Kiiro / Fleshlight Onyx2 + Pearl2

Kiiro / Fleshlight  Onyx2 + Pearl2

MilanXD 16.2.2018

  Kiiro & Fleshlight = Inyx2 + Pearl2
V současnosti technologicky nejvybavenější souprava pro milenecký pár

 
    Z téhle krabice jsem měl strach už při převzetí. Měli z ní strach všichni co jí testovali a mám z ní strach když jí teď začínám psát. Není to ale strach z nebezpečí - je to obava, jestli jsem dokázal zjistit a popsat všechno, co to umí. Je toho totiž strašně moc.
 
    Abych zjednodušil popis, tak Onyx2 je umělá vagína a Pearl2 je dámský vibrátor

   Obal:

    Dnes už zase klasický standard. Jen mě překvapila ta malá třetí krabička. V ní prostě nic není. Dali jí tam jen proto, aby byl vyplněn prostor v hlavní bedně. Sice se pak hodí na kabely a doplňky, ale i tak mi to připadá jako moc laciné řešení jednoduchého problému. Kdyby tam dali cokoliv jiného, tak to nebude vyvolávat pocity, že v ní mělo něco být a lidi by nehledali po návodech co obsahuje obsah :-)
 
 

   Nabíjení:

    Nabíjení je asi nejjednodušší činnost u této soupravy. Onyx má klasický kabel USB>microUSB a Pearl USB>minijack1,5 v prodloužené verzi. Ten je naštěstí už dnes u erotických pomůcek běžný, a dá se sehnat. Při nabíjení Onyx bliká červeně a po nabití se rozsvítí modře. Pearl svítí při nabíjení modře a po nabití zeleně. Taky vám připadá, že u složitého zařízení nemá smysl udělat něco stejně a přehledně? :-) Poprvé to nechte 4-6 hodin, později by měly stačit 2 hodiny.
  
    Pokud u obou začne svítit červená LEDka za provozu, pak jim docházejí síly. Když červená začne blikat, máte sotva pět minut, abyste to dotáhli do konce nebo to vzdali a šli nabíjet. Provoz při nabíjení nefunguje.
   Žlutá ledka u Pearlu indikuje, že máte starší verzi firmwaru a je potřeba stáhnout aktualizace, nebo - a to je horší - došlo k nějaké kritické chybě a zkuste to restartovat.  Totéž je u Onyxu v kombinaci červená <> modrá.

   Účet a aplikace:

    Samozřejmě při používání mobilního mostu na přenos ovládání je potřeba mít identifikaci = účet. To musíte spáchat na stránkách Kiiro. Potom přejdete na stránku registrace zařízení pro účel reklamace. Možná by se to dalo přeskočit, protože váš prodejce ručí sám, ale raději to udělejte - chová se to velmi "chytře" a dá se předpokládat, že správce vám bude hlídat firmware a upozorní vás na potřebný update.
   A nyní stáhnete aplikaci FeelConnect na běžných platformách. Těšil jsem se, že Kiiro bude snad konečně první firma, která uvolní recenze a diskuze, ale není tomu tak. A vzhledem k hodnocení 2,8 se ani nedivím. Ale nějak nechápu, proč jim lidi dali tak málo, když ta apka funguje bez větších problémů. 
 
    Nainstaluje se na pánský i dámský mobil a pak se na Onyxu i na Pearlu stiskne tlačítko na cca 4sec a rozsvítí se modrá LEDka. Spáruje se to podle instrukcí v aplikaci docela lehce - jen to vyžaduje základy angliny.
 
   Na netu se začínají objevovat "pirátské" aplikace, které rozšiřují využití a výrobce samozřejmě zuří a vyhrožuje, že při jejich použití nebude garantovat záruku ani za mobil, ani za obě zařízení. Jinými slovy - jakmile sáhnete po nounejmu, tak vám ho vagína ukousne a mobil se změní v žehličku - nebo tak nějak jsem to pochopil :-) Škoda, že jsem zatím nic nenašel - hned bych to vyzkoušel :-)))) 
    Tak prej jen apky: FeelConnect, FeelPerformer a FeelVR.
 
   Popsat všechny možnosti tří prozatímních aplikací a obou zařízení snad ani není v lidských silách. S apkou FeelVR (Feel Virtual Remote) máte možnost si stáhnout porno s maximálním rozlišením, možností rozhlížení ve 180° nebo i 360°, zvětšováním obrazu atd. atd. Samozřejmě je to interaktivní, takže to, co se děje na videu se děje i vám. Onyx nebo Pearl jsou ovládané přes bluetooth a simulují stav, který se děje na videu. Pochopitelně se dají připojit projekční 3D brýle a v brzké době budou v provozu i hry pomocí Gamepadu. Také se co nevidět objeví připojení vaší webky, která bude detekovat pohyby a zase se to nějak propojí do hrátek. Je to dost šílené a neustále se to vyvíjí. Navíc se do systému zapojuje stále víc věhlasných výrobců a brzy se bude propojovat všechno se vším. Tohle je už skutečný start Virtual sexu a bude hůř. :-))))))
   Více podrobností najdete na stránce FeelMe.com
   
   Aplikace FeelConnect funguje na platformě iOS 6.0 nebo novější a Android 4.3 nebo novější.

   Onyx2 - součásti

    Onyx2 je prostě motorová umělá vagína. Je složitější a navíc musí být rozebiratelná. Takže vedle hlavní části motorového těla je ještě součástí velejemná vložka. Ta trošinku materiálem připomíná CyberSkin, ale úplně stejné to není. Je jemnější a možná malinko zranitelnější. Naštěstí se dá dokoupit a tak si může partička kamarádů Nyxinku půjčovat a každému pak stačí jen jeho návleček :-) Když jsem jí špatně uložil pod zavírací rámeček, tak se do ní vmáčkla špatná hrana a ta už tam zůstala navždy. Takže při zpětné instalaci vložky si dávejte pozor. Pak už je jen víčko, které asi není nutné komentovat.
 

   Funkce a provoz - Manuální režim

   Onyx2 - Už se pomalu blížím k obávané kapitole, ale pořád to ještě jde. Na Onyxu se po zapnutí rozbliká modrá LEDka (čeká na párování s mobilem) a pokud stisknete tlačítko ještě jednou, zapne se "Manuální režim" a LEDka se rozsvítí filaově. Některé manuály uvádí bílou, ale podle mě smíchání modré a červené fakt bílá není. Ve vagíně se rozeběhne mechanismus na nejnižší rychlost. Ten systém hejblat je docela těžké popsat. V řezu na fotce je vidět pouze jedna řada, ale jsou tam dvě proti sobě. Představte si, že stisknete penis mezi prstem a ukazovákem u kořene a pak o centimetr vedle a znovu a znovu. Tenhle pocit posunujete  po penisu strašně rychle. Takže to trochu vyvolá pocit, jako kdyby jste z ukazováku a palce vytvořili "O" a posunovli ho po penisu. Akorát jde o dvě řady hejbel, takže nedojde a nedochází k pohybu předkožky. Prostě mexická vlna na penisu. Potřebujete-li pohyb předkožky musíte to doplnit pohybem celé vagíny - což ale výrobce vůbec nedoporučuje. Možná to samotné mačkání některé chlapy udělá, ale já mezi ně určitě nepatřím. Předem si vezměte měřítko a změřte se průměr penisu v erekci shora - na nejširším místě. Budete-li mít průměr 4,5cm a více, tak máte peška. Vagína se prostě nerozeběhne. S tím se výrobce moc nevytahuje, ale nenápadně slibuje výrobu i XL a XXL.
 
 
Na hřbetu Onyxu je něco jako TouchPad. Pokud přejedete prstem od mínusu k plusu, tak zvyšujete rychlost a naopak. Celkem to má 5 stupňů intenzity - teda spíš rychlosti pohybu. Přidržením hlavního tlačítka se to vypne.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

   Funkce a provoz - Manuální režim:

    Pearl2
    Na první pohled vypadá jako obyčejný vibrouš. Má jedno tlačítko a jeho stiskem se dostanete do podobné situace - bliká modrá = hledá BT. Svítí modrá = je spojeno s BT. Dalším stiskem se rozsvítí fialová. Na fotce vypadá bíle, ale to je jen problém fotek. No a jakmile se rozsvítí ta fialka poprvé, tak jste v manuálním režimu. A už jsme ve vrcholné technologii. Pearl má totiž na sobě řadu senzorů a ty reagují na dotek a hloubku zanoření. Takže když se s ním dotknete klitorisu, tak začne jemně vibrovat a pokud dojde k zásunu, tak vibruje podle hloubky a pohybu. To by nemuselo každou dámu bavit, protože řada z nich by uvítala pořádné vibrace pouze na tom prvním. Takže stisknete znovu a vibrouš začne kontinuálně vibrovat. Pak následují ještě dva stupně intenzity (celkem tedy tři) a za ní dva různé vibrační programy. Dalším stiskem jste zase v senzorovém módu. Přidržením se to vypne.
   Aby to Pearlu nebylo líto - že jsem se tak rozkecal o Onyxu a Pearl jsem odbyl jedním odstavcem, tak ještě doplním nějaká takticko-technická data. 
 
Materiál:  PC-ABS, čistý silikon
Povrchová úprava: matný chrom, matný silikonový povrch
Rozměry: 200 x 39 x 36,5 mm
Hmotnost: 139g
Baterie: Lithium-ion 540 mAh,  3.7V
Nabíjení: 2 hodiny
Použití: 1 hodina
Vodotěsný

Obsah balení:
· Nabíjecí kabel USB 5V
· Kartu potvrzující originál
· Manuál pro rychlé nastavení
 
 
 
 
 
 
 

    Interaktivita:

    A je tady asi nejsložitější kapitola. Kdo nezná vztah na dálku, tak asi tomuto zařízení ne-úplně porozumí. Masturbace je samozřejmostí, masturbace s telefonem v ruce nebo rovnou videohovorem je také již běžná. Ale nyní je s pomocí Onyx2 a Pearl2 možné ovládat zařízení svého partnera či partnerky. Princip není složitý - Vibrátor se spáruje s mobilem partnerky, umělá vagína s druhým mobilem jejího muže a pak se pomocí webového rozhraní propojí mezi sebou.
   Abych zjistil naprosto přesně "jak to funguje", tak bychom museli celou soupravu testovat snad měsíc. Vždy, když jsem si byl už jistý, že jsem na to přišel, tak to začalo dělat něco jiného. Principiálně by měl jeden z partnerů převzít aktivitu - řekněme partnerka. Pak si muž dá penis do umělé vagíny a jen na videohovoru může sledovat co se děje. Jakmile žena zasune vibrátor do vagíny, tak senzory detekují pohyb a to spustí na dálku i pohyby v umělé vagíně Onyx2. Samozřejmě je tam nějaké zpoždění, ale s tím se prostě musí počítat. Jenže když jsem to testoval "nasucho" tak jsem zjistil, že to funguje oboutranně. Tedy pokud se stimuluje vagína Onyx2 uvnitř prsty - a to především v oblasti G-bodu, tak se na druhé straně rozvibruje vibrátor. K ovládání vibrátoru na dálku lze použít i TouchPad na horní hraně Onyxu. A naopak - když žena začne jezdit rukou po Pearl2 reaguje vagína na druhé straně jako by to dělala rukou přímo jemu. To je prostě takový malý peklo, ve kterém se dá různě improvizovat. 
   Netuším, jakou to vyžaduje rychlost připojení, ale pokud předpokládají uživatelé spojení i s videohovorem, tak budou na slušné WiFině a to už bude stačit. Pro samotné povely pro pohyby pomůcek bude stačit jen mobilní připojení. 
 
   Určitě stojí za zmínku plán spojené skupiny výrobců - vytvořit prostředí jakési seznamky, kde si uživatelé těchto dvou pomůcek budou mít možnost vyhledat na webu partnerku či partnera a pomocí Kiiro si to prostě rozdat ještě než se vůbec někdy osobně setkají. Uvidí svá těla, uslyší orgasmy, seznámí se s citlivými místy. Jde z toho až hrůza, jak rychle se naplňují vize budoucnosti a jak se lidi od sebe vzdalují. Ale zastavit to nejde a dovedu si živě představit, že to bude po večerech velká legrace pro všechny osamělé. 
 
   Na závěr bych doplnil, že budu doplňovat. Recenzi nepovažuju za kompletně hotovou a z dalších testů budeme čerpat nové informace. Tohle musí vyzkoušet víc párů a rád bych to poslal i do zahraničí - teda jeden díl soupravy a je vcelku jedno, zda to bude žena nebo muž. Jen chci získat autentický pohled na takový odloučený sex. 
 
   Snad jste se dokousali až k tomuhle konci a docela se těším na nějaké ohlasy. 
 
Milan XD                                   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012