Latex fetish párty FGP Brno

Latex fetish párty FGP Brno

MilanXD 18.12.2009

Latexové oděvy a latex fetish - rychle se šířící celosvětový fenomén

 

Latex fetiš - úvod a přiznání

Přiznávám se, že mi latex nijak obzvlášť neučaroval. Určitě mě oslovuje spíš kůže a to ještě ani ne v podobě korzetů, ale spíš jako fajnová ochrana - když jsem se kutálel mezi autama na dálnici po pádu z mašiny. Každopádně ke kůži mám velmi blízko, protože jsem sám vyráběl spoustu kožených věcí a do dneška ještě zásobuju řadu sexshopů pomůckami na SM. Na podporu této výroby jsem kdysi dávno začal pomáhat a posléze i sám organizovat setkání různých BDSM pozitivních osob. Tyto srazy, párty, ale i mega akce se stovkami lidí se odehrávaly za různě se vyvíjejících podmínek účasti. A stále více se "úchyláci" bránili infiltraci bulváru, novinářů, fotografů apod. Není divu. Objevovaly se tam i celebrity a nikdo z nich by určitě nestál o takovou popularitu. Akcí byla spousta a je na co vzpomínat. Některé byly naprosto úžasné.

Pak to celé začalo nějak hnít, lidé se začali hádat, BDSM se změnilo z utajovaných obřadů na běžnou praktiku a celá ta parta se rozpadla. Zůstalo jen pár skalních, kteří se obklopili úzce zaměřenými skupinami se společným jedním zájmem.

No... a teď už asi hodně lidí ví, kdo jsem a kdo tyhle stránky vlastně píše :-))))))  Tak Vás pozdravuju! :-)))

 

Latex párty - Jak se tam dostat?

 Jedna ze skupin, která přežila či přežívá tání BDSM komunity jsou fetišisté a především lidé okolo latexu. Na pár setkáních jsem byl, ale pouze kožené kalhoty nejsou asi dostatečným "dresscode" a jednou jsem se provinil dokonce tím, že jsem pár nejlepších modelů naložil do auta a odvezl na focení do jednoho sexshopu. Zdrželi jsme tím oficiální zahájení a dostal jsem za to pěkně vycinkáno. Takže moje poloha pro vyjednávání s natáčením byla velmi těžká. Na jednu stranu jsem cca deset let vymýšlel jak se zbavit novinářů a fotografů a pak jsem se najednou snažil se dostat s celým štábem na podobnou akci. Když mi organizátor začal diktovat podmínky a pravidla, tak jsem se neudržel a naštval se, protože jsem měl pocit, že to snad všechno vím a ctím. Nepohodli jsme se a i když jsem si uvědomoval paradox svého zájmu, tak ve mně pořád převládala chuť něco natočit. Maily lítaly jako divé, já už ke konci docela zuřil a pak se to najednou zlomilo a cesta se otevřela.

 

FGP - minulé akce

 

 

 

 

Fetish párty - příprava natáčení

Napsal jsem si scénář na takový zvláštní napůl snový snímek, který by ukázal latexové oděvy v jiném světle, než je obvyklé. Dorazili jsme na místo a všechny plány mi dokonale zbořila televize JOJ, která tam vesele točila reportáž. Vedle nich se mi nechtělo nic převratného organizovat a tak jsme na rychlo změnili celý záměr a začali točit jen běžnou reportáž.

 

 

FGP - Fetish Grand Prix - průběh a účastníci

Tato párty se koná docela pravidelně - myslím jednou za půl roku - vždy někde na okraji Brna. Sejdou se tam lidé z celé republiky a myslím, že občas i pár zahraničních. Tito účastníci se těší na pohodu ve svém oblíbeném "jiném stavu", na podobně zaměřené přátele, na pokoukáníčko na super modely, sexypostavy, erotický podtext, lesklá těla... Není jednoduché tam vtrhnout s kamerou a celý večer jim takto kazit. Proto jsem chtěl natočit jen ten svůj sen a vypadnout. Organizátor nám určil místnost, kde jsme směli natáčet, jenže celé se to změnilo na zvláštní zmatek. V této místnosti totiž probíhala většina performancí a inkognito účastníci měli jen dvě možnosti - sedět v hlavním sále a kecat u piva, nebo se jít podívat na program a riskovat kamery. To je prostě špatné a měl jsem z toho celý večer divný pocit. Při tom celá ta parta byla bezva, lidi veselí, hraví, zábavní...  Ale v deném místě a okamžiku to bylo asi jediné řešení. Mezi latexovými modely oděvů bylo možné si zkusit i vacubed či vacucube - zvláštní způsob vakuování osob = jejich znehybnění a jakási proměna těla v umělecký artefakt.

 

  

  

Latex párty natáčení

Každého, koho jsme točili, jsme se ptali na jeho souhlas s uveřejněním. Všichni to odkejvali a u nikoho jsem nenabyl dojmu, že by byl pod vlivem něčeho, co mu zakalilo jeho vědomí. Takže jsme získali docela dost výborných záběrů a bohužel jsem si moc neuvědomoval, že místnost je plná zrcadel, a že v prostoru pro filmaře se pohybuje řada lidí, kteří se zviditelnit nechtějí či nemohou. Bylo to pro jejich zvědavost - ale i třeba pro přípravu programu apod. Začali jsme stříhat a s hrůzou jsme zjistili, že ve většině záběrů se nám míhají nepovolenci. Po nasazení zvuku a renderech začaly docházet další a další požadavky a tak jsem celý projekt hodil do šuplíku a nebýt Sadaama (organizátor) - tak to tam asi leží dodnes. Ale tlačil na mě tím správným způsobem a tak jsme to ještě vyčistili a po pokusném nasazení ještě zase museli ještě několikrát  předělat. No a dnes se ozval další, kdo by tam nechtěl být vidět. Asi si dovedete představit, jaký elán mám do takové práce, když z toho nemá nikdo ani korunu. Nemusím vždy na všem vydělat, ale na tohle je potřeba dost velké trpělivosti a nadšenectví.

 

FGP - závěr

Improvizace natáčení, rušení účastníků, spousta neuhrazených nákladů, zmatky, předchozí hádky... A nakonec po uveřejnění mi začaly chodit pochvaly od lidí, co tam byli, a kterým se ten snímek líbí. Takže z celých všech rozpaků nakonec vzniklo něco, co snad celé té akci dalo smysl. A jaký že tedy byl ten hlavní smysl? No, chtěl jsem udělat osvětu Latex fetišismu. Ukázat to laikům i lidem, kteří latexu fandí a netuší, že existují taková setkání. Přivést Sadaamovi nové účastníky, probudit utajené latexové nadšence a pomoct jim s commingoutem. Ukázat, že se nemusejí až tolik stydět za své sexy úchylky. Ukázat, že lidé se i v dnešní době umějí bavit jinak než u televize nebo u piva.

Takže na jaře to možná zkusíme znovu a doufám, že lépe. Děkuji všem, co nám pomohli, omlouvám se zbytku, který jsme možná nějak rušili, a doufám, že se snímek bude líbit a zafunguje.

Společná fotka byla nešťastná pro nedostatek prostoru - takže modely v druhé řadě už nejsou vidět a ve třetí řadě už nejsou vidět ani hlavy. To bych to snad raději vyfotil po 5 a pak smontoval v počítači :-)

 

 

Takhle to nakonec dopadlo...

 

 

 

Speciální poděkování za spolupráci organizátorovi akce


 MH Sexshop - latex, BDSM, fetish, bondage, eshop

 

Fotografie jsou získané z :

http://www.volny.cz/fgp/fr_sm.htm

 http://www.eurocatsuits.com/czech/fgp-11-2009

 

 

 

 


Diskuse

Umístění

17.1.2010 23:47

Autor jsem já a Stream TV ho bez problémů přijal. Ale moc děkuju. Pokud chcete - klidně ho můžeme dát na obě místa

Umisteni

17.1.2010 23:40

Pokud by byl problem s umistenim videa, muzeme po dohode s autorem umistit na nasich servrech. Jinak na videnou na FGP 5/2010. Radi se zucastnime.

Video

4.1.2010 19:57

No Youtube je tvrdej a co se jim na tom tolik nelíbilo mi je záhadou... Každopádně právě jsme to umístili na Stream... Takže to jdu nasadit...

V diskusi jsou 4 příspěvky, poslední příspěvek 17.1.2010 23:47 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012