Klitoliz - unikátní náhrada pro orální sex

Klitoliz - unikátní náhrada pro orální sex

MilanXD 3.7.2010

Jakmile jsem dostal tento vynález do ruky, začaly se mi honit hlavou české názvy: Kundoliz, Pičátor, Klitorátor, Výlizník, Jazyčník, Kaplanova turbovagína a spousta dalších. Kundoliz  je samozřejmě úžasný favorit, leč puritánští spoluobčané by slovní základ skandalizovali a mohli by o mě napsat, že jsem dobytek, a to by mne - vážení přátelé - hluboce urazilo. Tudíž místo slizkého originálního názvu jsem se rozhodl o pojmenování na

 

 

Klitoliz - nejlepší orální sex

(Familiárně mu říkáme Klitíček)


Největší vynález celé lidské historie = kolo, bylo nyní propojeno s největším lidským potěšením = sexem. Takové spojení může zplodit pouze něco vyjímečného a Klitoliz je již označován spíše jako geniální.

Šikovný jazyk partnera (partnerky) dokáže neskutečné divy, ale má své limity a i když existují trenažéry lízání, které posilují jazyk a připravují jej na dlouhodobé lízačky, tak ne vždy to každý chlap ustojí. Schlíple se pak vynoří z mokrozkroku s hubou ztuhlou jak po zubní anestézii. Taky se občas stane, že tak zuřivě kmitá jazykem do stran, že si přepiluje uzdičku pod jazykem o spodní zuby. Teda nevím, jestli se to stává TAKY, nebo jestli jsem jen já ten jedinej blbec, kterej se jí snažil udělat i za cenu, že mu už proudila krev do tlamy.

 

 

 

Mimochodem mi pak kamarád řekl, že do stran se nekmitá - že takhle kmitaj jen amatéři a když už to má ta baba ráda do stran, tak si jí mám otočit o 90o a kmitat nahoru a dolů. Magor kmitavej....

 

 

 

Klitoliz má úplně nový systém stimulace, která vzniká na novém základě. Je to bubínek s deseti silikonovými jazýčky. Každého okamžitě napadne - jaká je jejich tuhost a tvrdost a puberťáci hned vymýšlejí kraviny s různými ventilátory a mlýnky z potoků. Tak vězte, že ty jazýčky jsou skutečně velmi jemné a mají unikátní tvar. Kdyby byly jen tenké a jemné, tak by to asi nebylo schopné vzrušovat na potřebné úrovni. Takový Klitoliz jsem už viděl asi před 5 lety a měl tvar koule. Bylo to v podstatě k ničemu. Tento nový typ má jazýčky buclaté, ale na jemném krku = zúžení u bubínku. Tím je zaručena určitá kinetická energie v každém jazýčku, která se předává na klitoris. A to prostě funguje....

 

 

 

Klitoliz má na spodní straně tahový přepínač s polohou Off a pak třemi rychlostmi. První rychlost odpovídá cca 1 otáčce za vteřinu a nejvyšší rychlost pak již necelým třem otáčkám za vteřinu. Pro lepší představu - při nejmenší rychlosti jsou jednotlivé jazýčky při otáčení rozeznatelné, při nejvyšší rychlosti se již slévají.

 

 

Na Klitoliz je potřeba používat lubrikant na vodní bázi a když jsem viděl ten tvar - ihned mě napadlo, že pod tou vrtulí bude nějaký rezervoár na gel. Tak jednak tam není a druhak ani nemůže být... Páč jsem Ferda Pytlík (všechno znám a všechno umím a strašně se vytahuju) - tak jsem tam uvnitř utěsnil nějaké kablíky a gel jsem tam nalil. A: Motor je spočítanej na lízání a ne na tankování lubrikačních gelů.... Na malou rychlost se to nechtělo rozjet...  No a na velkou rychlost to fungovalo jako ruční strojek na stříkané omítky. A protože jsem do toho čuměl zblízka, tak se mi celej den skvěle mrkalo.

 

Hygiena je u Klitolizu vymyšlena luxusně - boční kryt se pootočí o cca 5mm doprava a vyjme se ven. Pak se dá vytáhnout celý bubínek a třeba vydrbat kartáčkem na zuby. Ale moc nesrandujme - pomůcky na vagínu by se měly důkladně omývat před i po použití. Mimochodem - těsně před použitím ponořte bubínek do teplé vody a nechte jej prohřát - horké jazýčky netřeba komentovat.

 

 

Jednoduchost a pozoruhodnost celého řešení má prosté vysvětlení - zasloužil se o něj Trevor Murphy, který před pár lety vyhrál Love Honey Design tj. mezinárodní soutěž o nejlepší design erotické hračky.

Lidé bez fantazie často striktně odmítají podobné novinky, aniž by měli ponětí co vlastně odmítají a pak se vztekají nad dětmi, které nechtějí polévku, kterou ještě ani neochutnaly. Samozřejmě to není ten živý velký teplý jazyk, který vás tak rozvášní, ale dámy - kolikrát se vám už stalo, že jazyk najel na luxusní stopu a když to vypadalo, že pochopil co potřebujete, tak se začal chovat jako pes co vám radostně vrazí jazyk do ucha a zběsile ho umyje? Nestálo by za to, si to sama dokonale nastavit tam, kde to zrovna potřebujete nejvíc a nebát se, že v nejlepším se to změní? A navíc, co vám brání to dát partnerovi třeba i do ruky a ať si s mašinkou na střídačku zazávodí? A nebóóó - Klitoliz  jemu přiložte zespodu na penis a olizujte jeho kulatinky v mošničce. Po chvilce si zase můžete vesele pokuřovat a dole mu je čechrat tou turbínkou. No, a u obou by se to dalo přejmenovat i na Prdelkoliz.  No prostě je to mazlík a to jsem zatím psal jen o párovém milování. Až budete sama - určitě si už s ním poradíte.... Jen doufám, že nám Youtube nesmaže ty techniky a zpomalené záběry na videu dole :-))) 

Klitoliz sice nemá žádnou velkou sílu a už při větším přitlačení se zastaví, ale máte-li vyvinutější malé stydké pysky nebo výrazné ochlupení - věnujte jim prosím zvýšenou opatrnost a přečtěte si nějaké bezpečnostní pokyny pro práci s točivými stroji

 Klitoliz nemá ambice plnohodnotně nahradit jazyk a při velké rychlosti jde spíše o rychlé a cyklické klepání na poštěváček, ale je to rozhodně velice zajímavá novinka s novými pocity.

Náhradou orálního sexu je také SaSi, ale to se spíše přibližuje šikovnému prstu. Pohyblivé jazýčky jsou přece jen jiný formát stimulace.

Klitoliz pohánějí 3 mikrotužkovky, což je docela slušný zdroj energie a hlavně jsou doma vždy nějaké po ruce a v nejhorším vykradete nějaké dálkové ovládání.

 

 

A nakonec jeden příslib výrobce - v dohledné době by mělo být možno dokoupit další bubínky s jinými tvary jazýčků... To budou kačenky mrkat!!!

 

 

 

 

Klitoliz nám na testy poskytl opět

SEXSHOP.CZ

který je současně garantem kvalitního a diskrétního nákupu.
Pokud zboží nebude skladem - vyčkejte nebo objednejte předem -
o zboží je velký zájem.

Tady je inovovaný model KLITOLIZ II

autor = MilanXD

Jo a napište mi nějaké komenty - ať je nějaká debata :-))))

 


Diskuse

Ta epická hudba

1.11.2013 23:42

Výběr klasické hudby do videa byl dobrý triumf :D Dodává to šmrnc a rozesmívá to :D

RE:Ta epická hudba

2.11.2013 00:46

:-))) Já vím. Vždyť je to vždy sonáta :-)))

RE:RE:Ta epická hudba

4.11.2013 21:27

Můžeš prosímtě napsat název té písně? :D

V diskusi je 14 příspěvků, poslední příspěvek 5.11.2013 15:43 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012