se to s předchozím zážitkem naprosto srovnávat. Teprve druhý pokus byl střet s profesionalitou (slečny z tohoto článku)

Soutež

24.9.2011 18:02

Kde najdeme výsledky souteže - Posílejte fotky vašich uměleckých děl! ???

V diskusi je 14 příspěvků, poslední příspěvek 19.11.2012 18:04 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012